Debel Kobiet - Open i +40

2024/04/20

DEBEL KOBIETY
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Czyż Karolina
Czarnecka Magdalena
2 Kolejka 1 Frydrych Małgorzata
Śliwińska Anna
Samarcew-Krawczak Anna
Anata Jankowska
3/6 Samarcew-Krawczak Anna
Anata Jankowska 6/3
3 Kolejka 2 Czyż Karolina
Czarnecka Magdalena
Samarcew-Krawczak Anna
Anata Jankowska
6/4 Czyż Karolina
Czarnecka Magdalena 6/4
4 Kolejka 2 Frydrych Małgorzata
Śliwińska Anna
Wilk Sylwia
Bąkała Anna
4/6 Wilk Sylwia
Bąkała Anna 6/4
5 Kolejka 3 Czyż Karolina
Czarnecka Magdalena
Wilk Sylwia
Bąkała Anna
0/6 Wilk Sylwia
Bąkała Anna 6/0
6 Kolejka 3 Samarcew-Krawczak Anna
Anata Jankowska
7 Kolejka 4 Frydrych Małgorzata
Śliwińska Anna
8 Kolejka 4 Wilk Sylwia
Bąkała Anna
Samarcew-Krawczak Anna
Anata Jankowska
6/1 Wilk Sylwia
Bąkała Anna 6/1
9 Kolejka 5 Czyż Karolina
Czarnecka Magdalena
Frydrych Małgorzata
Śliwińska Anna
7/6 Czyż Karolina
Czarnecka Magdalena 7/6
10 Kolejka 5 Wilk Sylwia
Bąkała Anna
Grupa B
11 Kolejka 1 Dalewska Ewa
Mokrzecka Marzena
12 Kolejka 1 Sykulak Lidia
Paprocka Wioletta
Aleksander Ewelina
Gawryszewska Julia
4/6 Aleksander Ewelina
Gawryszewska Julia 6/4
13 Kolejka 2 Dalewska Ewa
Mokrzecka Marzena
Aleksander Ewelina
Gawryszewska Julia
6/1 Dalewska Ewa
Mokrzecka Marzena 6/1
14 Kolejka 2 Sykulak Lidia
Paprocka Wioletta
Senise Pilar
Mikuła Dorota
1/6 Senise Pilar
Mikuła Dorota 6/1
15 Kolejka 3 Dalewska Ewa
Mokrzecka Marzena
Senise Pilar
Mikuła Dorota
7/6 Dalewska Ewa
Mokrzecka Marzena 7/6
16 Kolejka 3 Aleksander Ewelina
Gawryszewska Julia
17 Kolejka 4 Sykulak Lidia
Paprocka Wioletta
18 Kolejka 4 Senise Pilar
Mikuła Dorota
Aleksander Ewelina
Gawryszewska Julia
6/2 Senise Pilar
Mikuła Dorota 6/2
19 Kolejka 5 Dalewska Ewa
Mokrzecka Marzena
Sykulak Lidia
Paprocka Wioletta
6/2 Dalewska Ewa
Mokrzecka Marzena 6/2
20 Kolejka 5 Senise Pilar
Mikuła Dorota
Grupa C
21 Kolejka 1 Badowska Paulina
Zuzanna Mariańska-Masiarz
22 Kolejka 1 Walków Małgorzata
Anna Brodziak
Neumann De Spallart Joanna
Chojnacka Iza
2/6 Neumann De Spallart Joanna
Chojnacka Iza 6/2
23 Kolejka 2 Badowska Paulina
Zuzanna Mariańska-Masiarz
Neumann De Spallart Joanna
Chojnacka Iza
2/6 Neumann De Spallart Joanna
Chojnacka Iza 6/2
24 Kolejka 2 Walków Małgorzata
Anna Brodziak
Kozłowska Anna
Krukowska Aleksandra
2/6 Kozłowska Anna
Krukowska Aleksandra 6/2
25 Kolejka 3 Badowska Paulina
Zuzanna Mariańska-Masiarz
Kozłowska Anna
Krukowska Aleksandra
0/6 Kozłowska Anna
Krukowska Aleksandra 6/0
26 Kolejka 3 Neumann De Spallart Joanna
Chojnacka Iza
27 Kolejka 4 Walków Małgorzata
Anna Brodziak
28 Kolejka 4 Kozłowska Anna
Krukowska Aleksandra
Neumann De Spallart Joanna
Chojnacka Iza
0/6 Neumann De Spallart Joanna
Chojnacka Iza 6/0
29 Kolejka 5 Badowska Paulina
Zuzanna Mariańska-Masiarz
Walków Małgorzata
Anna Brodziak
5/7 Walków Małgorzata
Anna Brodziak 7/5
30 Kolejka 5 Kozłowska Anna
Krukowska Aleksandra
Grupa D
31 Kolejka 1 Karcz Beata
Kijewska Karolina
Lech Aleksandra
Molicka Ewa
6/2 Karcz Beata
Kijewska Karolina 6/2
32 Kolejka 1 Kot Agnieszka
Zachwiej Paulina
Wiśniewska Anna
Szuba Magdalena
6/3 Kot Agnieszka
Zachwiej Paulina 6/3
33 Kolejka 2 Karcz Beata
Kijewska Karolina
Wiśniewska Anna
Szuba Magdalena
4/6 Wiśniewska Anna
Szuba Magdalena 6/4
34 Kolejka 2 Kot Agnieszka
Zachwiej Paulina
Wareluk Justyna
Kościuk Żaklina
6/3 Kot Agnieszka
Zachwiej Paulina 6/3
35 Kolejka 3 Karcz Beata
Kijewska Karolina
Wareluk Justyna
Kościuk Żaklina
1/6 Wareluk Justyna
Kościuk Żaklina 6/1
36 Kolejka 3 Wiśniewska Anna
Szuba Magdalena
Lech Aleksandra
Molicka Ewa
2/6 Lech Aleksandra
Molicka Ewa 6/2
37 Kolejka 4 Kot Agnieszka
Zachwiej Paulina
Lech Aleksandra
Molicka Ewa
4/6 Lech Aleksandra
Molicka Ewa 6/4
38 Kolejka 4 Wareluk Justyna
Kościuk Żaklina
Wiśniewska Anna
Szuba Magdalena
6/1 Wareluk Justyna
Kościuk Żaklina 6/1
39 Kolejka 5 Karcz Beata
Kijewska Karolina
Kot Agnieszka
Zachwiej Paulina
3/6 Kot Agnieszka
Zachwiej Paulina 6/3
40 Kolejka 5 Wareluk Justyna
Kościuk Żaklina
Lech Aleksandra
Molicka Ewa
6/2 Wareluk Justyna
Kościuk Żaklina 6/2
Drabinka finałowa
41 1/4 finału Wilk Sylwia
Bąkała Anna
Kot Agnieszka
Zachwiej Paulina
3/6 Kot Agnieszka
Zachwiej Paulina 6/3
42 1/4 finału Neumann De Spallart Joanna
Chojnacka Iza
Senise Pilar
Mikuła Dorota
6/0 Neumann De Spallart Joanna
Chojnacka Iza 6/0
43 1/4 finału Dalewska Ewa
Mokrzecka Marzena
Kozłowska Anna
Krukowska Aleksandra
5/7 Kozłowska Anna
Krukowska Aleksandra 7/5
44 1/4 finału Wareluk Justyna
Kościuk Żaklina
Czyż Karolina
Czarnecka Magdalena
6/2 Wareluk Justyna
Kościuk Żaklina 6/2
45 1/2 finału Kot Agnieszka
Zachwiej Paulina
Neumann De Spallart Joanna
Chojnacka Iza
0/6 Neumann De Spallart Joanna
Chojnacka Iza 6/0
46 1/2 finału Kozłowska Anna
Krukowska Aleksandra
Wareluk Justyna
Kościuk Żaklina
4/6 Wareluk Justyna
Kościuk Żaklina 6/4
47 finał Neumann De Spallart Joanna
Chojnacka Iza
Wareluk Justyna
Kościuk Żaklina
6/4 Neumann De Spallart Joanna
Chojnacka Iza 6/4
 
 
 

Wyróżnione oferty