Oferta

Concept Tennis Club powered by Krzysztof Potoniec


> szkolenie tenisowe na poziomie zawodniczym oraz rekreacyjnym na wszystkich poziomach zaawansowania | 
> obozy tenisowo - rowerowo - sportowe nad morzem |
> obozy tenisowo - narciarsko- sportowe w górach|
> półkolonie tenisowo - sportowe |
> serwis sprzętu tenis - squash - badminton |
> akcje charytatywne na rzecz sportowego rozwoju dzieci 
> eventy tenisowo - sportowe |
> turnieje tenisowe PZT Polskiego Związku Tenisowego i ITF International Tennis Federation |
> sklep tenisowy 
> main representative companies : Wilson - Salomon - Luxilon - Atomic - Sunnto - Precor - Mavic

Zajęcia w Concept Tennis Club prowadzą trenerzy i instruktorzy z aktualnymi uprawnieniami Polskiego Związku Tenisowego oraz wieloletnim doświadczeniem.

Naszymi priorytetami są od zawsze : wysoki poziom świadczonych usług, nauka przez zabawę oraz troska o bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży. Nasz wykwalifikowany zespół kompetentnie i z uśmiechem przekazuje swoją wiedzę.

Poziom zajęć zawsze dostosowujemy do umiejętności i oczekiwań Klienta.

Sport jest naszą pasją od najmłodszych lat - oferujemy Państwu wiele możliwości rozwoju sportowego.

Posiadamy bogatą ofertę zajęciową w przystępnych i atrakcyjnych cenach, wzięliśmy w niej pod uwagę zarówno dzieci i młodzież jak i osoby dorosłe.

Założycielem Concept Tennis Club jest mgr Krzysztof Potoniec, absolwent katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego, pedagog i wieloletni trener tenisa ziemnego.

Concept Tennis Club to jedne z piękniejszych ośrodków tenisowych, usytuowane  Warszawie. Bezpieczne, zdrowe otoczenie czyni z Concept Tennis Club doskonałe miejsce do rozwijania tenisowej pasji oraz kultywowania zdrowego trybu życia przez całe rodziny.

Concept Tennis Club dysponuje łącznie 4 kortami tenisowymi. 

Concept Tennis Club bardzo aktywnie zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży. Z myślą o nich przygotowany został ciekawy program szkoleniowy, turniejowy, a także możliwość aktywnego wypoczynku w postaci letnich i zimowych obozów oraz półkolonii tenisowo - sportowych.

Zajęcia w Concept Tennis Club prowadzą trenerzy i instruktorzy z aktualnymi uprawnieniami Polskiego Związku Tenisowego oraz wieloletnim doświadczeniem. Naszymi priorytetami są od zawsze : wysoki poziom świadczonych usług, nauka przez zabawę oraz troska o bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży.

Nasz wykwalifikowany zespół kompetentnie i z uśmiechem przekazuje swoją wiedzę. Poziom zajęć zawsze dostosowujemy do umiejętności i oczekiwań Klienta. Sport jest naszą pasją od najmłodszych lat - oferujemy Państwu wiele możliwości rozwoju sportowego. Posiadamy bogatą ofertę zajęciową w przystępnych i atrakcyjnych cenach, wzięliśmy w niej pod uwagę zarówno dzieci i młodzież jak i osoby dorosłe.

Od 2014 roku Concept Tennis Club jest gospodarzem i współorganizatorem prestiżowego turnieju Toyota Tennis Cup. www.toyotatenniscup.pl Na naszym obiekcie odbywają się liczne imprezy tenisowe oraz profesjonalna liga tenisowa.

Serdecznie zapraszamy do współpracy  

zespół Concept Tennis Club


Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3

Kontakt

Concept Tennis Club
Batorego 10
02-591 Warszawa
Telefon: 577971032
E-mail: concept.tennis.club@gmail.com
Strona internetowa: https://www.facebook.com/ConceptTennisClub/

Wyróżnione oferty