Debel Mikst 40+ Puchar Lata z Wars-em

2024/05/26

Klub: TKKF Wars

DEBEL MIKST +40
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Boguszewicz Monika
Piorun Mariusz
Karolina Ciesielska
Szafirowicz Grzegorz
6/0 Boguszewicz Monika
Piorun Mariusz 6/0
2 Kolejka 1 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar
Saczuk Anna
Sergei Kravchyk
6/1 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar 6/1
3 Kolejka 2 Boguszewicz Monika
Piorun Mariusz
Saczuk Anna
Sergei Kravchyk
6/2 Boguszewicz Monika
Piorun Mariusz 6/2
4 Kolejka 2 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar
Lainer Esther
Lainer Christian
2/6 Lainer Esther
Lainer Christian 6/2
5 Kolejka 3 Boguszewicz Monika
Piorun Mariusz
Lainer Esther
Lainer Christian
6/5 Boguszewicz Monika
Piorun Mariusz 6/5
6 Kolejka 3 Saczuk Anna
Sergei Kravchyk
Karolina Ciesielska
Szafirowicz Grzegorz
6/3 Saczuk Anna
Sergei Kravchyk 6/3
7 Kolejka 4 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar
Karolina Ciesielska
Szafirowicz Grzegorz
6/1 Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar 6/1
8 Kolejka 4 Lainer Esther
Lainer Christian
Saczuk Anna
Sergei Kravchyk
6/2 Lainer Esther
Lainer Christian 6/2
9 Kolejka 5 Boguszewicz Monika
Piorun Mariusz
Kościuk Żaklina
Sikorski Waldemar
6/1 Boguszewicz Monika
Piorun Mariusz 6/1
10 Kolejka 5 Lainer Esther
Lainer Christian
Karolina Ciesielska
Szafirowicz Grzegorz
6/0 Lainer Esther
Lainer Christian 6/0
Grupa B
11 Kolejka 1 Lutkowska Gosia
Rosiak Marek
Magda Chateauvieux
Michał Sitek
6/3 6/2 Lutkowska Gosia
Rosiak Marek 6/3 6/2
12 Kolejka 1 Kołodziejczyk Ewa
Pytel Cezary
Chojnacka Iza
Saczuk Piotr
3/6 4/6 Chojnacka Iza
Saczuk Piotr 6/3 6/4
13 Kolejka 2 Lutkowska Gosia
Rosiak Marek
Chojnacka Iza
Saczuk Piotr
7/6 4/6 10/7 Lutkowska Gosia
Rosiak Marek 7/6 4/6 10/7
14 Kolejka 2 Kołodziejczyk Ewa
Pytel Cezary
Magda Chateauvieux
Michał Sitek
6/2 6/4 Kołodziejczyk Ewa
Pytel Cezary 6/2 6/4
15 Kolejka 3 Lutkowska Gosia
Rosiak Marek
Kołodziejczyk Ewa
Pytel Cezary
4/6 3/6 Kołodziejczyk Ewa
Pytel Cezary 6/4 6/3
16 Kolejka 3 Chojnacka Iza
Saczuk Piotr
Magda Chateauvieux
Michał Sitek
6/2 6/2 Chojnacka Iza
Saczuk Piotr 6/2 6/2
Drabinka finałowa
17 1/2 finału Boguszewicz Monika
Piorun Mariusz
Kołodziejczyk Ewa
Pytel Cezary
6/4 Boguszewicz Monika
Piorun Mariusz 6/4
18 1/2 finału Lainer Esther
Lainer Christian
Chojnacka Iza
Saczuk Piotr
4/6 Chojnacka Iza
Saczuk Piotr 6/4
19 finał Boguszewicz Monika
Piorun Mariusz
Chojnacka Iza
Saczuk Piotr
6/2 Boguszewicz Monika
Piorun Mariusz 6/2
 
 
 

Wyróżnione oferty