Toggle navigation
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Start
Kluby
Rozgrywki
Turnieje
Rankingi
Gracze
Nauka gry
Ośrodki
Ośrodki szkoleniowe
Trenerzy
Sparingi
Obozy
Logowanie
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Padel
Turnieje
7122
Plan
I PADEL TEAM SUMMER CUP
2023/07/22
Klub:
Padel Team Tychy
Cykl:
Polska Federacja Padla
Informacje
Informacje o turnieju
Zapisy
Plan gier
Wyniki
Mecze
Punkty
Kolejność
ZOBACZ SWOJE MECZE
Wybierz dzień
22/07 (Sob.)
Pokaż od
×
Pokaż plan od godziny
Godzina
Pokaż aktualny plan
Padel Team Tychy
następnie
KORT 1
Kołodziej A.
/
Naydenov A.
-
Krysiak J.
/
Zabielski M.
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M2
)
6/4 7/5
następnie
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M2
)
Kołodziej A.
/
Naydenov A.
-
Krysiak J.
/
Zabielski M.
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M2
)
6/4 7/5
KORT 2
Hamulski T.
/
Kania J.
-
Mol M.
/
Moj M.
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M3
)
2/6 4/6
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M3
)
Hamulski T.
/
Kania J.
-
Mol M.
/
Moj M.
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M3
)
2/6 4/6
KORT 3
Szczepanik K.
/
Adamik P.
-
Wroński I.
/
Laszuk M.
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M4
)
6/3 6/4
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M4
)
Szczepanik K.
/
Adamik P.
-
Wroński I.
/
Laszuk M.
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M4
)
6/3 6/4
KORT 4
KORT 4
następnie
KORT 1
Szewczyk F.
/
Gas M.
-
Balon B.
/
Wroński S.
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M6
)
6/2 7/6
następnie
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M6
)
Szewczyk F.
/
Gas M.
-
Balon B.
/
Wroński S.
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M6
)
6/2 7/6
KORT 2
Stefańczyk K.
/
Rogowski M.
-
Piecha M.
/
Słomka I.
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M5
)
6/2 6/4
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M5
)
Stefańczyk K.
/
Rogowski M.
-
Piecha M.
/
Słomka I.
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M5
)
6/2 6/4
KORT 3
Wołoszyn M.
/
Otoka R.
-
Pajda A.
/
Musiał J.
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M7
)
walkower
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M7
)
Wołoszyn M.
/
Otoka R.
-
Pajda A.
/
Musiał J.
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M7
)
walkower
KORT 4
Chamera K.
/
Kwapisiewicz D.
-
Pajestka A.
/
Bara M.
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M8
)
3/6 3/6
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M8
)
Chamera K.
/
Kwapisiewicz D.
-
Pajestka A.
/
Bara M.
(
1/8 finału
,
Kat. A
) (
M8
)
3/6 3/6
następnie
KORT 1
Stefańczyk K.
/
Rogowski M.
-
Szewczyk F.
/
Gas M.
(
1/4 finału
,
Kat. A
) (
M11
)
6/1 7/6
następnie
(
1/4 finału
,
Kat. A
) (
M11
)
Stefańczyk K.
/
Rogowski M.
-
Szewczyk F.
/
Gas M.
(
1/4 finału
,
Kat. A
) (
M11
)
6/1 7/6
KORT 2
Słomka T.
/
Gryszka M.
-
Kołodziej A.
/
Naydenov A.
(
1/4 finału
,
Kat. A
) (
M9
)
3/6 7/6 12/14
(
1/4 finału
,
Kat. A
) (
M9
)
Słomka T.
/
Gryszka M.
-
Kołodziej A.
/
Naydenov A.
(
1/4 finału
,
Kat. A
) (
M9
)
3/6 7/6 12/14
KORT 3
Mol M.
/
Moj M.
-
Szczepanik K.
/
Adamik P.
(
1/4 finału
,
Kat. A
) (
M10
)
6/4 7/5
(
1/4 finału
,
Kat. A
) (
M10
)
Mol M.
/
Moj M.
-
Szczepanik K.
/
Adamik P.
(
1/4 finału
,
Kat. A
) (
M10
)
6/4 7/5
KORT 4
Wołoszyn M.
/
Otoka R.
-
Pajestka A.
/
Bara M.
(
1/4 finału
,
Kat. A
) (
M12
)
4/6 4/6
(
1/4 finału
,
Kat. A
) (
M12
)
Wołoszyn M.
/
Otoka R.
-
Pajestka A.
/
Bara M.
(
1/4 finału
,
Kat. A
) (
M12
)
4/6 4/6
następnie
KORT 1
Wroński I.
/
Laszuk M.
-
Pajda A.
/
Musiał J.
(
1/4 finału o 9. miejsce
,
Kat. A
) (
M18
)
walkower
następnie
(
1/4 finału o 9. miejsce
,
Kat. A
) (
M18
)
Wroński I.
/
Laszuk M.
-
Pajda A.
/
Musiał J.
(
1/4 finału o 9. miejsce
,
Kat. A
) (
M18
)
walkower
KORT 2
Balon B.
/
Wroński S.
-
Piecha M.
/
Słomka I.
(
1/4 finału o 9. miejsce
,
Kat. A
) (
M17
)
3/6 2/6
(
1/4 finału o 9. miejsce
,
Kat. A
) (
M17
)
Balon B.
/
Wroński S.
-
Piecha M.
/
Słomka I.
(
1/4 finału o 9. miejsce
,
Kat. A
) (
M17
)
3/6 2/6
KORT 3
Chamera K.
/
Kwapisiewicz D.
-
Hamulski T.
/
Kania J.
(
1/4 finału o 9. miejsce
,
Kat. A
) (
M19
)
7/5 6/2
(
1/4 finału o 9. miejsce
,
Kat. A
) (
M19
)
Chamera K.
/
Kwapisiewicz D.
-
Hamulski T.
/
Kania J.
(
1/4 finału o 9. miejsce
,
Kat. A
) (
M19
)
7/5 6/2
KORT 4
KORT 4
następnie
KORT 1
Kołodziej A.
/
Naydenov A.
-
Mol M.
/
Moj M.
(
1/2 finału
,
Kat. A
) (
M13
)
1/6 0/6
następnie
(
1/2 finału
,
Kat. A
) (
M13
)
Kołodziej A.
/
Naydenov A.
-
Mol M.
/
Moj M.
(
1/2 finału
,
Kat. A
) (
M13
)
1/6 0/6
KORT 2
Stefańczyk K.
/
Rogowski M.
-
Pajestka A.
/
Bara M.
(
1/2 finału
,
Kat. A
) (
M14
)
5/7 1/6
(
1/2 finału
,
Kat. A
) (
M14
)
Stefańczyk K.
/
Rogowski M.
-
Pajestka A.
/
Bara M.
(
1/2 finału
,
Kat. A
) (
M14
)
5/7 1/6
KORT 3
Szewczyk F.
/
Gas M.
-
Szczepanik K.
/
Adamik P.
(
1/2 finału o 5. miejsce
,
Kat. A
) (
M28
)
4/6 5/7
(
1/2 finału o 5. miejsce
,
Kat. A
) (
M28
)
Szewczyk F.
/
Gas M.
-
Szczepanik K.
/
Adamik P.
(
1/2 finału o 5. miejsce
,
Kat. A
) (
M28
)
4/6 5/7
KORT 4
Słomka T.
/
Gryszka M.
-
Wołoszyn M.
/
Otoka R.
(
1/2 finału o 5. miejsce
,
Kat. A
) (
M27
)
5/7 3/6
(
1/2 finału o 5. miejsce
,
Kat. A
) (
M27
)
Słomka T.
/
Gryszka M.
-
Wołoszyn M.
/
Otoka R.
(
1/2 finału o 5. miejsce
,
Kat. A
) (
M27
)
5/7 3/6
następnie
KORT 1
Krysiak J.
/
Zabielski M.
-
Piecha M.
/
Słomka I.
(
1/2 finału o 9. miejsce
,
Kat. A
) (
M20
)
6/3 6/2
następnie
(
1/2 finału o 9. miejsce
,
Kat. A
) (
M20
)
Krysiak J.
/
Zabielski M.
-
Piecha M.
/
Słomka I.
(
1/2 finału o 9. miejsce
,
Kat. A
) (
M20
)
6/3 6/2
KORT 2
Hamulski T.
/
Kania J.
-
Pajda A.
/
Musiał J.
(
1/2 finału o 13. miejsce
,
Kat. A
) (
M24
)
walkower
(
1/2 finału o 13. miejsce
,
Kat. A
) (
M24
)
Hamulski T.
/
Kania J.
-
Pajda A.
/
Musiał J.
(
1/2 finału o 13. miejsce
,
Kat. A
) (
M24
)
walkower
KORT 3
Słomka T.
/
Gryszka M.
-
Szewczyk F.
/
Gas M.
(
finał o 7. miejsce
,
Kat. A
) (
M30
)
6/4 6/1
(
finał o 7. miejsce
,
Kat. A
) (
M30
)
Słomka T.
/
Gryszka M.
-
Szewczyk F.
/
Gas M.
(
finał o 7. miejsce
,
Kat. A
) (
M30
)
6/4 6/1
KORT 4
Wroński I.
/
Laszuk M.
-
Chamera K.
/
Kwapisiewicz D.
(
1/2 finału o 9. miejsce
,
Kat. A
) (
M21
)
1/6 7/5 7/10
(
1/2 finału o 9. miejsce
,
Kat. A
) (
M21
)
Wroński I.
/
Laszuk M.
-
Chamera K.
/
Kwapisiewicz D.
(
1/2 finału o 9. miejsce
,
Kat. A
) (
M21
)
1/6 7/5 7/10
następnie
KORT 1
Piecha M.
/
Słomka I.
-
Wroński I.
/
Laszuk M.
(
finał o 11. miejsce
,
Kat. A
) (
M26
)
4/6 6/3 14:16
następnie
(
finał o 11. miejsce
,
Kat. A
) (
M26
)
Piecha M.
/
Słomka I.
-
Wroński I.
/
Laszuk M.
(
finał o 11. miejsce
,
Kat. A
) (
M26
)
4/6 6/3 14:16
KORT 2
Mol M.
/
Moj M.
-
Pajestka A.
/
Bara M.
(
finał
,
Kat. A
) (
M15
)
4/6 6/4 10/3
(
finał
,
Kat. A
) (
M15
)
Mol M.
/
Moj M.
-
Pajestka A.
/
Bara M.
(
finał
,
Kat. A
) (
M15
)
4/6 6/4 10/3
KORT 2
Wołoszyn M.
/
Otoka R.
-
Szczepanik K.
/
Adamik P.
(
finał o 5. miejsce
,
Kat. A
) (
M29
)
4/6 7/5 10/2
(
finał o 5. miejsce
,
Kat. A
) (
M29
)
Wołoszyn M.
/
Otoka R.
-
Szczepanik K.
/
Adamik P.
(
finał o 5. miejsce
,
Kat. A
) (
M29
)
4/6 7/5 10/2
KORT 4
Krysiak J.
/
Zabielski M.
-
Chamera K.
/
Kwapisiewicz D.
(
finał o 9. miejsce
,
Kat. A
) (
M22
)
6/7 3/6
(
finał o 9. miejsce
,
Kat. A
) (
M22
)
Krysiak J.
/
Zabielski M.
-
Chamera K.
/
Kwapisiewicz D.
(
finał o 9. miejsce
,
Kat. A
) (
M22
)
6/7 3/6
następnie
KORT 1
Kołodziej A.
/
Naydenov A.
-
Stefańczyk K.
/
Rogowski M.
(
finał o 3. miejsce
,
Kat. A
) (
M31
)
7/5 6/4
następnie
(
finał o 3. miejsce
,
Kat. A
) (
M31
)
Kołodziej A.
/
Naydenov A.
-
Stefańczyk K.
/
Rogowski M.
(
finał o 3. miejsce
,
Kat. A
) (
M31
)
7/5 6/4
KORT 2
Balon B.
/
Wroński S.
-
Hamulski T.
/
Kania J.
(
finał o 13. miejsce
,
Kat. A
) (
M25
)
2/6 4/6
(
finał o 13. miejsce
,
Kat. A
) (
M25
)
Balon B.
/
Wroński S.
-
Hamulski T.
/
Kania J.
(
finał o 13. miejsce
,
Kat. A
) (
M25
)
2/6 4/6
KORT 3
KORT 3
KORT 4
KORT 4
następnie
KORT 1
Szewczyk F.
/
Gas M.
-
Żytka M.
/
Sobczyk T.
(
1/4 finału
,
Kat. B1/B2
) (
M1
)
6/0 6/3
następnie
(
1/4 finału
,
Kat. B1/B2
) (
M1
)
Szewczyk F.
/
Gas M.
-
Żytka M.
/
Sobczyk T.
(
1/4 finału
,
Kat. B1/B2
) (
M1
)
6/0 6/3
KORT 2
Tagowski S.
/
Roman Ż.
-
Koczwara M.
/
Eric .
(
1/4 finału
,
Kat. B1/B2
) (
M2
)
1/6 0/6
(
1/4 finału
,
Kat. B1/B2
) (
M2
)
Tagowski S.
/
Roman Ż.
-
Koczwara M.
/
Eric .
(
1/4 finału
,
Kat. B1/B2
) (
M2
)
1/6 0/6
KORT 3
Klepek T.
/
Filip B.
-
Łukacz J.
/
Maksymilian W.
(
1/4 finału
,
Kat. B1/B2
) (
M3
)
6/0 6/4
(
1/4 finału
,
Kat. B1/B2
) (
M3
)
Klepek T.
/
Filip B.
-
Łukacz J.
/
Maksymilian W.
(
1/4 finału
,
Kat. B1/B2
) (
M3
)
6/0 6/4
KORT 4
Puzio B.
/
Mateusz M.
-
Ps T.
/
Wiertelorz R.
(
1/4 finału
,
Kat. B1/B2
) (
M4
)
6/0 6/1
(
1/4 finału
,
Kat. B1/B2
) (
M4
)
Puzio B.
/
Mateusz M.
-
Ps T.
/
Wiertelorz R.
(
1/4 finału
,
Kat. B1/B2
) (
M4
)
6/0 6/1
następnie
KORT 1
Żytka M.
/
Sobczyk T.
-
Ps T.
/
Wiertelorz R.
(
1/2 finału o 5. miejsce
,
Kat. B1/B2
) (
M8
)
6/3 6/2
następnie
(
1/2 finału o 5. miejsce
,
Kat. B1/B2
) (
M8
)
Żytka M.
/
Sobczyk T.
-
Ps T.
/
Wiertelorz R.
(
1/2 finału o 5. miejsce
,
Kat. B1/B2
) (
M8
)
6/3 6/2
KORT 2
Szewczyk F.
/
Gas M.
-
Koczwara M.
/
Eric .
(
1/2 finału
,
Kat. B1/B2
) (
M5
)
6/2 3/6 12/10
(
1/2 finału
,
Kat. B1/B2
) (
M5
)
Szewczyk F.
/
Gas M.
-
Koczwara M.
/
Eric .
(
1/2 finału
,
Kat. B1/B2
) (
M5
)
6/2 3/6 12/10
KORT 3
Łukacz J.
/
Maksymilian W.
-
Tagowski S.
/
Roman Ż.
(
1/2 finału o 5. miejsce
,
Kat. B1/B2
) (
M9
)
2/6 0/6
(
1/2 finału o 5. miejsce
,
Kat. B1/B2
) (
M9
)
Łukacz J.
/
Maksymilian W.
-
Tagowski S.
/
Roman Ż.
(
1/2 finału o 5. miejsce
,
Kat. B1/B2
) (
M9
)
2/6 0/6
KORT 4
Klepek T.
/
Filip B.
-
Puzio B.
/
Mateusz M.
(
1/2 finału
,
Kat. B1/B2
) (
M6
)
0/6 0/6
(
1/2 finału
,
Kat. B1/B2
) (
M6
)
Klepek T.
/
Filip B.
-
Puzio B.
/
Mateusz M.
(
1/2 finału
,
Kat. B1/B2
) (
M6
)
0/6 0/6
następnie
KORT 1
Koczwara M.
/
Eric .
-
Klepek T.
/
Filip B.
(
finał o 3. miejsce
,
Kat. B1/B2
) (
M12
)
6/1 6/1
następnie
(
finał o 3. miejsce
,
Kat. B1/B2
) (
M12
)
Koczwara M.
/
Eric .
-
Klepek T.
/
Filip B.
(
finał o 3. miejsce
,
Kat. B1/B2
) (
M12
)
6/1 6/1
KORT 2
Szewczyk F.
/
Gas M.
-
Puzio B.
/
Mateusz M.
(
finał
,
Kat. B1/B2
) (
M7
)
6/1 6/3
(
finał
,
Kat. B1/B2
) (
M7
)
Szewczyk F.
/
Gas M.
-
Puzio B.
/
Mateusz M.
(
finał
,
Kat. B1/B2
) (
M7
)
6/1 6/3
KORT 3
Żytka M.
/
Sobczyk T.
-
Tagowski S.
/
Roman Ż.
(
finał o 5. miejsce
,
Kat. B1/B2
) (
M10
)
6/1 6/3
(
finał o 5. miejsce
,
Kat. B1/B2
) (
M10
)
Żytka M.
/
Sobczyk T.
-
Tagowski S.
/
Roman Ż.
(
finał o 5. miejsce
,
Kat. B1/B2
) (
M10
)
6/1 6/3
KORT 4
Ps T.
/
Wiertelorz R.
-
Łukacz J.
/
Maksymilian W.
(
finał o 7. miejsce
,
Kat. B1/B2
) (
M11
)
6/1 6/3
(
finał o 7. miejsce
,
Kat. B1/B2
) (
M11
)
Ps T.
/
Wiertelorz R.
-
Łukacz J.
/
Maksymilian W.
(
finał o 7. miejsce
,
Kat. B1/B2
) (
M11
)
6/1 6/3
następnie
KORT 1
następnie
KORT 1
KORT 2
KORT 2
KORT 3
KORT 3
KORT 4
KORT 4
Wyróżnione oferty
Mapa serwisu
Strona główna
Kluby
Rozgrywki
Turnieje
Rankingi
Gracze
Ośrodki szkoleniowe
Sparingi
Trenerzy
Obozy
O nas
Dla właścicieli klubów
Regulamin
Polityka cookies
Kontakt
Aplikacja mobilna
Social media
Partnerzy