Toggle navigation
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Start
Kluby
Rozgrywki
Turnieje
Rankingi
Gracze
Nauka gry
Ośrodki
Ośrodki szkoleniowe
Trenerzy
Sparingi
Obozy
Logowanie
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Padel
Turnieje
6496
Plan
TURNIEJ KLUBOWY Via Sport Activ PADEL C
2023/01/29
Klub:
Padel Jaworzno VIA Sport
Cykl:
Polska Federacja Padla
Informacje
Informacje o turnieju
Zapisy
Plan gier
Wyniki
Mecze
Punkty
Kolejność
ZOBACZ SWOJE MECZE
Wybierz dzień
29/01 (Niedz.)
Pokaż od
×
Pokaż plan od godziny
Godzina
Pokaż aktualny plan
PADEL JAWORZNO -
Zobacz jak dojechać
14:00
Kort 1
Balon A.
/
Hewlik J.
-
Jaksik A.
/
Łacisz Z.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M1
)
6/2
14:00
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M1
)
Balon A.
/
Hewlik J.
-
Jaksik A.
/
Łacisz Z.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M1
)
6/2
Kort 2
Jokisz B.
/
Tobola J.
-
Gębska K.
/
Grzesiak M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M15
)
6/3
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M15
)
Jokisz B.
/
Tobola J.
-
Gębska K.
/
Grzesiak M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M15
)
6/3
następnie
Kort 1
Jacoszek M.
/
Skorus K.
-
Frydrych M.
/
Wiszkowski F.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M2
)
6/1
następnie
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M2
)
Jacoszek M.
/
Skorus K.
-
Frydrych M.
/
Wiszkowski F.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M2
)
6/1
Kort 2
Mołczan P.
/
Wiertelorz R.
-
Pawełczyk Ł.
/
Kołcz B.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M12
)
1/6
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M12
)
Mołczan P.
/
Wiertelorz R.
-
Pawełczyk Ł.
/
Kołcz B.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M12
)
1/6
następnie
Kort 1
Balon A.
/
Hewlik J.
-
Frydrych M.
/
Wiszkowski F.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M3
)
6/0
następnie
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M3
)
Balon A.
/
Hewlik J.
-
Frydrych M.
/
Wiszkowski F.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M3
)
6/0
Kort 2
Mołczan P.
/
Wiertelorz R.
-
Gębska K.
/
Grzesiak M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M14
)
6/2
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M14
)
Mołczan P.
/
Wiertelorz R.
-
Gębska K.
/
Grzesiak M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M14
)
6/2
nie przed 15:30
Kort 1
Jacoszek M.
/
Skorus K.
-
Pieniążek Ł.
/
Oleksy M.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M4
)
2/6
nie przed 15:30
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M4
)
Jacoszek M.
/
Skorus K.
-
Pieniążek Ł.
/
Oleksy M.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M4
)
2/6
Kort 2
Jokisz B.
/
Tobola J.
-
Sakłak P.
/
Chudzik M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M11
)
6/2
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M11
)
Jokisz B.
/
Tobola J.
-
Sakłak P.
/
Chudzik M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M11
)
6/2
następnie
Kort 1
Frydrych M.
/
Wiszkowski F.
-
Jaksik A.
/
Łacisz Z.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M6
)
1/6
następnie
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M6
)
Frydrych M.
/
Wiszkowski F.
-
Jaksik A.
/
Łacisz Z.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M6
)
1/6
Kort 2
Pawełczyk Ł.
/
Kołcz B.
-
Sakłak P.
/
Chudzik M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M16
)
6/3
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M16
)
Pawełczyk Ł.
/
Kołcz B.
-
Sakłak P.
/
Chudzik M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M16
)
6/3
następnie
Kort 1
Balon A.
/
Hewlik J.
-
Pieniążek Ł.
/
Oleksy M.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M5
)
6/0
następnie
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M5
)
Balon A.
/
Hewlik J.
-
Pieniążek Ł.
/
Oleksy M.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M5
)
6/0
Kort 2
Jokisz B.
/
Tobola J.
-
Pawełczyk Ł.
/
Kołcz B.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M13
)
4/6
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M13
)
Jokisz B.
/
Tobola J.
-
Pawełczyk Ł.
/
Kołcz B.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M13
)
4/6
nie przed 17:00
Kort 1
Jacoszek M.
/
Skorus K.
-
Jaksik A.
/
Łacisz Z.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M7
)
6/3
nie przed 17:00
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M7
)
Jacoszek M.
/
Skorus K.
-
Jaksik A.
/
Łacisz Z.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M7
)
6/3
Kort 2
Mołczan P.
/
Wiertelorz R.
-
Sakłak P.
/
Chudzik M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M17
)
2/6
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M17
)
Mołczan P.
/
Wiertelorz R.
-
Sakłak P.
/
Chudzik M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M17
)
2/6
następnie
Kort 1
Pieniążek Ł.
/
Oleksy M.
-
Frydrych M.
/
Wiszkowski F.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M8
)
6/0
następnie
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M8
)
Pieniążek Ł.
/
Oleksy M.
-
Frydrych M.
/
Wiszkowski F.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M8
)
6/0
Kort 2
Gębska K.
/
Grzesiak M.
-
Pawełczyk Ł.
/
Kołcz B.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M18
)
0/6
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M18
)
Gębska K.
/
Grzesiak M.
-
Pawełczyk Ł.
/
Kołcz B.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M18
)
0/6
następnie
Kort 1
Balon A.
/
Hewlik J.
-
Jacoszek M.
/
Skorus K.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M9
)
6/3
następnie
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M9
)
Balon A.
/
Hewlik J.
-
Jacoszek M.
/
Skorus K.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M9
)
6/3
Kort 2
Jokisz B.
/
Tobola J.
-
Mołczan P.
/
Wiertelorz R.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M19
)
6/2
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M19
)
Jokisz B.
/
Tobola J.
-
Mołczan P.
/
Wiertelorz R.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M19
)
6/2
nie przed 18:30
Kort 1
Pieniążek Ł.
/
Oleksy M.
-
Jaksik A.
/
Łacisz Z.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M10
)
5/7
nie przed 18:30
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M10
)
Pieniążek Ł.
/
Oleksy M.
-
Jaksik A.
/
Łacisz Z.
(
Grupa A
,
OPEN
) (
M10
)
5/7
Kort 2
Gębska K.
/
Grzesiak M.
-
Sakłak P.
/
Chudzik M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M20
)
2/6
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M20
)
Gębska K.
/
Grzesiak M.
-
Sakłak P.
/
Chudzik M.
(
Grupa B
,
OPEN
) (
M20
)
2/6
następnie
Kort 1
Balon A.
/
Hewlik J.
-
Jokisz B.
/
Tobola J.
(
1/2 finału
,
OPEN
) (
M21
)
7/6 3/6 10:6
następnie
(
1/2 finału
,
OPEN
) (
M21
)
Balon A.
/
Hewlik J.
-
Jokisz B.
/
Tobola J.
(
1/2 finału
,
OPEN
) (
M21
)
7/6 3/6 10:6
Kort 2
Pieniążek Ł.
/
Oleksy M.
-
Pawełczyk Ł.
/
Kołcz B.
(
1/2 finału
,
OPEN
) (
M22
)
0/6 1/6
(
1/2 finału
,
OPEN
) (
M22
)
Pieniążek Ł.
/
Oleksy M.
-
Pawełczyk Ł.
/
Kołcz B.
(
1/2 finału
,
OPEN
) (
M22
)
0/6 1/6
następnie
Kort 1
następnie
Kort 1
Kort 2
Kort 2
nie przed 20:00
Kort 1
nie przed 20:00
Kort 1
Kort 2
Kort 2
następnie
Kort 1
Balon A.
/
Hewlik J.
-
Pawełczyk Ł.
/
Kołcz B.
(
finał
,
OPEN
) (
M23
)
7/5 7/6(5)
następnie
(
finał
,
OPEN
) (
M23
)
Balon A.
/
Hewlik J.
-
Pawełczyk Ł.
/
Kołcz B.
(
finał
,
OPEN
) (
M23
)
7/5 7/6(5)
Kort 2
Kort 2
Wyróżnione oferty
Mapa serwisu
Strona główna
Kluby
Rozgrywki
Turnieje
Rankingi
Gracze
Ośrodki szkoleniowe
Sparingi
Trenerzy
Obozy
O nas
Dla właścicieli klubów
Regulamin
Polityka cookies
Kontakt
Aplikacja mobilna
Social media
Partnerzy