Warszawski Szlem 2

2024/05/12

OPEN

Grupa A (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
SZAMBORSKI Joachim
3 3 3:0 27:3
2. WRONA Łukasz 3 2 2:1 20:9
3. KOWALCZYK Jarosław 3 1 1:2 10:18
4. NAWROCKI-WOŹNIAK Ryszard 3 0 0:3 0:27
1.2.3.4.
1. SZAMBORSKI Joachim x 9/1  9/2  9/0 
2. KOWALCZYK Jarosław 1/9 x 0/9  9/0 
3. WRONA Łukasz 2/9 9/0 x 9/0 
4. NAWROCKI-WOŹNIAK Ryszard 0/9 0/9 0/9 x

Grupa B (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GAJEWSKI Piotr 3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
14:6
(8:6)
2. PŁAWECKI Mateusz 3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
12:6
(6:6)
3.
[2]
GORLOFF Filip
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
12:8
(6:8)
4. BURCZAK Igor 3 0 0:3 0:18
1.2.3.4.
1. GORLOFF Filip x 0/6 walkower  6/2  6/0 
2. PŁAWECKI Mateusz 6/0 walkower x 0/6  6/0 
3. GAJEWSKI Piotr 2/6 6/0 x 6/0 
4. BURCZAK Igor 0/6 0/6 0/6 x

Grupa C (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
GRZYB Igor
3 3 3:0 18:1
2. PACZKOWSKI Jakub 3 2 2:1 13:9
3. SIKORSKI Waldemar 3 1 1:2 8:14
4. KUJAWSKI Jan 3 0 0:3 3:18
1.2.3.4.
1. GRZYB Igor x 6/0  6/1  6/0 
2. KUJAWSKI Jan 0/6 x 1/6  2/6 
3. PACZKOWSKI Jakub 1/6 6/1 x 6/2 
4. SIKORSKI Waldemar 0/6 6/2 2/6 x

Grupa D (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. RADOMSKA Weronika 3 3 3:0 18:3
2. ŁYGAN Dawid 3 2 2:1 12:8
3. STANISZEWSKI Filip 3 1 1:2 8:16
4. BRUNO Remigiusz 3 0 0:3 7:18
1.2.3.4.
1. BRUNO Remigiusz x 4/6  2/6  1/6 
2. STANISZEWSKI Filip 6/4 x 1/6  1/6 
3. RADOMSKA Weronika 6/2 6/1 x 6/0 
4. ŁYGAN Dawid 6/1 6/1 0/6 x

Grupa E (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[5]
HYS Bartek
3 3 3:0 18:0
2. TARNAS Mateusz 3 2 2:1 12:8
3. WASILEWSKI Michał 3 1 1:2 8:13
4. RUTKOWSKI Przemysław 3 0 0:3 1:18
1.2.3.4.
1. HYS Bartek x 6/0  6/0  6/0 
2. WASILEWSKI Michał 0/6 x 6/1  2/6 
3. RUTKOWSKI Przemysław 0/6 1/6 x 0/6 
4. TARNAS Mateusz 0/6 6/2 6/0 x

Grupa F (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WALEWSKI Jakub 3 3 3:0 18:4
2.
[6]
CHUDEK Sebastian
3 2 2:1 15:7
3. DĄBROWSKI Paweł 3 1 1:2 9:18
4. GRYGROWSKI Arkadiusz 3 0 0:3 6:19
1.2.3.4.
1. CHUDEK Sebastian x 6/1  6/0  3/6 
2. DĄBROWSKI Paweł 1/6 x 7/6  1/6 
3. GRYGROWSKI Arkadiusz 0/6 6/7 x 0/6 
4. WALEWSKI Jakub 6/3 6/1 6/0 x

Grupa G (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[7]
PIEKARSKI Adam
3 3 3:0 18:5
2. ROLA Kamil 3 2 2:1 15:8
3. BEDNARCZYK Dariusz 3 1 1:2 8:13
4. DRUŻYŃSKI Tomasz 3 0 0:3 3:18
1.2.3.4.
1. PIEKARSKI Adam x 6/3  6/1  6/1 
2. ROLA Kamil 3/6 x 6/1  6/1 
3. DRUŻYŃSKI Tomasz 1/6 1/6 x 1/6 
4. BEDNARCZYK Dariusz 1/6 1/6 6/1 x

Grupa H (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WÓJCIK Kamil 3 3 3:0 18:1
2. ZIĘTKOWSKI Kacper 3 2 2:1 13:12
3.
[8]
WYSOCKI Maciej Daniel
3 1 1:2 11:13
4. BARTNICKI Wiktor 3 0 0:3 2:18
1.2.3.4.
1. WYSOCKI Maciej Daniel x 0/6  6/0  5/7 
2. WÓJCIK Kamil 6/0 x 6/1  6/0 
3. BARTNICKI Wiktor 0/6 1/6 x 1/6 
4. ZIĘTKOWSKI Kacper 7/5 0/6 6/1 x

Grupa I (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[9]
PIĄTKIEWICZ Marcin
3 3 3:0 18:1
2. OCIEPA Karol 3 2 2:1 13:10
3. SKULSKI Miłosz 3 1 1:2 9:12
4. CHMIELEWSKI Marek 3 0 0:3 1:18
1.2.3.4.
1. PIĄTKIEWICZ Marcin x 6/0  6/0  6/1 
2. SKULSKI Miłosz 0/6 x 6/0  3/6 
3. CHMIELEWSKI Marek 0/6 0/6 x 1/6 
4. OCIEPA Karol 1/6 6/3 6/1 x

Grupa J (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[10]
CISZEWSKI Jacek
3 3 3:0 18:3
2. WÓJCIK Jakub 3 2 2:1 13:14
3. RZEŹNIK Krystian 3 1 1:2 12:14
4. FORMANIEWICZ Piotr 3 0 0:3 6:18
1.2.3.4.
1. CISZEWSKI Jacek x 6/0  6/2  6/1 
2. WÓJCIK Jakub 0/6 x 6/3  7/5 
3. FORMANIEWICZ Piotr 2/6 3/6 x 1/6 
4. RZEŹNIK Krystian 1/6 5/7 6/1 x

Grupa K (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOSTUJ Paweł 3 3 3:0 18:9
2.
[11]
STAŃCZUK Jakub
3 2 2:1 15:7
3. CHUKHRAY Serhiy 3 1 1:2 8:15
4. JAKUBOWICZ Jacek 3 0 0:3 8:18
1.2.3.4.
1. STAŃCZUK Jakub x 3/6  6/0  6/1 
2. KOSTUJ Paweł 6/3 x 6/2  6/4 
3. CHUKHRAY Serhiy 0/6 2/6 x 6/3 
4. JAKUBOWICZ Jacek 1/6 4/6 3/6 x

Grupa L (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. NIEWIADOMSKI Michał 3 3 3:0 18:2
2.
[12]
MOROZOV Włodimir
3 2 2:1 14:11
3. JÓZEFCZAK Marek 3 1 1:2 12:15
4. ŻMIJEWSKI Piotr 3 0 0:3 2:18
1.2.3.4.
1. MOROZOV Włodimir x 7/5  1/6  6/0 
2. JÓZEFCZAK Marek 5/7 x 1/6  6/2 
3. NIEWIADOMSKI Michał 6/1 6/1 x 6/0 
4. ŻMIJEWSKI Piotr 0/6 2/6 0/6 x

Grupa M (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[13]
TRACZYK Olek
3 3 3:0 18:2
2. MAJCZYNA Barbara 3 2 2:1 13:11
3. PISKUN Aliaksandr 3 1 1:2 11:17
4. KUZMENKA Nikita 3 0 0:3 7:19
1.2.3.4.
1. TRACZYK Olek x 6/1  6/1  6/0 
2. PISKUN Aliaksandr 1/6 x 3/6  7/5 
3. MAJCZYNA Barbara 1/6 6/3 x 6/2 
4. KUZMENKA Nikita 0/6 5/7 2/6 x

Grupa N (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MORAWSKI Stanisław 3 3 3:0 18:2
2. WAMIL Damian 3 2 2:1 14:6
3. WOŹNIAK Tomasz 2 3 1 1:2 6:12
4. STANISŁAW Piątkiewicz 3 0 0:3 0:18
1.2.3.4.
1. STANISŁAW Piątkiewicz x 0/6  0/6  0/6 
2. MORAWSKI Stanisław 6/0 x 6/0  6/2 
3. WOŹNIAK Tomasz 2 6/0 0/6 x 0/6 
4. WAMIL Damian 6/0 2/6 6/0 x

Grupa O (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[15]
KUŹMIŃSKI Mikołaj
3 3 3:0 18:7
2. ZATORSKI Maciek 3 2 2:1 17:12
3. SOPOVA Oleksandra 3 1 1:2 15:13
4. HENSOLDT Roland 3 0 0:3 0:18
1.2.3.4.
1. KUŹMIŃSKI Mikołaj x 6/4  6/3  6/0 
2. ZATORSKI Maciek 4/6 x 7/6  6/0 
3. SOPOVA Oleksandra 3/6 6/7 x 6/0 
4. HENSOLDT Roland 0/6 0/6 0/6 x

Grupa P (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CHMIELIŃSKI Mariusz 3 3 3:0 18:5
2. MISIAK Marcin 3 2 2:1 13:11
3.
[16]
SOROKA Piotr
3 1 1:2 13:13
4. KRUPA Jerzy 3 0 0:3 3:18
1.2.3.4.
1. SOROKA Piotr x 3/6  4/6  6/1 
2. MISIAK Marcin 6/3 x 1/6  6/2 
3. CHMIELIŃSKI Mariusz 6/4 6/1 x 6/0 
4. KRUPA Jerzy 1/6 2/6 0/6 x

Drabinka finałowa (OPEN)

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
97 6/1 
98 6/2 
HYS B.[5]
99 6/4 
100 6/0 
101 6/1 
102 6/3 
103 6/1 
104 6/1 
        
105 6/4 
HYS B.[5]
106 6/3 
107 6/2 
108 7/5 
        
109 7/5 
110 6/1 
        
111 6/1 
 
 
 

Wyróżnione oferty