We Are Padel WarsawWarszawa, Włochy |
# | Гравець | M. | W. | НАБОРИ | GEMY | ПКТ. | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borowiecki M./Poterek P. | 3 | 3 | 9:0 | 56:30 | 384.00 | |||||
2 | Grabiński A./Testtt T. | 3 | 2 | 6:3 | 48:42 | 288.00 | |||||
3 | Baran R./Dworzyński W. | 2 | 1 | 3:3 | 23:21 | 160.00 | |||||
4 | Orłowski L./Czerw J. | 2 | 1 | 3:3 | 26:26 | 160.00 | |||||
5 | Kaszubski P./Szurmiak K. | 3 | 0 | 0:9 | 39:58 | 96.00 | |||||
6 | Warzybok P./Baranowski W. | 1 | 0 | 0:3 | 3:18 | 32.00 |
ВСЬОГО ЗБОРІВ | ПРЯМІ МАТЧІ | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Гравець | M. | W. | НАБОРИ | GEMY | ПКТ. | M. | W. | НАБОРИ | GEMY | ПКТ. | |
1 | Borowiecki M./Poterek P. | 3 | 3 | 9:0 | 56:30 | 384.00 | ||||||
2 | Grabiński A./Testtt T. | 3 | 2 | 6:3 | 48:42 | 288.00 | ||||||
3 | Baran R./Dworzyński W. | 2 | 1 | 3:3 | 23:21 | 160.00 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0.00 | |
4 | Orłowski L./Czerw J. | 2 | 1 | 3:3 | 26:26 | 160.00 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0.00 | |
5 | Kaszubski P./Szurmiak K. | 3 | 0 | 0:9 | 39:58 | 96.00 | ||||||
6 | Warzybok P./Baranowski W. | 1 | 0 | 0:3 | 3:18 | 32.00 |
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Kaszubski P./Szurmiak K. | X | 6/7 6/7 4/6 | 6/7 5/7 4/6 | 3/6 1/6 4/6 | ||
2. Grabiński A./Testtt T. | 7/6 7/6 6/4 | X | 4/6 4/6 2/6 | 6/1 6/3 6/4 | ||
3. Borowiecki M./Poterek P. | 7/6 7/5 6/4 | 6/4 6/4 6/2 | X | 6/4 6/1 6/0 | ||
4. Baran R./Dworzyński W. | 4/6 1/6 0/6 | X | 6/1 6/0 6/2 | |||
5. Warzybok P./Baranowski W. | 1/6 0/6 2/6 | X | ||||
6. Orłowski L./Czerw J. | 6/3 6/1 6/4 | 1/6 3/6 4/6 | X |
# | Дата | Дедлайн | Матч | Результат | |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2024/03/07 11:30 | Orłowski L./Czerw J. - Borowiecki M./Poterek P. | anulowany | Подивитись | |
2 | 2024/03/07 14:14 | 7 marca 2024r. 12:00 (Czw.) | Borowiecki M./Poterek P. - Grabiński A./Testtt T. | 6/4 6/4 6/2 | Подивитись |
3 | 2024/03/12 16:22 | Orłowski L./Czerw J. - Borowiecki M./Poterek P. | anulowany | Подивитись | |
4 | 2024/03/15 20:37 | Orłowski L./Czerw J. - Kaszubski P./Szurmiak K. | 6/3 6/1 6/4 | Подивитись | |
5 | 2024/03/17 00:14 | Grabiński A./Testtt T. - Kaszubski P./Szurmiak K. | 7/6 7/6 6/4 | Подивитись | |
6 | 2024/03/19 08:36 | Borowiecki M./Poterek P. - Baran R./Dworzyński W. | 6/4 6/1 6/0 | Подивитись | |
7 | 2024/03/20 21:57 | 20 marca 2024r. 19:00 (Śr.) | Borowiecki M./Poterek P. - Kaszubski P./Szurmiak K. | 7/6 7/5 6/4 | Подивитись |
8 | 2024/03/27 13:31 | Orłowski L./Czerw J. - Grabiński A./Testtt T. | 1/6 3/6 4/6 | Подивитись | |
9 | 2024/03/28 20:34 | 28 marca 2024r. 17:00 (Czw.) | Baran R./Dworzyński W. - Warzybok P./Baranowski W. | 6/1 6/0 6/2 | Подивитись |
Результат | Кількість балів |
---|---|
|
128.00 пункти. |
|
96.00 пункти. |
|
64.00 пункти. |
|
32.00 пункти. |
# | Гравець | M. | W. | НАБОРИ | GEMY | ПКТ. | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kubicki P./Siemion J. | 2 | 1 | 4:2 | 28:18 | 96.00 | |||||
2 | Laskus D./Borowiecki B. | 1 | 1 | 3:0 | 18:7 | 64.00 | |||||
3 | Królikowski S./Zaręba M. | 1 | 1 | 3:0 | 19:11 | 64.00 | |||||
4 | Zarzycki M./Niebudek G. | 1 | 1 | 2:1 | 16:10 | 48.00 | |||||
5 | Śnieżek P./Rożek D. | 2 | 0 | 0:6 | 18:37 | 32.00 | |||||
6 | Coruga V./Grimaldi A. | 1 | 0 | 0:3 | 2:18 | 16.00 |
ВСЬОГО ЗБОРІВ | ПРЯМІ МАТЧІ | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Гравець | M. | W. | НАБОРИ | GEMY | ПКТ. | M. | W. | НАБОРИ | GEMY | ПКТ. | |
1 | Kubicki P./Siemion J. | 2 | 1 | 4:2 | 28:18 | 96.00 | ||||||
2 | Laskus D./Borowiecki B. | 1 | 1 | 3:0 | 18:7 | 64.00 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0.00 | |
3 | Królikowski S./Zaręba M. | 1 | 1 | 3:0 | 19:11 | 64.00 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0.00 | |
4 | Zarzycki M./Niebudek G. | 1 | 1 | 2:1 | 16:10 | 48.00 | ||||||
5 | Śnieżek P./Rożek D. | 2 | 0 | 0:6 | 18:37 | 32.00 | ||||||
6 | Coruga V./Grimaldi A. | 1 | 0 | 0:3 | 2:18 | 16.00 |
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Kubicki P./Siemion J. | X | 2/6 2/6 6/4 | 6/1 6/0 6/1 | |||
2. Laskus D./Borowiecki B. | X | 6/4 6/1 6/2 | ||||
3. Zarzycki M./Niebudek G. | 6/2 6/2 4/6 | X | ||||
4. Śnieżek P./Rożek D. | 4/6 1/6 2/6 | X | 3/6 5/7 3/6 | |||
5. Królikowski S./Zaręba M. | 6/3 7/5 6/3 | X | ||||
6. Coruga V./Grimaldi A. | 1/6 0/6 1/6 | X |
# | Дата | Дедлайн | Матч | Результат | |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2024/03/08 17:40 | Królikowski S./Zaręba M. - Zarzycki M./Niebudek G. | anulowany | Подивитись | |
2 | 2024/03/16 14:06 | 16 marca 2024r. 12:00 (Sob.) | Kubicki P./Siemion J. - Coruga V./Grimaldi A. | 6/1 6/0 6/1 | Подивитись |
3 | 2024/03/25 20:50 | Śnieżek P./Rożek D. - Laskus D./Borowiecki B. | 4/6 1/6 2/6 | Подивитись | |
4 | 2024/03/26 22:51 | 26 marca 2024r. 21:00 (Wt.) | Kubicki P./Siemion J. - Zarzycki M./Niebudek G. | 2/6 2/6 6/4 | Подивитись |
5 | 2024/03/28 19:06 | 28 marca 2024r. 18:00 (Czw.) | Śnieżek P./Rożek D. - Królikowski S./Zaręba M. | 3/6 5/7 3/6 | Подивитись |
Результат | Кількість балів |
---|---|
|
64.00 пункти. |
|
48.00 пункти. |
|
32.00 пункти. |
|
16.00 пункти. |
# | Гравець | M. | W. | НАБОРИ | GEMY | ПКТ. | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krakowski K./Chróstowski P. | 3 | 2 | 5:4 | 42:33 | 64.00 | |||||
2 | Frydrych R./Orczykowski R. | 1 | 1 | 2:1 | 14:10 | 24.00 | |||||
3 | Kozaczyński B./Kukulowicz R. | 1 | 0 | 1:2 | 13:18 | 16.00 | |||||
4 | Dziurny A./Żłak M. | 1 | 0 | 1:2 | 6:14 | 16.00 |
ВСЬОГО ЗБОРІВ | ПРЯМІ МАТЧІ | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Гравець | M. | W. | НАБОРИ | GEMY | ПКТ. | M. | W. | НАБОРИ | GEMY | ПКТ. | |
1 | Krakowski K./Chróstowski P. | 3 | 2 | 5:4 | 42:33 | 64.00 | ||||||
2 | Frydrych R./Orczykowski R. | 1 | 1 | 2:1 | 14:10 | 24.00 | ||||||
3 | Kozaczyński B./Kukulowicz R. | 1 | 0 | 1:2 | 13:18 | 16.00 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0.00 | |
4 | Dziurny A./Żłak M. | 1 | 0 | 1:2 | 6:14 | 16.00 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0.00 |
1. | 2. | 3. | 4. | |
---|---|---|---|---|
1. Kozaczyński B./Kukulowicz R. | X | 4/6 2/6 7/6 | ||
2. Dziurny A./Żłak M. | X | 0/6 6/2 0/6 | ||
3. Frydrych R./Orczykowski R. | X | 2/6 6/2 6/2 | ||
4. Krakowski K./Chróstowski P. | 6/4 6/2 6/7 | 6/0 2/6 6/0 | 6/2 2/6 2/6 | X |
# | Дата | Дедлайн | Матч | Результат | |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2024/03/09 21:35 | 9 marca 2024r. 19:00 (Sob.) | Krakowski K./Chróstowski P. - Dziurny A./Żłak M. | 6/0 2/6 6/0 | Подивитись |
2 | 2024/03/09 21:36 | 8 marca 2024r. 21:00 (Pt.) | Krakowski K./Chróstowski P. - Frydrych R./Orczykowski R. | 6/2 2/6 2/6 | Подивитись |
3 | 2024/03/19 23:48 | 19 marca 2024r. 21:00 (Wt.) | Krakowski K./Chróstowski P. - Kozaczyński B./Kukulowicz R. | 6/4 6/2 6/7 | Подивитись |
Результат | Кількість балів |
---|---|
|
32.00 пункти. |
|
24.00 пункти. |
|
16.00 пункти. |
|
8.00 пункти. |
# | Гравець | M. | W. | НАБОРИ | GEMY | ПКТ. | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kosiński M./Korniluk K. | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0.00 | |||||
2 | Banach P./Kwiatkowski T. | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0.00 | |||||
3 | Berne R./Kuchniak J. | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0.00 | |||||
4 | Pelcner L./Crespo P. | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0.00 | |||||
5 | Wichowicz O./Bieniek J. | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0.00 |
ВСЬОГО ЗБОРІВ | ПРЯМІ МАТЧІ | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Гравець | M. | W. | НАБОРИ | GEMY | ПКТ. | M. | W. | НАБОРИ | GEMY | ПКТ. | |
1 | Kosiński M./Korniluk K. | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0.00 | ||||||
2 | Banach P./Kwiatkowski T. | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0.00 | ||||||
3 | Berne R./Kuchniak J. | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0.00 | ||||||
4 | Pelcner L./Crespo P. | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0.00 | ||||||
5 | Wichowicz O./Bieniek J. | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0.00 |
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | |
---|---|---|---|---|---|
1. Kosiński M./Korniluk K. | X | ||||
2. Banach P./Kwiatkowski T. | X | ||||
3. Berne R./Kuchniak J. | X | ||||
4. Pelcner L./Crespo P. | X | ||||
5. Wichowicz O./Bieniek J. | X |
Результат | Кількість балів |
---|---|
|
16.00 пункти. |
|
12.00 пункти. |
|
8.00 пункти. |
|
4.00 пункти. |
2023/09/18 - 2023/10/29
2023/10/30 - 2023/12/10
2023/12/11 - 2024/01/21
2024/01/22 - 2024/03/03
2024/03/04 - 2024/04/14
2024/04/15 - 2024/05/26
#202 | Królikowski/Zaręba - Laskus/Borowiecki | 2 godz. temu |
#201 | Orłowski/Czerw - Grabiński/Testtt | 2 dni temu o godz. 13:31 |
#200 | Kubicki/Siemion - Królikowski/Zaręba | 21 marca o godz. 19:39 |
#199 | Kubicki/Siemion - Śnieżek/Rożek | 21 marca o godz. 19:30 |
#198 | Borowiecki/Poterek - Kaszubski/Szurmiak | 19 marca o godz. 18:39 |
#189 | Śnieżek/Rożek - Zarzycki/Niebudek | za 6 dni o godz. 18:00 |
#200 | Kubicki/Siemion - Królikowski/Zaręba | za 6 dni o godz. 22:00 |
#181 | Baran/Dworzyński - Orłowski/Czerw | 5 kwietnia o godz. 09:30 |
#190 | Baran/Dworzyński - Kaszubski/Szurmiak | 8 kwietnia o godz. 18:00 |
#202 | Królikowski/Zaręba - Laskus/Borowiecki | 8 kwietnia o godz. 19:00 |
#186 | Baran/Dworzyński - Warzybok/Baranowski | 6/1 6/0 6/2 |
#188 | Śnieżek/Rożek - Królikowski/Zaręba | 3/6 5/7 3/6 |
#201 | Orłowski/Czerw - Grabiński/Testtt | 1/6 3/6 4/6 |
#191 | Kubicki/Siemion - Zarzycki/Niebudek | 2/6 2/6 6/4 |
#197 | Śnieżek/Rożek - Laskus/Borowiecki | 4/6 1/6 2/6 |
1 | Grabiński A./Testtt T. | 18 |
2 | Śnieżek P./Rożek D. | 17 |
3 | Warzybok P./Baranowski W. | 16 |
4 | Kubicki P./Siemion J. | 16 |
5 | Kaszubski P./Szurmiak K. | 16 |
Чи знали Ви, що Вам не обов'язково
вибирати ці ігри щоразу?
Вибрані оголошення