Drabinka główna
|
1 |
1/8 finału |
Lewicki Oskar Grabowski Dominik |
Tamas Aleksander Sowiński Filip |
4/6 3/6 |
Tamas Aleksander Sowiński Filip 6/4 6/3 |
2 |
1/8 finału |
Żebrowski Bartosz Wajs Mateusz |
Drąg Cezary Drąg Roksana |
6/1 6/0 |
Żebrowski Bartosz Wajs Mateusz 6/1 6/0 |
3 |
1/4 finału |
Kamiński Mateusz Wajs Daniel |
Tamas Aleksander Sowiński Filip |
6/1 6/1 |
Kamiński Mateusz Wajs Daniel 6/1 6/1 |
4 |
1/4 finału |
Borzęcka Nicole Rogowski Maksymilian |
Stajszczak Aron Szmyrgała Mikolaj |
1/6 2/6 |
Stajszczak Aron Szmyrgała Mikolaj 6/1 6/2 |
5 |
1/4 finału |
Skonieczny Michał Chyliński Sebastian |
Żebrowski Bartosz Wajs Mateusz |
6/4 6/4 |
Skonieczny Michał Chyliński Sebastian 6/4 6/4 |
6 |
1/4 finału |
Fiodorowicz Jacek Stenzel Krzysztof |
Błażejczyk Dominik Tobiasz Oskar |
1/6 5/7 |
Błażejczyk Dominik Tobiasz Oskar 6/1 7/5 |
7 |
1/2 finału |
Kamiński Mateusz Wajs Daniel |
Stajszczak Aron Szmyrgała Mikolaj |
3/6 4/6 |
Stajszczak Aron Szmyrgała Mikolaj 6/3 6/4 |
8 |
1/2 finału |
Skonieczny Michał Chyliński Sebastian |
Błażejczyk Dominik Tobiasz Oskar |
6/2 6/4 |
Skonieczny Michał Chyliński Sebastian 6/2 6/4 |
9 |
finał |
Stajszczak Aron Szmyrgała Mikolaj |
Skonieczny Michał Chyliński Sebastian |
6/2 4/6 3/6 |
Skonieczny Michał Chyliński Sebastian 2/6 6/4 6/3 |
Drabinka do tyłu
|
10 |
1/16 finału |
Lewicki Oskar Grabowski Dominik |
Fiodorowicz Jacek Stenzel Krzysztof |
3/6 2/6 |
Fiodorowicz Jacek Stenzel Krzysztof 6/3 6/2 |
11 |
1/16 finału |
Drąg Cezary Drąg Roksana |
Borzęcka Nicole Rogowski Maksymilian |
1/6 2/6 |
Borzęcka Nicole Rogowski Maksymilian 6/1 6/2 |
12 |
1/8 finału |
Fiodorowicz Jacek Stenzel Krzysztof |
Żebrowski Bartosz Wajs Mateusz |
5/7 6/7 |
Żebrowski Bartosz Wajs Mateusz 7/5 7/6 |
13 |
1/8 finału |
Borzęcka Nicole Rogowski Maksymilian |
Tamas Aleksander Sowiński Filip |
3/6 3/6 |
Tamas Aleksander Sowiński Filip 6/3 6/3 |
14 |
1/4 finału |
Kamiński Mateusz Wajs Daniel |
Żebrowski Bartosz Wajs Mateusz |
6/3 6/4 |
Kamiński Mateusz Wajs Daniel 6/3 6/4 |
15 |
1/4 finału |
Błażejczyk Dominik Tobiasz Oskar |
Tamas Aleksander Sowiński Filip |
7/5 6/4 |
Błażejczyk Dominik Tobiasz Oskar 7/5 6/4 |
16 |
1/2 finału |
Kamiński Mateusz Wajs Daniel |
Błażejczyk Dominik Tobiasz Oskar |
6/0 5/7 10/7 |
Kamiński Mateusz Wajs Daniel 6/0 5/7 10/7 |
O miejsce 5
|
17 |
finał |
Żebrowski Bartosz Wajs Mateusz |
Tamas Aleksander Sowiński Filip |
6/1 7/6 |
Żebrowski Bartosz Wajs Mateusz 6/1 7/6 |
O miejsce 7
|
18 |
finał |
Borzęcka Nicole Rogowski Maksymilian |
Fiodorowicz Jacek Stenzel Krzysztof |
6/3 6/7 10/12 |
Fiodorowicz Jacek Stenzel Krzysztof 3/6 7/6 12/10 |
O miejsce 9
|
19 |
finał |
Lewicki Oskar Grabowski Dominik |
Drąg Cezary Drąg Roksana |
6/1 6/1 |
Lewicki Oskar Grabowski Dominik 6/1 6/1 |