Toggle navigation
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Start
Kluby
Rozgrywki
Turnieje
Rankingi
Gracze
Nauka gry
Ośrodki
Ośrodki szkoleniowe
Trenerzy
Sparingi
Obozy
Logowanie
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Tenis
Turnieje
6930
Plan
WKT Mera Fall Kids Cup 2023
2023/10/14
Klub:
WKT Mera
Informacje
Informacje o turnieju
Zapisy
Plan gier
Wyniki
Mecze
Punkty
Kolejność
ZOBACZ SWOJE MECZE
Wybierz dzień
14/10 (Sob.)
Pokaż od
×
Pokaż plan od godziny
Godzina
Pokaż aktualny plan
WKT MERA
14:00
H1
14:00
H1
H2
Dudek F.
-
Nowak J.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M2
)
0/4
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M2
)
Dudek F.
-
Nowak J.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M2
)
0/4
H3
Kosmol F.
-
Śniecikowski M.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M4
)
4/1
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M4
)
Kosmol F.
-
Śniecikowski M.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M4
)
4/1
14:20
H1
14:20
H1
H2
Yegiazarov I.
-
Mysiak M.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M6
)
0/4
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M6
)
Yegiazarov I.
-
Mysiak M.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M6
)
0/4
H3
Imperowicz K.
-
Serebnytskyi D.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M7
)
0/4 walkower
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M7
)
Imperowicz K.
-
Serebnytskyi D.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M7
)
0/4 walkower
14:40
H1
14:40
H1
H2
Baran A.
-
Bobrzyński M.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M9
)
0/4
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M9
)
Baran A.
-
Bobrzyński M.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M9
)
0/4
H3
Jobda A.
-
Zduniak B.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M10
)
0/4
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M10
)
Jobda A.
-
Zduniak B.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M10
)
0/4
15:00
H1
15:00
H1
H2
Trzeciakowski M.
-
Kur M.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M11
)
4/0
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M11
)
Trzeciakowski M.
-
Kur M.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M11
)
4/0
H3
Caruk S.
-
Schulmeister N.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M13
)
walkower
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M13
)
Caruk S.
-
Schulmeister N.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M13
)
walkower
15:20
H1
15:20
H1
H3
Kryszyn P.
-
Sampławski K.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M14
)
0/4
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M14
)
Kryszyn P.
-
Sampławski K.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M14
)
0/4
H3
Paszta T.
-
Sokołowski M.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M16
)
0/4
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M16
)
Paszta T.
-
Sokołowski M.
(
1/16 finału
,
BSORANGE
) (
M16
)
0/4
15:40
H1
15:40
H1
H2
Wróblak A.
-
Nowak J.
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M17
)
1/4
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M17
)
Wróblak A.
-
Nowak J.
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M17
)
1/4
H3
Sieniewicz L.
-
Kosmol F.
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M18
)
1/4
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M18
)
Sieniewicz L.
-
Kosmol F.
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M18
)
1/4
16:00
H2
Bojar J.
-
Mysiak M.
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M19
)
3/4(2)
16:00
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M19
)
Bojar J.
-
Mysiak M.
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M19
)
3/4(2)
H2
Serebnytskyi D.
-
Henriksson E.
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M20
)
walkower
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M20
)
Serebnytskyi D.
-
Henriksson E.
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M20
)
walkower
H3
Bobrzyński M.
-
Zduniak B.
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M21
)
4/2
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M21
)
Bobrzyński M.
-
Zduniak B.
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M21
)
4/2
16:20
H1
Trzeciakowski M.
-
Księżak F.
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M22
)
1/4
16:20
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M22
)
Trzeciakowski M.
-
Księżak F.
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M22
)
1/4
H2
Caruk S.
-
Sampławski K.
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M23
)
0/4
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M23
)
Caruk S.
-
Sampławski K.
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M23
)
0/4
H3
Gałązka A.
-
Sokołowski M.
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M24
)
0/4
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M24
)
Gałązka A.
-
Sokołowski M.
(
1/8 finału
,
BSORANGE
) (
M24
)
0/4
16:40
H2
Mysiak M.
-
Serebnytskyi D.
(
1/4 finału
,
BSORANGE
) (
M26
)
4/1
16:40
(
1/4 finału
,
BSORANGE
) (
M26
)
Mysiak M.
-
Serebnytskyi D.
(
1/4 finału
,
BSORANGE
) (
M26
)
4/1
H2
Bobrzyński M.
-
Księżak F.
(
1/4 finału
,
BSORANGE
) (
M27
)
1/4
(
1/4 finału
,
BSORANGE
) (
M27
)
Bobrzyński M.
-
Księżak F.
(
1/4 finału
,
BSORANGE
) (
M27
)
1/4
H3
Nowak J.
-
Kosmol F.
(
1/4 finału
,
BSORANGE
) (
M25
)
3/4(7)
(
1/4 finału
,
BSORANGE
) (
M25
)
Nowak J.
-
Kosmol F.
(
1/4 finału
,
BSORANGE
) (
M25
)
3/4(7)
17:00
H1
Sampławski K.
-
Sokołowski M.
(
1/4 finału
,
BSORANGE
) (
M28
)
4/1
17:00
(
1/4 finału
,
BSORANGE
) (
M28
)
Sampławski K.
-
Sokołowski M.
(
1/4 finału
,
BSORANGE
) (
M28
)
4/1
H1
Piekut D.
-
Czub N.
(
Grupa B
,
GSORANGE
) (
M7
)
1/4
(
Grupa B
,
GSORANGE
) (
M7
)
Piekut D.
-
Czub N.
(
Grupa B
,
GSORANGE
) (
M7
)
1/4
H2
Ziemecka H.
-
Kohut K.
(
Grupa A
,
GSORANGE
) (
M1
)
1/4
(
Grupa A
,
GSORANGE
) (
M1
)
Ziemecka H.
-
Kohut K.
(
Grupa A
,
GSORANGE
) (
M1
)
1/4
17:20
H1
Grabska M.
-
Wojciechowska K.
(
Grupa C
,
GSORANGE
) (
M13
)
1/4
17:20
(
Grupa C
,
GSORANGE
) (
M13
)
Grabska M.
-
Wojciechowska K.
(
Grupa C
,
GSORANGE
) (
M13
)
1/4
H2
Ziółkowska L.
-
Zemła S.
(
Grupa A
,
GSORANGE
) (
M2
)
3/4(4)
(
Grupa A
,
GSORANGE
) (
M2
)
Ziółkowska L.
-
Zemła S.
(
Grupa A
,
GSORANGE
) (
M2
)
3/4(4)
H3
Wojciechowska J.
-
Wróblewska A.
(
Grupa B
,
GSORANGE
) (
M8
)
1/4
(
Grupa B
,
GSORANGE
) (
M8
)
Wojciechowska J.
-
Wróblewska A.
(
Grupa B
,
GSORANGE
) (
M8
)
1/4
17:40
H1
Kosmol F.
-
Mysiak M.
(
1/2 finału
,
BSORANGE
) (
M29
)
4/3(3)
17:40
(
1/2 finału
,
BSORANGE
) (
M29
)
Kosmol F.
-
Mysiak M.
(
1/2 finału
,
BSORANGE
) (
M29
)
4/3(3)
H3
Księżak F.
-
Sampławski K.
(
1/2 finału
,
BSORANGE
) (
M30
)
2/4
(
1/2 finału
,
BSORANGE
) (
M30
)
Księżak F.
-
Sampławski K.
(
1/2 finału
,
BSORANGE
) (
M30
)
2/4
H3
Waldzińska A.
-
Chylewska A.
(
Grupa C
,
GSORANGE
) (
M14
)
4/0
(
Grupa C
,
GSORANGE
) (
M14
)
Waldzińska A.
-
Chylewska A.
(
Grupa C
,
GSORANGE
) (
M14
)
4/0
18:00
H1
Piekut D.
-
Wróblewska A.
(
Grupa B
,
GSORANGE
) (
M9
)
0/4
18:00
(
Grupa B
,
GSORANGE
) (
M9
)
Piekut D.
-
Wróblewska A.
(
Grupa B
,
GSORANGE
) (
M9
)
0/4
H2
Grabska M.
-
Chylewska A.
(
Grupa C
,
GSORANGE
) (
M15
)
4/0
(
Grupa C
,
GSORANGE
) (
M15
)
Grabska M.
-
Chylewska A.
(
Grupa C
,
GSORANGE
) (
M15
)
4/0
H3
Ziemecka H.
-
Zemła S.
(
Grupa A
,
GSORANGE
) (
M3
)
4/2
(
Grupa A
,
GSORANGE
) (
M3
)
Ziemecka H.
-
Zemła S.
(
Grupa A
,
GSORANGE
) (
M3
)
4/2
18:20
H1
Ziółkowska L.
-
Kohut K.
(
Grupa A
,
GSORANGE
) (
M4
)
4/2
18:20
(
Grupa A
,
GSORANGE
) (
M4
)
Ziółkowska L.
-
Kohut K.
(
Grupa A
,
GSORANGE
) (
M4
)
4/2
H2
Kosmol F.
-
Sampławski K.
(
finał
,
BSORANGE
) (
M31
)
0/4
(
finał
,
BSORANGE
) (
M31
)
Kosmol F.
-
Sampławski K.
(
finał
,
BSORANGE
) (
M31
)
0/4
H2
Wojciechowska J.
-
Czub N.
(
Grupa B
,
GSORANGE
) (
M10
)
4/1
(
Grupa B
,
GSORANGE
) (
M10
)
Wojciechowska J.
-
Czub N.
(
Grupa B
,
GSORANGE
) (
M10
)
4/1
18:40
H2
Piekut D.
-
Wojciechowska J.
(
Grupa B
,
GSORANGE
) (
M11
)
4/1
18:40
(
Grupa B
,
GSORANGE
) (
M11
)
Piekut D.
-
Wojciechowska J.
(
Grupa B
,
GSORANGE
) (
M11
)
4/1
H3
Ziemecka H.
-
Ziółkowska L.
(
Grupa A
,
GSORANGE
) (
M5
)
4/0
(
Grupa A
,
GSORANGE
) (
M5
)
Ziemecka H.
-
Ziółkowska L.
(
Grupa A
,
GSORANGE
) (
M5
)
4/0
H3
Waldzińska A.
-
Wojciechowska K.
(
Grupa C
,
GSORANGE
) (
M16
)
4/1
(
Grupa C
,
GSORANGE
) (
M16
)
Waldzińska A.
-
Wojciechowska K.
(
Grupa C
,
GSORANGE
) (
M16
)
4/1
19:00
H1
Zemła S.
-
Kohut K.
(
Grupa A
,
GSORANGE
) (
M6
)
1/4
19:00
(
Grupa A
,
GSORANGE
) (
M6
)
Zemła S.
-
Kohut K.
(
Grupa A
,
GSORANGE
) (
M6
)
1/4
H1
Grabska M.
-
Waldzińska A.
(
Grupa C
,
GSORANGE
) (
M17
)
4/1
(
Grupa C
,
GSORANGE
) (
M17
)
Grabska M.
-
Waldzińska A.
(
Grupa C
,
GSORANGE
) (
M17
)
4/1
H3
Wróblewska A.
-
Czub N.
(
Grupa B
,
GSORANGE
) (
M12
)
4/0
(
Grupa B
,
GSORANGE
) (
M12
)
Wróblewska A.
-
Czub N.
(
Grupa B
,
GSORANGE
) (
M12
)
4/0
19:20
H2
19:20
H2
H2
Chylewska A.
-
Wojciechowska K.
(
Grupa C
,
GSORANGE
) (
M18
)
0/4
(
Grupa C
,
GSORANGE
) (
M18
)
Chylewska A.
-
Wojciechowska K.
(
Grupa C
,
GSORANGE
) (
M18
)
0/4
H3
H3
19:40
H1
19:40
H1
H2
H2
H3
H3
20:00
H1
20:00
H1
H2
H2
H3
H3
20:20
H1
20:20
H1
H2
H2
H3
H3
20:40
H1
20:40
H1
H2
H2
H3
H3
21:00
H1
21:00
H1
H2
H2
H3
H3
21:20
H1
21:20
H1
H2
H2
H3
H3
21:40
H1
21:40
H1
H2
H2
H3
H3
Wyróżnione oferty
Mapa serwisu
Strona główna
Kluby
Rozgrywki
Turnieje
Rankingi
Gracze
Ośrodki szkoleniowe
Sparingi
Trenerzy
Obozy
O nas
Dla właścicieli klubów
Regulamin
Polityka cookies
Kontakt
Aplikacja mobilna
Social media
Partnerzy