Klubowy Turniej Otwarcia Padel Pl Wrocław

2023/10/28

OPENMIKST
# Gracz Miejsce Etap Wygrane
1 Szymański Piotr/ Mędrysa Michał 0
2 Biliński Gabriel/ Lipiński Mateusz 1 Zwycięzca 5
3 Skonieczny Michał/ Chyliński Sebastian 2 Finalista 4
4 Wargocki Michał/ Szczęsny Wojciech 3 Półfinalista 4
5 Dobrzyński Piotr/ Hetnar Gabriel 4 Półfinalista 3
6 Stajszczak Aron/ Lewandowski Mikołaj 5 1/4 finału 4
7 Kamiński Mateusz/ Kos Maciej 6 1/4 finału 3
8 Gąsiorek Hubert/ Urban Wojciech 7 1/4 finału 4
9 Gryszka Michał/ Rogowski Marcin 8 1/4 finału 2
10 Stefańczyk Krzysztof/ Wieczorek Szymon 9 1/8 finału 4
11 Grzegorzek Mateusz/ Królak Leszek 10 1/8 finału 3
12 Czernecki Konrad/ Zając Jakub 11 1/8 finału 4
13 Rolski Michał/ Mozdanowski Krysitan 12 1/8 finału 2
14 Głębocki Jakub/ Chlebowicz Piotr 13 1/8 finału 3
15 Kurdziel Piotr/ Burzyński Marcin 14 1/8 finału 2
16 Panek Bartosz/ Lemiesz Kacper 15 1/8 finału 2
17 Czerwonka Kamil/ Karolczak Kacper 16 1/8 finału 1
18 Twardy Jakub/ Tecław Michał 17 1/16 finału 5
19 Bartoszewski Michał/ Salamon Bartosz 18 1/16 finału 4
20 Słomka Tomasz/ Polczyk Jakub 19 1/16 finału 3
21 Palka Jurand/ Wołoszyn Michał 20 1/16 finału 2
22 Krzeptowski Błażej/ Starościk Michał 21 1/16 finału 3
23 Borzęcka Nicole/ Robok Alina 22 1/16 finału 3
24 Swaryczewski Piotr/ Łacisz Zbyszek 23 1/16 finału 2
25 Ps Tiago/ Pegado Goncalo 24 1/16 finału 1
26 Costa Carlos/ Spektor Daniel 25 1/16 finału 4
27 Święcicki Grzegorz/ Kornacki Kamil 26 1/16 finału 2
28 Borowski Jonasz/ Przeworski Paweł 27 1/16 finału 3
29 Jurak Michał/ Stanik Mateusz 28 1/16 finału 2
30 Pers Adrian/ Potocki Rafał 29 1/16 finału 3
31 Lisiewicz Mikołaj/ Rachwał Kacper 30 1/16 finału 1
32 Kasprzak Marcel/ Zakrzewska Małgorzata 31 1/16 finału 1
33 Kozłowiecki Paweł/ Kozłowiecki Michał 32 1/16 finału 1
34 Ossowski Arkadiusz/ Nabzdyk Tomasz 33 1/32 finału 4
35 Jacek Domagalski/ Ortega Cristian 34 1/32 finału 2
36 Klimczak Michał/ Patryk Kucharski 35 1/32 finału 2
37 Krzyzanowski Maks/ Laufer Bartosz 36 1/32 finału 2
38 Niewiadomski Adrian/ Borowski Jonasz 37 1/32 finału 2
39 Kostera Philipp/ Szczegielniak Patryk 38 1/32 finału 1
40 Piesiak Piotr/ Wilhelmi Maciej 39 1/32 finału 1
41 Śliwiński Miłosz/ Lawrynowicz Pawel 40 1/32 finału 0
42 Konopacki Marcin/ Matera Filip 41 1/32 finału 1
43 Micek Łukasz/ Hiszpański Bartosz 42 1/32 finału 0
 
 
 

Wyróżnione oferty