Informacje

Tenis zawodniczy

Akademia prowadzi szkolenie dla zawodników o różnym poziomie zaawansowania. Do akademii przyjmowani są zawodnicy będący na listach klasyfikacyjnych regionalnych, krajowych, zagranicznych. Prowadzimy specjalny dział szkolenia zawodników bardzo wysoko zaawansowanych, którzy są na listach ATP i WTA. Szkolimy zawodników pod kątem zdobywania stypendiów uczelnianych w USA i Kanadzie.

Naszym celem jest osiągnięcie wysokiego poziomu jakości treningu tenisowego i sprawnościowego, również poprzez ograniczanie ilości zawodników w grupach co znacznie zwiększa postęp każdego uczestnika akademii.

Tenis 10

W ramach działalności sekcji tenisowej akademii bardzo ważną rolę odgrywają szkółki dla dzieci. Prowadzimy szkolenie zgodnie z wytycznymi International Tennis Federation w ramach programu „Play & Stay” oraz polecanym systemem nauczania dzieci „Tennis 10’s”. Program ten uczy gry w tenisa poprzez różnego rodzaju gry i zabawy. Poprzez podział na grupy wiekowe już od najmłodszych lat umożliwia rywalizację dzieci na każdym poziomie zaawansowania.

Szkoły

Prowadzimy zajęcia tenisowe z dziećmi w przedszkolach oraz w ramach zajęć wychowania fizycznego w szkołach. Działalność ta oparta jest na bazie umów z daną szkołą czy przedszkolem.

Tenis amatorski

Zajęcia dla amatorów mają charakter typowo rekreacyjny.

Trening sprawnościowy

Nieważne czy jesteś sportowcem czy nie, musisz poruszać się z łatwością. Spędzanie zbyt wiele czasu próbując modyfikować swoje ciało dźwigając ciężary jest juz przestarzała formą treningową. Tego typu programy powodują że ludzie tracą motywację, są słabi, z nadwagą, niewysportowani i co najgorsze- kontuzjowani.

Stabilność, mobilność, równowaga, stabilizacja stawowa, sprawność, szybkość – to trening dla każdego, niezależnie od wieku czy poziomu sprawności. O to musisz zadbać.

SPORT

Prowadzenie treningów przygotowania fizycznego ze sportowcami i osobami aktywnymi.

FITNESS

  1. Trening Sportowy
  2. Utrata wagi
  3. Balans
  4. Stabilizacja CORE
  5. Trening Funkcjonalny
  6. Post Rehabilitacji
  7. Profilaktyka

Zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3
 

Kontakt

Akademia Tenisa Orzeł
ul. Podskarbińska 14
03-831 Warszawa
Telefon: +48 604 43 77 33
E-mail: kontakt@tenisorzel.pl
Strona internetowa: http://tenisorzel.pl/

Wyróżnione oferty