Szczegóły wydarzenia #2925

Egzotyczny wyjazd tenisowy Magic Life Kalawy***** - Egipt

Pakiet - 7 noclegów z treningami tenisowymi

*All inclusive *Przelot - w cenie

tennis_exotic_treningi

MAGIC LIFE Kalawy to idealny wybór szczególnie dla aktywnych, ponieważ oferta hotelowa obejmuje bardzo bogate zaplecze sportowe. Hotel Kalawy świetnie sprawdza się również jako miejsce rodzinnych wczasów – wszystko za sprawą wielu atrakcji i udogodnień dla najmłodszych i nastolatków, a także ich rodziców . W otoczeniu obiektu goście znajdą kompleks basenów w niezwykle atrakcyjnym widokowo układzie tarasowym. Piękna zatoka wręcz zaprasza do nurkowania.

tennis_exotic_egipt tennis_exotic_egipt 

Egipt

Idealne miejsce na tenisową przygodę

tennis_exotic_egipt tennis_exotic_egipt

Jeśli chcesz przeżyć egzotyczną, tenisową przygodę, wygrzewając się w słońcu tu znajdziesz najlepsze do tego miejsce. Przeczytaj co oferujemy, poznaj wyśmienite możliwości i to jak “damy Ci w kość” na treningach.

Treningi tenisa – czego możesz się spodziewać?

Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie, dlatego nie musisz się obawiać, że Twój poziom gry w tenisa nie pozwoli Ci pojechać z nami na egzotyczny wyjazd tenisowy. Nie ważne czy chcesz dopiero nauczyć się gry w tenisa czy już ćwiczysz kilka lat – dopasujemy grupę i poziom treningów do Ciebie! Nasza różnorodna kadra trenerska pozwoli Ci zrobić niesamowite efekty w czasie trwania wyjazdu. Zaufaj profesjonalistom z latami doświadczenia w nauce gry w tenisa ziemnego.

Jak wyglądają treningi na obozie?

Po śniadaniu, kiedy jeszcze słońce grzeje przyjemnie, a nie pali czekają Cię 1 – 2h zajęć z tenisa pod okiem trenera w kameralnej 2-4 osobowej grupce.
Wieczorem, przed kolacją, kiedy temperatura zrobi się orzeźwiająca do grania wejdziesz na kort jeszcze na 1h, żeby szlifować grę na punkty, regularność odbić i zagadnienia taktyczne.
Łącznie do 3h zajęć dziennie pod okiem trenera, które są rozbite na dwa treningi, żebyś mógł szybciej przyswajać nowe umiejętności. Takie dwie sesje treningowe też możliwość regeneracji, która jest kluczowa przy każdym wysiłku fizycznym.
Jednak dla tych, którzy dalej będą mieli za mało grania czeka możliwość dodatkowych treningów indywidualnych z trenerem w atrakcyjnej cenie oraz opcja samodzielnego wynajęcia kortu.

Opcje finansowe:

Osoba dorosła towarzysząca bez treningów: 6250 zł/os
Dziecko 2 – 12 lat na dostawce + trening: 6770 zł/os
Dziecko 2 – 12 lat na dostawce bez treningów: 4170 zł/os
Dziecko od 12 lat na dostawce + trening: 7970 zł/os
Dziecko od 12 lat na dostawce bez treningów: 5370 zł/os

Twój pokój

Pokój dwuosobowy – Metraż: około 32m2; Max. liczba osób: 3; w budynku bocznym; klimatyzacja; sejf: w cenie; minibar: w cenie, napoje bezalkoholowe: w cenie, woda: w cenie; Wi-Fi: w cenie; TV sat.; prysznic; WC; suszarka do włosów; telefon; balkon lub taras.

Organizowany przez nas tenisowy pakiet treningowy jest imprezą turystyczną w rozumieniu ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 r. i w związku z tym współorganizatorem tej imprezy jest biuro turystyczne, które zgodnie z powyższą ustawą jest organizatorem tej imprezy. Tennis Exotic jest jedynie zlecającym zorganizowanie imprezy turystycznej w celu zapewnienia bazy noclegowo wypoczynkowej na potrzeby realizacji projektu Tenisowe egzotyczne treningi.

Zarezerwuj swój egzotyczny trening tenisowy już teraz!

Wyślij swoje zgłoszenie
Aby zapisać się na wydarzenie należy się zalogować.

Wyróżnione oferty