Toggle navigation
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Start
Kluby
Rozgrywki
Turnieje
Rankingi
Gracze
Nauka gry
Ośrodki
Ośrodki szkoleniowe
Trenerzy
Sparingi
Obozy
Logowanie
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Padel
Turnieje
6482
Plan
IV Polish Padel Tour 2023 Warszawa - Eliminacje do Igrzysk Europejskich 2023
2023/04/01 - 2023/04/02
Klub:
Padlovnia
Cykl:
Polska Federacja Padla
Informacje
Informacje o turnieju
Zapisy
Plan gier
Wyniki
Mecze
Punkty
Kolejność
ZOBACZ SWOJE MECZE
Wybierz dzień
01/04 (Sob.)
02/04 (Niedz.)
Pokaż od
×
Pokaż plan od godziny
Godzina
Pokaż aktualny plan
Został zaznaczony gracz
Olech Martyna
.
Zobacz mecze
Anuluj
Padlovnia -
Zobacz jak dojechać
09:00
Kort 1
09:00
Kort 1
Kort 2 Panorama
Brzdąkiewicz B.
/
Senise P.
-
Domachowska M.
/
Radwańska A.
(
1/4 finału
,
KOBIETY
) (
M3
)
0/6 0/6
(
1/4 finału
,
KOBIETY
) (
M3
)
Brzdąkiewicz B.
/
Senise P.
-
Domachowska M.
/
Radwańska A.
(
1/4 finału
,
KOBIETY
) (
M3
)
0/6 0/6
Kort 3 Panorama
Kopyt M.
/
Olech M.
-
Wira K.
/
Koźluk P.
(
1/4 finału
,
KOBIETY
) (
M2
)
2/6 0/6
(
1/4 finału
,
KOBIETY
) (
M2
)
Kopyt M.
/
Olech M.
-
Wira K.
/
Koźluk P.
(
1/4 finału
,
KOBIETY
) (
M2
)
2/6 0/6
Kort 4
Kort 4
10:00
Kort 1
10:00
Kort 1
Kort 2 Panorama
Domachowska M.
/
Radwańska A.
-
Albowicz H.
/
Jagodzińska J.
(
1/2 finału
,
KOBIETY
) (
M6
)
6/2 7/5
(
1/2 finału
,
KOBIETY
) (
M6
)
Domachowska M.
/
Radwańska A.
-
Albowicz H.
/
Jagodzińska J.
(
1/2 finału
,
KOBIETY
) (
M6
)
6/2 7/5
Kort 3 Panorama
Rosolska A.
/
Piórkowska Z.
-
Wira K.
/
Koźluk P.
(
1/2 finału
,
KOBIETY
) (
M5
)
6/2 6/0
(
1/2 finału
,
KOBIETY
) (
M5
)
Rosolska A.
/
Piórkowska Z.
-
Wira K.
/
Koźluk P.
(
1/2 finału
,
KOBIETY
) (
M5
)
6/2 6/0
Kort 4
Kopyt M.
/
Olech M.
-
Brzdąkiewicz B.
/
Senise P.
(
finał o 5. miejsce
,
KOBIETY
) (
M8
)
6/3 4/6 6/10
(
finał o 5. miejsce
,
KOBIETY
) (
M8
)
Kopyt M.
/
Olech M.
-
Brzdąkiewicz B.
/
Senise P.
(
finał o 5. miejsce
,
KOBIETY
) (
M8
)
6/3 4/6 6/10
11:00
Kort 1
11:00
Kort 1
Kort 2 Panorama
Rosolska A.
/
Piórkowska Z.
-
Domachowska M.
/
Radwańska A.
(
finał
,
KOBIETY
) (
M7
)
6/2 6/1
(
finał
,
KOBIETY
) (
M7
)
Rosolska A.
/
Piórkowska Z.
-
Domachowska M.
/
Radwańska A.
(
finał
,
KOBIETY
) (
M7
)
6/2 6/1
Kort 3 Panorama
Wira K.
/
Koźluk P.
-
Albowicz H.
/
Jagodzińska J.
(
finał o 3. miejsce
,
KOBIETY
) (
M9
)
5/7 1/6
(
finał o 3. miejsce
,
KOBIETY
) (
M9
)
Wira K.
/
Koźluk P.
-
Albowicz H.
/
Jagodzińska J.
(
finał o 3. miejsce
,
KOBIETY
) (
M9
)
5/7 1/6
Kort 4
Kort 4
12:00
Kort 1
Sielanko Ł.
/
Wróbel A.
-
Skonieczny M.
/
Mateusz G.
(
finał o 13. miejsce
,
A
) (
M53
)
walkower
12:00
(
finał o 13. miejsce
,
A
) (
M53
)
Sielanko Ł.
/
Wróbel A.
-
Skonieczny M.
/
Mateusz G.
(
finał o 13. miejsce
,
A
) (
M53
)
walkower
Kort 2 Panorama
Lipiński M.
/
Naduk M.
-
Maszczyk M.
/
Janowicz J.
(
1/2 finału
,
A
) (
M29
)
4/6 6/2 10:3
(
1/2 finału
,
A
) (
M29
)
Lipiński M.
/
Naduk M.
-
Maszczyk M.
/
Janowicz J.
(
1/2 finału
,
A
) (
M29
)
4/6 6/2 10:3
Kort 3 Panorama
Słowiński J.
/
Cyrański Ł.
-
Olech F.
/
Biliński G.
(
1/2 finału
,
A
) (
M30
)
3/6 6/3 7:10
(
1/2 finału
,
A
) (
M30
)
Słowiński J.
/
Cyrański Ł.
-
Olech F.
/
Biliński G.
(
1/2 finału
,
A
) (
M30
)
3/6 6/3 7:10
Kort 4
Kort 4
13:00
Kort 1
Gagliani L.
/
Gagliani A.
-
Szpak S.
/
Marchewka M.
(
1/2 finału o 9. miejsce
,
A
) (
M48
)
5/7 6/3 12:14
13:00
(
1/2 finału o 9. miejsce
,
A
) (
M48
)
Gagliani L.
/
Gagliani A.
-
Szpak S.
/
Marchewka M.
(
1/2 finału o 9. miejsce
,
A
) (
M48
)
5/7 6/3 12:14
Kort 2 Panorama
Bartusek M.
/
Krawczyński K.
-
Chudy A.
/
Średniawa W.
(
1/2 finału o 5. miejsce
,
A
) (
M56
)
5/7 6/7
(
1/2 finału o 5. miejsce
,
A
) (
M56
)
Bartusek M.
/
Krawczyński K.
-
Chudy A.
/
Średniawa W.
(
1/2 finału o 5. miejsce
,
A
) (
M56
)
5/7 6/7
Kort 3 Panorama
Miroński M.
/
Reda M.
-
Oraczewski J.
/
Partyga A.
(
1/2 finału o 5. miejsce
,
A
) (
M57
)
6/2 6/4
(
1/2 finału o 5. miejsce
,
A
) (
M57
)
Miroński M.
/
Reda M.
-
Oraczewski J.
/
Partyga A.
(
1/2 finału o 5. miejsce
,
A
) (
M57
)
6/2 6/4
Kort 4
Grzybowski K.
/
Nogal H.
-
Jędrzejczak T.
/
Sarnecki T.
(
1/2 finału o 9. miejsce
,
A
) (
M49
)
4/6 4/6
(
1/2 finału o 9. miejsce
,
A
) (
M49
)
Grzybowski K.
/
Nogal H.
-
Jędrzejczak T.
/
Sarnecki T.
(
1/2 finału o 9. miejsce
,
A
) (
M49
)
4/6 4/6
14:00
Kort 1
Szpak S.
/
Marchewka M.
-
Jędrzejczak T.
/
Sarnecki T.
(
finał o 9. miejsce
,
A
) (
M50
)
7/6 6/3
14:00
(
finał o 9. miejsce
,
A
) (
M50
)
Szpak S.
/
Marchewka M.
-
Jędrzejczak T.
/
Sarnecki T.
(
finał o 9. miejsce
,
A
) (
M50
)
7/6 6/3
Kort 2 Panorama
Lipiński M.
/
Naduk M.
-
Olech F.
/
Biliński G.
(
finał
,
A
) (
M31
)
6/2 6/4
(
finał
,
A
) (
M31
)
Lipiński M.
/
Naduk M.
-
Olech F.
/
Biliński G.
(
finał
,
A
) (
M31
)
6/2 6/4
Kort 3 Panorama
Maszczyk M.
/
Janowicz J.
-
Słowiński J.
/
Cyrański Ł.
(
finał o 3. miejsce
,
A
) (
M60
)
6/3 7/6
(
finał o 3. miejsce
,
A
) (
M60
)
Maszczyk M.
/
Janowicz J.
-
Słowiński J.
/
Cyrański Ł.
(
finał o 3. miejsce
,
A
) (
M60
)
6/3 7/6
Kort 4
Gagliani L.
/
Gagliani A.
-
Grzybowski K.
/
Nogal H.
(
finał o 11. miejsce
,
A
) (
M54
)
6/4 6/4
(
finał o 11. miejsce
,
A
) (
M54
)
Gagliani L.
/
Gagliani A.
-
Grzybowski K.
/
Nogal H.
(
finał o 11. miejsce
,
A
) (
M54
)
6/4 6/4
15:00
Kort 1
15:00
Kort 1
Kort 2 Panorama
Kort 2 Panorama
Kort 3 Panorama
Bartusek M.
/
Krawczyński K.
-
Oraczewski J.
/
Partyga A.
(
finał o 7. miejsce
,
A
) (
M59
)
6/2 7/5
(
finał o 7. miejsce
,
A
) (
M59
)
Bartusek M.
/
Krawczyński K.
-
Oraczewski J.
/
Partyga A.
(
finał o 7. miejsce
,
A
) (
M59
)
6/2 7/5
Kort 4
Chudy A.
/
Średniawa W.
-
Miroński M.
/
Reda M.
(
finał o 5. miejsce
,
A
) (
M58
)
6/4 5/7 10:6
(
finał o 5. miejsce
,
A
) (
M58
)
Chudy A.
/
Średniawa W.
-
Miroński M.
/
Reda M.
(
finał o 5. miejsce
,
A
) (
M58
)
6/4 5/7 10:6
16:00
Kort 1
Komorowski A.
/
Ochmański M.
-
Dias M.
/
Sanchez M.
(
1/4 finału
,
C
) (
M2
)
6/4 5/7 8:10
16:00
(
1/4 finału
,
C
) (
M2
)
Komorowski A.
/
Ochmański M.
-
Dias M.
/
Sanchez M.
(
1/4 finału
,
C
) (
M2
)
6/4 5/7 8:10
Kort 2 Panorama
Kempa F.
/
Gutkowska A.
-
Kopyt M.
/
Oraczewski F.
(
1/4 finału
,
C
) (
M3
)
1/6 0/6
(
1/4 finału
,
C
) (
M3
)
Kempa F.
/
Gutkowska A.
-
Kopyt M.
/
Oraczewski F.
(
1/4 finału
,
C
) (
M3
)
1/6 0/6
Kort 3 Panorama
Kuźmiński M.
/
Piotr P.
-
Olech M.
/
Olech J.
(
1/4 finału
,
C
) (
M4
)
3/6 0/6
(
1/4 finału
,
C
) (
M4
)
Kuźmiński M.
/
Piotr P.
-
Olech M.
/
Olech J.
(
1/4 finału
,
C
) (
M4
)
3/6 0/6
Kort 4
Kitliński M.
/
Miękus J.
-
Senderski K.
/
Korolkiewicz M.
(
1/2 finału o 17. miejsce
,
A
) (
M36
)
7/5 6/4
(
1/2 finału o 17. miejsce
,
A
) (
M36
)
Kitliński M.
/
Miękus J.
-
Senderski K.
/
Korolkiewicz M.
(
1/2 finału o 17. miejsce
,
A
) (
M36
)
7/5 6/4
17:00
Kort 1
Komorowski A.
/
Ochmański M.
-
Kempa F.
/
Gutkowska A.
(
O miejsce 5
,
C
) (
M12
)
6/1 7/5
17:00
(
O miejsce 5
,
C
) (
M12
)
Komorowski A.
/
Ochmański M.
-
Kempa F.
/
Gutkowska A.
(
O miejsce 5
,
C
) (
M12
)
6/1 7/5
Kort 2 Panorama
Kreft J.
/
Dias J.
-
Dias M.
/
Sanchez M.
(
1/2 finału
,
C
) (
M5
)
2/6 3/6
(
1/2 finału
,
C
) (
M5
)
Kreft J.
/
Dias J.
-
Dias M.
/
Sanchez M.
(
1/2 finału
,
C
) (
M5
)
2/6 3/6
Kort 3 Panorama
Kopyt M.
/
Oraczewski F.
-
Olech M.
/
Olech J.
(
1/2 finału
,
C
) (
M6
)
4/6 6/7
(
1/2 finału
,
C
) (
M6
)
Kopyt M.
/
Oraczewski F.
-
Olech M.
/
Olech J.
(
1/2 finału
,
C
) (
M6
)
4/6 6/7
Kort 4
Dworzyński W.
/
Krajowski M.
-
Szczęsny W.
/
Jędrzejewski T.
(
1/2 finału o 17. miejsce
,
A
) (
M37
)
2/6 3/6
(
1/2 finału o 17. miejsce
,
A
) (
M37
)
Dworzyński W.
/
Krajowski M.
-
Szczęsny W.
/
Jędrzejewski T.
(
1/2 finału o 17. miejsce
,
A
) (
M37
)
2/6 3/6
18:00
Kort 1
Kempa F.
/
Gutkowska A.
-
Kuźmiński M.
/
Piotr P.
(
O miejsce 5
,
C
) (
M14
)
4/6 2/6
18:00
(
O miejsce 5
,
C
) (
M14
)
Kempa F.
/
Gutkowska A.
-
Kuźmiński M.
/
Piotr P.
(
O miejsce 5
,
C
) (
M14
)
4/6 2/6
Kort 2 Panorama
Dias M.
/
Sanchez M.
-
Olech M.
/
Olech J.
(
finał
,
C
) (
M7
)
6/4 6/2
(
finał
,
C
) (
M7
)
Dias M.
/
Sanchez M.
-
Olech M.
/
Olech J.
(
finał
,
C
) (
M7
)
6/4 6/2
Kort 3 Panorama
Kreft J.
/
Dias J.
-
Kopyt M.
/
Oraczewski F.
(
finał o 3. miejsce
,
C
) (
M11
)
2/6 3/6
(
finał o 3. miejsce
,
C
) (
M11
)
Kreft J.
/
Dias J.
-
Kopyt M.
/
Oraczewski F.
(
finał o 3. miejsce
,
C
) (
M11
)
2/6 3/6
Kort 4
Kitliński M.
/
Miękus J.
-
Szczęsny W.
/
Jędrzejewski T.
(
finał o 17. miejsce
,
A
) (
M38
)
3/6 3/6
(
finał o 17. miejsce
,
A
) (
M38
)
Kitliński M.
/
Miękus J.
-
Szczęsny W.
/
Jędrzejewski T.
(
finał o 17. miejsce
,
A
) (
M38
)
3/6 3/6
19:00
Kort 1
Komorowski A.
/
Ochmański M.
-
Kuźmiński M.
/
Piotr P.
(
O miejsce 5
,
C
) (
M13
)
7/5 6/4
19:00
(
O miejsce 5
,
C
) (
M13
)
Komorowski A.
/
Ochmański M.
-
Kuźmiński M.
/
Piotr P.
(
O miejsce 5
,
C
) (
M13
)
7/5 6/4
Kort 2 Panorama
Frończuk P.
/
Załubski P.
-
Dańczak J.
/
Nazaruk D.
(
1/2 finału o 21. miejsce
,
A
) (
M39
)
walkower
(
1/2 finału o 21. miejsce
,
A
) (
M39
)
Frończuk P.
/
Załubski P.
-
Dańczak J.
/
Nazaruk D.
(
1/2 finału o 21. miejsce
,
A
) (
M39
)
walkower
Kort 3 Panorama
Buze M.
/
Jankowski B.
-
Cłapa M.
/
Holwek P.
(
1/2 finału o 21. miejsce
,
A
) (
M40
)
walkower
(
1/2 finału o 21. miejsce
,
A
) (
M40
)
Buze M.
/
Jankowski B.
-
Cłapa M.
/
Holwek P.
(
1/2 finału o 21. miejsce
,
A
) (
M40
)
walkower
Kort 4
Senderski K.
/
Korolkiewicz M.
-
Dworzyński W.
/
Krajowski M.
(
finał o 19. miejsce
,
A
) (
M42
)
6/1 7/5
(
finał o 19. miejsce
,
A
) (
M42
)
Senderski K.
/
Korolkiewicz M.
-
Dworzyński W.
/
Krajowski M.
(
finał o 19. miejsce
,
A
) (
M42
)
6/1 7/5
20:00
Kort 1
20:00
Kort 1
Kort 2 Panorama
Frończuk P.
/
Załubski P.
-
Buze M.
/
Jankowski B.
(
finał o 21. miejsce
,
A
) (
M41
)
walkower
(
finał o 21. miejsce
,
A
) (
M41
)
Frończuk P.
/
Załubski P.
-
Buze M.
/
Jankowski B.
(
finał o 21. miejsce
,
A
) (
M41
)
walkower
Kort 3 Panorama
Dańczak J.
/
Nazaruk D.
-
Cłapa M.
/
Holwek P.
(
finał o 23. miejsce
,
A
) (
M43
)
walkower
(
finał o 23. miejsce
,
A
) (
M43
)
Dańczak J.
/
Nazaruk D.
-
Cłapa M.
/
Holwek P.
(
finał o 23. miejsce
,
A
) (
M43
)
walkower
Kort 4
Kort 4
Wyróżnione oferty
Mapa serwisu
Strona główna
Kluby
Rozgrywki
Turnieje
Rankingi
Gracze
Ośrodki szkoleniowe
Sparingi
Trenerzy
Obozy
O nas
Dla właścicieli klubów
Regulamin
Polityka cookies
Kontakt
Aplikacja mobilna
Social media
Partnerzy