Regulamin

Challenger Sport & Smile Tennis Club

 1. Uczestnikami Challengera Sport & Smile Tennis Club mogą być tenisiści amatorzy.

 2. Zgłoszenia przyjmowane są w recepcji klubu Sport & Smile Tennis Club przy ulicy Trakt Lubelski 40A, telefonicznie pod numerami: 602-334-850 i 603-463-352 oraz drogą mailową: sportandsmile@gmail.com

 3. Całoroczne rozgrywki podzielone są na dwa sezony- „letni” i „zimowy”, a na koniec każdego rozgrywany jest turniej „Masters”, w którym prawo udziału ma pierwszych ośmiu graczy z listy. W przypadku nieobecności któregoś z graczy z pierwszych ośmiu miejsc, prawo udziału mają kolejni gracze z następnych miejsc z listy.

 4. Zgłaszający się do Challengera Sport & Smile Tennis Club nowy zawodnik rozpoczyna grę od wyzwania dowolnego zawodnika zajmującego jedno z ostatnich 10 miejsc i w przypadku wygranej zajmuje jego miejsce, a w przypadku przegranej klasyfikowany jest na miejscu ostatnim.
 5. Każdy zawodnik znajdujący się na liście rankingowej może wyzwać na mecz gracza znajdującego się w rankingu maksymalnie 3 miejsc wyżej. W przypadku wygranej, zawodnik wyzywający zajmuje miejsce przegranego, a przegrany i pozostali zawodnicy za nim sklasyfikowani przesuwają się o jedno miejsce w dół rankingu. W przypadku przegranej wyzywający pozostaje na swoim miejscu w klasyfikacji ogólnej.
 6. Mecz powinien być rozegrany w terminie nie dalszym niż 7 dni (168 godzin) od daty wyzwania.
 7. Mecze rozgrywane są na kortach klubu Sport & Smile Tennis Club do dwóch wygranych setów.
 8. Na każdy mecz wymagana jest rezerwacja kortu na czas 2 godzin. Opłata za kort pobierana jest za 2 godziny, również w przypadku zakończenia meczu przed upływem tego czasu.
 9. Wynik spotkania należy niezwłocznie zgłosić w recepcji klubu zaraz po jego zakończeniu.

 10. Zawodnicy dzielą się opłatą za wynajęcie kortu po połowie. Cena wynajmu kortu na 1 godzinę zegarową wynosi:

  Sezon letni:

  a) w tygodniu: – w godz. 7:00-15:00 – 30 PLN,
  – w godz. 15:00-23:00 – 40 PLN,

  b) w soboty i niedziele: 40 PLN (cały dzień)

  Sezon zimowy:

  a) w tygodniu: – w godz. 7:00-15:00 – 00 PLN,
  – w godz. 15:00-23:00 – 70 PLN,

  b) w soboty i niedziele: 70 PLN (cały dzień)

 11. Osoba rzucająca wyzwanie do pojedynku ma obowiązek dostarczyć 3 nowe piłki (istnieje możliwość zakupu piłek w recepcji kortów). Przeciwnik ma prawo odmówić rozegrania meczu jeśli uzna, że piłki są zbyt zużyte, w tej sytuacji rzucający wyzwanie jest zobowiązany zakupić piłki przed meczem w recepcji kortów.

 12. Zawodnik, który przegrał mecz może wyzwać swojego zwycięzcę, jednak nie wcześniej niż po upływie 7 dni liczonych od dnia rozegrania spotkania.
 13. Zawodnik, który poddaje mecz przed jego rozegraniem, otrzymuje ostrzeżenie. Walkower może być wpisany najwcześniej po 24 godzinach od terminu wyzwania.
 14. W wyjątkowych okolicznościach organizator zastrzega sobie prawo do anulowaniu meczu.

Wyróżnione oferty