Toggle navigation
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Start
Kluby
Rozgrywki
Turnieje
Rankingi
Gracze
Nauka gry
Ośrodki
Ośrodki szkoleniowe
Trenerzy
Sparingi
Obozy
Logowanie
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Tenis
Turnieje
6871
Plan
Ziaja Grand Prix Wybrzeża +50
2023/05/13 - 2023/05/14
Klub:
Sopot Tenis Klub
Cykl:
ZIAJA Grand Prix Wybrzeża
Informacje
Informacje o turnieju
Zapisy
Plan gier
Wyniki
Mecze
Punkty
Kolejność
ZOBACZ SWOJE MECZE
Wybierz dzień
13/05 (Sob.)
14/05 (Niedz.)
Pokaż od
×
Pokaż plan od godziny
Godzina
Pokaż aktualny plan
Został zaznaczony gracz
Wrona Tomasz
.
Zobacz mecze
Anuluj
STK Sopot
11:00
Gutjar M.
-
Kardaś D.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M2
)
6/3 6/4
11:00
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M2
)
Gutjar M.
-
Kardaś D.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M2
)
6/3 6/4
Christopher D.
-
Kiwit J.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M3
)
1/6 3/6
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M3
)
Christopher D.
-
Kiwit J.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M3
)
1/6 3/6
Szląszkiewicz L.
-
Piętka J.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M4
)
4/6 3/6
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M4
)
Szląszkiewicz L.
-
Piętka J.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M4
)
4/6 3/6
Gąsior S.
-
Sopoćko J.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M5
)
6/2 6/2
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M5
)
Gąsior S.
-
Sopoćko J.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M5
)
6/2 6/2
12:30
Wrona T.
-
Zochniak R.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M6
)
6/4 6/3
12:30
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M6
)
Wrona T.
-
Zochniak R.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M6
)
6/4 6/3
Tymieniecki M.
-
Frąckiewicz S.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M7
)
3/6 3/6
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M7
)
Tymieniecki M.
-
Frąckiewicz S.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M7
)
3/6 3/6
Kaszubowski W.
-
Zatylny J.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M10
)
6/3 5/7 9/11
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M10
)
Kaszubowski W.
-
Zatylny J.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M10
)
6/3 5/7 9/11
Orzęcki R.
-
Jermakow A.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M11
)
4/6 6/4 10/6
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M11
)
Orzęcki R.
-
Jermakow A.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M11
)
4/6 6/4 10/6
14:00
Byzdra M.
-
Andrzejeszczak P.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M13
)
2/6 2/6
14:00
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M13
)
Byzdra M.
-
Andrzejeszczak P.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M13
)
2/6 2/6
Bocian M.
-
Skurczynski D.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M14
)
6/0 6/4
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M14
)
Bocian M.
-
Skurczynski D.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M14
)
6/0 6/4
Pić T.
-
Andrijević D.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M15
)
6/3 6/1
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M15
)
Pić T.
-
Andrijević D.
(
1/16 finału
,
SENIORZY +50
) (
M15
)
6/3 6/1
Kiwit J.
-
Piętka J.
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M18
)
4/6 4/6
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M18
)
Kiwit J.
-
Piętka J.
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M18
)
4/6 4/6
15:30
Gajewski D.
-
Gutjar M.
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M17
)
6/2 6/1
15:30
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M17
)
Gajewski D.
-
Gutjar M.
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M17
)
6/2 6/1
Gąsior S.
-
Wrona T.
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M19
)
3/6 6/3 2/10
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M19
)
Gąsior S.
-
Wrona T.
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M19
)
3/6 6/3 2/10
Frąckiewicz S.
-
Pietras A.
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M20
)
4/6 4/6
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M20
)
Frąckiewicz S.
-
Pietras A.
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M20
)
4/6 4/6
Smętek M.
-
Zatylny J.
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M21
)
walkower
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M21
)
Smętek M.
-
Zatylny J.
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M21
)
walkower
17:00
Orzęcki R.
-
Pietras M.
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M22
)
3/6 4/6
17:00
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M22
)
Orzęcki R.
-
Pietras M.
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M22
)
3/6 4/6
Andrzejeszczak P.
-
Bocian M.
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M23
)
6/0 6/4
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M23
)
Andrzejeszczak P.
-
Bocian M.
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M23
)
6/0 6/4
Pić T.
-
Kowalski R.
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M24
)
2/6 1/6
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M24
)
Pić T.
-
Kowalski R.
(
1/8 finału
,
SENIORZY +50
) (
M24
)
2/6 1/6
18:30
18:30
Wyróżnione oferty
Mapa serwisu
Strona główna
Kluby
Rozgrywki
Turnieje
Rankingi
Gracze
Ośrodki szkoleniowe
Sparingi
Trenerzy
Obozy
O nas
Dla właścicieli klubów
Regulamin
Polityka cookies
Kontakt
Aplikacja mobilna
Social media
Partnerzy