Grupa A
|
1 |
Kolejka 1 |
Rudzka Paulina Rudzki Piotr |
Pawlica Hanna Księżopolski Karol |
2/6 |
Pawlica Hanna Księżopolski Karol 6/2 |
2 |
Kolejka 1 |
Maj Ada Popis Jacek |
Kąkolewska Anna Lis Andrzej |
3/6 |
Kąkolewska Anna Lis Andrzej 6/3 |
3 |
Kolejka 2 |
Rudzka Paulina Rudzki Piotr |
Kąkolewska Anna Lis Andrzej |
1/6 |
Kąkolewska Anna Lis Andrzej 6/1 |
4 |
Kolejka 2 |
Maj Ada Popis Jacek |
Pawlica Hanna Księżopolski Karol |
7/6 |
Maj Ada Popis Jacek 7/6 |
5 |
Kolejka 3 |
Rudzka Paulina Rudzki Piotr |
Maj Ada Popis Jacek |
0/6 |
Maj Ada Popis Jacek 6/0 |
6 |
Kolejka 3 |
Kąkolewska Anna Lis Andrzej |
Pawlica Hanna Księżopolski Karol |
6/0 |
Kąkolewska Anna Lis Andrzej 6/0 |
Grupa B
|
7 |
Kolejka 1 |
Mazurek Dorota Wiśniewski Jan |
Szadkowska Aleksandra Szadkowski Mateusz |
1/6 |
Szadkowska Aleksandra Szadkowski Mateusz 6/1 |
8 |
Kolejka 1 |
Kościuk Żaklina Sikorski Robert |
Habrych Martyna Stępień Michał |
5/7 |
Habrych Martyna Stępień Michał 7/5 |
9 |
Kolejka 2 |
Mazurek Dorota Wiśniewski Jan |
Habrych Martyna Stępień Michał |
1/6 |
Habrych Martyna Stępień Michał 6/1 |
10 |
Kolejka 2 |
Kościuk Żaklina Sikorski Robert |
Szadkowska Aleksandra Szadkowski Mateusz |
6/0 |
Kościuk Żaklina Sikorski Robert 6/0 |
11 |
Kolejka 3 |
Mazurek Dorota Wiśniewski Jan |
Kościuk Żaklina Sikorski Robert |
0/6 |
Kościuk Żaklina Sikorski Robert 6/0 |
12 |
Kolejka 3 |
Habrych Martyna Stępień Michał |
Szadkowska Aleksandra Szadkowski Mateusz |
6/1 |
Habrych Martyna Stępień Michał 6/1 |
Grupa C
|
13 |
Kolejka 1 |
Zborowska Olga Zając Leszek |
Gliwińska Emilia Kielan Krystian |
0/6 |
Gliwińska Emilia Kielan Krystian 6/0 |
14 |
Kolejka 1 |
Gołowicz Zofia Gołowicz Marcin |
Maguza Zofia Rola Kamil |
2/6 |
Maguza Zofia Rola Kamil 6/2 |
15 |
Kolejka 2 |
Zborowska Olga Zając Leszek |
Maguza Zofia Rola Kamil |
0/6 |
Maguza Zofia Rola Kamil 6/0 |
16 |
Kolejka 2 |
Gołowicz Zofia Gołowicz Marcin |
Gliwińska Emilia Kielan Krystian |
0/6 |
Gliwińska Emilia Kielan Krystian 6/0 |
17 |
Kolejka 3 |
Zborowska Olga Zając Leszek |
Gołowicz Zofia Gołowicz Marcin |
6/4 |
Zborowska Olga Zając Leszek 6/4 |
18 |
Kolejka 3 |
Maguza Zofia Rola Kamil |
Gliwińska Emilia Kielan Krystian |
2/6 |
Gliwińska Emilia Kielan Krystian 6/2 |
Drabinka finałowa
|
19 |
1/4 finału |
Kąkolewska Anna Lis Andrzej |
Kościuk Żaklina Sikorski Robert |
4/6 |
Kościuk Żaklina Sikorski Robert 6/4 |
20 |
1/4 finału |
Szadkowska Aleksandra Szadkowski Mateusz |
Gliwińska Emilia Kielan Krystian |
1/6 |
Gliwińska Emilia Kielan Krystian 6/1 |
21 |
1/4 finału |
Maj Ada Popis Jacek |
Maguza Zofia Rola Kamil |
6/2 |
Maj Ada Popis Jacek 6/2 |
22 |
1/4 finału |
Pawlica Hanna Księżopolski Karol |
Habrych Martyna Stępień Michał |
7/5 |
Pawlica Hanna Księżopolski Karol 7/5 |
23 |
1/2 finału |
Kościuk Żaklina Sikorski Robert |
Gliwińska Emilia Kielan Krystian |
6/4 |
Kościuk Żaklina Sikorski Robert 6/4 |
24 |
1/2 finału |
Maj Ada Popis Jacek |
Pawlica Hanna Księżopolski Karol |
6/2 |
Maj Ada Popis Jacek 6/2 |
25 |
finał |
Kościuk Żaklina Sikorski Robert |
Maj Ada Popis Jacek |
2/6 |
Maj Ada Popis Jacek 6/2 |