Oferta

Klub Sport & Smile powstał z pasji do sportu, zdrowego stylu życia oraz aktywnego wypoczynku.

Początkowo działaliśmy tylko w jednej dzielnicy. Z czasem jednak rozszerzyliśmy obszary naszej działalności i zajęcia tenisowe prowadzimy teraz w dwóch dzielnicach: URSYNÓW oraz WAWER

Nasz klub w zakresie szkolenia tenisowego stale się rozwija , zdobywa wiedzę oraz doświadczenie.

Naszą kadrę tworzą ludzie związani ze sportem od najmłodszych lat. W swoim zespole mamy wykwalifikowanych i kreatywnych instruktorów. Ich głównym celem jest przekazanie tak młodym, jak i starszym uczestnikom naszych zajęć wiedzy i zdobytego doświadczenia.

Tworzymy bardzo interesujące programy szkoleniowe. Zajęcia uczą nie tylko umiejętności potrzebnych na korcie ale przede wszystkim poprawiają ogólną sprawność fizyczną, koordynację oraz uczą pokory i samodyscypliny.

Na treningach panuje zawsze przyjazna atmosfera. Gwarantujemy, że wyjdziesz od nas zmęczony ale z uśmiechem na twarzy.

Naszą ofertę wzbogacają również Wyjazdy dla dzieci i młodzieży oraz Wyjazdy rodzinne. Zapewniamy aktywny wypoczynek z nauką i doskonaleniem tenisa ziemnego dla osób w każdym wieku, niezależnie od poziomu zaawansowania, zawsze w miłej i sportowej atmosferze.

 

  • Profesjonalna i doświadczona kadra
  • Przyjazna atmosfera
  • Niskie ceny
  • Urozmaicone programy szkoleniowe
  • Bogata oferta wyjazdów

 

Oferta Akrobatyki

Akrobatyka to jedna z dyscyplin sportów gimnastycznych, polegająca na wykonywaniu układów choreograficznych, gdzie między elementami tańca wykonuje się elementy zespołowe. Obejmuje ćwiczenia w parach kobiet i mężczyzn oraz zespołach. W Sport&Smile mogą Państwo spróbować swoich sił w:

Akrobatyka i gimnastyka rekreacyjna

Uczestnicy zajęć uczą się stopniowo wykonywać różne elementy akrobatyczne od szpagatu, mostka czy stania na rękach po salta w przód czy w tył.

Zajęcia kształtują równowagę, siłę i wytrzymałość kształtując przy tym charakter i odporność na stres, jednocześnie dobrze wpływają na koncentracje, kreatywność czy systematyczność.

Akrobatyka Sportowa (zawodnicza)

Zajęcia polegają na zespołowym współzawodnictwie. Podczas treningu dzieci będą uczyły się elementów akrobatycznych tj. Piramid zespołowych, skoków akrobatycznych i układów choreograficznych. Będą miały możliwość startu w pięknych strojach na zawodach sportowych rangi Warszawskiej, Mazowieckiej i Ogólnopolskiej. Grupa zawodnicza nie posiada dolnego progu wiekowego.

Zajęcia podniosą sprawność fizyczną i charyzmę dziecka, dobrze wpłyną na koncentracje i koordynacje.

 


Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3

Kontakt

Sport & Smile
ul. Trakt Lubelski 40a
04-870 Warszawa
Telefon: 733 960 505
E-mail: sportandsmile@gmail.com
Strona internetowa: http://www.sportandsmile.pl/

Wyróżnione oferty