I Gdynia Padel Tour Decathlon GO

2024/04/27 - 2024/04/28

# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Kamiński Mateusz
Błażejczyk Dominik
Dąbkowski Dawid
Mizera Dawid
6/1 6/1 Kamiński Mateusz
Błażejczyk Dominik 6/1 6/1
2 Kolejka 1 Cichocki Łukasz
Tamas Aleksander
Tymieniecki Marcin
Szabo Zoltan
2/6 2/6 Tymieniecki Marcin
Szabo Zoltan 6/2 6/2
3 Kolejka 2 Kamiński Mateusz
Błażejczyk Dominik
Tymieniecki Marcin
Szabo Zoltan
7/5 6/3 Kamiński Mateusz
Błażejczyk Dominik 7/5 6/3
4 Kolejka 2 Cichocki Łukasz
Tamas Aleksander
Dąbkowski Dawid
Mizera Dawid
6/1 6/2 Cichocki Łukasz
Tamas Aleksander 6/1 6/2
5 Kolejka 3 Kamiński Mateusz
Błażejczyk Dominik
Cichocki Łukasz
Tamas Aleksander
6/2 7/6 Kamiński Mateusz
Błażejczyk Dominik 6/2 7/6
6 Kolejka 3 Tymieniecki Marcin
Szabo Zoltan
Dąbkowski Dawid
Mizera Dawid
6/1 6/0 Tymieniecki Marcin
Szabo Zoltan 6/1 6/0
Grupa B
7 Kolejka 1 Szmyrgała Mikołaj
Żebrowski Bartosz
Rizzo Claudio
Jankowski Dawid
6/4 6/4 Szmyrgała Mikołaj
Żebrowski Bartosz 6/4 6/4
8 Kolejka 1 Stenzel Krzysztof
Fiodorowicz Jacek
Wajs Daniel
Chojnowski Sebastian
6/3 2/6 10/4 Stenzel Krzysztof
Fiodorowicz Jacek 6/3 2/6 10/4
9 Kolejka 2 Szmyrgała Mikołaj
Żebrowski Bartosz
Wajs Daniel
Chojnowski Sebastian
6/1 6/2 Szmyrgała Mikołaj
Żebrowski Bartosz 6/1 6/2
10 Kolejka 2 Stenzel Krzysztof
Fiodorowicz Jacek
Portilla Victor
Słowiński Mateusz
2/6 4/6 Portilla Victor
Słowiński Mateusz 6/2 6/4
11 Kolejka 3 Szmyrgała Mikołaj
Żebrowski Bartosz
Portilla Victor
Słowiński Mateusz
6/4 6/4 Szmyrgała Mikołaj
Żebrowski Bartosz 6/4 6/4
12 Kolejka 3 Wajs Daniel
Chojnowski Sebastian
Rizzo Claudio
Jankowski Dawid
7/6 7/6 Wajs Daniel
Chojnowski Sebastian 7/6 7/6
13 Kolejka 4 Stenzel Krzysztof
Fiodorowicz Jacek
Rizzo Claudio
Jankowski Dawid
1/6 6/2 10/6 Stenzel Krzysztof
Fiodorowicz Jacek 1/6 6/2 10/6
14 Kolejka 4 Portilla Victor
Słowiński Mateusz
Wajs Daniel
Chojnowski Sebastian
6/1 6/4 Portilla Victor
Słowiński Mateusz 6/1 6/4
15 Kolejka 5 Szmyrgała Mikołaj
Żebrowski Bartosz
Stenzel Krzysztof
Fiodorowicz Jacek
6/2 6/1 Szmyrgała Mikołaj
Żebrowski Bartosz 6/2 6/1
16 Kolejka 5 Portilla Victor
Słowiński Mateusz
Rizzo Claudio
Jankowski Dawid
6/1 6/4 Portilla Victor
Słowiński Mateusz 6/1 6/4
Drabinka finałowa
17 1/2 finału Kamiński Mateusz
Błażejczyk Dominik
Portilla Victor
Słowiński Mateusz
6/0 6/3 Kamiński Mateusz
Błażejczyk Dominik 6/0 6/3
18 1/2 finału Tymieniecki Marcin
Szabo Zoltan
Szmyrgała Mikołaj
Żebrowski Bartosz
6/1 3/6 2/6 Szmyrgała Mikołaj
Żebrowski Bartosz 1/6 6/3 6/2
19 finał Kamiński Mateusz
Błażejczyk Dominik
Szmyrgała Mikołaj
Żebrowski Bartosz
4/6 2/6 Szmyrgała Mikołaj
Żebrowski Bartosz 6/4 6/2
O miejsce 3
20 finał Tymieniecki Marcin
Szabo Zoltan
Portilla Victor
Słowiński Mateusz
Portilla Victor
Słowiński Mateusz
O miejsce 5
21 finał Stenzel Krzysztof
Fiodorowicz Jacek
Cichocki Łukasz
Tamas Aleksander
Stenzel Krzysztof
Fiodorowicz Jacek
o 5 miejsce
22 finał Stenzel Krzysztof
Fiodorowicz Jacek
Cichocki Łukasz
Tamas Aleksander
6/3 6/4 Stenzel Krzysztof
Fiodorowicz Jacek 6/3 6/4
 
 
 

Wyróżnione oferty