Grupa A
|
1 |
Kolejka 1 |
Jaros Monika Coruga Vince |
Kopyt Maria Oraczewski Filip |
2/6 |
Kopyt Maria Oraczewski Filip 6/2 |
2 |
Kolejka 1 |
Jaskólski Hubert Ziętek Wojciech |
Gwardiak Bartek Zamojski Grzegorz |
6/4 |
Jaskólski Hubert Ziętek Wojciech 6/4 |
3 |
Kolejka 2 |
Jaros Monika Coruga Vince |
Gwardiak Bartek Zamojski Grzegorz |
5/7 |
Gwardiak Bartek Zamojski Grzegorz 7/5 |
4 |
Kolejka 2 |
Jaskólski Hubert Ziętek Wojciech |
Kopyt Maria Oraczewski Filip |
6/2 |
Jaskólski Hubert Ziętek Wojciech 6/2 |
5 |
Kolejka 3 |
Jaros Monika Coruga Vince |
Jaskólski Hubert Ziętek Wojciech |
3/6 |
Jaskólski Hubert Ziętek Wojciech 6/3 |
6 |
Kolejka 3 |
Gwardiak Bartek Zamojski Grzegorz |
Kopyt Maria Oraczewski Filip |
4/6 |
Kopyt Maria Oraczewski Filip 6/4 |
Grupa B
|
7 |
Kolejka 1 |
Lenkiewicz Norbert Wierzbicki Paweł |
Kacprowska Marta Jabłoński Łukasz |
6/3 |
Lenkiewicz Norbert Wierzbicki Paweł 6/3 |
8 |
Kolejka 1 |
Dias Mauro Cortes Axel |
Wąski Michał Szymański Paweł |
3/6 |
Wąski Michał Szymański Paweł 6/3 |
9 |
Kolejka 2 |
Lenkiewicz Norbert Wierzbicki Paweł |
Wąski Michał Szymański Paweł |
6/0 |
Lenkiewicz Norbert Wierzbicki Paweł 6/0 |
10 |
Kolejka 2 |
Dias Mauro Cortes Axel |
Kacprowska Marta Jabłoński Łukasz |
1/6 |
Kacprowska Marta Jabłoński Łukasz 6/1 |
11 |
Kolejka 3 |
Lenkiewicz Norbert Wierzbicki Paweł |
Dias Mauro Cortes Axel |
6/2 |
Lenkiewicz Norbert Wierzbicki Paweł 6/2 |
12 |
Kolejka 3 |
Wąski Michał Szymański Paweł |
Kacprowska Marta Jabłoński Łukasz |
7/6 |
Wąski Michał Szymański Paweł 7/6 |
Grupa C
|
13 |
Kolejka 1 |
Obrębski Daniel Frankiewicz Piotr |
Owdziej Jan Owdziej Karol |
6/1 |
Obrębski Daniel Frankiewicz Piotr 6/1 |
14 |
Kolejka 1 |
Olech Janusz Olech Martyna |
Stasiuk Marcin Dudkiewicz Piotr |
4/6 |
Stasiuk Marcin Dudkiewicz Piotr 6/4 |
15 |
Kolejka 2 |
Obrębski Daniel Frankiewicz Piotr |
Stasiuk Marcin Dudkiewicz Piotr |
6/0 |
Obrębski Daniel Frankiewicz Piotr 6/0 |
16 |
Kolejka 2 |
Olech Janusz Olech Martyna |
Owdziej Jan Owdziej Karol |
6/1 |
Olech Janusz Olech Martyna 6/1 |
17 |
Kolejka 3 |
Obrębski Daniel Frankiewicz Piotr |
Olech Janusz Olech Martyna |
6/3 |
Obrębski Daniel Frankiewicz Piotr 6/3 |
18 |
Kolejka 3 |
Stasiuk Marcin Dudkiewicz Piotr |
Owdziej Jan Owdziej Karol |
6/0 |
Stasiuk Marcin Dudkiewicz Piotr 6/0 |
Drabinka finałowa
|
19 |
1/4 finału |
Jaskólski Hubert Ziętek Wojciech |
Olech Janusz Olech Martyna |
6/0 |
Jaskólski Hubert Ziętek Wojciech 6/0 |
20 |
1/4 finału |
Stasiuk Marcin Dudkiewicz Piotr |
Wąski Michał Szymański Paweł |
6/3 |
Stasiuk Marcin Dudkiewicz Piotr 6/3 |
21 |
1/4 finału |
Obrębski Daniel Frankiewicz Piotr |
Kopyt Maria Oraczewski Filip |
6/2 |
Obrębski Daniel Frankiewicz Piotr 6/2 |
22 |
1/4 finału |
Kacprowska Marta Jabłoński Łukasz |
Lenkiewicz Norbert Wierzbicki Paweł |
6/0 |
Kacprowska Marta Jabłoński Łukasz 6/0 |
23 |
1/2 finału |
Jaskólski Hubert Ziętek Wojciech |
Stasiuk Marcin Dudkiewicz Piotr |
6/1 |
Jaskólski Hubert Ziętek Wojciech 6/1 |
24 |
1/2 finału |
Obrębski Daniel Frankiewicz Piotr |
Kacprowska Marta Jabłoński Łukasz |
6/2 |
Obrębski Daniel Frankiewicz Piotr 6/2 |
25 |
finał |
Jaskólski Hubert Ziętek Wojciech |
Obrębski Daniel Frankiewicz Piotr |
6/4 6/3 |
Jaskólski Hubert Ziętek Wojciech 6/4 6/3 |
Mecz o 3. miejsce
|
26 |
finał |
Stasiuk Marcin Dudkiewicz Piotr |
Kacprowska Marta Jabłoński Łukasz |
4/6 |
Kacprowska Marta Jabłoński Łukasz 6/4 |
Drabinka o 5. miejsce
|
27 |
1/2 finału |
Olech Janusz Olech Martyna |
Wąski Michał Szymański Paweł |
6/1 |
Olech Janusz Olech Martyna 6/1 |
28 |
1/2 finału |
Kopyt Maria Oraczewski Filip |
Lenkiewicz Norbert Wierzbicki Paweł |
6/3 |
Kopyt Maria Oraczewski Filip 6/3 |
29 |
finał |
Olech Janusz Olech Martyna |
Kopyt Maria Oraczewski Filip |
4/6 |
Kopyt Maria Oraczewski Filip 6/4 |
Mecz o 7. miejsce
|
30 |
finał |
Wąski Michał Szymański Paweł |
Lenkiewicz Norbert Wierzbicki Paweł |
4/6 |
Lenkiewicz Norbert Wierzbicki Paweł 6/4 |
Grupa o 9. miejsce
|
31 |
Kolejka 1 |
Jaros Monika Coruga Vince |
Gwardiak Bartek Zamojski Grzegorz |
6/3 |
Jaros Monika Coruga Vince 6/3 |
32 |
Kolejka 1 |
Dias Mauro Cortes Axel |
Owdziej Jan Owdziej Karol |
6/0 |
Dias Mauro Cortes Axel 6/0 |
33 |
Kolejka 2 |
Jaros Monika Coruga Vince |
Owdziej Jan Owdziej Karol |
|
|
34 |
Kolejka 2 |
Dias Mauro Cortes Axel |
Gwardiak Bartek Zamojski Grzegorz |
6/3 |
Dias Mauro Cortes Axel 6/3 |
35 |
Kolejka 3 |
Jaros Monika Coruga Vince |
Dias Mauro Cortes Axel |
6/7 |
Dias Mauro Cortes Axel 7/6 |
36 |
Kolejka 3 |
Owdziej Jan Owdziej Karol |
Gwardiak Bartek Zamojski Grzegorz |
1/6 |
Gwardiak Bartek Zamojski Grzegorz 6/1 |