Klubowy Turniej Otwarcia Padel Pl Wrocław

2023/10/28

Zapisy ONLINE

Organizator udostępnił możliwość zapisywania się ONLINE. Wybierz kategorię, do której chciałbyś się zapisać:

OPEN MIKST

Jeżeli jesteś już zapisany możesz zobaczyć płatności.

Płatności za turniej

Lista uczestników OPEN 50

1.

Dobrzyński Piotr

Wrocław

Hetnar Gabriel

Wrocław
2.

Głębocki Jakub

Wrocław

Chlebowicz Piotr

Wrocław
3.

Swaryczewski Piotr

Łacisz Zbyszek

Gliwice
4.

Palka Jurand

Rybnik

Wołoszyn Michał

Żory
5.

Ps Tiago

Pegado Goncalo

6.

Niewiadomski Adrian

Borowski Jonasz

7.

Kasprzak Marcel

Zakrzewska Małgorzata

8.

Gryszka Michał

Rogowski Marcin

9.

Stefańczyk Krzysztof

Wieczorek Szymon

10.

Kostera Philipp

Szczegielniak Patryk

11.

Rolski Michał

Wrocław

Mozdanowski Krysitan

12.

Śliwiński Miłosz

Lawrynowicz Pawel

13.

Konopacki Marcin

Matera Filip

14.

Borzęcka Nicole

Dąbrowa Górnicza

Robok Alina

15.

Stajszczak Aron

Lewandowski Mikołaj

Warszawa
16.

Grzegorzek Mateusz

Wrocław

Królak Leszek

Wrocław
17.

Jurak Michał

Wroclaw

Stanik Mateusz

18.

Costa Carlos

Wrocław

Spektor Daniel

19.

Micek Łukasz

Hiszpański Bartosz

20.

Słomka Tomasz

Świętochłowice

Polczyk Jakub

Świętochłowice
21.

Kurdziel Piotr

Jaworzno

Burzyński Marcin

Katowice
22.

Czernecki Konrad

Kraków

Zając Jakub

23.

Piesiak Piotr

Wilhelmi Maciej

24.

Czerwonka Kamil

Karolczak Kacper

25.

Święcicki Grzegorz

Wrocław

Kornacki Kamil

26.

Klimczak Michał

Wrocław

Patryk Kucharski

27.

Ossowski Arkadiusz

Nabzdyk Tomasz

Wrocław
28.

Borowski Jonasz

Wroclaw

Przeworski Paweł

29.

Twardy Jakub

Tecław Michał

30.

Wargocki Michał

Szczęsny Wojciech

Marki
31.

Szymański Piotr

Mikołów

Mędrysa Michał

Pławy
32.

Gąsiorek Hubert

Urban Wojciech

33.

Kozłowiecki Paweł

Kozłowiecki Michał

34.

Pers Adrian

Potocki Rafał

35.

Krzyzanowski Maks

Laufer Bartosz

Wrocław
36.

Kamiński Mateusz

Gdańsk

Kos Maciej

37.

Lisiewicz Mikołaj

Rachwał Kacper

38.

Panek Bartosz

Kraków

Lemiesz Kacper

Katowice
39.

Bartoszewski Michał

Salamon Bartosz

40.

Biliński Gabriel

Warszawa

Lipiński Mateusz

Pruszków
41.

Skonieczny Michał

Bydgoszcz

Chyliński Sebastian

42.

Krzeptowski Błażej

Starościk Michał

Warszawa
43.

Jacek Domagalski

Ortega Cristian

Zgłoszenia niepotwierdzone

44.

Gil Alfonso

Cristian Ortega

45.

Śliwiński Miłosz

Ławrynowicz Paweł

46.

Kostera Philipp

Szczegielniak Patryk

47.

Stajszczak Aron

Lewandowski Mikołaj

48.

Święcicki Grzegorz

Wrocław

Kornacki Kamil

49.

Skonieczny Michał

Chyliński Sebastian

50.

Krzeptowski Błażej

Starościk Michał

Lista uczestników MIKST 8

 
 
 

Wyróżnione oferty