Turniej Decathlon w stałych parach

2024/01/27

OPEN

Grupa A (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. JACH Damian
JACH Patryk
3 3 3:0 18:3
2.
[1]
KRAKOWSKI Krzysztof
PANKIEWICZ Jan
3 2 2:1 15:10
3. KUDAJCZYK Marceli
MATABLEWSKI Bartek
3 1 1:2 9:16
4. GIELATA Mateusz
GĄSIK Piotr
3 0 0:3 5:18
1.2.3.4.
1. KRAKOWSKI Krzysztof
PANKIEWICZ Jan
x 3/6  6/1  6/3 
2. JACH Damian
JACH Patryk
6/3 x 6/0  6/0 
3. GIELATA Mateusz
GĄSIK Piotr
1/6 0/6 x 4/6 
4. KUDAJCZYK Marceli
MATABLEWSKI Bartek
3/6 0/6 6/4 x

Grupa B (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ZAMBRZYCKI Jakub
SKIBIŃSKI Hubert
3 3 3:0 19:9
2. CIEPŁY Marcin
GRABIŃSKA Aleksandra
3 2 2:1 18:9
3.
[2]
KOSIŃSKI Marcin
KORNILUK Klaudia
3 1 1:2 6:13
4. MALINOWSKI Andrzej
SOBAŃSKI Marcin
3 0 0:3 6:18
1.2.3.4.
1. KOSIŃSKI Marcin
KORNILUK Klaudia
x 0/6  6/1  0/6 
2. ZAMBRZYCKI Jakub
SKIBIŃSKI Hubert
6/0 x 6/3  7/6(3) 
3. MALINOWSKI Andrzej
SOBAŃSKI Marcin
1/6 3/6 x 2/6 
4. CIEPŁY Marcin
GRABIŃSKA Aleksandra
6/0 6/7(3) 6/2 x

Grupa C (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
BIELECKI Karol
BZDAWKA Jakub
3 3 3:0 18:9
2. RÓG Bartosz
RUSAK Mikołaj
3 2 2:1 16:10
3. DOMAGAŁA Maciej
FRASZKA Mateusz
3 1 1:2 10:15
4. CECOT Maciej
CYLC Bartłomiej
3 0 0:3 8:18
1.2.3.4.
1. BIELECKI Karol
BZDAWKA Jakub
x 6/4  6/4  6/1 
2. RÓG Bartosz
RUSAK Mikołaj
4/6 x 6/0  6/4 
3. DOMAGAŁA Maciej
FRASZKA Mateusz
4/6 0/6 x 6/3 
4. CECOT Maciej
CYLC Bartłomiej
1/6 4/6 3/6 x

Grupa D (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. NIENAŁTOWSKI Hubert
KOSIERADZKI Paweł
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
16:8
(10:8)
2. GĄSIK Marcin
PUDZIANOWSKI Mateusz
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
14:10
(8:9)
3.
[4]
OWCZAREK Piotr
WOŁOWIEC Bartosz
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
15:12
(9:10)
4. JANIGA Oskar
PAŚKO Bartosz
3 0 0:3 3:18
1.2.3.4.
1. OWCZAREK Piotr
WOŁOWIEC Bartosz
x 6/4  3/6  6/2 
2. NIENAŁTOWSKI Hubert
KOSIERADZKI Paweł
4/6 x 6/2  6/0 
3. GĄSIK Marcin
PUDZIANOWSKI Mateusz
6/3 2/6 x 6/1 
4. JANIGA Oskar
PAŚKO Bartosz
2/6 0/6 1/6 x

Grupa E (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[5]
RYPINA Alex
KUBIK Tomasz
3 3 3:0 18:6
2. ROKUSZEWSKI Mateusz
BUĆKUN Gracjan
3 2 2:1 16:9
3. SMYKLA Sylwester
MAJCHER Kamil
3 1 1:2 11:12
4. GOŁĄB Patryk
WAWRZYNIAK Krystian
3 0 0:3 0:18
1.2.3.4.
1. RYPINA Alex
KUBIK Tomasz
x 6/4  6/0  6/2 
2. ROKUSZEWSKI Mateusz
BUĆKUN Gracjan
4/6 x 6/0  6/3 
3. GOŁĄB Patryk
WAWRZYNIAK Krystian
0/6 0/6 x 0/6 
4. SMYKLA Sylwester
MAJCHER Kamil
2/6 3/6 6/0 x

Drabinka finałowa (OPEN)

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        

O miejsce 3 (OPEN)

finał
        
 
 
 

Wyróżnione oferty