Toggle navigation
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Start
Kluby
Rozgrywki
Turnieje
Rankingi
Gracze
Nauka gry
Ośrodki
Ośrodki szkoleniowe
Trenerzy
Sparingi
Obozy
Logowanie
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Padel
Turnieje
6816
Plan
TURNIEJ 1 MAJA POZIOM "A"
2023/05/01
Klub:
GDYNIA PADEL CLUB
Cykl:
Polska Federacja Padla
Informacje
Informacje o turnieju
Zapisy
Plan gier
Wyniki
Mecze
Punkty
Kolejność
ZOBACZ SWOJE MECZE
Wybierz dzień
01/05 (Pon.)
Pokaż od
×
Pokaż plan od godziny
Godzina
Pokaż aktualny plan
Został zaznaczony gracz
Wasiniewski Arkadiusz
.
Zobacz mecze
Anuluj
Gdynia Padel Club
następnie
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Fiodorowicz J.
/
Tymieniecki M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M1
)
6/2 6/3
następnie
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M1
)
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Fiodorowicz J.
/
Tymieniecki M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M1
)
6/2 6/3
Bogucki T.
/
Stenzel K.
-
Bieszke M.
/
Fanslau M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M2
)
6/2 6/4
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M2
)
Bogucki T.
/
Stenzel K.
-
Bieszke M.
/
Fanslau M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M2
)
6/2 6/4
następnie
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
-
Mocek J.
/
Kos M.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M7
)
6/2 6/2
następnie
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M7
)
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
-
Mocek J.
/
Kos M.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M7
)
6/2 6/2
Kamiński M.
/
Cichocki Ł.
-
Wocial M.
/
Wasiniewski A.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M8
)
6/2 6/2
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M8
)
Kamiński M.
/
Cichocki Ł.
-
Wocial M.
/
Wasiniewski A.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M8
)
6/2 6/2
następnie
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Bieszke M.
/
Fanslau M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M3
)
6/1 6/4
następnie
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M3
)
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Bieszke M.
/
Fanslau M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M3
)
6/1 6/4
Bogucki T.
/
Stenzel K.
-
Fiodorowicz J.
/
Tymieniecki M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M4
)
2/6 7/5 15/17
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M4
)
Bogucki T.
/
Stenzel K.
-
Fiodorowicz J.
/
Tymieniecki M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M4
)
2/6 7/5 15/17
następnie
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
-
Wocial M.
/
Wasiniewski A.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M9
)
6/0 6/1
następnie
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M9
)
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
-
Wocial M.
/
Wasiniewski A.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M9
)
6/0 6/1
Kamiński M.
/
Cichocki Ł.
-
Mocek J.
/
Kos M.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M10
)
2/6 6/4 5/10
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M10
)
Kamiński M.
/
Cichocki Ł.
-
Mocek J.
/
Kos M.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M10
)
2/6 6/4 5/10
następnie
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Bogucki T.
/
Stenzel K.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M5
)
6/3 6/2
następnie
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M5
)
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Bogucki T.
/
Stenzel K.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M5
)
6/3 6/2
Bieszke M.
/
Fanslau M.
-
Fiodorowicz J.
/
Tymieniecki M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M6
)
2/6 7/5 1/10
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M6
)
Bieszke M.
/
Fanslau M.
-
Fiodorowicz J.
/
Tymieniecki M.
(
Grupa A
,
KATEGORIA "A'"
) (
M6
)
2/6 7/5 1/10
następnie
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
-
Kamiński M.
/
Cichocki Ł.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M11
)
6/4 6/4
następnie
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M11
)
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
-
Kamiński M.
/
Cichocki Ł.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M11
)
6/4 6/4
Wocial M.
/
Wasiniewski A.
-
Mocek J.
/
Kos M.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M12
)
2/6 0/6
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M12
)
Wocial M.
/
Wasiniewski A.
-
Mocek J.
/
Kos M.
(
Grupa B
,
KATEGORIA "A'"
) (
M12
)
2/6 0/6
następnie
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Mocek J.
/
Kos M.
(
1/2 finału
,
KATEGORIA "A'"
) (
M13
)
6/4 6/0
następnie
(
1/2 finału
,
KATEGORIA "A'"
) (
M13
)
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Mocek J.
/
Kos M.
(
1/2 finału
,
KATEGORIA "A'"
) (
M13
)
6/4 6/0
Fiodorowicz J.
/
Tymieniecki M.
-
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
(
1/2 finału
,
KATEGORIA "A'"
) (
M14
)
0/6 1/6
(
1/2 finału
,
KATEGORIA "A'"
) (
M14
)
Fiodorowicz J.
/
Tymieniecki M.
-
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
(
1/2 finału
,
KATEGORIA "A'"
) (
M14
)
0/6 1/6
następnie
mecz o 5 miejsce
następnie
mecz o 5 miejsce
mecz o 7 miejsce
mecz o 7 miejsce
następnie
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
(
finał
,
KATEGORIA "A'"
) (
M15
)
5/7 1/6
następnie
(
finał
,
KATEGORIA "A'"
) (
M15
)
Wajs D.
/
Ramirez I.
-
Portilla V.
/
Błażejczyk D.
(
finał
,
KATEGORIA "A'"
) (
M15
)
5/7 1/6
Wyróżnione oferty
Mapa serwisu
Strona główna
Kluby
Rozgrywki
Turnieje
Rankingi
Gracze
Ośrodki szkoleniowe
Sparingi
Trenerzy
Obozy
O nas
Dla właścicieli klubów
Regulamin
Polityka cookies
Kontakt
Aplikacja mobilna
Social media
Partnerzy