Toggle navigation
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Старт
Клуби
Ігри
Турніри
Рейтинги
Гравці
Вчимося грати
Центри
Навчальні центри
Тренери
Спаринги
Табори
Увійти
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Padel
Turnieje
6816
Plan
TURNIEJ 1 MAJA POZIOM "A"
2023/05/01
Клуб:
GDYNIA PADEL CLUB
Цикл:
Polska Federacja Padla
Інформація
Інформація про турнір
Рекорди
План гри
Результати
Сірники
Бали
Замовлення
ПЕРЕГЛЯНУТИ СВОЇ МАТЧІ
Оберіть день
01/05 (Pon.)
Pokaż od
×
Показати план від години
Година
Pokaż aktualny plan
Gdynia Padel Club
następnie
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Fiodorowicz J.
/
Tymieniecki M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M1
)
6/2 6/3
następnie
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M1
)
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Fiodorowicz J.
/
Tymieniecki M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M1
)
6/2 6/3
Bogucki T.
/
Stenzel K.
-
Bieszke M.
/
Fanslau M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M2
)
6/2 6/4
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M2
)
Bogucki T.
/
Stenzel K.
-
Bieszke M.
/
Fanslau M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M2
)
6/2 6/4
następnie
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
-
Mocek J.
/
Kos M.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M7
)
6/2 6/2
następnie
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M7
)
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
-
Mocek J.
/
Kos M.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M7
)
6/2 6/2
Kamiński M.
/
Cichocki Ł.
-
Wocial M.
/
Wasiniewski A.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M8
)
6/2 6/2
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M8
)
Kamiński M.
/
Cichocki Ł.
-
Wocial M.
/
Wasiniewski A.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M8
)
6/2 6/2
następnie
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Bieszke M.
/
Fanslau M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M3
)
6/1 6/4
następnie
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M3
)
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Bieszke M.
/
Fanslau M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M3
)
6/1 6/4
Bogucki T.
/
Stenzel K.
-
Fiodorowicz J.
/
Tymieniecki M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M4
)
2/6 7/5 15/17
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M4
)
Bogucki T.
/
Stenzel K.
-
Fiodorowicz J.
/
Tymieniecki M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M4
)
2/6 7/5 15/17
następnie
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
-
Wocial M.
/
Wasiniewski A.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M9
)
6/0 6/1
następnie
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M9
)
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
-
Wocial M.
/
Wasiniewski A.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M9
)
6/0 6/1
Kamiński M.
/
Cichocki Ł.
-
Mocek J.
/
Kos M.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M10
)
2/6 6/4 5/10
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M10
)
Kamiński M.
/
Cichocki Ł.
-
Mocek J.
/
Kos M.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M10
)
2/6 6/4 5/10
następnie
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Bogucki T.
/
Stenzel K.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M5
)
6/3 6/2
następnie
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M5
)
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Bogucki T.
/
Stenzel K.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M5
)
6/3 6/2
Bieszke M.
/
Fanslau M.
-
Fiodorowicz J.
/
Tymieniecki M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M6
)
2/6 7/5 1/10
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M6
)
Bieszke M.
/
Fanslau M.
-
Fiodorowicz J.
/
Tymieniecki M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M6
)
2/6 7/5 1/10
następnie
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
-
Kamiński M.
/
Cichocki Ł.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M11
)
6/4 6/4
następnie
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M11
)
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
-
Kamiński M.
/
Cichocki Ł.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M11
)
6/4 6/4
Wocial M.
/
Wasiniewski A.
-
Mocek J.
/
Kos M.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M12
)
2/6 0/6
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M12
)
Wocial M.
/
Wasiniewski A.
-
Mocek J.
/
Kos M.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M12
)
2/6 0/6
następnie
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Mocek J.
/
Kos M.
(
1/2 finału
,
KATEGORIA "A'"
) (
M13
)
6/4 6/0
następnie
(
1/2 finału
,
KATEGORIA "A'"
) (
M13
)
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Mocek J.
/
Kos M.
(
1/2 finału
,
KATEGORIA "A'"
) (
M13
)
6/4 6/0
Fiodorowicz J.
/
Tymieniecki M.
-
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
(
1/2 finału
,
KATEGORIA "A'"
) (
M14
)
0/6 1/6
(
1/2 finału
,
KATEGORIA "A'"
) (
M14
)
Fiodorowicz J.
/
Tymieniecki M.
-
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
(
1/2 finału
,
KATEGORIA "A'"
) (
M14
)
0/6 1/6
następnie
mecz o 5 miejsce
następnie
mecz o 5 miejsce
mecz o 7 miejsce
mecz o 7 miejsce
następnie
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
(
finał
,
KATEGORIA "A'"
) (
M15
)
5/7 1/6
następnie
(
finał
,
KATEGORIA "A'"
) (
M15
)
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
(
finał
,
KATEGORIA "A'"
) (
M15
)
5/7 1/6
Вибрані оголошення
Карта послуг
Головна сторінка
Клуби
Ігри
Турніри
Рейтинги
Гравці
Навчальні центри
Спаринги
Тренери
Табори
Про нас
Для власників клубів
Правила
Політика щодо файлів cookie
Контакт
Мобільний додаток
Соціальні мережі
Партнери