Informacje

Szkoła Tenisa KAMSPORT, to miejsce stworzone z myślą o pasjonatach tenisa oraz o początkujących, którzy dopiero chcą poznać tę dyscyplinę sportu. Właśnie dla nich przygotowany został profesjonalny program nauczania.

Do każdego poziomu umiejętności, staramy się podejść indywidualnie - by gra sprawiała przyjemność i przynosiła satysfakcję, a zarazem poziom waszych umiejętności wzrastał. Zajęcia dla dzieci prowadzone są w postaci Mini Tenisa oraz w oparciu o program “Tenis 10”, natomiast zajęcia dla młodzieży i dorosłych są zgodne z najnowszymi trendami w nauczaniu tenisa ziemnego.

By wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy różne formy udziału w zajęciach. Poczynając od zajęć indywidualnych - by nauczyć się jak najwięcej, do zajęć w małych grupach 3-4 osobowych – by wspólnie z innymi czerpać radość z gry. Celem jest stworzenie grup o wyrównanym poziomie, dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Wszyscy instruktorzy i trenerzy Szkoły Tenisa KAMSPORT, posiadają uprawnienia nadane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz nieustannie poszerzają swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach doszkalających.

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą zajęć stacjonarnych oraz ofertą obozów tenisowych.

SZKOŁA TENISA KAMSPORT - SPOTKAJMY SIĘ NA KORCIE

WIĘCEJ O NAS I NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE NA: 

WWW.KAMSPORT.PL

INFO@KAMSPORT.PL

608 670 361

Zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3
 

Kontakt

Szkoła Tenisa Kamsport
Telefon: 608 670 361
E-mail: info@kamsport.pl
Strona internetowa: http://www.kamsport.pl

Wyróżnione oferty