Turniej Decathlon w stałych parach

2024/04/20

OPEN

Grupa A (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
BIELECKI Karol
BZDAWKA Jakub
3 3 3:0 18:4
2. GĄSIK Marcin
KACZANOWSKI Karol
3 2 2:1 14:14
3.
[10]
GRUDZIŃSKI Wojciech
ADAMIAK Konrad
3 1 1:2 12:16
4. KOLASA Konrad
WĘZKA Maciej
3 0 0:3 8:18
1.2.3.4.
1. BIELECKI Karol
BZDAWKA Jakub
x 6/2  6/2  6/0 
2. GRUDZIŃSKI Wojciech
ADAMIAK Konrad
2/6 x 4/6  6/4 
3. GĄSIK Marcin
KACZANOWSKI Karol
2/6 6/4 x 6/4 
4. KOLASA Konrad
WĘZKA Maciej
0/6 4/6 4/6 x

Grupa B (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
KRAKOWSKI Krzysztof
CHRÓSTOWSKI Paweł
3 3 3:0 18:2
2.
[9]
ŁYSIAK Michał
MĄCZKA Paweł
3 2 2:1 13:12
3. NIKOLAIEVSKYI Viacheslav
MYTIANSKYI Yevhenii
3 1 1:2 13:17
4. MAZUREK Michal
MIROSŁAWSKI Michał
3 0 0:3 5:18
1.2.3.4.
1. KRAKOWSKI Krzysztof
CHRÓSTOWSKI Paweł
x 6/0  6/1  6/1 
2. ŁYSIAK Michał
MĄCZKA Paweł
0/6 x 6/0  7/6 
3. MAZUREK Michal
MIROSŁAWSKI Michał
1/6 0/6 x 4/6 
4. NIKOLAIEVSKYI Viacheslav
MYTIANSKYI Yevhenii
1/6 6/7 6/4 x

Grupa C (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[8]
PYLYPCHUK Oleksandr
CHOROMAŃSKI Jakub
3 3 3:0 18:3
2.
[3]
BACKIEL Daniel
JASIŃSKI Arek
3 2 2:1 13:9
3. FRASZKA Mateusz
RUSAK Mikołaj
3 1 1:2 11:13
4. KAUSA Jakub
PASTUSZKA Jakub
3 0 0:3 1:18
1.2.3.4.
1. BACKIEL Daniel
JASIŃSKI Arek
x 1/6  6/3  6/0 
2. PYLYPCHUK Oleksandr
CHOROMAŃSKI Jakub
6/1 x 6/2  6/0 
3. FRASZKA Mateusz
RUSAK Mikołaj
3/6 2/6 x 6/1 
4. KAUSA Jakub
PASTUSZKA Jakub
0/6 0/6 1/6 x

Grupa D (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[4]
GRABIŃSKA Aleksandra
DIAS Mauro
3 3 3:0 18:4
2.
[7]
RYBICKI Jarosław
WALCZAK Filip
3 2 2:1 14:6
3. KRUKOWSKI Jan
PODGÓRZAK Artur
3 1 1:2 8:16
4. VAINILOVICH Siarhei
MAKARENKO Andrew
3 0 0:3 4:18
1.2.3.4.
1. GRABIŃSKA Aleksandra
DIAS Mauro
x 6/2  6/0  6/2 
2. RYBICKI Jarosław
WALCZAK Filip
2/6 x 6/0  6/0 
3. VAINILOVICH Siarhei
MAKARENKO Andrew
0/6 0/6 x 4/6 
4. KRUKOWSKI Jan
PODGÓRZAK Artur
2/6 0/6 6/4 x

Grupa E (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[6]
SKIBIŃSKI Hubert
ZAMBRZYCKI Jakub
3 3 3:0 18:7
2. GOŁASZEWSKI Paweł
RADOMSKI Jakub
3 2 2:1 15:9
3.
[5]
KOSIŃSKI Marcin
KORNILUK Klaudia
3 1 1:2 12:15
4. WARCHOŁ Tomasz
MIROSŁAWSKI Maciej
3 0 0:3 4:18
1.2.3.4.
1. KOSIŃSKI Marcin
KORNILUK Klaudia
x 3/6  3/6  6/3 
2. SKIBIŃSKI Hubert
ZAMBRZYCKI Jakub
6/3 x 6/3  6/1 
3. GOŁASZEWSKI Paweł
RADOMSKI Jakub
6/3 3/6 x 6/0 
4. WARCHOŁ Tomasz
MIROSŁAWSKI Maciej
3/6 1/6 0/6 x

Drabinka finałowa (OPEN)

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        

O miejsce 3 (OPEN)

finał
        
 
 
 

Wyróżnione oferty