Turniej Poland Table Tennis Top 5 5/5

2022/11/29

OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Zhukov Roman Kiszka-Demski Dariusz 11/9 11/9 11/9 Zhukov Roman 11/9 11/9 11/9
2 Kolejka 1 Mitraszewski Adam Turzyński Mieczysław 9/11 9/11 9/11 Turzyński Mieczysław 11/9 11/9 11/9
3 Kolejka 2 Zhukov Roman Turzyński Mieczysław 9/11 9/11 9/11 11/9 Turzyński Mieczysław 11/9 11/9 11/9 9/11
4 Kolejka 2 Mitraszewski Adam Kiszka-Demski Dariusz 11/9 11/9 11/9 Mitraszewski Adam 11/9 11/9 11/9
5 Kolejka 3 Zhukov Roman Mitraszewski Adam 9/11 9/11 9/11 11/9 11/9 Mitraszewski Adam 11/9 11/9 11/9 9/11 9/11
6 Kolejka 3 Turzyński Mieczysław Kiszka-Demski Dariusz 11/9 11/9 11/9 Turzyński Mieczysław 11/9 11/9 11/9
Grupa B
7 Kolejka 1 Buzak Konrad Drozd Vladimir 11/9 11/9 11/9 9/11 Buzak Konrad 11/9 11/9 11/9 9/11
8 Kolejka 1 Lautenbach Piotr Urbańczyk Mieczysław 11/9 11/9 11/9 Lautenbach Piotr 11/9 11/9 11/9
9 Kolejka 2 Buzak Konrad Urbańczyk Mieczysław 9/11 9/11 9/11 Urbańczyk Mieczysław 11/9 11/9 11/9
10 Kolejka 2 Lautenbach Piotr Drozd Vladimir 11/9 11/9 11/9 Lautenbach Piotr 11/9 11/9 11/9
11 Kolejka 3 Buzak Konrad Lautenbach Piotr 9/11 9/11 9/11 Lautenbach Piotr 11/9 11/9 11/9
12 Kolejka 3 Urbańczyk Mieczysław Drozd Vladimir 11/9 11/9 11/9 Urbańczyk Mieczysław 11/9 11/9 11/9
Grupa C
13 Kolejka 1 Kwidziński Bogdan Szem Michał 11/9 11/9 11/9 Kwidziński Bogdan 11/9 11/9 11/9
14 Kolejka 1 Kowalczyk Marcin Tekliński Adrian 11/9 11/9 11/9 Kowalczyk Marcin 11/9 11/9 11/9
15 Kolejka 2 Kwidziński Bogdan Tekliński Adrian 11/9 11/9 11/9 Kwidziński Bogdan 11/9 11/9 11/9
16 Kolejka 2 Kowalczyk Marcin Szem Michał 11/9 11/9 11/9 9/11 Kowalczyk Marcin 11/9 11/9 11/9 9/11
17 Kolejka 3 Kwidziński Bogdan Kowalczyk Marcin 11/9 11/9 11/9 Kwidziński Bogdan 11/9 11/9 11/9
18 Kolejka 3 Tekliński Adrian Szem Michał 11/9 11/9 11/9 Tekliński Adrian 11/9 11/9 11/9
Grupa D
19 Kolejka 1 Stoltman Krzysztof Jakimcio Paweł 9/11 9/11 9/11 Jakimcio Paweł 11/9 11/9 11/9
20 Kolejka 1 Osowski Lukasz Gamza Janusz 9/11 9/11 9/11 11/9 Gamza Janusz 11/9 11/9 11/9 9/11
21 Kolejka 2 Stoltman Krzysztof Gamza Janusz 9/11 9/11 9/11 11/9 Gamza Janusz 11/9 11/9 11/9 9/11
22 Kolejka 2 Osowski Lukasz Jakimcio Paweł 9/11 9/11 9/11 Jakimcio Paweł 11/9 11/9 11/9
23 Kolejka 3 Stoltman Krzysztof Osowski Lukasz 9/11 9/11 9/11 Osowski Lukasz 11/9 11/9 11/9
24 Kolejka 3 Gamza Janusz Jakimcio Paweł 9/11 9/11 9/11 11/9 11/9 Jakimcio Paweł 11/9 11/9 11/9 9/11 9/11
Drabinka finałowa
25 1/4 finału Turzyński Mieczysław Kowalczyk Marcin Turzyński Mieczysław
26 1/4 finału Urbańczyk Mieczysław Jakimcio Paweł Jakimcio Paweł
27 1/4 finału Kwidziński Bogdan Mitraszewski Adam Kwidziński Bogdan
28 1/4 finału Gamza Janusz Lautenbach Piotr Lautenbach Piotr
29 1/2 finału Turzyński Mieczysław Jakimcio Paweł Turzyński Mieczysław
30 1/2 finału Kwidziński Bogdan Lautenbach Piotr Kwidziński Bogdan
31 finał Turzyński Mieczysław Kwidziński Bogdan Kwidziński Bogdan
O miejsce 3
32 finał Lautenbach Piotr Jakimcio Paweł Lautenbach Piotr
O miejsce 5
33 1/2 finału Kowalczyk Marcin Urbańczyk Mieczysław Urbańczyk Mieczysław
34 1/2 finału Mitraszewski Adam Gamza Janusz Gamza Janusz
35 finał Urbańczyk Mieczysław Gamza Janusz Urbańczyk Mieczysław
O miejsce 7
36 finał Kowalczyk Marcin Mitraszewski Adam Kowalczyk Marcin
O miejsce 9
37 1/4 finału Zhukov Roman Szem Michał Szem Michał
38 1/4 finału Drozd Vladimir Osowski Lukasz Drozd Vladimir
39 1/4 finału Tekliński Adrian Kiszka-Demski Dariusz Tekliński Adrian
40 1/4 finału Stoltman Krzysztof Buzak Konrad Stoltman Krzysztof
41 1/2 finału Szem Michał Drozd Vladimir Szem Michał
42 1/2 finału Tekliński Adrian Stoltman Krzysztof Stoltman Krzysztof
43 finał Szem Michał Stoltman Krzysztof Stoltman Krzysztof
O miejsce 11
44 finał Drozd Vladimir Tekliński Adrian Drozd Vladimir
O miejsce 13
45 1/2 finału Zhukov Roman Osowski Lukasz Zhukov Roman
46 1/2 finału Kiszka-Demski Dariusz Buzak Konrad Buzak Konrad
47 finał Zhukov Roman Buzak Konrad Zhukov Roman
O miejsce 15
48 finał Osowski Lukasz Kiszka-Demski Dariusz Osowski Lukasz