Turniej Poland Table Tennis Top 5 1/5

2022/10/25

OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Kamil Staniszewski Osowski Lukasz 11/9 11/9 11/9 9/11 Kamil Staniszewski 11/9 11/9 11/9 9/11
2 Kolejka 1 Lautenbach Piotr Hirsz Jarosław 11/9 11/9 11/9 Lautenbach Piotr 11/9 11/9 11/9
3 Kolejka 2 Kamil Staniszewski Hirsz Jarosław 11/9 11/9 11/9 Kamil Staniszewski 11/9 11/9 11/9
4 Kolejka 2 Lautenbach Piotr Osowski Lukasz 11/9 11/9 11/9 Lautenbach Piotr 11/9 11/9 11/9
5 Kolejka 3 Kamil Staniszewski Lautenbach Piotr 11/9 11/9 11/9 Kamil Staniszewski 11/9 11/9 11/9
6 Kolejka 3 Hirsz Jarosław Osowski Lukasz 11/9 11/9 11/9 9/11 9/11 Hirsz Jarosław 11/9 11/9 11/9 9/11 9/11
Grupa B
7 Kolejka 1 Kwidziński Bogdan Zhukov Roman 11/9 11/9 11/9 Kwidziński Bogdan 11/9 11/9 11/9
8 Kolejka 1 Szymański Marcin Goike Łukasz 11/9 11/9 11/9 Szymański Marcin 11/9 11/9 11/9
9 Kolejka 2 Kwidziński Bogdan Goike Łukasz 11/9 11/9 11/9 Kwidziński Bogdan 11/9 11/9 11/9
10 Kolejka 2 Szymański Marcin Zhukov Roman 11/9 11/9 11/9 9/11 Szymański Marcin 11/9 11/9 11/9 9/11
11 Kolejka 3 Kwidziński Bogdan Szymański Marcin 11/9 11/9 11/9 Kwidziński Bogdan 11/9 11/9 11/9
12 Kolejka 3 Goike Łukasz Zhukov Roman 9/11 9/11 9/11 Zhukov Roman 11/9 11/9 11/9
Grupa C
13 Kolejka 1 Tarasenko Oleksandr Maj Jacek 11/9 11/9 11/9 Tarasenko Oleksandr 11/9 11/9 11/9
14 Kolejka 1 Poniatowski Tomasz Buzak Konrad 11/9 11/9 11/9 Poniatowski Tomasz 11/9 11/9 11/9
15 Kolejka 2 Tarasenko Oleksandr Buzak Konrad 11/9 11/9 11/9 Tarasenko Oleksandr 11/9 11/9 11/9
16 Kolejka 2 Poniatowski Tomasz Maj Jacek 11/9 11/9 11/9 Poniatowski Tomasz 11/9 11/9 11/9
17 Kolejka 3 Tarasenko Oleksandr Poniatowski Tomasz 11/9 11/9 11/9 9/11 Tarasenko Oleksandr 11/9 11/9 11/9 9/11
18 Kolejka 3 Buzak Konrad Maj Jacek 11/9 11/9 11/9 Buzak Konrad 11/9 11/9 11/9
Grupa D
19 Kolejka 1 Sowiński Andrzej Stoltman Krzysztof 11/9 11/9 11/9 Sowiński Andrzej 11/9 11/9 11/9
20 Kolejka 1 Cybulski Robert Mitraszewski Adam 9/11 9/11 9/11 11/9 Mitraszewski Adam 11/9 11/9 11/9 9/11
21 Kolejka 2 Sowiński Andrzej Mitraszewski Adam 11/9 11/9 11/9 Sowiński Andrzej 11/9 11/9 11/9
22 Kolejka 2 Cybulski Robert Stoltman Krzysztof 11/9 11/9 11/9 9/11 9/11 Cybulski Robert 11/9 11/9 11/9 9/11 9/11
23 Kolejka 3 Sowiński Andrzej Cybulski Robert 11/9 11/9 11/9 Sowiński Andrzej 11/9 11/9 11/9
24 Kolejka 3 Mitraszewski Adam Stoltman Krzysztof 11/9 11/9 11/9 9/11 9/11 Mitraszewski Adam 11/9 11/9 11/9 9/11 9/11
Drabinka finałowa
25 1/4 finału Kamil Staniszewski Poniatowski Tomasz Kamil Staniszewski
26 1/4 finału Szymański Marcin Sowiński Andrzej Sowiński Andrzej
27 1/4 finału Tarasenko Oleksandr Lautenbach Piotr Tarasenko Oleksandr
28 1/4 finału Mitraszewski Adam Kwidziński Bogdan Kwidziński Bogdan
29 1/2 finału Kamil Staniszewski Sowiński Andrzej Kamil Staniszewski
30 1/2 finału Tarasenko Oleksandr Kwidziński Bogdan Tarasenko Oleksandr
31 finał Kamil Staniszewski Tarasenko Oleksandr Kamil Staniszewski
O miejsce 3
32 finał Kwidziński Bogdan Sowiński Andrzej Sowiński Andrzej
O miejsce 5
33 1/2 finału Poniatowski Tomasz Szymański Marcin Szymański Marcin
34 1/2 finału Lautenbach Piotr Mitraszewski Adam Lautenbach Piotr
35 finał Szymański Marcin Lautenbach Piotr Lautenbach Piotr
O miejsce 7
36 finał Poniatowski Tomasz Mitraszewski Adam Mitraszewski Adam
O miejsce 9
37 1/4 finału Hirsz Jarosław Maj Jacek Hirsz Jarosław
38 1/4 finału Goike Łukasz Cybulski Robert Cybulski Robert
39 1/4 finału Buzak Konrad Osowski Lukasz Buzak Konrad
40 1/4 finału Stoltman Krzysztof Zhukov Roman Zhukov Roman
41 1/2 finału Hirsz Jarosław Cybulski Robert Hirsz Jarosław
42 1/2 finału Buzak Konrad Zhukov Roman Zhukov Roman
43 finał Hirsz Jarosław Zhukov Roman Zhukov Roman
O miejsce 11
44 finał Buzak Konrad Cybulski Robert Buzak Konrad
O miejsce 13
45 1/2 finału Osowski Lukasz Stoltman Krzysztof Stoltman Krzysztof
46 finał Maj Jacek Stoltman Krzysztof Stoltman Krzysztof