Informacje

Yellow Tenis jest firmą świadczącą kompleksowe usługi tenisowe na terenie miasta Warszawy. Nasza bogata i kompleksowa oferta, indywidualne podejście, zadowoli najbardziej wymagających klientów. Głównymi filarami działalności Yellow Tenis to prowadzenie profesjonalnej Szkoły Tenisa w Warszawie, organizacja obozów tenisowych /w kraju i za granicą/, półkolonii w klubach, tenisowych weekendów oraz innych formy aktywności fizycznej. Jesteśmy trenerami, pasjonatami tenisa z bogatą przeszłością tenisową i wieloma cennymi doświadczeniami. Poprzez realizowane projekty promujemy zdrowy, tenisowy styl życia oraz aktywny wypoczynek dla dzieci jak i całych rodzin. Kreujemy nawyki zdrowego odżywiania, aktywnego spędzania czasu wolnego oraz dobrej zabawy.

Metodyka nauczania gry w tenisa zmieniła się diametralnie na przestrzeni ostatnich lat: mniejsze korty, wolniejsze piłki. Powstało wiele programów zgodnie z formułą Międzynarodowej Federacji Tenisa „Tennis 10s”: Tenis10 w  Polsce, Progressive Tennis w Kanadzie  czy Kids Tennis w Belgii i wiele innych. We wszystkich z nich podstawą metodyki nauczania dzieci jest minitenis. Powstają także programy nauczania dorosłych  między innymi Tenis Xpress. 

W związku z tak dynamicznymi, zmianami i rosnącymi oczekiwaniami rynku tenisowego powstała firma i Szkoła Tenisa Yellow Tenis. Jedni z Państwa   chcą tenisa wyczynowego, inni traktują jako formę aktywności ruchowej i jako sposób spędzania wolnego czasu. Cel mamy wspólny - odbijanie żółtej piłeczki. Jako profesjonaliści postaramy się spełnić wszelkie oczekiwania.

O wszystkich realizowanych projektach będziemy Państwa informować w dziale aktualności i w mediach społecznościowych. Serdecznie wszystkich zapraszamy do dzielenia z nami tenisowej pasji - wspólnie poodbijajmy żółtą piłeczkę :-)

Pozostajemy do Państwa dyspozycji Yellow Tenis Team

 

 

 

Zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3
 

Kontakt

Yellow Tenis
Telefon: + 48 577 816 633
E-mail: biuro@yellowtenis.pl
Strona internetowa: http://www.yellowtenis.pl

Wyróżnione oferty