1. Grand Prix CT Zwierzyniec

2024/05/24 - 2024/05/26

OPEN

Grupa A (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MATYCZAK Mateusz 2 2 4:0 16:3
2. LEMAŃSKI Waldemar 2 1 2:2 11:8
3. SADY Piotr 2 0 0:4 0:16
1.2.3.
1. MATYCZAK Mateusz x 4/2 4/1  4/0 4/0 
2. LEMAŃSKI Waldemar 2/4 1/4 x 4/0 4/0 
3. SADY Piotr 0/4 0/4 0/4 0/4 x

Grupa B (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAZBERUK Łukasz 2 2 4:0 16:1
2. GALAS Daniel 2 1 2:2 9:12
3. NIEDŹWIEDZKI Krzysztof 2 0 0:4 4:16
1.2.3.
1. KAZBERUK Łukasz x 4/1 4/0  4/0 4/0 
2. GALAS Daniel 1/4 0/4 x 4/1 4/3(5) 
3. NIEDŹWIEDZKI Krzysztof 0/4 0/4 1/4 3/4(5) x

Grupa C (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LEVIN Usevalad 2 2 4:0 16:3
2. MÖNTER Hannah 2 1 2:2 11:12
3. KOŻUSZKIEWICZ Grzegorz 2 0 0:4 4:16
1.2.3.
1. LEVIN Usevalad x 4/0 4/0  4/1 4/2 
2. KOŻUSZKIEWICZ Grzegorz 0/4 0/4 x 1/4 3/4(3) 
3. MÖNTER Hannah 1/4 2/4 4/1 4/3(3) x

Grupa D (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GINTER Filip 2 2 4:0 16:1
2. BUTRUK Jacek 2 1 2:2 9:12
3. CUDOWSKI Radosław 2 0 0:4 4:16
1.2.3.
1. GINTER Filip x 4/1 4/0  4/0 4/0 
2. BUTRUK Jacek 1/4 0/4 x 4/3 4/1 
3. CUDOWSKI Radosław 0/4 0/4 3/4 1/4 x

Grupa E (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BARANOWSKI Artur 2 2 4:0 16:6
2. KOWTUN Siergiej 2 1 2:2 11:10
3. SMOLUK Kamil 2 0 0:4 5:16
1.2.3.
1. BARANOWSKI Artur x 4/1 4/2  4/3 4/0 
2. KOWTUN Siergiej 1/4 2/4 x 4/1 4/1 
3. SMOLUK Kamil 3/4 0/4 1/4 1/4 x

Grupa F (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WDZIĘKOŃSKI Szymon 2 2 4:0 16:2
2. KULESZA Grzegorz 2 1 2:3 16:19
3. SKOCZEŃ Przemysław 2 0 1:4 13:24
1.2.3.
1. WDZIĘKOŃSKI Szymon x 4/1 4/1  4/0 4/0 
2. SKOCZEŃ Przemysław 1/4 1/4 x 4/2 0/4 7/10 
3. KULESZA Grzegorz 0/4 0/4 2/4 4/0 10/7 x

Grupa G (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZERNISZEWSKI Jacek 2 2 4:0 16:2
2. DŁUGOZIMA Jakub 2 1 2:2 10:8
3. POPŁAWSKI Paweł 2 0 0:4 0:16
1.2.3.
1. CZERNISZEWSKI Jacek x 4/1 4/1  4/0 4/0 
2. DŁUGOZIMA Jakub 1/4 1/4 x 4/0 4/0 
3. POPŁAWSKI Paweł 0/4 0/4 0/4 0/4 x

Grupa H (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRASOWSKI Artur 2 2 4:2 15:12
2. LECH Emanuel 2 1 3:2 14:12
3. TRACZYK Olek 2 0 1:4 11:16
1.2.3.
1. LECH Emanuel x 4/2 2/4 8:10  4/2 4/3(3) 
2. KRASOWSKI Artur 2/4 4/2 10:8 x 3/4 4/2 10:3 
3. TRACZYK Olek 2/4 3/4(3) 4/3 2/4 3:10 x

Grupa I (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LISEK Wojciech 2 2 4:0 16:3
2. PAJĄK Kacper 2 1 2:2 11:11
3. ANDRZEJEWSKI Rafal 2 0 0:4 3:16
1.2.3.
1. LISEK Wojciech x 4/3 4/0  4/0 4/0 
2. PAJĄK Kacper 3/4 0/4 x 4/3 4/0 
3. ANDRZEJEWSKI Rafal 0/4 0/4 3/4 0/4 x

Drabinka finałowa (OPEN)

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
37 4/0 4/0 
38 4/0 4/1 
39 4/1 4/1 
40 4/1 4/1 
41 4/0 4/2 
42 4/1 4/1 
28 4/0 4/0 walkower 
43 4/2 4/2 
        
29 4/2 4/2 
30 4/2 4/3(9) 
31 4/1 4/1 
32 4/3(3) 4/2 
        
33 4/3 4/1 
34 4/0 4/0 walkower 
        
35 4/1 4/3 
 
 
 

Wyróżnione oferty