We Are Padel WarsawWarszawa, Włochy |
# | Zawodnik | M. | W. | SETY | GEMY | PKT. | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borowiecki M./Baran R. | 3 | 2 | 7:2 | 51:24 | 320.00 | |||||
2 | Grabiński A./Testtt T. | 3 | 3 | 7:2 | 49:24 | 320.00 | |||||
3 | Kaszubski P./Szurmiak K. | 3 | 2 | 5:4 | 40:43 | 256.00 | |||||
4 | Gumiężny G./Orłowski L. | 4 | 1 | 4:8 | 42:62 | 256.00 | |||||
5 | Warzybok P./Baranowski W. | 3 | 0 | 1:8 | 23:52 | 128.00 |
MECZE RAZEM | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Zawodnik | M. | W. | SETY | GEMY | PKT. | M. | W. | SETY | GEMY | PKT. | |
1 | Borowiecki M./Baran R. | 3 | 2 | 7:2 | 51:24 | 320.00 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0.00 | |
2 | Grabiński A./Testtt T. | 3 | 3 | 7:2 | 49:24 | 320.00 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0.00 | |
3 | Kaszubski P./Szurmiak K. | 3 | 2 | 5:4 | 40:43 | 256.00 | 1 | 1 | 2:1 | 15:12 | 96.00 | |
4 | Gumiężny G./Orłowski L. | 4 | 1 | 4:8 | 42:62 | 256.00 | 1 | 0 | 1:2 | 12:15 | 64.00 | |
5 | Warzybok P./Baranowski W. | 3 | 0 | 1:8 | 23:52 | 128.00 |
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | |
---|---|---|---|---|---|
1. Kaszubski P./Szurmiak K. | X | 6/4 2/6 2/6 | 2/6 7/5 6/4 | 3/6 6/2 6/4 | |
2. Grabiński A./Testtt T. | 4/6 6/2 6/2 | X | 3/6 6/1 6/1 | REZYG. | 6/2 6/3 6/1 |
3. Warzybok P./Baranowski W. | 6/3 1/6 1/6 | X | 2/6 2/6 0/6 | 4/6 6/7(6) 1/6 | |
4. Borowiecki M./Poterek P. | 6/2 5/7 4/6 | REZYG. | 6/2 6/2 6/0 | X | 6/2 6/1 6/2 |
5. Gumiężny G./Orłowski L. | 6/3 2/6 4/6 | 2/6 3/6 1/6 | 6/4 7/6(6) 6/1 | 2/6 1/6 2/6 | X |
# | Data | Termin | Mecz | Wynik | |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2023/09/29 12:31 | 29 września 2023r. 09:00 (Pt.) | Borowiecki M./Poterek P. - Gumiężny G./Orłowski L. | 6/2 6/1 6/2 | Zobacz |
2 | 2023/09/29 12:57 | 28 września 2023r. 22:00 (Czw.) | Kaszubski P./Szurmiak K. - Gumiężny G./Orłowski L. | 3/6 6/2 6/4 | Zobacz |
3 | 2023/10/03 00:28 | Grabiński A./Testtt T. - Kaszubski P./Szurmiak K. | 4/6 6/2 6/2 | Zobacz | |
4 | 2023/10/04 01:03 | Grabiński A./Testtt T. - Warzybok P./Baranowski W. | 3/6 6/1 6/1 | Zobacz | |
5 | 2023/10/22 21:14 | Gumiężny G./Orłowski L. - Warzybok P./Baranowski W. | 6/4 7/6(6) 6/1 | Zobacz | |
6 | 2023/10/24 23:14 | 24 października 2023r. 17:30 (Wt.) | Borowiecki M./Poterek P. - Warzybok P./Baranowski W. | 6/2 6/2 6/0 | Zobacz |
7 | 2023/10/26 17:10 | Grabiński A./Testtt T. - Gumiężny G./Orłowski L. | 6/2 6/3 6/1 | Zobacz | |
8 | 2023/10/26 20:03 | 26 października 2023r. 17:30 (Czw.) | Borowiecki M./Poterek P. - Kaszubski P./Szurmiak K. | 6/2 5/7 4/6 | Zobacz |
Wynik | Liczba punktów |
---|---|
|
128.00 pkt. |
|
96.00 pkt. |
|
64.00 pkt. |
|
32.00 pkt. |
# | Zawodnik | M. | W. | SETY | GEMY | PKT. | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin C./Pianca M. | 4 | 4 | 11:1 | 72:46 | 240.00 | |||||
2 | Kubicki P./Siemion J. | 4 | 3 | 8:4 | 69:46 | 192.00 | |||||
3 | Chomentowski J./Kisilewicz T. | 4 | 2 | 6:6 | 54:61 | 160.00 | |||||
4 | Śnieżek P./Rożek D. | 4 | 1 | 4:8 | 54:62 | 128.00 | |||||
5 | Coruga V./Grimaldi A. | 4 | 0 | 1:11 | 39:73 | 80.00 |
MECZE RAZEM | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Zawodnik | M. | W. | SETY | GEMY | PKT. | M. | W. | SETY | GEMY | PKT. | |
1 | Martin C./Pianca M. | 4 | 4 | 11:1 | 72:46 | 240.00 | ||||||
2 | Kubicki P./Siemion J. | 4 | 3 | 8:4 | 69:46 | 192.00 | ||||||
3 | Chomentowski J./Kisilewicz T. | 4 | 2 | 6:6 | 54:61 | 160.00 | ||||||
4 | Śnieżek P./Rożek D. | 4 | 1 | 4:8 | 54:62 | 128.00 | ||||||
5 | Coruga V./Grimaldi A. | 4 | 0 | 1:11 | 39:73 | 80.00 |
# | Data | Termin | Mecz | Wynik | |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2023/09/27 21:39 | 27 września 2023r. 19:30 (Śr.) | Coruga V./Grimaldi A. - Kubicki P./Siemion J. | 2/6 2/6 7/5 | Zobacz |
2 | 2023/10/03 20:06 | 3 października 2023r. 18:00 (Wt.) | Martin C./Pianca M. - Kubicki P./Siemion J. | 6/4 7/5 7/6 | Zobacz |
3 | 2023/10/03 20:30 | 2 października 2023r. 19:30 (Pon.) | Martin C./Pianca M. - Coruga V./Grimaldi A. | 6/2 7/5 6/0 | Zobacz |
4 | 2023/10/04 23:01 | 4 października 2023r. 21:00 (Śr.) | Kubicki P./Siemion J. - Śnieżek P./Rożek D. | 7/5 6/1 6/3 | Zobacz |
5 | 2023/10/10 09:24 | 9 października 2023r. 19:00 (Pon.) | Chomentowski J./Kisilewicz T. - Śnieżek P./Rożek D. | 7/6(4) 6/4 6/3 | Zobacz |
6 | 2023/10/18 09:31 | 16 października 2023r. 19:00 (Pon.) | Chomentowski J./Kisilewicz T. - Martin C./Pianca M. | 4/6 2/6 4/6 | Zobacz |
7 | 2023/10/19 21:21 | 19 października 2023r. 18:00 (Czw.) | Chomentowski J./Kisilewicz T. - Coruga V./Grimaldi A. | 6/3 7/6(3) 6/3 | Zobacz |
8 | 2023/10/23 23:02 | 23 października 2023r. 21:00 (Pon.) | Chomentowski J./Kisilewicz T. - Kubicki P./Siemion J. | 1/6 2/6 3/6 | Zobacz |
9 | 2023/10/24 00:10 | Coruga V./Grimaldi A. - Śnieżek P./Rożek D. | 4/6 3/6 2/6 | Zobacz | |
10 | 2023/10/24 08:50 | Śnieżek P./Rożek D. - Martin C./Pianca M. | 6/3 4/6 4/6 | Zobacz |
Wynik | Liczba punktów |
---|---|
|
64.00 pkt. |
|
48.00 pkt. |
|
32.00 pkt. |
|
16.00 pkt. |
# | Zawodnik | M. | W. | SETY | GEMY | PKT. | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuczmowski A./Skórski P. | 4 | 3 | 9:3 | 66:41 | 104.00 | |||||
2 | Kozaczyński B./Kukulowicz R. | 3 | 2 | 6:3 | 45:39 | 72.00 | |||||
3 | Banach P./Kwiatkowski T. | 3 | 2 | 5:4 | 45:41 | 64.00 | |||||
4 | Dziurny A./Żłak M. | 4 | 2 | 4:8 | 49:62 | 64.00 | |||||
5 | Frydrych R./Orczykowski R. | 4 | 0 | 3:9 | 44:66 | 56.00 |
MECZE RAZEM | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Zawodnik | M. | W. | SETY | GEMY | PKT. | M. | W. | SETY | GEMY | PKT. | |
1 | Kuczmowski A./Skórski P. | 4 | 3 | 9:3 | 66:41 | 104.00 | ||||||
2 | Kozaczyński B./Kukulowicz R. | 3 | 2 | 6:3 | 45:39 | 72.00 | ||||||
3 | Banach P./Kwiatkowski T. | 3 | 2 | 5:4 | 45:41 | 64.00 | 1 | 1 | 3:0 | 19:10 | 32.00 | |
4 | Dziurny A./Żłak M. | 4 | 2 | 4:8 | 49:62 | 64.00 | 1 | 0 | 0:3 | 10:19 | 8.00 | |
5 | Frydrych R./Orczykowski R. | 4 | 0 | 3:9 | 44:66 | 56.00 |
# | Data | Termin | Mecz | Wynik | |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2023/09/28 22:09 | 28 września 2023r. 18:00 (Czw.) | Dziurny A./Żłak M. - Frydrych R./Orczykowski R. | 2/6 7/6 6/1 | Zobacz |
2 | 2023/10/04 10:49 | 2 października 2023r. 21:00 (Pon.) | Dziurny A./Żłak M. - Kozaczyński B./Kukulowicz R. | 6/4 4/6 6/2 | Zobacz |
3 | 2023/10/05 21:20 | 2 października 2023r. 20:00 (Pon.) | Kuczmowski A./Skórski P. - Frydrych R./Orczykowski R. | 6/1 6/2 4/6 | Zobacz |
4 | 2023/10/10 01:19 | 9 października 2023r. 20:00 (Pon.) | Kuczmowski A./Skórski P. - Kozaczyński B./Kukulowicz R. | 4/6 4/6 6/3 | Zobacz |
5 | 2023/10/12 11:38 | 11 października 2023r. 20:00 (Śr.) | Kuczmowski A./Skórski P. - Banach P./Kwiatkowski T. | 6/4 6/2 6/3 | Zobacz |
6 | 2023/10/20 13:18 | 19 października 2023r. 18:00 (Czw.) | Dziurny A./Żłak M. - Banach P./Kwiatkowski T. | 6/7(7) 2/6 2/6 | Zobacz |
7 | 2023/10/26 17:26 | 25 października 2023r. 18:00 (Śr.) | Frydrych R./Orczykowski R. - Banach P./Kwiatkowski T. | 6/4 1/6 6/7(9) | Zobacz |
8 | 2023/10/27 23:03 | 27 października 2023r. 17:30 (Pt.) | Frydrych R./Orczykowski R. - Kozaczyński B./Kukulowicz R. | 3/6 3/6 3/6 | Zobacz |
9 | 2023/10/28 12:33 | 27 października 2023r. 20:30 (Pt.) | Kuczmowski A./Skórski P. - Dziurny A./Żłak M. | 6/2 6/4 6/2 | Zobacz |
Wynik | Liczba punktów |
---|---|
|
32.00 pkt. |
|
24.00 pkt. |
|
16.00 pkt. |
|
8.00 pkt. |
# | Zawodnik | M. | W. | SETY | GEMY | PKT. | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Berne R./Kuchniak J. | 6 | 6 | 16:2 | 105:41 | 88.00 | |||||
2 | Bielecki K./Jarząb C. | 6 | 4 | 13:5 | 97:54 | 76.00 | |||||
3 | Kajka M./Bartczak M. | 6 | 5 | 12:6 | 94:70 | 72.00 | |||||
4 | Kosiński M./Korniluk K. | 6 | 2 | 8:10 | 79:85 | 56.00 | |||||
5 | Wichowicz O./Bieniek J. | 6 | 2 | 8:10 | 70:80 | 52.00 | |||||
6 | Stryjecki B./Weryński M. | 6 | 2 | 6:12 | 74:86 | 48.00 | |||||
7 | Cholewa K./Nowak P. | 6 | 0 | 0:18 | 5:108 | 12.00 |
MECZE RAZEM | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Zawodnik | M. | W. | SETY | GEMY | PKT. | M. | W. | SETY | GEMY | PKT. | |
1 | Berne R./Kuchniak J. | 6 | 6 | 16:2 | 105:41 | 88.00 | ||||||
2 | Bielecki K./Jarząb C. | 6 | 4 | 13:5 | 97:54 | 76.00 | ||||||
3 | Kajka M./Bartczak M. | 6 | 5 | 12:6 | 94:70 | 72.00 | ||||||
4 | Kosiński M./Korniluk K. | 6 | 2 | 8:10 | 79:85 | 56.00 | ||||||
5 | Wichowicz O./Bieniek J. | 6 | 2 | 8:10 | 70:80 | 52.00 | ||||||
6 | Stryjecki B./Weryński M. | 6 | 2 | 6:12 | 74:86 | 48.00 | ||||||
7 | Cholewa K./Nowak P. | 6 | 0 | 0:18 | 5:108 | 12.00 |
# | Data | Termin | Mecz | Wynik | |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2023/09/23 15:54 | 25 września 2023r. 20:00 (Pon.) | Kajka M./Bartczak M. - Bielecki K./Jarząb C. | anulowany | Zobacz |
2 | 2023/09/24 21:12 | 24 września 2023r. 18:00 (Niedz.) | Stryjecki B./Weryński M. - Wichowicz O./Bieniek J. | 1/6 4/6 5/7 | Zobacz |
3 | 2023/09/25 20:39 | 25 września 2023r. 18:30 (Pon.) | Stryjecki B./Weryński M. - Berne R./Kuchniak J. | 4/6 0/6 0/6 | Zobacz |
4 | 2023/10/01 20:16 | 1 października 2023r. 18:00 (Niedz.) | Kosiński M./Korniluk K. - Stryjecki B./Weryński M. | 7/6(5) 3/6 2/6 | Zobacz |
5 | 2023/10/08 22:07 | 8 października 2023r. 20:00 (Niedz.) | Stryjecki B./Weryński M. - Kajka M./Bartczak M. | 4/6 6/4 3/6 | Zobacz |
6 | 2023/10/10 22:15 | 10 października 2023r. 20:00 (Wt.) | Kosiński M./Korniluk K. - Kajka M./Bartczak M. | 3/6 6/7(8) 6/3 | Zobacz |
7 | 2023/10/11 19:02 | 11 października 2023r. 17:00 (Śr.) | Kosiński M./Korniluk K. - Cholewa K./Nowak P. | 6/0 6/2 6/0 | Zobacz |
8 | 2023/10/15 20:06 | 15 października 2023r. 18:00 (Niedz.) | Stryjecki B./Weryński M. - Bielecki K./Jarząb C. | 3/6 4/6 4/6 | Zobacz |
9 | 2023/10/16 23:17 | 16 października 2023r. 21:00 (Pon.) | Berne R./Kuchniak J. - Bielecki K./Jarząb C. | 6/2 6/4 6/7(9) | Zobacz |
10 | 2023/10/17 22:06 | 17 października 2023r. 20:00 (Wt.) | Kosiński M./Korniluk K. - Wichowicz O./Bieniek J. | 7/6(5) 6/2 4/6 | Zobacz |
11 | 2023/10/18 19:59 | 18 października 2023r. 18:00 (Śr.) | Bielecki K./Jarząb C. - Cholewa K./Nowak P. | 6/0 6/0 6/0 | Zobacz |
12 | 2023/10/19 19:50 | 19 października 2023r. 18:00 (Czw.) | Berne R./Kuchniak J. - Kosiński M./Korniluk K. | 6/1 7/5 6/1 | Zobacz |
13 | 2023/10/20 22:03 | 20 października 2023r. 19:30 (Pt.) | Wichowicz O./Bieniek J. - Kajka M./Bartczak M. | 7/5 3/6 4/6 | Zobacz |
14 | 2023/10/23 21:40 | 23 października 2023r. 19:00 (Pon.) | Berne R./Kuchniak J. - Kajka M./Bartczak M. | 7/5 1/6 6/1 | Zobacz |
15 | 2023/10/24 21:07 | 24 października 2023r. 18:30 (Wt.) | Bielecki K./Jarząb C. - Kajka M./Bartczak M. | 4/6 4/6 6/3 | Zobacz |
16 | 2023/10/25 12:00 | Wichowicz O./Bieniek J. - Cholewa K./Nowak P. | 6/0 6/0 6/0 w/o | Zobacz | |
17 | 2023/10/25 12:01 | Kajka M./Bartczak M. - Cholewa K./Nowak P. | 6/0 6/0 6/0 walkower | Zobacz | |
18 | 2023/10/25 12:01 | 20 października 2023r. 11:00 (Pt.) | Berne R./Kuchniak J. - Cholewa K./Nowak P. | 6/0 6/0 6/0 walkower | Zobacz |
19 | 2023/10/25 12:02 | 29 października 2023r. 13:00 (Niedz.) | Stryjecki B./Weryński M. - Cholewa K./Nowak P. | 6/1 6/0 6/2 | Zobacz |
20 | 2023/10/25 20:32 | 25 października 2023r. 19:00 (Śr.) | Bielecki K./Jarząb C. - Kosiński M./Korniluk K. | 4/6 6/2 6/2 | Zobacz |
21 | 2023/10/25 22:41 | 26 października 2023r. 18:00 (Czw.) | Wichowicz O./Bieniek J. - Bielecki K./Jarząb C. | 0/6 0/6 0/6 walkower | Zobacz |
22 | 2023/10/27 22:44 | 27 października 2023r. 19:30 (Pt.) | Wichowicz O./Bieniek J. - Berne R./Kuchniak J. | 2/6 0/6 3/6 | Zobacz |
Wynik | Liczba punktów |
---|---|
|
16.00 pkt. |
|
12.00 pkt. |
|
8.00 pkt. |
|
4.00 pkt. |
2023/09/18 - 2023/10/29
2023/10/30 - 2023/12/10
2023/12/11 - 2024/01/21
2024/01/22 - 2024/03/03
2024/03/04 - 2024/04/14
2024/04/15 - 2024/05/26
#232 | Siemion/Mularczyk - Laskus/Borowiecki | 3 dni temu o godz. 14:50 |
#231 | Śnieżek/Rożek - Zarzycki/Niebudek | 3 dni temu o godz. 13:16 |
#230 | Śnieżek/Rożek - Lampasiak/Szwarc | 3 dni temu o godz. 13:16 |
#229 | Kozaczyński/Kukulowicz - Śnieżek/Rożek | 3 dni temu o godz. 10:02 |
#228 | Kozaczyński/Kukulowicz - Lampasiak/Szwarc | 3 dni temu o godz. 10:02 |
#232 | Siemion/Mularczyk - Laskus/Borowiecki | pojutrze o godz. 21:00 |
#221 | Siemion/Mularczyk - Madej/Madej | za 3 dni o godz. 09:00 |
#220 | Baran/Dworzyński - Królikowski/Zaręba | 7 maja o godz. 18:30 |
#224 | Baran/Salman - Królikowski/Zaręba | 7 maja o godz. 18:30 |
#222 | Baran/Dworzyński - Orłowski/Czerw | 10 maja o godz. 09:00 |
#231 | Śnieżek/Rożek - Zarzycki/Niebudek | 6/2 4/6 7/6(2) |
#219 | Siemion/Mularczyk - Ziętek/Bytniewski | 6/4 4/6 5/7 |
#226 | Zarzycki/Niebudek - Kozaczyński/Kukulowicz | 6/0 6/3 6/2 |
#213 | Grabiński/Testtt - Warzybok/Baranowski | 6/2 6/3 7/5 |
#181 | Baran/Dworzyński - Orłowski/Czerw | 3/6 6/1 7/5 |
1 | Śnieżek P./Rożek D. | 20 |
2 | Grabiński A./Testtt T. | 20 |
3 | Kubicki P./Siemion J. | 19 |
4 | Warzybok P./Baranowski W. | 19 |
5 | Kaszubski P./Szurmiak K. | 18 |
1 | Cholewa K./Nowak P. | 3 |
2 | Coruga V./Grimaldi A. | 1 |
3 | Bielecki K./Jarząb C. | 1 |
Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?
Wyróżnione oferty