B3/C Padel Team Spring Open

2024/04/20

OPEN (Kat. B3/C)
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna
1 1/8 finału Śleziona Natalia
Oleksy Wojciech
Gandzel Bartłomiej
Polakowski Patryk
1/6 4/6 Gandzel Bartłomiej
Polakowski Patryk 6/1 6/4
2 1/8 finału Kaczmarski Mateusz
Szostek Martyna
Kabała Dominik
Oleksy Paweł
3/6 4/6 Kabała Dominik
Oleksy Paweł 6/3 6/4
3 1/8 finału Szojda Karol
Kimel Wojciech
Miczko Dawid
Dąbrowski Marek
6/1 6/4 Szojda Karol
Kimel Wojciech 6/1 6/4
4 1/8 finału Bryła Angelika
Kowalski Michał
Formiński Maciej
Julia Formińska
0/6 1/6 Formiński Maciej
Julia Formińska 6/0 6/1
5 1/8 finału Zwyrtek Mateusz
Łukasz Jabłoński
Kajniak Tomasz
Wietrzyk Bernard
0/6 1/6 Kajniak Tomasz
Wietrzyk Bernard 6/0 6/1
6 1/8 finału Mołczan Patryk
Mołczan Kamil
Stępień Mateusz
Chojnacki Jakub
1/6 1/6 Stępień Mateusz
Chojnacki Jakub 6/1 6/1
7 1/4 finału Biel Michał
Kucharczyk Sylwia
Gandzel Bartłomiej
Polakowski Patryk
7/6 6/2 Biel Michał
Kucharczyk Sylwia 7/6 6/2
8 1/4 finału Kabała Dominik
Oleksy Paweł
Szojda Karol
Kimel Wojciech
6/4 7/6(8) Kabała Dominik
Oleksy Paweł 6/4 7/6(8)
9 1/4 finału Formiński Maciej
Julia Formińska
Kajniak Tomasz
Wietrzyk Bernard
6/3 4/6 7:10 Kajniak Tomasz
Wietrzyk Bernard 3/6 6/4 10:7
10 1/4 finału Stępień Mateusz
Chojnacki Jakub
Wąchała Elżbieta
Sroczyńska Beata
6/1 6/2 Stępień Mateusz
Chojnacki Jakub 6/1 6/2
11 1/2 finału Biel Michał
Kucharczyk Sylwia
Kabała Dominik
Oleksy Paweł
2/6 6/4 10:6 Biel Michał
Kucharczyk Sylwia 2/6 6/4 10:6
12 1/2 finału Kajniak Tomasz
Wietrzyk Bernard
Stępień Mateusz
Chojnacki Jakub
6/4 6/4 Kajniak Tomasz
Wietrzyk Bernard 6/4 6/4
13 finał Biel Michał
Kucharczyk Sylwia
Kajniak Tomasz
Wietrzyk Bernard
2/6 2/6 Kajniak Tomasz
Wietrzyk Bernard 6/2 6/2
O miejsce 3
14 finał Kabała Dominik
Oleksy Paweł
Stępień Mateusz
Chojnacki Jakub
6/1 6/2 Kabała Dominik
Oleksy Paweł 6/1 6/2
O miejsce 5
15 1/2 finału Gandzel Bartłomiej
Polakowski Patryk
Wąchała Elżbieta
Sroczyńska Beata
6/1 6/4 Gandzel Bartłomiej
Polakowski Patryk 6/1 6/4
16 1/2 finału Formiński Maciej
Julia Formińska
Szojda Karol
Kimel Wojciech
6/1 3/6 10:7 Formiński Maciej
Julia Formińska 6/1 3/6 10:7
17 finał Gandzel Bartłomiej
Polakowski Patryk
Formiński Maciej
Julia Formińska
2/6 7/5 10:6 Gandzel Bartłomiej
Polakowski Patryk 2/6 7/5 10:6
O miejsce 7
18 finał Wąchała Elżbieta
Sroczyńska Beata
Szojda Karol
Kimel Wojciech
6/0 6/0 Wąchała Elżbieta
Sroczyńska Beata 6/0 6/0
O miejsce 9
19 1/4 finału Zwyrtek Mateusz
Łukasz Jabłoński
Bryła Angelika
Kowalski Michał
2/6 2/6 Bryła Angelika
Kowalski Michał 6/2 6/2
20 1/4 finału Miczko Dawid
Dąbrowski Marek
Mołczan Patryk
Mołczan Kamil
7/5 6/4 Miczko Dawid
Dąbrowski Marek 7/5 6/4
21 1/2 finału Śleziona Natalia
Oleksy Wojciech
Bryła Angelika
Kowalski Michał
2/6 5/7 Bryła Angelika
Kowalski Michał 6/2 7/5
22 1/2 finału Miczko Dawid
Dąbrowski Marek
Kaczmarski Mateusz
Szostek Martyna
6/2 6/2 Miczko Dawid
Dąbrowski Marek 6/2 6/2
23 finał Bryła Angelika
Kowalski Michał
Miczko Dawid
Dąbrowski Marek
6/4 6/4 Bryła Angelika
Kowalski Michał 6/4 6/4
O miejsce 11
24 finał Śleziona Natalia
Oleksy Wojciech
Kaczmarski Mateusz
Szostek Martyna
5/7 4/6 Kaczmarski Mateusz
Szostek Martyna 7/5 6/4
O miejsce 13
25 finał Zwyrtek Mateusz
Łukasz Jabłoński
Mołczan Patryk
Mołczan Kamil
3/6 2/6 Mołczan Patryk
Mołczan Kamil 6/3 6/2
 
 
 

Wyróżnione oferty