We Love Interpadel

2024/06/07 - 2024/06/09

Grupa A (B1/B2)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ZBROJA Piotr
WISZ Paweł
3 3 6:0 36:9
2.
[1]
DWORZYŃSKI Wojciech
BYTNIEWSKI Kacper
3 2 4:2 31:15
3.
[16]
SKORSKI Piotr
WROŃSKI Ireneusz
3 1 2:4 16:31
4. SKAMAROSHKA Yauheni
POLUNOSIK Andrei
3 0 0:6 9:37
1.2.3.4.
1. DWORZYŃSKI Wojciech
BYTNIEWSKI Kacper
x 6/0 6/1  6/0 6/2  4/6 3/6 
2. SKORSKI Piotr
WROŃSKI Ireneusz
0/6 1/6 x 7/5 6/2  1/6 1/6 
3. SKAMAROSHKA Yauheni
POLUNOSIK Andrei
0/6 2/6 5/7 2/6 x 0/6 0/6 
4. ZBROJA Piotr
WISZ Paweł
6/4 6/3 6/1 6/1 6/0 6/0 x

Grupa B (B1/B2)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
KRÓLIKOWSKI Sebastian
ZARĘBA Maciej
3 3 6:1 44:18
2. LASKOWSKI Piotr
SZERSZEŃ Michał
3 2 4:2 33:23
3.
[15]
MADEJ Juliusz
MADEJ Kacper
3 1 3:4 29:38
4. BACKIEL Daniel
RYPINA Alex
3 0 0:6 10:37
1.2.3.4.
1. KRÓLIKOWSKI Sebastian
ZARĘBA Maciej
x 6/1 3/6 10/2  6/0 6/0  6/3 7/6 
2. MADEJ Juliusz
MADEJ Kacper
1/6 6/3 2/10 x 7/5 6/2  4/6 3/6 
3. BACKIEL Daniel
RYPINA Alex
0/6 0/6 5/7 2/6 x 1/6 2/6 
4. LASKOWSKI Piotr
SZERSZEŃ Michał
3/6 6/7 6/4 6/3 6/1 6/2 x

Grupa C (B1/B2)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
BODARSKI Krzysztof
ZIĘTEK Wojciech
3 3 6:0 37:18
2. MILLER Krzysztof
JASKUŁA Paweł
3 2 4:2 30:24
3. SKOWYRSKI Piotr
KUBIAK Jakub
3 1 2:4 25:29
4.
[14]
RYPULAK Mateusz
WOLSZCZAK Gabriel
3 0 0:6 15:36
1.2.3.4.
1. BODARSKI Krzysztof
ZIĘTEK Wojciech
x 6/3 6/3  7/6 6/0  6/2 6/4 
2. RYPULAK Mateusz
WOLSZCZAK Gabriel
3/6 3/6 x 2/6 2/6  2/6 3/6 
3. SKOWYRSKI Piotr
KUBIAK Jakub
6/7 0/6 6/2 6/2 x 3/6 4/6 
4. MILLER Krzysztof
JASKUŁA Paweł
2/6 4/6 6/2 6/3 6/3 6/4 x

Grupa D (B1/B2)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[4]
JOŃSKI Dominik
DOBIES Jan
3 3 6:0 36:13
2. PAWEŁ Buśkiewicz
SZALKUCKI Łukasz
3 2 4:2 31:22
3. WIŚNIEWSKI Antoni
WOJNO Krystian
3 1 2:4 23:35
4.
[13]
PROROK Agata
KOROLKIEWICZ Michał
3 0 0:6 17:37
1.2.3.4.
1. JOŃSKI Dominik
DOBIES Jan
x 6/2 6/4  6/0 6/1  6/2 6/4 
2. PROROK Agata
KOROLKIEWICZ Michał
2/6 4/6 x 6/7 4/6  1/6 0/6 
3. WIŚNIEWSKI Antoni
WOJNO Krystian
0/6 1/6 7/6 6/4 x 5/7 4/6 
4. PAWEŁ Buśkiewicz
SZALKUCKI Łukasz
2/6 4/6 6/1 6/0 7/5 6/4 x

Grupa E (B1/B2)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[5]
FIODOROWICZ Jacek
STENZEL Krzysztof
3 3 6:0 38:23
2.
[12]
TRZASKOMA Adam
OLTON Łukasz
3 2 4:4 42:43
3. FELTER Mateusz
WYSOCKI Filip
3 1 3:4 38:41
4. NESTOR Teijeiro Prado
GEPPERT Filip
3 0 1:6 34:45
1.2.3.4.
1. FIODOROWICZ Jacek
STENZEL Krzysztof
x 6/3 6/1  6/4 7/6  6/3 7/6 
2. TRZASKOMA Adam
OLTON Łukasz
3/6 1/6 x 3/6 6/3 10/6  3/6 6/2 10/8 
3. NESTOR Teijeiro Prado
GEPPERT Filip
4/6 6/7 6/3 3/6 6/10 x 6/7 3/6 
4. FELTER Mateusz
WYSOCKI Filip
3/6 6/7 6/3 2/6 8/10 7/6 6/3 x

Grupa F (B1/B2)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[11]
GRUSZEWSKI Marcin
BANASIK Michał
3 3 6:1 42:29
2.
[6]
JANKOWSKI Dawid
RIZZO Claudio
3 2 5:3 48:40
3. BORKOWSKI Karol
WĄSOWSKI Michał
3 1 3:4 35:41
4. SZKIEŁKOWSKI Maciej
KAZIMIERSKI Łukasz
3 0 0:6 21:36
1.2.3.4.
1. JANKOWSKI Dawid
RIZZO Claudio
x 2/6 6/1 7/10  6/3 6/4  5/7 6/1 10/8 
2. GRUSZEWSKI Marcin
BANASIK Michał
6/2 1/6 10/7 x 6/3 6/4  6/2 7/5 
3. SZKIEŁKOWSKI Maciej
KAZIMIERSKI Łukasz
3/6 4/6 3/6 4/6 x 3/6 4/6 
4. BORKOWSKI Karol
WĄSOWSKI Michał
7/5 1/6 8/10 2/6 5/7 6/3 6/4 x

Grupa G (B1/B2)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[7]
NOWAK Marcin
GAJ Michał
3 3 6:0 37:12
2. IGNATOWICZ Mateusz
PĄGOWSKI Patryk
3 2 4:3 40:37
3.
[10]
BZDAWKA Jakub
BIELECKI Karol
3 1 2:5 28:38
4. MAREK Tytus
JUSZCZYK Andrzej
3 0 2:6 36:54
1.2.3.4.
1. NOWAK Marcin
GAJ Michał
x 6/1 6/2   6/2 6/1  7/5 6/1 
2. BZDAWKA Jakub
BIELECKI Karol
1/6 2/6 x 4/6 6/1 10/7  3/6 2/6 
3. MAREK Tytus
JUSZCZYK Andrzej
2/6 1/6 6/4 1/6 7/10 x 3/6 6/4 10/12 
4. IGNATOWICZ Mateusz
PĄGOWSKI Patryk
5/7 1/6 6/3 6/2 6/3 4/6 12/10 x

Grupa H (B1/B2)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[8]
GÓRCZYŃSKA Ada
NICZEWSKI Filip
3 3 6:0 36:3
2.
[9]
WIŚNIEWSKI Bartosz
CHOROMAŃSKI Jakub
3 2 4:2 26:28
3. OCIEPA Jacek
MATŁOKA Paweł
3 1 2:4 20:29
4. DALEWSKI Rafał
KUROWSKI Dariusz
3 0 0:6 16:38
1.2.3.4.
1. GÓRCZYŃSKA Ada
NICZEWSKI Filip
x 6/1 6/0  6/0 6/0  6/0 6/2 
2. WIŚNIEWSKI Bartosz
CHOROMAŃSKI Jakub
1/6 0/6 x 6/4 6/3  7/6 6/3 
3. OCIEPA Jacek
MATŁOKA Paweł
0/6 0/6 4/6 3/6 x 6/0 7/5 
4. DALEWSKI Rafał
KUROWSKI Dariusz
0/6 2/6 6/7 3/6 0/6 5/7 x

Drabinka finałowa (B1/B2)

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        

O miejsce 3 (B1/B2)

finał
        
1
2
        
64 6/2 4/6 10/6 
 
 
 

Wyróżnione oferty