Informacje

 

Witamy Was Lejdis & Dżentelmen w szeregach naszej ligii.

 

Od 7 maja 2024 wystartował I sezon naszych rozgrywek ligowych

2 ligii dedykowane tylko dla pań – amatorek, pasjonatek tego pięknego sportu – LIGA singlowa TENNIS 4LEJDIS i LIGA deblowa TENNIS 4LEJDIS deble

Od 10 czerwca 2024 dołączyliśmy do naszej oferty Ligę mikstową TENNIS 4LEJDIS & DŻENTELMEN

W łatwy i dostępny sposób umówicie się na mecz na naszych grupach na FB i w dowolnej wygodnej dla Was lokalizacji/klubie go rozegracie – OBOWIĄZUJĄ ZASADY ZDROWEJ SPORTOWEJ RYWALIZACJI !

 

I SEZON wystartował 7. maja 2024 i 10.czerwca ligia mikstowa i będziemy się bawić na kortach do końca października.

Na razie jeszcze dopracowujemy formułę Masters – mamy kilka pomysłów – cokolwiek ustalimy (może wspólnie z Wami -jesteśmy otwarte na pomysły) na pewno będą nagrody dla najlepszych!!!!

Ponieważ Liga jest z założenia niekomercyjna koszt wpisowego na poziomie 30zł za udział w 1 lidze i 40zł za 2 ligii  i 50zł za udział w 3 ligach– będzie pokrywał koszty utrzymania rozgrywek na platformie kluby.org i drobnych nagród na koniec sezonu. Niemniej jednak pracujemy nad pozyskaniem sponsorów i partnerów.

Powoli dołączają do nas Kluby oferujące zniżki na wynajem kortów. WAŻNE!! zniżki obowiązują tylko przy rezerwacjach 2h na rozegranie meczu ligowego.

Lista KLUBÓW w których już gramy ze zniżkami:

ATOL – ceny jak w abonamencie

SPÓJNIA GÓRNA -ceny jak w abonamencie

YANKEE- ceny specjalne dla Ligii – do godz 16;00 - 20zł kort zewn./30zł kort w hali, od godz 16:00 - 30zł kort zewn./40zł kort w hali

TENES – cena jak w abonamecie

SILVA – ceny karnetowe

KORTY PRUSZKÓW – cena jak dla ligii klubowej

TKKF WARS - 5ZŁ zniżki do każdej godziny

Kolejne KLUBY będziemy dołączać najszybciej jak to będzie możliwe :)

 

Dla tych, którz dopiero zaczynają swoją przygodę w rozgrywkach ligowych i meczach na punkty krótka INSTRUKCJA jak się umawiamy i robimy wyzwania:

W Grupie na FB -TENNIS 4LEJDIS  lub w przypadku gry mixtowej grupa TENNIS 4 LEJDIS&DŻENTELMEN aby znaleźć przeciwniczkę (lub partnerkę/partnera czy przeciwników w przypadku debla/miksta), wrzucamy ogłoszenie, kiedy i ewentualnie gdzie chcemy zagrać i koniecznie podajemy swój poziom gry wg skali NTRP, i/lub oczekiwany poziom przeciwniczki. Ponieważ to pierwszy nasz sezon prawdopodobnie nie będzie podziału ligii singlowej ze względu na poziom gry, ale w ogłoszeniach może jsno okreslać oczekiwany poziom gry przeciwniczki. Umawiamy się z kim chcemy i ile chcemy rozegrać meczów z jedną przeciwniczką/przeciwnikiem

Korty najlepiej rezerwować na platformie kluby.org – większość klubów korzysta z tej formy – rezerwujemy 2h/mecz

Znajdujemy przeciwniczkę/przeciwników i po ustaleniu szczegółów -termin, miejsce -na Kluby.org rzucamy wyzwanie, po spotkaniu wpisujemy wynik :)

Proste, łatwe a co najważniejsze – PRZYJEMNE!!!

ŻYCZYMY WSPANIAŁEJ ZABAWY NA KORCIE!!

P.S.

Zasady rozgrywania meczów, punktacja i inne obowiązujące reguły znajdziecie w regulaminie na platformie KLUBY.ORG

 

Zdjęcia

Brak zdjęć
 

Kontakt

TENNIS 4Lejdis
Telefon: 502623731
E-mail: lidia-sidor@wp.pl
Strona internetowa:

Wyróżnione oferty