Toggle navigation
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Start
Kluby
Rozgrywki
Turnieje
Rankingi
Gracze
Nauka gry
Ośrodki
Ośrodki szkoleniowe
Trenerzy
Sparingi
Obozy
Logowanie
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Tenis
Turnieje
6980
Mecze
Turniej singlowy OPEN
2023/06/11
Klub:
Klub Sportowy Masters
Cykl:
Grand Prix Mazowsza
Informacje
Informacje o turnieju
Zapisy
Plan gier
Wyniki
Mecze
Punkty
Kolejność
Wybierz kategorię
OPEN
#
Runda
Gracz 1
Gracz 2
Wynik
Wygrany
Grupa A
1
Kolejka 1
Zając Leszek
Ptak Magda
0/6
Ptak Magda
6/0
2
Kolejka 1
Habrych Martyna
Kowalczyk Beata
6/0
Habrych Martyna
6/0
3
Kolejka 2
Zając Leszek
Kowalczyk Beata
0/6
Kowalczyk Beata
6/0
4
Kolejka 2
Habrych Martyna
Ptak Magda
6/2
Habrych Martyna
6/2
5
Kolejka 3
Zając Leszek
Habrych Martyna
0/6
Habrych Martyna
6/0
6
Kolejka 3
Kowalczyk Beata
Ptak Magda
6/5
Kowalczyk Beata
6/5
Grupa B
7
Kolejka 1
Gołowicz Andrzej
Karpiński Szymon
1/6
Karpiński Szymon
6/1
8
Kolejka 1
Bembnowicz Miroslaw
Kielak Jan
0/6
Kielak Jan
6/0
9
Kolejka 2
Gołowicz Andrzej
Kielak Jan
5/6
Kielak Jan
6/5
10
Kolejka 2
Bembnowicz Miroslaw
Karpiński Szymon
6/4
Bembnowicz Miroslaw
6/4
11
Kolejka 3
Gołowicz Andrzej
Bembnowicz Miroslaw
0/6
Bembnowicz Miroslaw
6/0
12
Kolejka 3
Kielak Jan
Karpiński Szymon
5/6
Karpiński Szymon
6/5
Grupa C
13
Kolejka 1
Kostuj Paweł
Księżopolski Karol
6/3
Kostuj Paweł
6/3
14
Kolejka 1
Rudzki Piotr
Stępień Michał
3/6
Stępień Michał
6/3
15
Kolejka 2
Kostuj Paweł
Stępień Michał
6/0
Kostuj Paweł
6/0
16
Kolejka 2
Rudzki Piotr
Księżopolski Karol
3/6
Księżopolski Karol
6/3
17
Kolejka 3
Kostuj Paweł
Rudzki Piotr
6/0
Kostuj Paweł
6/0
18
Kolejka 3
Stępień Michał
Księżopolski Karol
6/3
Stępień Michał
6/3
Grupa D
19
Kolejka 1
Sitarz Rafał
Koper Robert
6/1
Sitarz Rafał
6/1
20
Kolejka 1
Barwikowski Marcin
Naskręcki Piotr
6/0
Barwikowski Marcin
6/0
21
Kolejka 2
Sitarz Rafał
Naskręcki Piotr
6/0
Sitarz Rafał
6/0
22
Kolejka 2
Barwikowski Marcin
Koper Robert
6/1
Barwikowski Marcin
6/1
23
Kolejka 3
Sitarz Rafał
Barwikowski Marcin
6/5
Sitarz Rafał
6/5
24
Kolejka 3
Naskręcki Piotr
Koper Robert
6/2
Naskręcki Piotr
6/2
Grupa E
25
Kolejka 1
Fiatkovich Vova
Juncewicz Przemysław
9/1
Fiatkovich Vova
9/1
26
Kolejka 2
Olędzka Gabriela
Juncewicz Przemysław
2/9
Juncewicz Przemysław
9/2
27
Kolejka 3
Fiatkovich Vova
Olędzka Gabriela
9/2
Fiatkovich Vova
9/2
Drabinka finałowa
28
1/4 finału
Fiatkovich Vova
Barwikowski Marcin
6/2
Fiatkovich Vova
6/2
29
1/4 finału
Kostuj Paweł
Habrych Martyna
2/6
Habrych Martyna
6/2
30
1/4 finału
Kielak Jan
Kowalczyk Beata
walkower
Kielak Jan
walkower
31
1/4 finału
Karpiński Szymon
Sitarz Rafał
2/6
Sitarz Rafał
6/2
32
1/2 finału
Fiatkovich Vova
Habrych Martyna
6/1
Fiatkovich Vova
6/1
33
1/2 finału
Kielak Jan
Sitarz Rafał
3/6
Sitarz Rafał
6/3
34
finał
Fiatkovich Vova
Sitarz Rafał
6/0
Fiatkovich Vova
6/0
Wyróżnione oferty
Mapa serwisu
Strona główna
Kluby
Rozgrywki
Turnieje
Rankingi
Gracze
Ośrodki szkoleniowe
Sparingi
Trenerzy
Obozy
O nas
Dla właścicieli klubów
Regulamin
Polityka cookies
Kontakt
Aplikacja mobilna
Social media
Partnerzy