Certina Polish Padel Tour

2024/05/11 - 2024/05/12

OPEN (B)OPEN (A)KOBIETYMIKST
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna
1 1/16 finału Gil Maciej
Janik Daniel
Idzikowski Bartosz
Świątkowski Krzysztof
6/1 6/4 Gil Maciej
Janik Daniel 6/1 6/4
2 1/16 finału Marciniak Jacek
Pitura Krzysztof
Wyszyński Kamil
Stolarczyk Kamil
6/1 6/2 Marciniak Jacek
Pitura Krzysztof 6/1 6/2
3 1/16 finału Borowski Jonasz
Niewiadomski Adrian
Krupski Paweł
Blach Wojciech
4/6 6/7 Krupski Paweł
Blach Wojciech 6/4 7/6
4 1/16 finału Bąba Bartłomiej
Paweł Romanowski
Święcicki Grzegorz
Kornacki Kamil
2/6 0/6 Święcicki Grzegorz
Kornacki Kamil 6/2 6/0
5 1/16 finału Śliwiński Miłosz
Głuszczyński Jakub
Kozłowiecki Michał
Nieradka Sebastian
1/6 1/6 Kozłowiecki Michał
Nieradka Sebastian 6/1 6/1
6 1/16 finału Barański Kajetan
Szymański Cyprian
Costa Carlos
Ursyn-Szantyr Wojciech
6/4 6/1 Barański Kajetan
Szymański Cyprian 6/4 6/1
7 1/8 finału Borowiecki Bartosz
Dworzyński Wojciech
Gil Maciej
Janik Daniel
6/1 6/4 Borowiecki Bartosz
Dworzyński Wojciech 6/1 6/4
8 1/8 finału Marciniak Jacek
Pitura Krzysztof
Kunat Izabela
Koźluk Patrycja
7/6 3/6 10:5 Marciniak Jacek
Pitura Krzysztof 7/6 3/6 10:5
9 1/8 finału Bałchanowski Marcin
Janic Paweł
Klimczak Michał
Kubik Kamil
6/2 6/3 Bałchanowski Marcin
Janic Paweł 6/2 6/3
10 1/8 finału Krupski Paweł
Blach Wojciech
Krzewiński Wiktor
Szymański Piotr
7/6 6/7 4:10 Krzewiński Wiktor
Szymański Piotr 6/7 7/6 10:4
11 1/8 finału Kowalski Michał
Mędrysa Michał
Naziębło Bartłomiej
Maita Leandro
5/7 2/6 Naziębło Bartłomiej
Maita Leandro 7/5 6/2
12 1/8 finału Święcicki Grzegorz
Kornacki Kamil
Miczko Dawid
Ignatiuk Adam
6/1 6/2 Święcicki Grzegorz
Kornacki Kamil 6/1 6/2
13 1/8 finału Potocki Rafał
Nabzdyk Tomasz
Kozłowiecki Michał
Nieradka Sebastian
6/3 6/1 Potocki Rafał
Nabzdyk Tomasz 6/3 6/1
14 1/8 finału Barański Kajetan
Szymański Cyprian
Pupin Szymon
Krzeptowski Błażej
3/6 6/4 8:10 Pupin Szymon
Krzeptowski Błażej 6/3 4/6 10:8
15 1/4 finału Borowiecki Bartosz
Dworzyński Wojciech
Marciniak Jacek
Pitura Krzysztof
4/6 2/6 Marciniak Jacek
Pitura Krzysztof 6/4 6/2
16 1/4 finału Bałchanowski Marcin
Janic Paweł
Krzewiński Wiktor
Szymański Piotr
6/4 6/4 Bałchanowski Marcin
Janic Paweł 6/4 6/4
17 1/4 finału Naziębło Bartłomiej
Maita Leandro
Święcicki Grzegorz
Kornacki Kamil
0/6 5/7 Święcicki Grzegorz
Kornacki Kamil 6/0 7/5
18 1/4 finału Potocki Rafał
Nabzdyk Tomasz
Pupin Szymon
Krzeptowski Błażej
0/6 2/6 Pupin Szymon
Krzeptowski Błażej 6/0 6/2
19 1/2 finału Marciniak Jacek
Pitura Krzysztof
Bałchanowski Marcin
Janic Paweł
6/3 7/6 Marciniak Jacek
Pitura Krzysztof 6/3 7/6
20 1/2 finału Święcicki Grzegorz
Kornacki Kamil
Pupin Szymon
Krzeptowski Błażej
1/6 2/6 Pupin Szymon
Krzeptowski Błażej 6/1 6/2
21 finał Marciniak Jacek
Pitura Krzysztof
Pupin Szymon
Krzeptowski Błażej
3/6 3/6 Pupin Szymon
Krzeptowski Błażej 6/3 6/3
O miejsce 3
22 finał Bałchanowski Marcin
Janic Paweł
Święcicki Grzegorz
Kornacki Kamil
7/5 6/3 Bałchanowski Marcin
Janic Paweł 7/5 6/3
O miejsce 5
23 1/2 finału Borowiecki Bartosz
Dworzyński Wojciech
Potocki Rafał
Nabzdyk Tomasz
6/4 6/2 Borowiecki Bartosz
Dworzyński Wojciech 6/4 6/2
24 1/2 finału Naziębło Bartłomiej
Maita Leandro
Krzewiński Wiktor
Szymański Piotr
2/6 5/7 Krzewiński Wiktor
Szymański Piotr 6/2 7/5
25 finał Borowiecki Bartosz
Dworzyński Wojciech
Krzewiński Wiktor
Szymański Piotr
6/4 4/6 10:3 Borowiecki Bartosz
Dworzyński Wojciech 6/4 4/6 10:3
O miejsce 7
26 finał Potocki Rafał
Nabzdyk Tomasz
Naziębło Bartłomiej
Maita Leandro
2/6 0/6 Naziębło Bartłomiej
Maita Leandro 6/2 6/0
O miejsce 9
27 1/4 finału Gil Maciej
Janik Daniel
Barański Kajetan
Szymański Cyprian
1/6 7/5 10:8 Gil Maciej
Janik Daniel 1/6 7/5 10:8
28 1/4 finału Kowalski Michał
Mędrysa Michał
Krupski Paweł
Blach Wojciech
6/1 7/6 Kowalski Michał
Mędrysa Michał 6/1 7/6
29 1/4 finału Klimczak Michał
Kubik Kamil
Miczko Dawid
Ignatiuk Adam
6/4 6/2 Klimczak Michał
Kubik Kamil 6/4 6/2
30 1/4 finału Kozłowiecki Michał
Nieradka Sebastian
Kunat Izabela
Koźluk Patrycja
2/6 2/6 Kunat Izabela
Koźluk Patrycja 6/2 6/2
31 1/2 finału Gil Maciej
Janik Daniel
Kowalski Michał
Mędrysa Michał
6/1 6/7 9:11 Kowalski Michał
Mędrysa Michał 1/6 7/6 11:9
32 1/2 finału Klimczak Michał
Kubik Kamil
Kunat Izabela
Koźluk Patrycja
7/6 2/6 4:10 Kunat Izabela
Koźluk Patrycja 6/7 6/2 10:4
33 finał Kowalski Michał
Mędrysa Michał
Kunat Izabela
Koźluk Patrycja
6/1 6/3 Kowalski Michał
Mędrysa Michał 6/1 6/3
O miejsce 11
34 finał Gil Maciej
Janik Daniel
Klimczak Michał
Kubik Kamil
6/2 3/6 10:7 Gil Maciej
Janik Daniel 6/2 3/6 10:7
O miejsce 13
35 1/2 finału Barański Kajetan
Szymański Cyprian
Kozłowiecki Michał
Nieradka Sebastian
6/1 7/6 7:1 Barański Kajetan
Szymański Cyprian 6/1 7/6 7:1
36 1/2 finału Miczko Dawid
Ignatiuk Adam
Krupski Paweł
Blach Wojciech
walkower Miczko Dawid
Ignatiuk Adam walkower
37 finał Barański Kajetan
Szymański Cyprian
Miczko Dawid
Ignatiuk Adam
6/0 6/1 Barański Kajetan
Szymański Cyprian 6/0 6/1
O miejsce 15
38 finał Kozłowiecki Michał
Nieradka Sebastian
Krupski Paweł
Blach Wojciech
walkower Kozłowiecki Michał
Nieradka Sebastian walkower
O miejsce 17
39 1/4 finału Śliwiński Miłosz
Głuszczyński Jakub
Bąba Bartłomiej
Paweł Romanowski
0/6 3/6 Bąba Bartłomiej
Paweł Romanowski 6/0 6/3
40 1/4 finału Borowski Jonasz
Niewiadomski Adrian
Costa Carlos
Ursyn-Szantyr Wojciech
6/3 6/3 Borowski Jonasz
Niewiadomski Adrian 6/3 6/3
41 1/2 finału Idzikowski Bartosz
Świątkowski Krzysztof
Bąba Bartłomiej
Paweł Romanowski
6/4 5/7 10:5 Idzikowski Bartosz
Świątkowski Krzysztof 6/4 5/7 10:5
42 1/2 finału Borowski Jonasz
Niewiadomski Adrian
Wyszyński Kamil
Stolarczyk Kamil
7/5 6/0 Borowski Jonasz
Niewiadomski Adrian 7/5 6/0
43 finał Idzikowski Bartosz
Świątkowski Krzysztof
Borowski Jonasz
Niewiadomski Adrian
2/6 1/6 Borowski Jonasz
Niewiadomski Adrian 6/2 6/1
O miejsce 19
44 finał Bąba Bartłomiej
Paweł Romanowski
Wyszyński Kamil
Stolarczyk Kamil
4/6 0/6 Wyszyński Kamil
Stolarczyk Kamil 6/4 6/0
o 21 miejsce
45 finał Śliwiński Miłosz
Głuszczyński Jakub
Costa Carlos
Ursyn-Szantyr Wojciech
0/6 0/6 Costa Carlos
Ursyn-Szantyr Wojciech 6/0 6/0
 
 
 

Wyróżnione oferty