Klubowy Turniej Otwarcia Padel Pl Wrocław

2023/10/28

OPENMIKST
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna
1 1/32 finału Niewiadomski Adrian
Borowski Jonasz
Gąsiorek Hubert
Urban Wojciech
0/6 0/6 Gąsiorek Hubert
Urban Wojciech 6/0 6/0
2 1/32 finału Śliwiński Miłosz
Lawrynowicz Pawel
Kozłowiecki Paweł
Kozłowiecki Michał
6/7 2/6 Kozłowiecki Paweł
Kozłowiecki Michał 7/6 6/2
3 1/32 finału Kostera Philipp
Szczegielniak Patryk
Czernecki Konrad
Zając Jakub
2/6 0/6 Czernecki Konrad
Zając Jakub 6/2 6/0
4 1/32 finału Costa Carlos
Spektor Daniel
Klimczak Michał
Patryk Kucharski
6/4 6/1 Costa Carlos
Spektor Daniel 6/4 6/1
5 1/32 finału Pers Adrian
Potocki Rafał
Piesiak Piotr
Wilhelmi Maciej
6/0 6/3 Pers Adrian
Potocki Rafał 6/0 6/3
6 1/32 finału Bartoszewski Michał
Salamon Bartosz
Jacek Domagalski
Ortega Cristian
6/2 6/2 Bartoszewski Michał
Salamon Bartosz 6/2 6/2
7 1/32 finału Twardy Jakub
Tecław Michał
Konopacki Marcin
Matera Filip
6/0 6/1 Twardy Jakub
Tecław Michał 6/0 6/1
8 1/32 finału Borowski Jonasz
Przeworski Paweł
Micek Łukasz
Hiszpański Bartosz
6/0 6/0 Borowski Jonasz
Przeworski Paweł 6/0 6/0
9 1/32 finału Borzęcka Nicole
Robok Alina
Ossowski Arkadiusz
Nabzdyk Tomasz
6/4 5/7 10:1 Borzęcka Nicole
Robok Alina 6/4 5/7 10:1
10 1/32 finału Krzyzanowski Maks
Laufer Bartosz
Jurak Michał
Stanik Mateusz
3/6 1/6 Jurak Michał
Stanik Mateusz 6/3 6/1
11 1/16 finału Biliński Gabriel
Lipiński Mateusz
Kasprzak Marcel
Zakrzewska Małgorzata
6/0 6/0 Biliński Gabriel
Lipiński Mateusz 6/0 6/0
12 1/16 finału Rolski Michał
Mozdanowski Krysitan
Swaryczewski Piotr
Łacisz Zbyszek
6/1 6/2 Rolski Michał
Mozdanowski Krysitan 6/1 6/2
13 1/16 finału Stefańczyk Krzysztof
Wieczorek Szymon
Lisiewicz Mikołaj
Rachwał Kacper
6/0 6/0 Stefańczyk Krzysztof
Wieczorek Szymon 6/0 6/0
14 1/16 finału Gąsiorek Hubert
Urban Wojciech
Słomka Tomasz
Polczyk Jakub
6/4 6/1 Gąsiorek Hubert
Urban Wojciech 6/4 6/1
15 1/16 finału Stajszczak Aron
Lewandowski Mikołaj
Kozłowiecki Paweł
Kozłowiecki Michał
6/0 6/0 Stajszczak Aron
Lewandowski Mikołaj 6/0 6/0
16 1/16 finału Czernecki Konrad
Zając Jakub
Palka Jurand
Wołoszyn Michał
6/0 6/1 Czernecki Konrad
Zając Jakub 6/0 6/1
17 1/16 finału Grzegorzek Mateusz
Królak Leszek
Costa Carlos
Spektor Daniel
6/0 6/4 Grzegorzek Mateusz
Królak Leszek 6/0 6/4
18 1/16 finału Pers Adrian
Potocki Rafał
Wargocki Michał
Szczęsny Wojciech
1/6 0/6 Wargocki Michał
Szczęsny Wojciech 6/1 6/0
19 1/16 finału Czerwonka Kamil
Karolczak Kacper
Bartoszewski Michał
Salamon Bartosz
6/2 7/6 Czerwonka Kamil
Karolczak Kacper 6/2 7/6
20 1/16 finału Twardy Jakub
Tecław Michał
Dobrzyński Piotr
Hetnar Gabriel
1/6 3/6 Dobrzyński Piotr
Hetnar Gabriel 6/1 6/3
21 1/16 finału Kurdziel Piotr
Burzyński Marcin
Borowski Jonasz
Przeworski Paweł
7/6 6/2 Kurdziel Piotr
Burzyński Marcin 7/6 6/2
22 1/16 finału Ps Tiago
Pegado Goncalo
Gryszka Michał
Rogowski Marcin
0/6 0/6 Gryszka Michał
Rogowski Marcin 6/0 6/0
23 1/16 finału Panek Bartosz
Lemiesz Kacper
Święcicki Grzegorz
Kornacki Kamil
6/1 6/3 Panek Bartosz
Lemiesz Kacper 6/1 6/3
24 1/16 finału Borzęcka Nicole
Robok Alina
Skonieczny Michał
Chyliński Sebastian
1/6 1/6 Skonieczny Michał
Chyliński Sebastian 6/1 6/1
25 1/16 finału Głębocki Jakub
Chlebowicz Piotr
Jurak Michał
Stanik Mateusz
6/0 6/0 Głębocki Jakub
Chlebowicz Piotr 6/0 6/0
26 1/16 finału Krzeptowski Błażej
Starościk Michał
Kamiński Mateusz
Kos Maciej
1/6 1/6 Kamiński Mateusz
Kos Maciej 6/1 6/1
27 1/8 finału Biliński Gabriel
Lipiński Mateusz
Rolski Michał
Mozdanowski Krysitan
6/1 6/0 Biliński Gabriel
Lipiński Mateusz 6/1 6/0
28 1/8 finału Stefańczyk Krzysztof
Wieczorek Szymon
Gąsiorek Hubert
Urban Wojciech
1/6 4/6 Gąsiorek Hubert
Urban Wojciech 6/1 6/4
29 1/8 finału Stajszczak Aron
Lewandowski Mikołaj
Czernecki Konrad
Zając Jakub
6/2 6/0 Stajszczak Aron
Lewandowski Mikołaj 6/2 6/0
30 1/8 finału Grzegorzek Mateusz
Królak Leszek
Wargocki Michał
Szczęsny Wojciech
1/6 3/6 Wargocki Michał
Szczęsny Wojciech 6/1 6/3
31 1/8 finału Czerwonka Kamil
Karolczak Kacper
Dobrzyński Piotr
Hetnar Gabriel
1/6 7/6 3/10 Dobrzyński Piotr
Hetnar Gabriel 6/1 6/7 10/3
32 1/8 finału Kurdziel Piotr
Burzyński Marcin
Gryszka Michał
Rogowski Marcin
3/6 0/6 Gryszka Michał
Rogowski Marcin 6/3 6/0
33 1/8 finału Panek Bartosz
Lemiesz Kacper
Skonieczny Michał
Chyliński Sebastian
3/6 2/6 Skonieczny Michał
Chyliński Sebastian 6/3 6/2
34 1/8 finału Głębocki Jakub
Chlebowicz Piotr
Kamiński Mateusz
Kos Maciej
1/6 2/6 Kamiński Mateusz
Kos Maciej 6/1 6/2
35 1/4 finału Biliński Gabriel
Lipiński Mateusz
Gąsiorek Hubert
Urban Wojciech
6/0 6/0 Biliński Gabriel
Lipiński Mateusz 6/0 6/0
36 1/4 finału Stajszczak Aron
Lewandowski Mikołaj
Wargocki Michał
Szczęsny Wojciech
2/6 6/2 3:10 Wargocki Michał
Szczęsny Wojciech 6/2 2/6 10:3
37 1/4 finału Dobrzyński Piotr
Hetnar Gabriel
Gryszka Michał
Rogowski Marcin
6/3 6/3 Dobrzyński Piotr
Hetnar Gabriel 6/3 6/3
38 1/4 finału Skonieczny Michał
Chyliński Sebastian
Kamiński Mateusz
Kos Maciej
6/2 6/4 Skonieczny Michał
Chyliński Sebastian 6/2 6/4
39 1/2 finału Biliński Gabriel
Lipiński Mateusz
Wargocki Michał
Szczęsny Wojciech
6/2 6/3 Biliński Gabriel
Lipiński Mateusz 6/2 6/3
40 1/2 finału Dobrzyński Piotr
Hetnar Gabriel
Skonieczny Michał
Chyliński Sebastian
2/6 4/6 Skonieczny Michał
Chyliński Sebastian 6/2 6/4
41 finał Biliński Gabriel
Lipiński Mateusz
Skonieczny Michał
Chyliński Sebastian
6/3 6/3 Biliński Gabriel
Lipiński Mateusz 6/3 6/3
O miejsce 3
42 finał Wargocki Michał
Szczęsny Wojciech
Dobrzyński Piotr
Hetnar Gabriel
6/2 6/2 Wargocki Michał
Szczęsny Wojciech 6/2 6/2
O miejsce 5
43 1/2 finału Gąsiorek Hubert
Urban Wojciech
Kamiński Mateusz
Kos Maciej
3/6 5/7 Kamiński Mateusz
Kos Maciej 6/3 7/5
44 1/2 finału Gryszka Michał
Rogowski Marcin
Stajszczak Aron
Lewandowski Mikołaj
2/6 2/6 Stajszczak Aron
Lewandowski Mikołaj 6/2 6/2
45 finał Kamiński Mateusz
Kos Maciej
Stajszczak Aron
Lewandowski Mikołaj
5/7 6/2 9/11 Stajszczak Aron
Lewandowski Mikołaj 7/5 2/6 11/9
O miejsce 7
46 finał Gąsiorek Hubert
Urban Wojciech
Gryszka Michał
Rogowski Marcin
walkower Gąsiorek Hubert
Urban Wojciech walkower
O miejsce 9
47 1/4 finału Rolski Michał
Mozdanowski Krysitan
Głębocki Jakub
Chlebowicz Piotr
6/4 7/6 10/6 Rolski Michał
Mozdanowski Krysitan 6/4 7/6 10/6
48 1/4 finału Czerwonka Kamil
Karolczak Kacper
Grzegorzek Mateusz
Królak Leszek
6/7 4/6 Grzegorzek Mateusz
Królak Leszek 7/6 6/4
49 1/4 finału Czernecki Konrad
Zając Jakub
Kurdziel Piotr
Burzyński Marcin
6/2 6/4 Czernecki Konrad
Zając Jakub 6/2 6/4
50 1/4 finału Panek Bartosz
Lemiesz Kacper
Stefańczyk Krzysztof
Wieczorek Szymon
4/6 7/6 5:10 Stefańczyk Krzysztof
Wieczorek Szymon 6/4 6/7 10:5
51 1/2 finału Rolski Michał
Mozdanowski Krysitan
Grzegorzek Mateusz
Królak Leszek
0/6 0/6 walkower Grzegorzek Mateusz
Królak Leszek walkower
52 1/2 finału Czernecki Konrad
Zając Jakub
Stefańczyk Krzysztof
Wieczorek Szymon
4/6 4/6 Stefańczyk Krzysztof
Wieczorek Szymon 6/4 6/4
53 finał Grzegorzek Mateusz
Królak Leszek
Stefańczyk Krzysztof
Wieczorek Szymon
6/7 4/6 Stefańczyk Krzysztof
Wieczorek Szymon 7/6 6/4
O miejsce 11
54 finał Rolski Michał
Mozdanowski Krysitan
Czernecki Konrad
Zając Jakub
0/6 0/6 walkower Czernecki Konrad
Zając Jakub walkower
O miejsce 13
55 1/2 finału Głębocki Jakub
Chlebowicz Piotr
Panek Bartosz
Lemiesz Kacper
4/6 6/4 10/8 Głębocki Jakub
Chlebowicz Piotr 4/6 6/4 10/8
56 1/2 finału Kurdziel Piotr
Burzyński Marcin
Czerwonka Kamil
Karolczak Kacper
walkower Kurdziel Piotr
Burzyński Marcin walkower
57 finał Głębocki Jakub
Chlebowicz Piotr
Kurdziel Piotr
Burzyński Marcin
6/3 6/2 Głębocki Jakub
Chlebowicz Piotr 6/3 6/2
O miejsce 15
58 finał Panek Bartosz
Lemiesz Kacper
Czerwonka Kamil
Karolczak Kacper
walkower Panek Bartosz
Lemiesz Kacper walkower
O miejsce 17
59 1/8 finału Kasprzak Marcel
Zakrzewska Małgorzata
Krzeptowski Błażej
Starościk Michał
0/6 0/6 Krzeptowski Błażej
Starościk Michał 6/0 6/0
60 1/8 finału Bartoszewski Michał
Salamon Bartosz
Pers Adrian
Potocki Rafał
6/2 6/2 Bartoszewski Michał
Salamon Bartosz 6/2 6/2
61 1/8 finału Kozłowiecki Paweł
Kozłowiecki Michał
Ps Tiago
Pegado Goncalo
0/6 2/6 Ps Tiago
Pegado Goncalo 6/0 6/2
62 1/8 finału Święcicki Grzegorz
Kornacki Kamil
Słomka Tomasz
Polczyk Jakub
4/6 6/7 Słomka Tomasz
Polczyk Jakub 6/4 7/6
63 1/8 finału Lisiewicz Mikołaj
Rachwał Kacper
Borzęcka Nicole
Robok Alina
3/6 2/6 Borzęcka Nicole
Robok Alina 6/3 6/2
64 1/8 finału Borowski Jonasz
Przeworski Paweł
Palka Jurand
Wołoszyn Michał
4/6 5/6 Palka Jurand
Wołoszyn Michał 6/4 6/5
65 1/8 finału Costa Carlos
Spektor Daniel
Twardy Jakub
Tecław Michał
4/6 5/7 Twardy Jakub
Tecław Michał 6/4 7/5
66 1/8 finału Jurak Michał
Stanik Mateusz
Swaryczewski Piotr
Łacisz Zbyszek
6/7 4/6 Swaryczewski Piotr
Łacisz Zbyszek 7/6 6/4
67 1/4 finału Krzeptowski Błażej
Starościk Michał
Bartoszewski Michał
Salamon Bartosz
4/6 2/6 Bartoszewski Michał
Salamon Bartosz 6/4 6/2
68 1/4 finału Ps Tiago
Pegado Goncalo
Słomka Tomasz
Polczyk Jakub
5/7 4/6 Słomka Tomasz
Polczyk Jakub 7/5 6/4
69 1/4 finału Borzęcka Nicole
Robok Alina
Palka Jurand
Wołoszyn Michał
5/7 7/6 10/12 Palka Jurand
Wołoszyn Michał 7/5 6/7 12/10
70 1/4 finału Twardy Jakub
Tecław Michał
Swaryczewski Piotr
Łacisz Zbyszek
6/3 7/6 Twardy Jakub
Tecław Michał 6/3 7/6
71 1/2 finału Bartoszewski Michał
Salamon Bartosz
Słomka Tomasz
Polczyk Jakub
6/4 6/3 Bartoszewski Michał
Salamon Bartosz 6/4 6/3
72 1/2 finału Palka Jurand
Wołoszyn Michał
Twardy Jakub
Tecław Michał
6/7 2/6 Twardy Jakub
Tecław Michał 7/6 6/2
73 finał Bartoszewski Michał
Salamon Bartosz
Twardy Jakub
Tecław Michał
2/6 6/3 9/11 Twardy Jakub
Tecław Michał 6/2 3/6 11/9
O miejsce 19
74 finał Słomka Tomasz
Polczyk Jakub
Palka Jurand
Wołoszyn Michał
6/3 6/2 Słomka Tomasz
Polczyk Jakub 6/3 6/2
O miejsce 21
75 1/2 finału Krzeptowski Błażej
Starościk Michał
Swaryczewski Piotr
Łacisz Zbyszek
7/5 6/2 Krzeptowski Błażej
Starościk Michał 7/5 6/2
76 1/2 finału Borzęcka Nicole
Robok Alina
Ps Tiago
Pegado Goncalo
6/4 6/4 Borzęcka Nicole
Robok Alina 6/4 6/4
77 finał Krzeptowski Błażej
Starościk Michał
Borzęcka Nicole
Robok Alina
7/5 6/4 Krzeptowski Błażej
Starościk Michał 7/5 6/4
O miejsce 23
78 finał Swaryczewski Piotr
Łacisz Zbyszek
Ps Tiago
Pegado Goncalo
6/1 7/6 Swaryczewski Piotr
Łacisz Zbyszek 6/1 7/6
O miejsce 25
79 1/4 finału Kasprzak Marcel
Zakrzewska Małgorzata
Jurak Michał
Stanik Mateusz
2/6 2/6 Jurak Michał
Stanik Mateusz 6/2 6/2
80 1/4 finału Lisiewicz Mikołaj
Rachwał Kacper
Święcicki Grzegorz
Kornacki Kamil
0/6 0/6 Święcicki Grzegorz
Kornacki Kamil 6/0 6/0
81 1/4 finału Kozłowiecki Paweł
Kozłowiecki Michał
Borowski Jonasz
Przeworski Paweł
2/6 4/6 Borowski Jonasz
Przeworski Paweł 6/2 6/4
82 1/4 finału Costa Carlos
Spektor Daniel
Pers Adrian
Potocki Rafał
6/2 7/5 Costa Carlos
Spektor Daniel 6/2 7/5
83 1/2 finału Jurak Michał
Stanik Mateusz
Święcicki Grzegorz
Kornacki Kamil
4/6 3/6 Święcicki Grzegorz
Kornacki Kamil 6/4 6/3
84 1/2 finału Borowski Jonasz
Przeworski Paweł
Costa Carlos
Spektor Daniel
2/6 1/6 Costa Carlos
Spektor Daniel 6/2 6/1
85 finał Święcicki Grzegorz
Kornacki Kamil
Costa Carlos
Spektor Daniel
6/2 3/6 8/10 Costa Carlos
Spektor Daniel 2/6 6/3 10/8
O miejsce 27
86 finał Jurak Michał
Stanik Mateusz
Borowski Jonasz
Przeworski Paweł
0/6 0/6 walkower Borowski Jonasz
Przeworski Paweł walkower
O miejsce 29
87 1/2 finału Kasprzak Marcel
Zakrzewska Małgorzata
Pers Adrian
Potocki Rafał
0/6 0/6 Pers Adrian
Potocki Rafał 6/0 6/0
88 1/2 finału Kozłowiecki Paweł
Kozłowiecki Michał
Lisiewicz Mikołaj
Rachwał Kacper
0/6 0/6 walkower Lisiewicz Mikołaj
Rachwał Kacper walkower
89 finał Pers Adrian
Potocki Rafał
Lisiewicz Mikołaj
Rachwał Kacper
6/0 6/1 Pers Adrian
Potocki Rafał 6/0 6/1
O miejsce 31
90 finał Kasprzak Marcel
Zakrzewska Małgorzata
Kozłowiecki Paweł
Kozłowiecki Michał
walkower Kasprzak Marcel
Zakrzewska Małgorzata walkower
O miejsce 33
91 1/8 finału Ossowski Arkadiusz
Nabzdyk Tomasz
Micek Łukasz
Hiszpański Bartosz
6/1 6/1 Ossowski Arkadiusz
Nabzdyk Tomasz 6/1 6/1
92 1/8 finału Konopacki Marcin
Matera Filip
Krzyzanowski Maks
Laufer Bartosz
4/6 0/6 Krzyzanowski Maks
Laufer Bartosz 6/4 6/0
93 1/4 finału Niewiadomski Adrian
Borowski Jonasz
Ossowski Arkadiusz
Nabzdyk Tomasz
2/6 6/3 6:10 Ossowski Arkadiusz
Nabzdyk Tomasz 6/2 3/6 10:6
94 1/4 finału Piesiak Piotr
Wilhelmi Maciej
Klimczak Michał
Patryk Kucharski
3/6 3/6 Klimczak Michał
Patryk Kucharski 6/3 6/3
95 1/4 finału Kostera Philipp
Szczegielniak Patryk
Jacek Domagalski
Ortega Cristian
7/5 5/7 8/10 Jacek Domagalski
Ortega Cristian 5/7 7/5 10/8
96 1/4 finału Krzyzanowski Maks
Laufer Bartosz
Śliwiński Miłosz
Lawrynowicz Pawel
6/1 1/6 10/7 Krzyzanowski Maks
Laufer Bartosz 6/1 1/6 10/7
97 1/2 finału Ossowski Arkadiusz
Nabzdyk Tomasz
Klimczak Michał
Patryk Kucharski
6/2 6/0 Ossowski Arkadiusz
Nabzdyk Tomasz 6/2 6/0
98 1/2 finału Jacek Domagalski
Ortega Cristian
Krzyzanowski Maks
Laufer Bartosz
6/2 6/4 Jacek Domagalski
Ortega Cristian 6/2 6/4
99 finał Ossowski Arkadiusz
Nabzdyk Tomasz
Jacek Domagalski
Ortega Cristian
6/2 6/3 Ossowski Arkadiusz
Nabzdyk Tomasz 6/2 6/3
O miejsce 35
100 finał Klimczak Michał
Patryk Kucharski
Krzyzanowski Maks
Laufer Bartosz
7/5 6/2 Klimczak Michał
Patryk Kucharski 7/5 6/2
O miejsce 37
101 1/2 finału Niewiadomski Adrian
Borowski Jonasz
Śliwiński Miłosz
Lawrynowicz Pawel
6/2 6/2 Niewiadomski Adrian
Borowski Jonasz 6/2 6/2
102 1/2 finału Kostera Philipp
Szczegielniak Patryk
Piesiak Piotr
Wilhelmi Maciej
6/3 6/2 Kostera Philipp
Szczegielniak Patryk 6/3 6/2
103 finał Niewiadomski Adrian
Borowski Jonasz
Kostera Philipp
Szczegielniak Patryk
6/2 6/0 Niewiadomski Adrian
Borowski Jonasz 6/2 6/0
O miejsce 39
104 finał Śliwiński Miłosz
Lawrynowicz Pawel
Piesiak Piotr
Wilhelmi Maciej
0/6 3/6 Piesiak Piotr
Wilhelmi Maciej 6/0 6/3
O miejsce 41
105 finał Micek Łukasz
Hiszpański Bartosz
Konopacki Marcin
Matera Filip
6/7 6/7 Konopacki Marcin
Matera Filip 7/6 7/6
 
 
 

Wyróżnione oferty