Grupa A
|
1 |
Kolejka 1 |
Maciejewska Grazyna Kasia Cerowska |
Dziubczyńska Małgorzata Kuczyńska Dorota |
6/1 |
Maciejewska Grazyna Kasia Cerowska 6/1 |
2 |
Kolejka 2 |
Olkowska Barbara Eliza Zeidler |
Dziubczyńska Małgorzata Kuczyńska Dorota |
3/6 |
Dziubczyńska Małgorzata Kuczyńska Dorota 6/3 |
3 |
Kolejka 3 |
Maciejewska Grazyna Kasia Cerowska |
Olkowska Barbara Eliza Zeidler |
6/2 |
Maciejewska Grazyna Kasia Cerowska 6/2 |
Grupa B
|
4 |
Kolejka 1 |
Szopa Alicja Kossakowska Ewa |
Kapusta Iza Hania Radowska |
6/2 |
Szopa Alicja Kossakowska Ewa 6/2 |
5 |
Kolejka 2 |
Skwarek Nina Małgorzata Cudzik |
Kapusta Iza Hania Radowska |
3/6 |
Kapusta Iza Hania Radowska 6/3 |
6 |
Kolejka 3 |
Szopa Alicja Kossakowska Ewa |
Skwarek Nina Małgorzata Cudzik |
6/1 |
Szopa Alicja Kossakowska Ewa 6/1 |
Grupa C
|
7 |
Kolejka 1 |
Szulska Anna Mejza-Möller Emilia |
Andryszak Anna Tomaszewicz Kasia |
4/6 |
Andryszak Anna Tomaszewicz Kasia 6/4 |
8 |
Kolejka 1 |
Gawin Anna Izabela Sokołowska |
Janowska Agata Boraczyńska Sandrine |
6/3 |
Gawin Anna Izabela Sokołowska 6/3 |
9 |
Kolejka 2 |
Szulska Anna Mejza-Möller Emilia |
Janowska Agata Boraczyńska Sandrine |
1/6 |
Janowska Agata Boraczyńska Sandrine 6/1 |
10 |
Kolejka 2 |
Gawin Anna Izabela Sokołowska |
Andryszak Anna Tomaszewicz Kasia |
6/4 |
Gawin Anna Izabela Sokołowska 6/4 |
11 |
Kolejka 3 |
Szulska Anna Mejza-Möller Emilia |
Gawin Anna Izabela Sokołowska |
2/6 |
Gawin Anna Izabela Sokołowska 6/2 |
12 |
Kolejka 3 |
Janowska Agata Boraczyńska Sandrine |
Andryszak Anna Tomaszewicz Kasia |
6/4 |
Janowska Agata Boraczyńska Sandrine 6/4 |
Grupa D
|
13 |
Kolejka 1 |
Bigus Mariola Rutkowska Ania |
Darska Agnieszka Aneta Kuzora |
6/4 |
Bigus Mariola Rutkowska Ania 6/4 |
14 |
Kolejka 1 |
Koralewska Ewa Karolina Krempeć |
Peca Ewa Moczulska Hanna |
6/2 |
Koralewska Ewa Karolina Krempeć 6/2 |
15 |
Kolejka 2 |
Bigus Mariola Rutkowska Ania |
Peca Ewa Moczulska Hanna |
6/1 |
Bigus Mariola Rutkowska Ania 6/1 |
16 |
Kolejka 2 |
Koralewska Ewa Karolina Krempeć |
Darska Agnieszka Aneta Kuzora |
6/2 |
Koralewska Ewa Karolina Krempeć 6/2 |
17 |
Kolejka 3 |
Bigus Mariola Rutkowska Ania |
Koralewska Ewa Karolina Krempeć |
6/4 |
Bigus Mariola Rutkowska Ania 6/4 |
18 |
Kolejka 3 |
Peca Ewa Moczulska Hanna |
Darska Agnieszka Aneta Kuzora |
4/6 |
Darska Agnieszka Aneta Kuzora 6/4 |
Drabinka finałowa
|
19 |
1/4 finału |
|
|
|
|
20 |
1/4 finału |
|
|
|
|
21 |
1/4 finału |
|
|
|
|
22 |
1/4 finału |
|
|
|
|
23 |
1/2 finału |
Janowska Agata Boraczyńska Sandrine |
Bigus Mariola Rutkowska Ania |
6/4 |
Janowska Agata Boraczyńska Sandrine 6/4 |
24 |
1/2 finału |
Gawin Anna Izabela Sokołowska |
Szopa Alicja Kossakowska Ewa |
7/5 |
Gawin Anna Izabela Sokołowska 7/5 |
25 |
finał |
Janowska Agata Boraczyńska Sandrine |
Gawin Anna Izabela Sokołowska |
6/3 |
Janowska Agata Boraczyńska Sandrine 6/3 |