Toggle navigation
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Start
Kluby
Rozgrywki
Turnieje
Rankingi
Gracze
Nauka gry
Ośrodki
Ośrodki szkoleniowe
Trenerzy
Sparingi
Obozy
Logowanie
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Padel
Turnieje
6607
Plan
Turniej klubowy - kat. B2/B3
2023/02/19
Klub:
We Are Padel Warsaw
Cykl:
Polska Federacja Padla
Informacje
Informacje o turnieju
Zapisy
Plan gier
Wyniki
Mecze
Punkty
Kolejność
ZOBACZ SWOJE MECZE
Wybierz dzień
19/02 (Niedz.)
Pokaż od
×
Pokaż plan od godziny
Godzina
Pokaż aktualny plan
Pro Padel
nie przed 09:30
nie przed 09:30
Lampasiak R.
/
Szwarc P.
-
Laskus D.
/
Makowski M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M15
)
3/6
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M15
)
Lampasiak R.
/
Szwarc P.
-
Laskus D.
/
Makowski M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M15
)
3/6
Grzybek A.
/
Strachota Ł.
-
Sanchez E.
/
Zarzycki M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M16
)
6/3
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M16
)
Grzybek A.
/
Strachota Ł.
-
Sanchez E.
/
Zarzycki M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M16
)
6/3
nie przed 10:00
Warzybok P.
/
Baranowski W.
-
Frankiewicz P.
/
Obrębski D.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M5
)
6/0
nie przed 10:00
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M5
)
Warzybok P.
/
Baranowski W.
-
Frankiewicz P.
/
Obrębski D.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M5
)
6/0
Lampasiak R.
/
Szwarc P.
-
Grzybek A.
/
Strachota Ł.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M11
)
4/6
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M11
)
Lampasiak R.
/
Szwarc P.
-
Grzybek A.
/
Strachota Ł.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M11
)
4/6
Cichecka A.
/
Sebastian .
-
Sanchez E.
/
Zarzycki M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M12
)
0/6
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M12
)
Cichecka A.
/
Sebastian .
-
Sanchez E.
/
Zarzycki M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M12
)
0/6
Joński D.
/
Fejcak T.
-
Dubek M.
/
Roj A.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M32
)
6/1
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M32
)
Joński D.
/
Fejcak T.
-
Dubek M.
/
Roj A.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M32
)
6/1
Sokołowski M.
/
Sielanko P.
-
Dias M.
/
Gomez R.
(
Grupa C
,
OPEN
) (
M33
)
6/3
(
Grupa C
,
OPEN
) (
M33
)
Sokołowski M.
/
Sielanko P.
-
Dias M.
/
Gomez R.
(
Grupa C
,
OPEN
) (
M33
)
6/3
nie przed 10:30
Sokołowski M.
/
Sielanko P.
-
Brzdąkiewicz B.
/
Naduk M.
(
Grupa C
,
OPEN
) (
M19
)
4/6
nie przed 10:30
(
Grupa C
,
OPEN
) (
M19
)
Sokołowski M.
/
Sielanko P.
-
Brzdąkiewicz B.
/
Naduk M.
(
Grupa C
,
OPEN
) (
M19
)
4/6
Laskus D.
/
Makowski M.
-
Sanchez E.
/
Zarzycki M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M13
)
7/5
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M13
)
Laskus D.
/
Makowski M.
-
Sanchez E.
/
Zarzycki M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M13
)
7/5
Grzybek A.
/
Strachota Ł.
-
Cichecka A.
/
Sebastian .
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M14
)
6/1
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M14
)
Grzybek A.
/
Strachota Ł.
-
Cichecka A.
/
Sebastian .
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M14
)
6/1
Frankiewicz P.
/
Obrębski D.
-
Joński D.
/
Fejcak T.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M31
)
0/6
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M31
)
Frankiewicz P.
/
Obrębski D.
-
Joński D.
/
Fejcak T.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M31
)
0/6
Sypniewski J.
/
Sędzielski M.
-
Dias M.
/
Gomez R.
(
Grupa C
,
OPEN
) (
M34
)
6/0
(
Grupa C
,
OPEN
) (
M34
)
Sypniewski J.
/
Sędzielski M.
-
Dias M.
/
Gomez R.
(
Grupa C
,
OPEN
) (
M34
)
6/0
nie przed 11:00
Frankiewicz P.
/
Obrębski D.
-
Dubek M.
/
Roj A.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M4
)
4/6
nie przed 11:00
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M4
)
Frankiewicz P.
/
Obrębski D.
-
Dubek M.
/
Roj A.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M4
)
4/6
Lampasiak R.
/
Szwarc P.
-
Cichecka A.
/
Sebastian .
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M9
)
6/0
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M9
)
Lampasiak R.
/
Szwarc P.
-
Cichecka A.
/
Sebastian .
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M9
)
6/0
Laskus D.
/
Makowski M.
-
Grzybek A.
/
Strachota Ł.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M10
)
6/2
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M10
)
Laskus D.
/
Makowski M.
-
Grzybek A.
/
Strachota Ł.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M10
)
6/2
Sypniewski J.
/
Sędzielski M.
-
Brzdąkiewicz B.
/
Naduk M.
(
Grupa C
,
OPEN
) (
M18
)
2/6
(
Grupa C
,
OPEN
) (
M18
)
Sypniewski J.
/
Sędzielski M.
-
Brzdąkiewicz B.
/
Naduk M.
(
Grupa C
,
OPEN
) (
M18
)
2/6
Warzybok P.
/
Baranowski W.
-
Joński D.
/
Fejcak T.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M30
)
6/2
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M30
)
Warzybok P.
/
Baranowski W.
-
Joński D.
/
Fejcak T.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M30
)
6/2
nie przed 11:30
Warzybok P.
/
Baranowski W.
-
Dubek M.
/
Roj A.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M1
)
6/0
nie przed 11:30
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M1
)
Warzybok P.
/
Baranowski W.
-
Dubek M.
/
Roj A.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M1
)
6/0
Lampasiak R.
/
Szwarc P.
-
Sanchez E.
/
Zarzycki M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M7
)
1/6
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M7
)
Lampasiak R.
/
Szwarc P.
-
Sanchez E.
/
Zarzycki M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M7
)
1/6
Laskus D.
/
Makowski M.
-
Cichecka A.
/
Sebastian .
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M8
)
6/0
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M8
)
Laskus D.
/
Makowski M.
-
Cichecka A.
/
Sebastian .
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M8
)
6/0
Sokołowski M.
/
Sielanko P.
-
Sypniewski J.
/
Sędzielski M.
(
Grupa C
,
OPEN
) (
M21
)
3/6
(
Grupa C
,
OPEN
) (
M21
)
Sokołowski M.
/
Sielanko P.
-
Sypniewski J.
/
Sędzielski M.
(
Grupa C
,
OPEN
) (
M21
)
3/6
Brzdąkiewicz B.
/
Naduk M.
-
Dias M.
/
Gomez R.
(
Grupa C
,
OPEN
) (
M35
)
6/1
(
Grupa C
,
OPEN
) (
M35
)
Brzdąkiewicz B.
/
Naduk M.
-
Dias M.
/
Gomez R.
(
Grupa C
,
OPEN
) (
M35
)
6/1
nie przed 12:00
nie przed 12:00
nie przed 12:30
nie przed 12:30
nie przed 13:00
nie przed 13:00
nie przed 13:30
nie przed 13:30
nie przed 14:00
nie przed 14:00
nie przed 14:30
nie przed 14:30
Wyróżnione oferty
Mapa serwisu
Strona główna
Kluby
Rozgrywki
Turnieje
Rankingi
Gracze
Ośrodki szkoleniowe
Sparingi
Trenerzy
Obozy
O nas
Dla właścicieli klubów
Regulamin
Polityka cookies
Kontakt
Aplikacja mobilna
Social media
Partnerzy