Szczegóły wydarzenia #2920

Egzotyczny wyjazd tenisowy Magic Life Fuerteventura **** - Wyspy Kanaryjskie

Pakiet - 7 noclegów z treningami tenisowymi

*All inclusive *Przelot - w cenie

tennis_exotic_treningi

Magic Life to jeden z najlepszych konceptów hotelowych na Fuerteventurze: położenie tuż przy plaży, dużo sportowej infrastruktury i rozrywki oraz formuła all inclusive. Rozległy kompleks budynków otoczony jest pięknym ogrodem z basenami. Wodne szaleństwo nie ma tutaj końca. Podróżujący z rodziną mają do dyspozycji przestronne pokoje z optycznie wydzieloną sypialnią.

tennis_exotic_fuerteventura tennis_exotic_fuerteventura 

Fuerteventura

Kanaryjski tenisowy raj

tennis_exotic_fuerteventura tennis_exotic_fuerteventura

Leży nieopodal północno-zachodnich wybrzeży Afryki, wraz z całym archipelagiem zaliczana jest do Makaronezji. Przeżyj tu swoją tenisową, egzotyczną przygodę. Sprawdź co oferujemy w naszym kolejnym egzotycznym wyjeździe tenisowym …

tennis_exotic_fuerteventura tennis_exotic_fuerteventura tennis_exotic_fuerteventura

Treningi tenisa – czego możesz się spodziewać?

Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie, dlatego nie musisz się obawiać, że Twój poziom gry w tenisa nie pozwoli Ci pojechać z nami na egzotyczny wyjazd tenisowy. Nie ważne czy chcesz dopiero nauczyć się gry w tenisa czy już ćwiczysz kilka lat – dopasujemy grupę i poziom treningów do Ciebie! Nasza różnorodna kadra trenerska pozwoli Ci zrobić niesamowite efekty w czasie trwania wyjazdu. Zaufaj profesjonalistom z latami doświadczenia w nauce gry w tenisa ziemnego.

Jak wyglądają treningi na obozie?

Po śniadaniu, kiedy jeszcze słońce grzeje przyjemnie, a nie pali czekają Cię 1 – 2h zajęć z tenisa pod okiem trenera w kameralnej 2-4 osobowej grupce.
Wieczorem, przed kolacją, kiedy temperatura zrobi się orzeźwiająca do grania wejdziesz na kort jeszcze na 1h, żeby szlifować grę na punkty, regularność odbić i zagadnienia taktyczne.
Łącznie do 3h zajęć dziennie pod okiem trenera, które są rozbite na dwa treningi, żebyś mógł szybciej przyswajać nowe umiejętności. Takie dwie sesje treningowe też możliwość regeneracji, która jest kluczowa przy każdym wysiłku fizycznym.
Jednak dla tych, którzy dalej będą mieli za mało grania czeka możliwość dodatkowych treningów indywidualnych z trenerem w atrakcyjnej cenie oraz opcja samodzielnego wynajęcia kortu.

Opcje finansowe:

Osoba dorosła towarzysząca bez treningów: 6150 zł/os
Dziecko 2 – 12 lat na dostawce + trening: 7090 zł/os
Dziecko 2 – 12 lat na dostawce bez treningów: 4490 zł/os
Dziecko od 12 lat na dostawce + trening: 7970 zł/os
Dziecko od 12 lat na dostawce bez treningów: 5370 zł/os

Twój pokój

Metraż: około 38 m2; Max. liczba osób: 3; klimatyzacja: listopad – kwiecień; sejf: w cenie; wentylator sufitowy; minibar: w cenie, napoje bezalkoholowe: w cenie, woda: w cenie; telefon; Wi-Fi: w cenie; TV sat.; prysznic; WC; suszarka do włosów; room service: za opłatą; serwis sprzątający: codziennie; balkon lub taras.1 –

Organizowany przez nas tenisowy pakiet treningowy jest imprezą turystyczną w rozumieniu ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 r. i w związku z tym współorganizatorem tej imprezy jest biuro turystyczne, które zgodnie z powyższą ustawą jest organizatorem tej imprezy. Tennis Exotic jest jedynie zlecającym zorganizowanie imprezy turystycznej w celu zapewnienia bazy noclegowo wypoczynkowej na potrzeby realizacji projektu Tenisowe egzotyczne treningi.

Zarezerwuj swój egzotyczny trening tenisowy już teraz!

Wyślij swoje zgłoszenie
Aby zapisać się na wydarzenie należy się zalogować.

Wyróżnione oferty