Ranking

x4
1. Matyczak Mateusz
2. Ginter Filip
3. Kazberuk Łukasz
4. Długozima Jakub
5. Czernialis Paweł
6. Lech Emanuel
7. Galas Daniel
8. Baranowski Artur
9. Sądel Maciej
Wyzwany (#199)
10. Kożuszkiewicz Grzegorz
Wyzwany (#194)
11. Jabłonowski Kamil
12. Lebejko Andrzej
13. Gryc Bartłomiej
Urlop
14. Motal-Brzosko Magda
Wyzywający (#194)
15. Sady Piotr
16. Skoczeń Przemysław
Wyzywający (#199)
17. Grzywacz Tomasz
18. Wołejszo Sebastian
19. Sosnowski Hubert
20. Adamowicz Michał
Wyzwany (#197)
21. Welsyng Krzysztof
22. Sosnowska Agnieszka
Wyzwany (#196)
23. Piszczatowski Michał
Wyzywający (#197)
24. Smoluk Kamil
25. Denkiewicz Rafał
Wyzwany (#181)
26. Świrydowicz Michał
27. Rutkowski Leszek
Wygrany (#191)
28. Olczak Grzegorz
Wyzywający (#196)
29. Wdziękoński Karol
Wyzwany (#190)
30. Moskwa Marcin
Wyzwany (#169)
31. Cudowski Radosław
Wyzywający (#181)
32. Pogorzelski Jakub
Przegrany (#191)
33. Kulesza Grzegorz
Wyzwany (#198)
34. Mirończuk Jarosław
35. Brzosko Michał
Wyzywający (#198)
36. Sądel Krystyna
Wyzywający (#190)
37. Borzym Piotr
Wyzwany (#200)
38. Lewczuk Natalia
Wyzywający (#169)
39. Budzicki Dariusz
Urlop
40. Gałuszewski Krzysztof
Wyzwany (#195)
41. Kulesza Adrian
42. Orłowski Andrzej
43. Nakielski Albert
44. Jaskurzyński Patrycjusz
Wyzywający (#200)
45. Świsłowski Marcin
46. Ponikwicki Maciej
Wyzywający (#195)
47. Dzienis Piotr
48. Bagieński Jakub
49. Wojciech Zalewski
Wyzwany (#192)
50. Kosel Juliusz
51. Zaniewski Paweł
Wyzwany (#189)
52. Augustynowicz Robert
53. Brański Damian
54. Sosnowski Piotr
55. Sliz Rafal
Wyzywający (#192)
56. Łotko Jacek
57. Andruk Patryk
Wyzywający (#189)

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Legenda

wyzywający
wyzwany
wygrany
przegrany
urlop

Najnowsze wyzwania

#200 Jaskurzyński - Borzym wczoraj o godz. 11:16
#199 Skoczeń - Sądel 2 dni temu o godz. 14:20
#198 Brzosko - Kulesza 3 dni temu o godz. 22:37
#197 Piszczatowski - Adamowicz 4 dni temu o godz. 23:12
#196 Olczak - Sosnowska 4 dni temu o godz. 22:11

Nadchodzące spotkania

#169 Lewczuk - Moskwa W trakcie...
#189 Andruk - Zaniewski W trakcie...
#181 Cudowski - Denkiewicz za 29 min.
#196 Olczak - Sosnowska pojutrze o godz. 11:00
#195 Ponikwicki - Gałuszewski pojutrze o godz. 11:30

Ostatnie wyniki

#191 Pogorzelski - Rutkowski 1/6 4/6
#184 Grzywacz - Wołejszo 2/6 6/2 10:7
#188 Galas - Matyczak 0/6 1/6
#179 Sosnowska - Skoczeń 5/7 4/6
#187 Brzosko - Olczak 1/6 2/6

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych

Wyróżnione oferty

 

Kontakt z organizatorem

Zakładka kontakt

Kontakt z klubem