Turniej Decathlon w stałych parach

2024/04/20

OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Bielecki Karol
Bzdawka Jakub
Kolasa Konrad
Węzka Maciej
6/0 Bielecki Karol
Bzdawka Jakub 6/0
2 Kolejka 1 Grudziński Wojciech
Adamiak Konrad
Gąsik Marcin
Kaczanowski Karol
4/6 Gąsik Marcin
Kaczanowski Karol 6/4
3 Kolejka 2 Bielecki Karol
Bzdawka Jakub
Gąsik Marcin
Kaczanowski Karol
6/2 Bielecki Karol
Bzdawka Jakub 6/2
4 Kolejka 2 Grudziński Wojciech
Adamiak Konrad
Kolasa Konrad
Węzka Maciej
6/4 Grudziński Wojciech
Adamiak Konrad 6/4
5 Kolejka 3 Bielecki Karol
Bzdawka Jakub
Grudziński Wojciech
Adamiak Konrad
6/2 Bielecki Karol
Bzdawka Jakub 6/2
6 Kolejka 3 Gąsik Marcin
Kaczanowski Karol
Kolasa Konrad
Węzka Maciej
6/4 Gąsik Marcin
Kaczanowski Karol 6/4
Grupa B
7 Kolejka 1 Krakowski Krzysztof
Chróstowski Paweł
Nikolaievskyi Viacheslav
Mytianskyi Yevhenii
6/1 Krakowski Krzysztof
Chróstowski Paweł 6/1
8 Kolejka 1 Łysiak Michał
Mączka Paweł
Mazurek Michal
Mirosławski Michał
6/0 Łysiak Michał
Mączka Paweł 6/0
9 Kolejka 2 Krakowski Krzysztof
Chróstowski Paweł
Mazurek Michal
Mirosławski Michał
6/1 Krakowski Krzysztof
Chróstowski Paweł 6/1
10 Kolejka 2 Łysiak Michał
Mączka Paweł
Nikolaievskyi Viacheslav
Mytianskyi Yevhenii
7/6 Łysiak Michał
Mączka Paweł 7/6
11 Kolejka 3 Krakowski Krzysztof
Chróstowski Paweł
Łysiak Michał
Mączka Paweł
6/0 Krakowski Krzysztof
Chróstowski Paweł 6/0
12 Kolejka 3 Mazurek Michal
Mirosławski Michał
Nikolaievskyi Viacheslav
Mytianskyi Yevhenii
4/6 Nikolaievskyi Viacheslav
Mytianskyi Yevhenii 6/4
Grupa C
13 Kolejka 1 Backiel Daniel
Jasiński Arek
Kausa Jakub
Pastuszka Jakub
6/0 Backiel Daniel
Jasiński Arek 6/0
14 Kolejka 1 Pylypchuk Oleksandr
Choromański Jakub
Fraszka Mateusz
Rusak Mikołaj
6/2 Pylypchuk Oleksandr
Choromański Jakub 6/2
15 Kolejka 2 Backiel Daniel
Jasiński Arek
Fraszka Mateusz
Rusak Mikołaj
6/3 Backiel Daniel
Jasiński Arek 6/3
16 Kolejka 2 Pylypchuk Oleksandr
Choromański Jakub
Kausa Jakub
Pastuszka Jakub
6/0 Pylypchuk Oleksandr
Choromański Jakub 6/0
17 Kolejka 3 Backiel Daniel
Jasiński Arek
Pylypchuk Oleksandr
Choromański Jakub
1/6 Pylypchuk Oleksandr
Choromański Jakub 6/1
18 Kolejka 3 Fraszka Mateusz
Rusak Mikołaj
Kausa Jakub
Pastuszka Jakub
6/1 Fraszka Mateusz
Rusak Mikołaj 6/1
Grupa D
19 Kolejka 1 Grabińska Aleksandra
Dias Mauro
Krukowski Jan
Podgórzak Artur
6/2 Grabińska Aleksandra
Dias Mauro 6/2
20 Kolejka 1 Rybicki Jarosław
Walczak Filip
Vainilovich Siarhei
Makarenko Andrew
6/0 Rybicki Jarosław
Walczak Filip 6/0
21 Kolejka 2 Grabińska Aleksandra
Dias Mauro
Vainilovich Siarhei
Makarenko Andrew
6/0 Grabińska Aleksandra
Dias Mauro 6/0
22 Kolejka 2 Rybicki Jarosław
Walczak Filip
Krukowski Jan
Podgórzak Artur
6/0 Rybicki Jarosław
Walczak Filip 6/0
23 Kolejka 3 Grabińska Aleksandra
Dias Mauro
Rybicki Jarosław
Walczak Filip
6/2 Grabińska Aleksandra
Dias Mauro 6/2
24 Kolejka 3 Vainilovich Siarhei
Makarenko Andrew
Krukowski Jan
Podgórzak Artur
4/6 Krukowski Jan
Podgórzak Artur 6/4
Grupa E
25 Kolejka 1 Kosiński Marcin
Korniluk Klaudia
Warchoł Tomasz
Mirosławski Maciej
6/3 Kosiński Marcin
Korniluk Klaudia 6/3
26 Kolejka 1 Skibiński Hubert
Zambrzycki Jakub
Gołaszewski Paweł
Radomski Jakub
6/3 Skibiński Hubert
Zambrzycki Jakub 6/3
27 Kolejka 2 Kosiński Marcin
Korniluk Klaudia
Gołaszewski Paweł
Radomski Jakub
3/6 Gołaszewski Paweł
Radomski Jakub 6/3
28 Kolejka 2 Skibiński Hubert
Zambrzycki Jakub
Warchoł Tomasz
Mirosławski Maciej
6/1 Skibiński Hubert
Zambrzycki Jakub 6/1
29 Kolejka 3 Kosiński Marcin
Korniluk Klaudia
Skibiński Hubert
Zambrzycki Jakub
3/6 Skibiński Hubert
Zambrzycki Jakub 6/3
30 Kolejka 3 Gołaszewski Paweł
Radomski Jakub
Warchoł Tomasz
Mirosławski Maciej
6/0 Gołaszewski Paweł
Radomski Jakub 6/0
Drabinka finałowa
31 1/8 finału Backiel Daniel
Jasiński Arek
Łysiak Michał
Mączka Paweł
6/7 Łysiak Michał
Mączka Paweł 7/6
32 1/8 finału Rybicki Jarosław
Walczak Filip
Gołaszewski Paweł
Radomski Jakub
6/2 Rybicki Jarosław
Walczak Filip 6/2
33 1/4 finału Bielecki Karol
Bzdawka Jakub
Łysiak Michał
Mączka Paweł
6/2 Bielecki Karol
Bzdawka Jakub 6/2
34 1/4 finału Skibiński Hubert
Zambrzycki Jakub
Grabińska Aleksandra
Dias Mauro
6/4 Skibiński Hubert
Zambrzycki Jakub 6/4
35 1/4 finału Pylypchuk Oleksandr
Choromański Jakub
Gąsik Marcin
Kaczanowski Karol
6/0 Pylypchuk Oleksandr
Choromański Jakub 6/0
36 1/4 finału Rybicki Jarosław
Walczak Filip
Krakowski Krzysztof
Chróstowski Paweł
6/2 Rybicki Jarosław
Walczak Filip 6/2
37 1/2 finału Bielecki Karol
Bzdawka Jakub
Skibiński Hubert
Zambrzycki Jakub
2/6 Skibiński Hubert
Zambrzycki Jakub 6/2
38 1/2 finału Pylypchuk Oleksandr
Choromański Jakub
Rybicki Jarosław
Walczak Filip
2/6 Rybicki Jarosław
Walczak Filip 6/2
39 finał Skibiński Hubert
Zambrzycki Jakub
Rybicki Jarosław
Walczak Filip
4/6 Rybicki Jarosław
Walczak Filip 6/4
O miejsce 3
40 finał Pylypchuk Oleksandr
Choromański Jakub
Bielecki Karol
Bzdawka Jakub
6/1 Pylypchuk Oleksandr
Choromański Jakub 6/1
Drabinka główna (pocieszenie)
41 1/8 finału Kausa Jakub
Pastuszka Jakub
Mazurek Michal
Mirosławski Michał
1/6 Mazurek Michal
Mirosławski Michał 6/1
42 1/8 finału Vainilovich Siarhei
Makarenko Andrew
Warchoł Tomasz
Mirosławski Maciej
6/4 Vainilovich Siarhei
Makarenko Andrew 6/4
43 1/4 finału Grudziński Wojciech
Adamiak Konrad
Mazurek Michal
Mirosławski Michał
6/2 Grudziński Wojciech
Adamiak Konrad 6/2
44 1/4 finału Kosiński Marcin
Korniluk Klaudia
Krukowski Jan
Podgórzak Artur
4/6 Krukowski Jan
Podgórzak Artur 6/4
45 1/4 finału Fraszka Mateusz
Rusak Mikołaj
Kolasa Konrad
Węzka Maciej
6/1 Fraszka Mateusz
Rusak Mikołaj 6/1
46 1/4 finału Vainilovich Siarhei
Makarenko Andrew
Nikolaievskyi Viacheslav
Mytianskyi Yevhenii
6/2 Vainilovich Siarhei
Makarenko Andrew 6/2
47 1/2 finału Grudziński Wojciech
Adamiak Konrad
Krukowski Jan
Podgórzak Artur
6/4 Grudziński Wojciech
Adamiak Konrad 6/4
48 1/2 finału Fraszka Mateusz
Rusak Mikołaj
Vainilovich Siarhei
Makarenko Andrew
6/2 Fraszka Mateusz
Rusak Mikołaj 6/2
49 finał Grudziński Wojciech
Adamiak Konrad
Fraszka Mateusz
Rusak Mikołaj
O miejsce 3
50 finał Vainilovich Siarhei
Makarenko Andrew
Krukowski Jan
Podgórzak Artur
 
 
 

Wyróżnione oferty