Drabinka główna
|
1 |
1/16 finału |
Albowicz Hanna Jagodzińska Julia |
Zając Przemysław Zając Jakub |
6/2 6/4 |
Albowicz Hanna Jagodzińska Julia 6/2 6/4 |
2 |
1/16 finału |
Fronczak Jacek Smakosz Kuba |
Rypulak Mateusz Joński Dominik |
6/1 6/1 |
Fronczak Jacek Smakosz Kuba 6/1 6/1 |
3 |
1/16 finału |
Coruga Vince Grimaldi Alejandro |
Wiśniewski Bartosz Pławski Michał |
3/6 2/6 |
Wiśniewski Bartosz Pławski Michał 6/3 6/2 |
4 |
1/8 finału |
Dworzyński Wojciech Krajowski Maciej |
Dańczak Jakub Dańczak Marcin |
6/2 6/0 |
Dworzyński Wojciech Krajowski Maciej 6/2 6/0 |
5 |
1/8 finału |
Albowicz Hanna Jagodzińska Julia |
Czerw Jakub Wąs Paweł |
6/3 6/7 8:10 |
Czerw Jakub Wąs Paweł 3/6 7/6 10:8 |
6 |
1/8 finału |
Baranowski Witold Warzybok Piotr |
Wira Klaudia Nazaruk Dominik |
3/6 1/6 |
Wira Klaudia Nazaruk Dominik 6/3 6/1 |
7 |
1/8 finału |
Smagowski Piotr Wasiniewski Arkadiusz |
Kamiński Mateusz Cichocki Łukasz |
0/6 2/6 |
Kamiński Mateusz Cichocki Łukasz 6/0 6/2 |
8 |
1/8 finału |
Bogucki Tomasz Wajs Daniel |
Koczwara Mateusz Mateusz Cempa |
6/1 6/1 |
Bogucki Tomasz Wajs Daniel 6/1 6/1 |
9 |
1/8 finału |
Fronczak Jacek Smakosz Kuba |
Czarnecki Tomasz Wilkanowski Tomasz |
6/2 2/6 11:13 |
Czarnecki Tomasz Wilkanowski Tomasz 2/6 6/2 13:11 |
10 |
1/8 finału |
Trzaskoma Adam Dobies Jan |
Krysiak Jarosław Zabielski Marcel |
6/4 6/0 |
Trzaskoma Adam Dobies Jan 6/4 6/0 |
11 |
1/8 finału |
Wiśniewski Bartosz Pławski Michał |
Wójcik-Witanowski Szymon Panek Bartosz |
0/6 0/6 |
Wójcik-Witanowski Szymon Panek Bartosz 6/0 6/0 |
12 |
1/4 finału |
Dworzyński Wojciech Krajowski Maciej |
Czerw Jakub Wąs Paweł |
3/6 6/2 10:5 |
Dworzyński Wojciech Krajowski Maciej 3/6 6/2 10:5 |
13 |
1/4 finału |
Wira Klaudia Nazaruk Dominik |
Kamiński Mateusz Cichocki Łukasz |
2/6 3/6 |
Kamiński Mateusz Cichocki Łukasz 6/2 6/3 |
14 |
1/4 finału |
Bogucki Tomasz Wajs Daniel |
Czarnecki Tomasz Wilkanowski Tomasz |
7/6 6/7 8/10 |
Czarnecki Tomasz Wilkanowski Tomasz 6/7 7/6 10/8 |
15 |
1/4 finału |
Trzaskoma Adam Dobies Jan |
Wójcik-Witanowski Szymon Panek Bartosz |
4/6 7/6 6/10 |
Wójcik-Witanowski Szymon Panek Bartosz 6/4 6/7 10/6 |
16 |
1/2 finału |
Dworzyński Wojciech Krajowski Maciej |
Kamiński Mateusz Cichocki Łukasz |
6/7 6/4 10:8 |
Dworzyński Wojciech Krajowski Maciej 6/7 6/4 10:8 |
17 |
1/2 finału |
Czarnecki Tomasz Wilkanowski Tomasz |
Wójcik-Witanowski Szymon Panek Bartosz |
6/0 6/7 8/10 |
Wójcik-Witanowski Szymon Panek Bartosz 0/6 7/6 10/8 |
18 |
finał |
Dworzyński Wojciech Krajowski Maciej |
Wójcik-Witanowski Szymon Panek Bartosz |
4/6 5/7 |
Wójcik-Witanowski Szymon Panek Bartosz 6/4 7/5 |
O miejsce 3
|
19 |
finał |
Kamiński Mateusz Cichocki Łukasz |
Czarnecki Tomasz Wilkanowski Tomasz |
6/4 6/4 |
Kamiński Mateusz Cichocki Łukasz 6/4 6/4 |
O miejsce 5
|
20 |
1/2 finału |
Czerw Jakub Wąs Paweł |
Trzaskoma Adam Dobies Jan |
4/6 4/6 |
Trzaskoma Adam Dobies Jan 6/4 6/4 |
21 |
1/2 finału |
Bogucki Tomasz Wajs Daniel |
Wira Klaudia Nazaruk Dominik |
6/4 7/6 |
Bogucki Tomasz Wajs Daniel 6/4 7/6 |
22 |
finał |
Trzaskoma Adam Dobies Jan |
Bogucki Tomasz Wajs Daniel |
7/6 6/7 6/10 |
Bogucki Tomasz Wajs Daniel 6/7 7/6 10/6 |
O miejsce 7
|
23 |
finał |
Czerw Jakub Wąs Paweł |
Wira Klaudia Nazaruk Dominik |
walkower |
Czerw Jakub Wąs Paweł walkower |
O miejsce 9
|
24 |
1/4 finału |
Dańczak Jakub Dańczak Marcin |
Wiśniewski Bartosz Pławski Michał |
6/3 4/6 10/7 |
Dańczak Jakub Dańczak Marcin 6/3 4/6 10/7 |
25 |
1/4 finału |
Koczwara Mateusz Mateusz Cempa |
Smagowski Piotr Wasiniewski Arkadiusz |
3/6 5/7 |
Smagowski Piotr Wasiniewski Arkadiusz 6/3 7/5 |
26 |
1/4 finału |
Baranowski Witold Warzybok Piotr |
Fronczak Jacek Smakosz Kuba |
2/6 2/6 |
Fronczak Jacek Smakosz Kuba 6/2 6/2 |
27 |
1/4 finału |
Krysiak Jarosław Zabielski Marcel |
Albowicz Hanna Jagodzińska Julia |
4/6 6/7 |
Albowicz Hanna Jagodzińska Julia 6/4 7/6 |
28 |
1/2 finału |
Dańczak Jakub Dańczak Marcin |
Smagowski Piotr Wasiniewski Arkadiusz |
3/6 6/7 |
Smagowski Piotr Wasiniewski Arkadiusz 6/3 7/6 |
29 |
1/2 finału |
Fronczak Jacek Smakosz Kuba |
Albowicz Hanna Jagodzińska Julia |
7/5 6/3 |
Fronczak Jacek Smakosz Kuba 7/5 6/3 |
30 |
finał |
Smagowski Piotr Wasiniewski Arkadiusz |
Fronczak Jacek Smakosz Kuba |
3/6 3/6 |
Fronczak Jacek Smakosz Kuba 6/3 6/3 |
O miejsce 11
|
31 |
finał |
Dańczak Jakub Dańczak Marcin |
Albowicz Hanna Jagodzińska Julia |
0/6 0/6 walkower |
Albowicz Hanna Jagodzińska Julia walkower |
O miejsce 13
|
32 |
1/2 finału |
Wiśniewski Bartosz Pławski Michał |
Krysiak Jarosław Zabielski Marcel |
2/6 7/5 7/10 |
Krysiak Jarosław Zabielski Marcel 6/2 5/7 10/7 |
33 |
1/2 finału |
Baranowski Witold Warzybok Piotr |
Koczwara Mateusz Mateusz Cempa |
6/2 7/6 |
Baranowski Witold Warzybok Piotr 6/2 7/6 |
34 |
finał |
Krysiak Jarosław Zabielski Marcel |
Baranowski Witold Warzybok Piotr |
6/4 6/7 10:8 |
Krysiak Jarosław Zabielski Marcel 6/4 6/7 10:8 |
O miejsce 15
|
35 |
finał |
Wiśniewski Bartosz Pławski Michał |
Koczwara Mateusz Mateusz Cempa |
walkower |
Wiśniewski Bartosz Pławski Michał walkower |
O miejsce 17
|
36 |
Kolejka 1 |
Zając Przemysław Zając Jakub |
Coruga Vince Grimaldi Alejandro |
6/4 6/3 |
Zając Przemysław Zając Jakub 6/4 6/3 |
37 |
Kolejka 2 |
Rypulak Mateusz Joński Dominik |
Coruga Vince Grimaldi Alejandro |
|
|
38 |
Kolejka 3 |
Zając Przemysław Zając Jakub |
Rypulak Mateusz Joński Dominik |
|
|