Informacje

Yellow Tenis jest firmą świadczącą kompleksowe usługi tenisowe na terenie miasta Warszawy. Nasza bogata i kompleksowa oferta zadowoli najbardziej wymagających klientów. Zakres działalności Yellow Tenis to prowadzenie profesjonalnej Szkoły Tenisa, organizacja obozów, półkolonii oraz inne formy aktywności jak cardio tennis. Jesteśmy trenerami, pasjonatami tenisa z bogatą przeszłością tenisową i wieloma cennymi doświadczeniami.

 

Metodyka nauczania gry w tenisa zmieniła się diametralnie na przestrzeni ostatnich lat: mniejsze korty, wolniejsze piłki. Powstało wiele programów zgodnie z formułą Międzynarodowej Federacji Tenisa „Tennis 10s”: Tenis10 w  Polsce, Progressive Tennis w Kanadzie  czy Kids Tennis w Belgii i wiele innych. Podstawą metodyki nauczania dzieci jest mini tenis. Powstają także programy nauczania dorosłych  między innymi Tenis Xpress.

 

W związku z tak dynamicznymi zmianami i rosnącymi oczekiwaniami rynku tenisowego powstała firma Yellow Tenis. Jedni z nas chcą tenisa wyczynowego, inni traktują jako formę aktywności ruchowej i jako sposób spędzania wolnego czasu. Cel mamy wspólny - odbijanie żółtej piłeczki. Jako profesjonaliści postaramy się spełnić wszelkie oczekiwania.

O wszystkich realizowanych projektach będziemy Państwa informować w dziale aktualności i na portalach społecznościowych.

 

Serdecznie wszystkich zapraszamy do dzielenia z nami tenisowej pasji - wspólnie poodbijajmy żółtą piłeczkę :-)

 

Z tenisowym pozdrowieniem

 

Trenerzy Yellow Tenis

Zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3
 

Kontakt

Yellow Tenis
Warszawa
Telefon: 508 933 051
E-mail: biuro@yellowtenis.com.pl
Strona internetowa: http://www.yellowtenis.com.pl/

Wyróżnione oferty