Drabinka główna
|
1 |
1/16 finału |
Gagliani Leonardo Gagliani Alexander |
Frończuk Patryk Załubski Przemysław |
7/5 2/6 10/5 |
Gagliani Leonardo Gagliani Alexander 7/5 2/6 10/5 |
2 |
1/16 finału |
Dańczak Jakub Nazaruk Dominik |
Duk Adam Grabiński Adam |
3/6 6/4 7/10 |
Duk Adam Grabiński Adam 6/3 4/6 10/7 |
3 |
1/16 finału |
Skonieczny Michał Mateusz Grzymski |
Dworzyński Wojciech Krajowski Maciej |
1/6 6/3 10/5 |
Skonieczny Michał Mateusz Grzymski 1/6 6/3 10/5 |
4 |
1/16 finału |
Królak Leszek Waśkiel Tomasz |
Cłapa Mateusz Holwek Piotr |
walkower |
Królak Leszek Waśkiel Tomasz walkower |
5 |
1/16 finału |
Senderski Karol Korolkiewicz Michał |
Szpak Szymon Marchewka Michał |
2/6 2/6 |
Szpak Szymon Marchewka Michał 6/2 6/2 |
6 |
1/16 finału |
Buze Michał Jankowski Bartłomiej |
Grzybowski Kamil Nogal Hubert |
3/6 1/6 |
Grzybowski Kamil Nogal Hubert 6/3 6/1 |
7 |
1/16 finału |
Chudy Albert Średniawa Władysław |
Szczęsny Wojciech Jędrzejewski Tomasz |
6/4 6/4 |
Chudy Albert Średniawa Władysław 6/4 6/4 |
8 |
1/16 finału |
Sielanko Łukasz Wróbel Antoni |
Kitliński Maciej Miękus Jakub |
5/7 6/2 10/8 |
Sielanko Łukasz Wróbel Antoni 5/7 6/2 10/8 |
9 |
1/8 finału |
Lipiński Mateusz Naduk Maciej |
Gagliani Leonardo Gagliani Alexander |
6/1 6/0 |
Lipiński Mateusz Naduk Maciej 6/1 6/0 |
10 |
1/8 finału |
Duk Adam Grabiński Adam |
Bartusek Michał Krawczyński Karol |
2/6 0/6 |
Bartusek Michał Krawczyński Karol 6/2 6/0 |
11 |
1/8 finału |
Oraczewski Jakub Partyga Aleksander |
Skonieczny Michał Mateusz Grzymski |
6/1 6/2 |
Oraczewski Jakub Partyga Aleksander 6/1 6/2 |
12 |
1/8 finału |
Królak Leszek Waśkiel Tomasz |
Maszczyk Marcin Janowicz Jerzy |
0/6 1/6 |
Maszczyk Marcin Janowicz Jerzy 6/0 6/1 |
13 |
1/8 finału |
Miroński Mateusz Reda Michał |
Szpak Szymon Marchewka Michał |
6/4 6/3 |
Miroński Mateusz Reda Michał 6/4 6/3 |
14 |
1/8 finału |
Grzybowski Kamil Nogal Hubert |
Słowiński Jakub Cyrański Łukasz |
6/3 1/6 11:13 |
Słowiński Jakub Cyrański Łukasz 3/6 6/1 13:11 |
15 |
1/8 finału |
Jędrzejczak Tomasz Sarnecki Tomasz |
Chudy Albert Średniawa Władysław |
6/4 4/6 6/10 |
Chudy Albert Średniawa Władysław 4/6 6/4 10/6 |
16 |
1/8 finału |
Sielanko Łukasz Wróbel Antoni |
Olech Filip Biliński Gabriel |
4/6 2/6 |
Olech Filip Biliński Gabriel 6/4 6/2 |
17 |
1/4 finału |
Lipiński Mateusz Naduk Maciej |
Bartusek Michał Krawczyński Karol |
6/4 6/4 |
Lipiński Mateusz Naduk Maciej 6/4 6/4 |
18 |
1/4 finału |
Oraczewski Jakub Partyga Aleksander |
Maszczyk Marcin Janowicz Jerzy |
4/6 4/6 |
Maszczyk Marcin Janowicz Jerzy 6/4 6/4 |
19 |
1/4 finału |
Miroński Mateusz Reda Michał |
Słowiński Jakub Cyrański Łukasz |
5/7 7/6 8/10 |
Słowiński Jakub Cyrański Łukasz 7/5 6/7 10/8 |
20 |
1/4 finału |
Chudy Albert Średniawa Władysław |
Olech Filip Biliński Gabriel |
4/6 3/6 |
Olech Filip Biliński Gabriel 6/4 6/3 |
21 |
1/2 finału |
Lipiński Mateusz Naduk Maciej |
Maszczyk Marcin Janowicz Jerzy |
4/6 6/2 10:3 |
Lipiński Mateusz Naduk Maciej 4/6 6/2 10:3 |
22 |
1/2 finału |
Słowiński Jakub Cyrański Łukasz |
Olech Filip Biliński Gabriel |
3/6 6/3 7:10 |
Olech Filip Biliński Gabriel 6/3 3/6 10:7 |
23 |
finał |
Lipiński Mateusz Naduk Maciej |
Olech Filip Biliński Gabriel |
6/2 6/4 |
Lipiński Mateusz Naduk Maciej 6/2 6/4 |
O miejsce 3
|
24 |
finał |
Maszczyk Marcin Janowicz Jerzy |
Słowiński Jakub Cyrański Łukasz |
6/3 7/6 |
Maszczyk Marcin Janowicz Jerzy 6/3 7/6 |
O miejsce 5
|
25 |
1/2 finału |
Bartusek Michał Krawczyński Karol |
Chudy Albert Średniawa Władysław |
5/7 6/7 |
Chudy Albert Średniawa Władysław 7/5 7/6 |
26 |
1/2 finału |
Miroński Mateusz Reda Michał |
Oraczewski Jakub Partyga Aleksander |
6/2 6/4 |
Miroński Mateusz Reda Michał 6/2 6/4 |
27 |
finał |
Chudy Albert Średniawa Władysław |
Miroński Mateusz Reda Michał |
6/4 5/7 10:6 |
Chudy Albert Średniawa Władysław 6/4 5/7 10:6 |
O miejsce 7
|
28 |
finał |
Bartusek Michał Krawczyński Karol |
Oraczewski Jakub Partyga Aleksander |
6/2 7/5 |
Bartusek Michał Krawczyński Karol 6/2 7/5 |
O miejsce 9
|
29 |
1/4 finału |
Gagliani Leonardo Gagliani Alexander |
Sielanko Łukasz Wróbel Antoni |
6/7 6/3 16:14 |
Gagliani Leonardo Gagliani Alexander 6/7 6/3 16:14 |
30 |
1/4 finału |
Szpak Szymon Marchewka Michał |
Królak Leszek Waśkiel Tomasz |
7/5 6/4 |
Szpak Szymon Marchewka Michał 7/5 6/4 |
31 |
1/4 finału |
Skonieczny Michał Mateusz Grzymski |
Grzybowski Kamil Nogal Hubert |
3/6 2/6 |
Grzybowski Kamil Nogal Hubert 6/3 6/2 |
32 |
1/4 finału |
Jędrzejczak Tomasz Sarnecki Tomasz |
Duk Adam Grabiński Adam |
6/3 6/3 |
Jędrzejczak Tomasz Sarnecki Tomasz 6/3 6/3 |
33 |
1/2 finału |
Gagliani Leonardo Gagliani Alexander |
Szpak Szymon Marchewka Michał |
5/7 6/3 12:14 |
Szpak Szymon Marchewka Michał 7/5 3/6 14:12 |
34 |
1/2 finału |
Grzybowski Kamil Nogal Hubert |
Jędrzejczak Tomasz Sarnecki Tomasz |
4/6 4/6 |
Jędrzejczak Tomasz Sarnecki Tomasz 6/4 6/4 |
35 |
finał |
Szpak Szymon Marchewka Michał |
Jędrzejczak Tomasz Sarnecki Tomasz |
7/6 6/3 |
Szpak Szymon Marchewka Michał 7/6 6/3 |
O miejsce 11
|
36 |
finał |
Gagliani Leonardo Gagliani Alexander |
Grzybowski Kamil Nogal Hubert |
6/4 6/4 |
Gagliani Leonardo Gagliani Alexander 6/4 6/4 |
O miejsce 13
|
37 |
1/2 finału |
Sielanko Łukasz Wróbel Antoni |
Duk Adam Grabiński Adam |
walkower |
Sielanko Łukasz Wróbel Antoni walkower |
38 |
1/2 finału |
Skonieczny Michał Mateusz Grzymski |
Królak Leszek Waśkiel Tomasz |
walkower |
Skonieczny Michał Mateusz Grzymski walkower |
39 |
finał |
Sielanko Łukasz Wróbel Antoni |
Skonieczny Michał Mateusz Grzymski |
walkower |
Sielanko Łukasz Wróbel Antoni walkower |
O miejsce 15
|
40 |
finał |
Duk Adam Grabiński Adam |
Królak Leszek Waśkiel Tomasz |
|
|
O miejsce 17
|
41 |
1/4 finału |
Frończuk Patryk Załubski Przemysław |
Kitliński Maciej Miękus Jakub |
6/7 7/5 5:10 |
Kitliński Maciej Miękus Jakub 7/6 5/7 10:5 |
42 |
1/4 finału |
Senderski Karol Korolkiewicz Michał |
Cłapa Mateusz Holwek Piotr |
walkower |
Senderski Karol Korolkiewicz Michał walkower |
43 |
1/4 finału |
Dworzyński Wojciech Krajowski Maciej |
Buze Michał Jankowski Bartłomiej |
6/4 6/2 |
Dworzyński Wojciech Krajowski Maciej 6/4 6/2 |
44 |
1/4 finału |
Szczęsny Wojciech Jędrzejewski Tomasz |
Dańczak Jakub Nazaruk Dominik |
6/3 4/6 10:5 |
Szczęsny Wojciech Jędrzejewski Tomasz 6/3 4/6 10:5 |
45 |
1/2 finału |
Kitliński Maciej Miękus Jakub |
Senderski Karol Korolkiewicz Michał |
7/5 6/4 |
Kitliński Maciej Miękus Jakub 7/5 6/4 |
46 |
1/2 finału |
Dworzyński Wojciech Krajowski Maciej |
Szczęsny Wojciech Jędrzejewski Tomasz |
2/6 3/6 |
Szczęsny Wojciech Jędrzejewski Tomasz 6/2 6/3 |
47 |
finał |
Kitliński Maciej Miękus Jakub |
Szczęsny Wojciech Jędrzejewski Tomasz |
3/6 3/6 |
Szczęsny Wojciech Jędrzejewski Tomasz 6/3 6/3 |
O miejsce 19
|
48 |
finał |
Senderski Karol Korolkiewicz Michał |
Dworzyński Wojciech Krajowski Maciej |
6/1 7/5 |
Senderski Karol Korolkiewicz Michał 6/1 7/5 |
O miejsce 21
|
49 |
1/2 finału |
Frończuk Patryk Załubski Przemysław |
Dańczak Jakub Nazaruk Dominik |
walkower |
Frończuk Patryk Załubski Przemysław walkower |
50 |
1/2 finału |
Buze Michał Jankowski Bartłomiej |
Cłapa Mateusz Holwek Piotr |
walkower |
Buze Michał Jankowski Bartłomiej walkower |
51 |
finał |
Frończuk Patryk Załubski Przemysław |
Buze Michał Jankowski Bartłomiej |
walkower |
Frończuk Patryk Załubski Przemysław walkower |
O miejsce 23
|
52 |
finał |
Dańczak Jakub Nazaruk Dominik |
Cłapa Mateusz Holwek Piotr |
walkower |
Dańczak Jakub Nazaruk Dominik walkower |