Informacje

Nauka tenisa ziemnego Warszawa Żoliborz

Półkolonie Warszawa

Obozy tenisowe

Akademia Queen's Tenis Warszawa oferujemy naukę tenisa ziemnego dla dzieci oraz dorosłych w Warszawie. Oferujemy lekcje tenisa w Warszawie - indywidualne oraz grupowe. Naukę tenisa mogą rozpocząć u nas już dzieci od 5 roku życia. Nauka tenisa w Warszawie na każdym poziomie zaawansowania. Sprawdź nasze lekcje tenisa w Warszawie, zacznij grać już dziś.

Jesteśmy także organizatorami najlepszych półkolonii w Warszawie. Nasze półkolonie w Warszawie wyróżniają się przede wszystkim ciekawą ofertą oraz szerokim programem. W naszych półkoloniach w Warszawie mogą brać udział dzieci w wieku 5 - 15 lat. Półkolonie warszawa z Queen's Tenis to dobra opcja dla dzieci grających w tenisa, jak i dla totalnie początkujących. Zapewniamy rakiety dzieciom na półkoloniach. Dodatkowo wiele atrakcji na naszych półkoloniach. Nasi wychowawcy półkolonii to sprawdzeni oraz doświadczenie instruktorzy oraz trenerzy na codzień pracujący w akademii Queen's Tenis Warszawa. Zapraszamy.

Dodatkowo organizujemy także obozy tenisowe dla dzieci i obozy tenisowe dla dorosłych. Na naszych obozach tenisowych co roku bierze udział ponad 500 dzieci. Obozy tenisowe z Queen's Tenis to profesjonalizm, dobra zabawa, a także bezpieczeństwo. Oferujemy obozy tenisowe przygodowe oraz obozy tenisowe zawodnicze. W okresie ferii obozy tenisowe w połączeniu z nartami. Przez cały rok organizujemy obozy tenisowe dla dorosłych. Weekendy majowe, wakacje, święta to świetna okazja, żeby wybrać obozy tenisowe z Queen's Tenis Warszawa.

Dołącz do naszej tenisowej społeczności!

Zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3
 

Kontakt

Queen's Tenis
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2a
01-531 Warszawa
Telefon: 888 488 722
E-mail: info@queensteniswarszawa.pl
Strona internetowa: https://queensteniswarszawa.pl

Wyróżnione oferty