Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Ekstraklasa A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Krzykwa Bartosz 6 3 6:7 46:56 33.00
2 Tyniec Paweł 5 3 7:5 61:55 30.00
3 Gałecki Wojciech 4 4 8:0 48:13 28.00
4 Godlewski Piotr 4 3 6:3 47:26 25.00
5 Nowak Katarzyna 5 1 4:8 42:59 25.00
6 Wrzesień Leszek 2 2 4:0 24:0 14.00
7 Domański Kacper 6 0 0:12 13:72 12.00
  • Punktacja:
  • 2:1 - 7.00 pkt.
  • 2:0 - 7.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 7.00 pkt.
  • 1:2 - 5.00 pkt.
  • 0:2 - 4.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/05/10 18:43 Gałecki Wojciech - Krzykwa Bartosz 6/4 6/1 Zobacz
2 2024/05/15 18:31 15 maja 2024r. 16:00 (Śr.) Nowak Katarzyna - Krzykwa Bartosz 1/6 6/1 3/6 Zobacz
3 2024/05/18 13:04 18 maja 2024r. 09:00 (Sob.) Tyniec Paweł - Krzykwa Bartosz 6/0 6/4 Zobacz
4 2024/05/29 18:51 29 maja 2024r. 18:00 (Śr.) Godlewski Piotr - Krzykwa Bartosz 3/6 0/6 Zobacz
5 2024/05/30 18:21 Krzykwa Bartosz - Domański Kacper 6/4 6/3 Zobacz
6 2024/05/30 20:22 Gałecki Wojciech - Tyniec Paweł 6/1 6/2 Zobacz
7 2024/06/05 18:47 Nowak Katarzyna - Godlewski Piotr 1/6 1/6 Zobacz
8 2024/06/07 17:34 7 czerwca 2024r. 14:00 (Pt.) Godlewski Piotr - Tyniec Paweł 6/1 4/6 10/5 Zobacz
9 2024/06/07 18:16 10 czerwca 2024r. 16:00 (Pon.) Nowak Katarzyna - Gałecki Wojciech 0/6 1/6 Zobacz
10 2024/06/08 14:38 8 czerwca 2024r. 13:00 (Sob.) Domański Kacper - Gałecki Wojciech 1/6 3/6 Zobacz
11 2024/06/09 10:32 9 czerwca 2024r. 09:00 (Niedz.) Tyniec Paweł - Domański Kacper 6/2 6/0 Zobacz
12 2024/06/09 10:58 10 czerwca 2024r. 16:00 (Pon.) Domański Kacper - Nowak Katarzyna 0/6 0/6 walkower Zobacz
13 2024/06/09 10:59 Domański Kacper - Godlewski Piotr 0/6 0/6 walkower Zobacz
14 2024/06/09 10:59 Domański Kacper - Wrzesień Leszek 0/6 0/6 walkower Zobacz
15 2024/06/09 12:13 9 czerwca 2024r. 13:00 (Niedz.) Krzykwa Bartosz - Wrzesień Leszek 0/6 0/6 Zobacz
16 2024/06/11 17:04 11 czerwca 2024r. 14:00 (Wt.) Nowak Katarzyna - Tyniec Paweł 1/6 7/5 9/11 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:1
  • 2:0
  • 2:0 w/o
7.00 pkt.
  • 1:2
5.00 pkt.
  • 0:2
4.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Ekstraklasa B

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Dudek Jarosław 6 3 8:7 78:78 33.50
2 Marek Grzegorz 5 3 6:4 54:38 27.75
3 Wiśniewski Łukasz 4 4 8:0 48:10 27.00
4 Ślązak Michał 5 2 5:8 59:61 25.75
5 Wojton Piotr 5 1 3:9 32:64 22.75
6 Doliński Krzysztof 3 3 6:1 41:30 20.25
7 Miedziejewski Michał 4 0 1:8 23:54 16.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 6.75 pkt.
  • 2:1 - 6.75 pkt.
  • 2:0 w/o - 6.75 pkt.
  • 1:2 - 4.75 pkt.
  • 0:2 - 3.75 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
  • 0:0 - 0.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/05/10 13:23 9 maja 2024r. 17:00 (Czw.) Wiśniewski Łukasz - Ślązak Michał 6/2 6/2 Zobacz
2 2024/05/19 13:58 12 maja 2024r. 11:00 (Niedz.) Wiśniewski Łukasz - Miedziejewski Michał 6/1 6/0 Zobacz
3 2024/05/30 21:21 30 maja 2024r. 17:00 (Czw.) Doliński Krzysztof - Marek Grzegorz 6/3 7/5 Zobacz
4 2024/06/01 12:31 Doliński Krzysztof - Dudek Jarosław 7/6(10) 3/6 6/4 Zobacz
5 2024/06/03 00:43 1 czerwca 2024r. 07:30 (Sob.) Wiśniewski Łukasz - Wojton Piotr 6/1 6/2 Zobacz
6 2024/06/04 11:32 Dudek Jarosław - Ślązak Michał 6/3 4/6 6/10 Zobacz
7 2024/06/04 19:54 Miedziejewski Michał - Dudek Jarosław 6/7(5) 1/6 Zobacz
8 2024/06/06 11:22 6 czerwca 2024r. 09:00 (Czw.) Wojton Piotr - Doliński Krzysztof 3/6 3/6 Zobacz
9 2024/06/07 11:58 Dudek Jarosław - Wojton Piotr 7/5 5/7 6/3 Zobacz
10 2024/06/08 17:05 8 czerwca 2024r. 15:00 (Sob.) Miedziejewski Michał - Marek Grzegorz 0/6 2/6 Zobacz
11 2024/06/09 19:19 9 czerwca 2024r. 20:00 (Niedz.) Ślązak Michał - Marek Grzegorz 5/7 4/6 Zobacz
12 2024/06/12 12:15 10 czerwca 2024r. 18:00 (Pon.) Ślązak Michał - Miedziejewski Michał 5/7 6/4 6/2 Zobacz
13 2024/06/13 07:33 12 czerwca 2024r. 20:00 (Śr.) Wojton Piotr - Marek Grzegorz 1/6 0/6 Zobacz
14 2024/06/13 09:58 Dudek Jarosław - Wiśniewski Łukasz 1/6 1/6 Zobacz
15 2024/06/13 12:11 13 czerwca 2024r. 10:00 (Czw.) Ślązak Michał - Wojton Piotr 4/6 6/0 7:10 Zobacz
16 2024/06/14 11:20 Marek Grzegorz - Dudek Jarosław 3/6 6/7(5) Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:0 w/o
6.75 pkt.
  • 1:2
4.75 pkt.
  • 0:2
3.75 pkt.
  • 0:2 w/o
  • 0:0
0.00 pkt.

1 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Płaczkowski Michał 6 4 8:4 65:51 31.50
2 Zygmunt Rafał 5 4 9:3 59:37 29.25
3 Urbaniak Karol 5 4 8:4 64:48 28.25
4 Urban Janusz 5 2 5:7 47:55 23.25
5 Krawczyk Łukasz 3 1 3:4 27:33 13.75
6 Spychała Maciej 4 0 0:8 22:48 13.00
7 Mokrogulski Tomasz 2 0 1:4 8:20 7.50
  • Punktacja:
  • 2:0 - 6.25 pkt.
  • 2:1 - 6.25 pkt.
  • 2:0 w/o - 6.25 pkt.
  • 1:2 - 4.25 pkt.
  • 0:2 - 3.25 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
  • 0:0 - 0.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/05/19 10:50 Płaczkowski Michał - Krawczyk Łukasz 6/4 6/3 Zobacz
2 2024/05/19 10:50 Płaczkowski Michał - Urban Janusz 7/5 7/6 Zobacz
3 2024/05/19 20:20 19 maja 2024r. 17:00 (Niedz.) Urbaniak Karol - Płaczkowski Michał 6/3 7/5 Zobacz
4 2024/05/22 23:05 27 maja 2024r. 18:00 (Pon.) Urbaniak Karol - Urban Janusz anulowany Zobacz
5 2024/05/27 07:36 12 maja 2024r. 17:00 (Niedz.) Urban Janusz - Zygmunt Rafał 2/6 3/6 Zobacz
6 2024/05/27 22:23 27 maja 2024r. 18:00 (Pon.) Urbaniak Karol - Zygmunt Rafał 6/2 1/6 6/3 Zobacz
7 2024/06/05 14:11 26 maja 2024r. 10:00 (Niedz.) Urban Janusz - Spychała Maciej 6/3 6/3 Zobacz
8 2024/06/07 21:37 Urbaniak Karol - Urban Janusz 4/6 6/0 7/5 Zobacz
9 2024/06/07 22:17 Urban Janusz - Mokrogulski Tomasz 6/0 1/6 10:8 Zobacz
10 2024/06/09 15:36 Płaczkowski Michał - Spychała Maciej 6/3 6/3 Zobacz
11 2024/06/09 15:37 Płaczkowski Michał - Zygmunt Rafał 3/6 4/6 Zobacz
12 2024/06/09 20:03 Urbaniak Karol - Spychała Maciej 6/2 6/3 Zobacz
13 2024/06/09 20:31 Spychała Maciej - Zygmunt Rafał 4/6 1/6 Zobacz
14 2024/06/12 18:18 10 czerwca 2024r. 18:00 (Pon.) Urbaniak Karol - Krawczyk Łukasz 5/7 4/6 Zobacz
15 2024/06/13 22:19 Płaczkowski Michał - Mokrogulski Tomasz 6/2 6/0 Zobacz
16 2024/06/14 19:13 Krawczyk Łukasz - Zygmunt Rafał 7/5 0/6 7:10 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:0 w/o
6.25 pkt.
  • 1:2
4.25 pkt.
  • 0:2
3.25 pkt.
  • 0:2 w/o
  • 0:0
0.00 pkt.

2 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Zaremba Krzysztof 6 4 9:4 70:41 24.99
2 Dobrogowski Krzysztof 6 4 8:6 55:54 23.32
3 Dyszyński Tomasz 5 4 8:2 57:31 21.66
4 Szwedo Stanisław 4 3 6:2 43:28 16.66
5 Kaczmarek Filip 3 2 5:2 32:19 13.33
6 Tobrucki Łukasz 4 2 4:4 39:31 13.32
7 Soroka Piotr 5 1 2:8 29:48 11.64
8 Markiewicz Artur 7 0 0:14 11:84 4.98
  • Punktacja:
  • 2:0 w/o - 5.00 pkt.
  • 2:1 - 5.00 pkt.
  • 2:0 - 5.00 pkt.
  • 1:2 - 3.33 pkt.
  • 0:2 - 1.66 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
  • 0:0 - 0.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/05/12 16:59 12 maja 2024r. 10:00 (Niedz.) Markiewicz Artur - Dobrogowski Krzysztof 2/6 3/6 Zobacz
2 2024/05/15 20:28 Zaremba Krzysztof - Tobrucki Łukasz 6/1 7/5 Zobacz
3 2024/05/18 11:34 18 maja 2024r. 09:00 (Sob.) Dyszyński Tomasz - Dobrogowski Krzysztof 7/6 6/3 Zobacz
4 2024/05/19 17:46 Zaremba Krzysztof - Soroka Piotr 6/2 6/3 Zobacz
5 2024/05/20 21:00 20 maja 2024r. 19:00 (Pon.) Dyszyński Tomasz - Markiewicz Artur 6/3 6/0 Zobacz
6 2024/05/24 22:27 24 maja 2024r. 18:00 (Pt.) Dyszyński Tomasz - Zaremba Krzysztof 5/7 2/6 Zobacz
7 2024/05/25 16:40 7 maja 2024r. 19:00 (Wt.) Dyszyński Tomasz - Soroka Piotr 6/0 6/0 Zobacz
8 2024/05/27 18:14 25 maja 2024r. 18:00 (Sob.) Markiewicz Artur - Tobrucki Łukasz 3/6 0/6 Zobacz
9 2024/05/28 21:29 28 maja 2024r. 19:00 (Wt.) Kaczmarek Filip - Markiewicz Artur 6/0 6/0 walkower Zobacz
10 2024/05/30 12:10 30 maja 2024r. 09:00 (Czw.) Tobrucki Łukasz - Dobrogowski Krzysztof 6/0 6/2 Zobacz
11 2024/06/02 13:26 2 czerwca 2024r. 10:00 (Niedz.) Kaczmarek Filip - Dobrogowski Krzysztof 6/3 1/6 5:10 Zobacz
12 2024/06/02 23:52 30 maja 2024r. 18:00 (Czw.) Szwedo Stanisław - Dyszyński Tomasz 6/7(3) 0/6 Zobacz
13 2024/06/03 15:37 Zaremba Krzysztof - Markiewicz Artur 6/0 6/0 walkower Zobacz
14 2024/06/03 18:02 Szwedo Stanisław - Markiewicz Artur 6/0 6/0 walkower Zobacz
15 2024/06/05 20:58 12 czerwca 2024r. 18:00 (Śr.) Dobrogowski Krzysztof - Zaremba Krzysztof 2/6 7/5 10:7 Zobacz
16 2024/06/06 22:47 6 czerwca 2024r. 18:00 (Czw.) Kaczmarek Filip - Tobrucki Łukasz 6/4 7/5 Zobacz
17 2024/06/08 19:43 8 czerwca 2024r. 17:00 (Sob.) Dobrogowski Krzysztof - Soroka Piotr 6/4 6/2 Zobacz
18 2024/06/10 10:17 Soroka Piotr - Markiewicz Artur 6/0 6/0 walkower Zobacz
19 2024/06/12 20:09 5 czerwca 2024r. 18:00 (Śr.) Szwedo Stanisław - Zaremba Krzysztof 7/6 6/3 Zobacz
20 2024/06/13 21:05 13 czerwca 2024r. 20:00 (Czw.) Szwedo Stanisław - Soroka Piotr 6/3 6/3 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0 w/o
  • 2:1
  • 2:0
5.00 pkt.
  • 1:2
3.33 pkt.
  • 0:2
1.66 pkt.
  • 0:2 w/o
  • 0:0
0.00 pkt.

3 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Łodziński Radosław 6 6 12:1 72:25 28.74
2 Romanowicz Piotr 7 4 8:6 60:48 26.03
3 Reit Paweł 7 2 6:10 67:74 22.69
4 Sandomierski Tomasz 4 3 6:2 45:24 16.66
5 Walczak Anna 5 2 4:7 43:47 16.45
6 Zając Szymon 4 2 4:4 28:34 11.87
7 Borowski Fabian 3 1 2:4 18:33 9.37
8 Dąbrowski Olaf 4 0 0:8 0:48 4.58
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4.79 pkt.
  • 2:1 - 4.79 pkt.
  • 2:0 w/o - 4.79 pkt.
  • 1:2 - 3.12 pkt.
  • 0:2 - 2.29 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/05/10 20:59 10 maja 2024r. 18:00 (Pt.) Reit Paweł - Borowski Fabian 4/6 4/6 Zobacz
2 2024/05/12 14:30 12 maja 2024r. 12:00 (Niedz.) Reit Paweł - Romanowicz Piotr 2/6 4/6 Zobacz
3 2024/05/12 21:52 Zając Szymon - Sandomierski Tomasz 2/6 1/6 Zobacz
4 2024/05/14 19:53 14 maja 2024r. 18:00 (Wt.) Reit Paweł - Zając Szymon 2/6 5/7 Zobacz
5 2024/05/17 20:11 17 maja 2024r. 18:00 (Pt.) Borowski Fabian - Łodziński Radosław 1/6 5/7 Zobacz
6 2024/05/19 13:56 Zając Szymon - Romanowicz Piotr 6/3 6/0 Zobacz
7 2024/06/04 16:47 4 czerwca 2024r. 13:00 (Wt.) Reit Paweł - Sandomierski Tomasz 7/6 6/3 Zobacz
8 2024/06/05 23:43 2 czerwca 2024r. 18:00 (Niedz.) Sandomierski Tomasz - Walczak Anna 6/1 6/1 Zobacz
9 2024/06/07 10:30 Romanowicz Piotr - Dąbrowski Olaf 6/0 6/0 Zobacz
10 2024/06/09 23:38 Romanowicz Piotr - Sandomierski Tomasz 4/6 2/6 Zobacz
11 2024/06/10 17:22 10 czerwca 2024r. 12:00 (Pon.) Romanowicz Piotr - Walczak Anna 6/3 6/3 Zobacz
12 2024/06/12 15:19 Walczak Anna - Dąbrowski Olaf 6/0 6/0 walkower Zobacz
13 2024/06/12 16:20 12 czerwca 2024r. 13:00 (Śr.) Reit Paweł - Walczak Anna 1/6 7/5 3/6 Zobacz
14 2024/06/12 16:50 Reit Paweł - Dąbrowski Olaf 6/0 6/0 Zobacz
15 2024/06/14 08:42 Dąbrowski Olaf - Łodziński Radosław 0/6 0/6 walkower Zobacz
16 2024/06/14 09:17 Zając Szymon - Łodziński Radosław 0/6 0/6 walkower Zobacz
17 2024/06/14 09:31 Łodziński Radosław - Walczak Anna 6/3 6/3 Zobacz
18 2024/06/14 12:15 14 czerwca 2024r. 10:00 (Pt.) Romanowicz Piotr - Łodziński Radosław 3/6 0/6 Zobacz
19 2024/06/14 12:16 9 czerwca 2024r. 19:00 (Niedz.) Borowski Fabian - Romanowicz Piotr 0/6 0/6 Zobacz
20 2024/06/14 21:32 14 czerwca 2024r. 20:00 (Pt.) Reit Paweł - Łodziński Radosław 6/4 4/6 4:10 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:0 w/o
4.79 pkt.
  • 1:2
3.12 pkt.
  • 0:2
2.29 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

4 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Miklaszewski Piotr 7 6 12:4 74:42 30.30
2 Boruta Dariusz 6 4 10:4 66:26 24.80
3 Kończak Emil 5 3 7:5 47:47 19.20
4 Palimonka Grzegorz 5 3 6:4 36:35 14.10
5 Wietrzykowski Wojciech 4 0 0:8 23:49 8.40
6 Kisiel Paweł 4 0 0:8 16:49 8.40
7 Filochowski Maciej 1 1 2:0 12:2 4.70
8 Krupa Leszek 2 0 0:4 0:24 2.10
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4.70 pkt.
  • 2:1 - 4.70 pkt.
  • 2:0 w/o - 4.70 pkt.
  • 1:2 - 3.00 pkt.
  • 0:2 - 2.10 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/05/09 18:32 Boruta Dariusz - Filochowski Maciej anulowany Zobacz
2 2024/05/14 21:03 14 maja 2024r. 18:00 (Wt.) Boruta Dariusz - Miklaszewski Piotr 2/6 6/2 8:10 Zobacz
3 2024/05/16 10:06 15 maja 2024r. 15:00 (Śr.) Palimonka Grzegorz - Wietrzykowski Wojciech anulowany Zobacz
4 2024/05/16 21:39 16 maja 2024r. 18:00 (Czw.) Kończak Emil - Kisiel Paweł 6/2 7/5 Zobacz
5 2024/05/20 20:26 20 maja 2024r. 17:00 (Pon.) Kończak Emil - Boruta Dariusz 1/6 6/3 10:7 Zobacz
6 2024/05/21 21:04 21 maja 2024r. 18:00 (Wt.) Kończak Emil - Miklaszewski Piotr 6/3 2/6 4/6 Zobacz
7 2024/05/22 18:39 Palimonka Grzegorz - Wietrzykowski Wojciech 6/1 6/4 Zobacz
8 2024/05/27 18:24 27 maja 2024r. 16:00 (Pon.) Palimonka Grzegorz - Kończak Emil 6/0 6/2 Zobacz
9 2024/05/27 20:54 27 maja 2024r. 18:00 (Pon.) Miklaszewski Piotr - Kisiel Paweł 6/2 6/2 Zobacz
10 2024/05/28 18:12 Palimonka Grzegorz - Kisiel Paweł 6/2 6/2 Zobacz
11 2024/05/28 22:50 28 maja 2024r. 16:00 (Wt.) Kończak Emil - Wietrzykowski Wojciech 6/2 6/2 Zobacz
12 2024/05/31 12:35 Palimonka Grzegorz - Miklaszewski Piotr anulowany Zobacz
13 2024/05/31 12:35 5 czerwca 2024r. 16:00 (Śr.) Palimonka Grzegorz - Boruta Dariusz anulowany Zobacz
14 2024/06/01 16:03 1 czerwca 2024r. 17:00 (Sob.) Boruta Dariusz - Krupa Leszek 6/0 6/0 walkower Zobacz
15 2024/06/03 21:19 3 czerwca 2024r. 18:00 (Pon.) Boruta Dariusz - Kisiel Paweł 6/1 6/0 Zobacz
16 2024/06/05 18:52 Boruta Dariusz - Wietrzykowski Wojciech 6/2 7/6 Zobacz
17 2024/06/09 09:57 8 czerwca 2024r. 09:00 (Sob.) Miklaszewski Piotr - Filochowski Maciej 1/6 1/6 Zobacz
18 2024/06/13 11:07 13 czerwca 2024r. 08:00 (Czw.) Miklaszewski Piotr - Wietrzykowski Wojciech 6/2 6/4 Zobacz
19 2024/06/13 11:55 15 czerwca 2024r. 09:00 (Sob.) Miklaszewski Piotr - Palimonka Grzegorz 6/0 6/0 walkower Zobacz
20 2024/06/13 14:53 Boruta Dariusz - Palimonka Grzegorz 6/0 6/0 walkower Zobacz
21 2024/06/14 00:46 Boruta Dariusz - Filochowski Maciej anulowany Zobacz
22 2024/06/14 10:24 Miklaszewski Piotr - Krupa Leszek 6/0 6/0 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:0 w/o
4.70 pkt.
  • 1:2
3.00 pkt.
  • 0:2
2.10 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

5 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Firląg Jakub 5 5 10:2 75:40 21.85
2 Kuczyński Jacek 7 3 7:9 63:69 21.42
3 Pytel Marcin 5 3 7:5 61:54 17.68
4 Obidziński Dawid 3 0 2:6 35:41 7.27
5 Smorawski Marcin 2 1 2:2 21:21 6.24
6 Guś Bartek 1 1 2:1 14:7 4.37
7 Kopeć Jarosław 2 1 2:2 12:20 4.37
8 Zieliński Andrzej 3 0 1:6 8:37 2.70
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4.37 pkt.
  • 2:1 - 4.37 pkt.
  • 2:0 w/o - 4.37 pkt.
  • 1:2 - 2.70 pkt.
  • 0:2 - 1.87 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/05/11 13:57 11 maja 2024r. 10:00 (Sob.) Firląg Jakub - Kuczyński Jacek 7/6(5) 6/3 Zobacz
2 2024/05/15 16:21 Pytel Marcin - Smorawski Marcin 5/7 3/6 Zobacz
3 2024/05/16 20:36 16 maja 2024r. 18:00 (Czw.) Kuczyński Jacek - Pytel Marcin 2/6 2/6 Zobacz
4 2024/05/18 13:52 18 maja 2024r. 11:00 (Sob.) Kuczyński Jacek - Smorawski Marcin 6/2 7/6(4) Zobacz
5 2024/05/21 20:42 21 maja 2024r. 18:00 (Wt.) Firląg Jakub - Pytel Marcin 7/5 3/6 10/4 Zobacz
6 2024/05/23 14:59 23 maja 2024r. 20:00 (Czw.) Kopeć Jarosław - Firląg Jakub anulowany Zobacz
7 2024/05/23 17:13 23 maja 2024r. 18:00 (Czw.) Kuczyński Jacek - Zieliński Andrzej anulowany Zobacz
8 2024/05/26 13:14 Pytel Marcin - Zieliński Andrzej 6/1 6/7(1) 10:7 Zobacz
9 2024/05/27 08:12 27 maja 2024r. 20:00 (Pon.) Firląg Jakub - Guś Bartek anulowany Zobacz
10 2024/05/27 08:13 27 maja 2024r. 20:00 (Pon.) Firląg Jakub - Zieliński Andrzej anulowany Zobacz
11 2024/05/28 20:38 28 maja 2024r. 18:00 (Wt.) Kuczyński Jacek - Obidziński Dawid 3/6 6/4 8:6 Zobacz
12 2024/06/02 18:20 2 czerwca 2024r. 16:00 (Niedz.) Firląg Jakub - Obidziński Dawid 7/5 4/6 7/5 Zobacz
13 2024/06/03 19:43 3 czerwca 2024r. 18:00 (Pon.) Firląg Jakub - Kopeć Jarosław 6/0 6/0 walkower Zobacz
14 2024/06/06 19:46 6 czerwca 2024r. 18:00 (Czw.) Kuczyński Jacek - Kopeć Jarosław 4/6 4/6 Zobacz
15 2024/06/11 19:30 11 czerwca 2024r. 18:00 (Wt.) Kuczyński Jacek - Zieliński Andrzej 6/0 6/0 walkower Zobacz
16 2024/06/11 21:06 11 czerwca 2024r. 19:00 (Wt.) Pytel Marcin - Obidziński Dawid 6/4 7/5 Zobacz
17 2024/06/13 05:36 12 czerwca 2024r. 07:00 (Śr.) Firląg Jakub - Zieliński Andrzej 6/0 6/0 walkower Zobacz
18 2024/06/13 22:29 13 czerwca 2024r. 18:00 (Czw.) Kuczyński Jacek - Guś Bartek 0/6 6/2 1/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:0 w/o
4.37 pkt.
  • 1:2
2.70 pkt.
  • 0:2
1.87 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

6 liga

Brak graczy w lidze.
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
  • 2:1
4.16 pkt.
  • 1:2
2.50 pkt.
  • 0:2
1.66 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#150 Łodziński - Walczak wczoraj o godz. 09:31
#149 Zając - Łodziński wczoraj o godz. 09:17
#148 Dąbrowski - Łodziński wczoraj o godz. 08:42
#147 Płaczkowski - Mokrogulski 2 dni temu o godz. 22:18
#146 Krawczyk - Zygmunt 2 dni temu o godz. 15:35

Nadchodzące spotkania

#102 Miedziejewski - Doliński za 9 godz.
#117 Dobrogowski - Szwedo za 15 godz.
#119 Soroka - Tobrucki za 17 godz.
#39 Kończak - Filochowski jutro o godz. 09:00
#101 Urban - Krawczyk jutro o godz. 10:00

Ostatnie wyniki

#5 Reit - Łodziński 6/4 4/6 4:10
#146 Krawczyk - Zygmunt 7/5 0/6 7:10
#106 Borowski - Romanowicz 0/6 0/6
#134 Romanowicz - Łodziński 3/6 0/6
#140 Marek - Dudek 3/6 6/7(5)

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych

Wyróżnione oferty