Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 4.5 Korczak Błażej 33 16 39:43 295:339 133.00
2 4.5 Próchnicka Ewa 24 16 33:18 237:205 120.00
3 4.5 Chukhray Serhiy 27 15 34:30 291:271 119.00
4 4.5 Janek Alicja 31 13 32:40 291:308 117.00
5 4.5 Turchyn Maxim 19 15 32:9 229:155 112.00
6 5.0 Czabański Jacek 18 16 33:8 224:130 112.00
7 4.5 Szwarc Anita 22 15 31:18 234:178 110.00
8 4.5 Adamus Paweł 18 15 31:11 208:150 105.00
9 4.5 Tłuczewicz Marcin 23 13 30:24 245:202 105.00
10 4.5 Jonczyk Piotr 20 15 31:16 224:182 104.00
11 4.5 Grzymowicz Grzegorz 26 12 31:36 274:302 104.00
12 5.0 Popadiak Łukasz 18 13 30:11 211:122 103.00
13 4.5 Żelazny Paweł 18 13 30:12 215:164 102.00
14 5.0 Wojciechowski Filip 19 14 29:14 211:154 101.00
15 4.5 Goławska Milena 16 14 29:7 189:114 99.00
16 4.5 Michta Jakub 26 10 27:36 250:282 96.00
17 4.5 Mastalerz Paweł 31 8 22:46 265:327 91.00
18 4.5 Kutyba-Tomaszewska Ewa 25 11 24:33 203:251 90.00
19 4.5 Jarząbek Justyna 17 12 25:13 182:154 88.00
20 4.5 Michałek Bartek 13 12 25:3 157:68 86.00
21 4.5 Dalewska Ewa 16 12 25:12 168:118 86.00
22 4.5 Galewicz Zuzanna 14 12 24:5 156:66 85.00
23 4.5 Jaworski Krzysztof 14 12 25:7 161:87 85.00
24 4.5 Krop Andrzej 21 11 22:24 196:211 83.00
25 4.5 Dobrowolski Rafał 14 11 23:8 152:89 80.00
26 5.0 Wachnicki Zbigniew 12 12 24:5 180:117 79.00
27 4.5 Biały Grzegorz 15 11 23:12 164:136 79.00
28 4.5 Wrzosek Bartłomiej 25 8 19:35 189:261 78.00
29 4.5 Sawicki Paweł 11 11 22:1 138:39 76.00
30 4.5 De Pourbaix Edyta 11 11 22:2 143:67 75.00
31 4.5 Wiśnicka Anna 19 9 21:24 189:209 75.00
32 4.5 Alivand Ami 14 10 21:10 169:130 74.00
33 4.5 Rozwadowski Adam 15 10 21:14 150:132 73.00
34 4.5 Gołąbek Piotr 19 8 20:24 192:197 73.00
35 4.5 Madej Karolina 17 8 21:20 171:177 72.00
36 4.5 Socha Magda 18 8 20:22 187:192 72.00
37 5.0 Kałas Filip 12 10 21:6 141:87 72.00
38 4.5 Kot Agnieszka 15 9 20:14 145:138 71.00
39 4.5 Kijewska Karolina 19 8 19:24 174:189 71.00
40 4.5 Sobociński Jakub 13 9 20:8 151:90 71.00
41 4.5 Raksa Karolina 18 7 21:27 191:217 69.00
42 4.5 Wilkołek Joanna 16 8 19:18 170:149 68.00
43 4.5 Zbyrasz Marcin 10 9 19:2 117:37 66.00
44 4.5 Jabłońska Joanna 13 9 18:10 125:90 65.00
45 5.0 Twarowski Jan 11 9 19:7 134:94 64.00
46 4.5 Micek Mirka 14 7 18:15 140:137 63.00
47 4.5 Karolczyk Beata 11 8 17:6 126:79 61.00
48 4.5 Sjoholm Ola 13 8 17:12 133:111 61.00
49 4.5 Smoderek Mariusz 11 8 16:6 125:83 59.00
50 4.5 Baryłowski Krzysztof 11 8 16:6 110:88 59.00
51 4.5 Orłowski Daniel 18 5 16:27 171:197 59.00
52 5.0 Brandys Tomasz 10 7 16:8 126:89 54.00
53 4.5 Barwaniec Jakub 10 7 16:8 113:87 54.00
54 4.5 Przyłębski Marcin 15 5 14:23 130:152 50.00
55 4.5 Wnękowski Daniel 7 7 14:0 85:30 49.00
56 5.0 Grygorowicz Krzysztof 9 7 14:6 93:67 49.00
57 4.5 Masny Hanna 13 6 14:18 130:147 49.00
58 4.5 Zatorski Maciek 15 6 12:21 143:173 48.00
59 5.0 Klauda Piotr 11 6 14:14 129:117 47.00
60 4.5 Ewy Joanna 17 4 11:26 133:185 47.00
61 4.5 Kaźmierska Małgorzata 18 5 12:31 155:216 47.00
62 4.5 Kołodziejski Paweł 10 5 13:10 103:74 46.00
63 4.5 Ryłko Wojciech 7 6 13:2 84:35 45.00
64 4.5 Rodziewicz Kamil 10 6 12:9 96:95 45.00
65 4.5 Ćwik Łukasz 10 5 12:10 108:100 44.00
66 4.5 Żółtowska Aleksandra 11 5 12:13 108:117 44.00
67 4.5 Zawłocki Jacek 7 6 12:3 77:47 42.00
68 4.5 Zając Tomasz 14 4 11:22 108:143 42.00
69 4.5 Bohdan Hanna 9 6 12:9 100:100 42.00
70 4.5 Guzowski Łukasz 6 6 12:1 72:29 41.00
71 4.5 Orzech Paweł 6 6 12:1 74:47 41.00
72 5.0 Rytel Adam 9 5 12:10 83:73 41.00
73 4.5 Żuraw Michał 14 4 11:22 131:162 40.00
74 4.5 Smółkowski Grzegorz 8 5 12:9 102:92 39.00
75 4.5 Nowacki Marcin 12 4 9:16 90:124 38.00
76 4.5 Dobrowolski Jacek 19 2 8:36 114:248 37.00
77 4.5 Niemiec Tomasz 10 3 10:14 92:115 36.00
78 5.0 Perez Jaime 6 5 10:3 74:55 35.00
79 5.0 Barlik Artur 6 4 10:6 80:68 32.00
80 5.0 Kowalski Grzesiek 5 4 9:2 59:15 31.00
81 4.5 Szymelfejnik Tomasz 10 3 8:15 77:96 31.00
82 4.5 Dałek Małgorzata 10 3 8:15 93:123 31.00
83 5.0 Orlecki Paweł 7 3 8:8 71:68 29.00
84 4.5 Paluch Wojciech 11 1 8:20 110:157 29.00
85 5.0 Sanchez-Molla Carlos 5 4 8:3 58:42 28.00
86 5.0 Rybicki Jarosław 7 4 8:9 64:78 28.00
87 4.5 Chojecka Ewa 8 3 7:10 63:78 28.00
88 5.0 Torój Eryk 9 3 7:14 76:105 27.00
89 4.5 Milczarek Mateusz 10 3 6:15 85:117 27.00
90 4.5 Majewski Alex 6 3 7:6 69:56 26.00
91 4.5 Malecki Adam 6 3 7:6 75:75 26.00
92 5.0 Berezowski Władzisław 7 3 6:8 59:68 25.00
93 4.5 Karwasiński Dariusz 8 2 6:13 68:83 23.00
94 4.5 Łukaszewicz Marcin 15 1 3:28 87:184 23.00
95 4.5 Bujak Hubert 14 1 3:26 73:164 22.00
96 5.0 Dudek Jan 3 3 6:0 36:10 21.00
97 5.0 Brancato Francesco 3 3 6:0 36:14 21.00
98 4.5 Pałka Grzegorz 3 3 6:0 36:16 21.00
99 4.5 Fundaro Manlio 4 3 6:3 42:33 21.00
100 4.5 Warmiński Łukasz 9 2 4:14 45:93 21.00
101 4.5 Borsukiewicz Adam 7 2 5:10 51:76 20.00
102 4.5 Jędrzejak Witosław 9 2 4:15 64:97 20.00
103 4.5 Górska Małgorzata 8 1 5:14 68:106 20.00
104 4.5 Rogóski Patryk 6 2 5:8 48:57 20.00
105 4.5 Stępniewski Paweł 5 3 6:7 48:59 20.00
106 5.0 Wąsała Jakub 3 3 6:1 35:15 20.00
107 5.0 Stepien Gabriel 5 2 5:7 58:62 18.00
108 4.5 Migdał Aleksandra 3 2 5:2 40:33 17.00
109 4.5 Wareluk Justyna 5 2 4:6 37:47 17.00
110 4.5 Wardynska Katarzyna 5 2 4:6 43:53 17.00
111 4.5 Rebkowiec Grzegorz 5 2 4:6 28:45 17.00
112 4.5 Domaradzki Krzysztof 4 2 5:6 36:41 16.00
113 5.0 Kowalczyk Jarosław 9 1 3:17 54:106 16.00
114 4.5 Świerzbiński Waldemar 3 2 4:2 34:22 15.00
115 4.5 Cwiklinski Michal 4 1 5:7 44:52 15.00
116 4.5 Karłowska Alicja 6 1 4:11 56:77 15.00
117 4.5 Sobstyl Ines 8 1 3:15 62:98 15.00
118 5.0 Tomaszewski Paweł 2 2 4:0 24:8 14.00
119 4.5 Gajewski Jan 2 2 4:0 25:10 14.00
120 4.5 Skiendzielewski Szymon 2 2 4:0 25:12 14.00
121 4.5 Trzaska Sebastian 4 2 4:6 43:47 14.00
122 4.5 Paprocka Wioletta 4 1 4:6 30:37 14.00
123 4.5 Zwoliński Daniel 5 1 4:9 61:67 14.00
124 4.5 Strowski Jan 6 1 3:10 49:67 14.00
125 4.5 Arciszewska Anna 6 1 3:10 48:71 14.00
126 4.5 Czerniawska Kamila 6 1 3:11 45:70 13.00
127 4.5 Tenn Danil 8 1 2:15 39:93 13.00
128 4.5 Fituch Maciej 4 1 3:6 40:41 12.00
129 5.0 Niedzielski Michal 4 1 3:6 44:53 12.00
130 4.5 Karcz Krzysztof 4 1 3:6 27:42 12.00
131 4.5 Kudła Radosław 6 1 2:10 38:61 12.00
132 4.5 Adamczyk Marta 8 0 2:16 45:102 12.00
133 4.5 Litniewska Katarzyna 10 0 1:20 42:115 12.00
134 4.5 Gruszczynski Witold 2 1 3:2 21:14 10.00
135 4.5 Rosa Anna 5 1 2:9 32:57 10.00
136 4.5 Drągowski Łukasz 11 0 0:23 29:128 10.00
137 4.5 Tomczyk Joanna 5 0 2:10 33:62 9.00
138 5.0 Dąbrowski Olaf 2 1 2:2 14:16 8.00
139 4.5 Kubań Agnieszka 3 1 2:5 23:39 8.00
140 4.5 Krzyżanowska Kasia 8 0 0:16 36:96 8.00
141 4.5 Kaniewski Łukasz 8 0 0:16 32:97 8.00
142 4.5 Bijałd Wiktoria 2 2 3:0 23:11 7.00
143 4.5 Leśniański Grzegorz 1 1 2:0 12:4 7.00
144 4.5 Isakov Max 1 1 2:0 12:6 7.00
145 4.5 Przybył Filip 2 1 2:3 25:25 7.00
146 4.5 Krajewski Andrzej 7 0 0:14 30:85 7.00
147 4.5 Sviripa Roman 1 1 2:1 13:10 6.00
148 4.5 Wielec Magdalena 1 1 2:1 11:9 6.00
149 4.5 Michalski Łukasz 4 0 1:8 36:55 6.00
150 4.5 Kastsiuchuk Andrei 4 0 1:8 35:54 6.00
151 4.5 Szczepaniak Justyna 3 0 1:6 20:34 5.00
152 4.5 Jakubowski Mikołaj 2 0 1:4 16:23 4.00
153 4.0 Ożóg Katarzyna 2 0 1:4 13:23 4.00
154 4.5 Dudek Maciej 4 0 0:8 11:48 4.00
155 4.5 Movchan Alex 1 0 1:2 10:13 3.00
156 4.5 Sidor Lidia 3 0 0:6 20:37 3.00
157 4.5 Adamowicz Marta 3 0 0:6 19:38 3.00
158 4.5 Sajdek Michał 3 0 0:6 11:36 3.00
159 4.5 Wróblewski Jan 2 0 0:4 16:26 2.00
160 4.5 Walczak Anna 1 0 0:2 9:13 1.00
161 4.5 Wiśniewski Maciej 1 0 0:2 8:13 1.00
162 4.5 Mokrzecka Marzena 1 0 0:2 6:12 1.00
163 4.5 Kowalska Agata 1 0 0:2 4:12 1.00
164 4.5 Fabjaniak Katarzyna 1 0 0:2 4:12 1.00
165 4.5 Kozłowska Anna 1 0 0:2 3:12 1.00
166 4.5 Wach Miłosława 1 0 0:2 2:12 1.00
167 4.5 Michalczuk Paweł 1 0 0:2 2:12 1.00
168 4.5 Maleszewski Tomasz 1 0 0:2 2:12 1.00
169 5.0 Szymczykiewicz Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
170 5.0 Bojar Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
171 4.5 Lasota Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
172 5.0 Greg Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
173 5.0 Gregorczyk Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
174 5.0 Jarosz Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
175 5.0 Jędral Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
176 5.0 Kamieńska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
177 5.0 Karasek Jędrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
178 5.0 Kustra Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
179 5.0 Machnicki Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
180 5.0 Majchrzak Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
181 5.0 Malinowski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
182 Kowalczuk Mikołaj 0 0 0:0 0:0 0.00
183 5.0 Mitura Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
184 5.0 Wroński Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
185 5.0 Nieroda Kuba 0 0 0:0 0:0 0.00
186 4.0 Walczak Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
187 5.0 Urbanowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
188 5.0 Ulanowski Hubert 0 0 0:0 0:0 0.00
189 5.0 Szymański Dominik 0 0 0:0 0:0 0.00
190 5.0 Oryl Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
191 5.0 Pelc Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
192 5.0 Piatek Sebastian 0 0 0:0 0:0 0.00
193 5.0 Rzepliński Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
194 5.0 Sadowski Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
195 5.0 Will Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
196 4.5 Bąk Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
197 4.5 Gr Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
198 4.5 Betlejewski Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
199 4.5 Hinz Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
200 4.5 Kamenshcikov Yevhenii 0 0 0:0 0:0 0.00
201 4.5 Kazoń Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
202 4.5 Król Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
203 4.5 Łęski Tymoteusz 0 0 0:0 0:0 0.00
204 4.5 Malinowski Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
205 4.5 Miszewski Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
206 5.0 Pawłowski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
207 4.5 Popowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
208 4.5 Piątkowska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
209 4.5 Pogłód Franciszek 0 0 0:0 0:0 0.00
210 4.5 Pryshlyak Olha 0 0 0:0 0:0 0.00
211 4.5 Pyka Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
212 4.5 Robakiewicz Lukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
213 4.5 Rot Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
214 4.5 Rutkowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
215 4.5 Sykulak Lidia 0 0 0:0 0:0 0.00
216 4.5 Urbaniak Arkadiusz 0 0 0:0 0:0 0.00
217 4.5 Wasilewicz Iga 0 0 0:0 0:0 0.00
218 4.5 Wysoczański Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
219 4.5 Kostrzewska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
220 5.0 Radecka Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
221 5.0 Bicki Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
222 4.5 Sobieszek Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
223 4.5 Kurowski Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
224 4.5 Pasternak Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
225 4.5 Ono Yoshua 0 0 0:0 0:0 0.00
226 5.0 Jankowski Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
227 4.5 Lewanty Franek 0 0 0:0 0:0 0.00
228 4.5 Tomaszewski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
229 4.5 Pachowski Janek 0 0 0:0 0:0 0.00
230 4.5 Urban Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
231 4.5 Kassir Ahmad 0 0 0:0 0:0 0.00
232 5.0 Semeniuk Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
233 5.5 Dowbor Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
234 4.5 Kmieciak Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
235 5.0 Giełczyk Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
236 4.5 Kotfis Andrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
237 5.0 Kotwicki Wiktor 0 0 0:0 0:0 0.00
238 4.5 Gutowski Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
239 4.5 Gawryszewska Julia 0 0 0:0 0:0 0.00
240 5.0 Pałka Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
241 4.5 Pierzchała Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
242 4.5 Mrozowski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
243 4.5 Janusz Norbert 0 0 0:0 0:0 0.00
244 4.5 Zięba Sebastian 0 0 0:0 0:0 0.00
245 4.5 Leszczyński Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
246 4.5 Szałajko Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
247 5.0 Krawczyk Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
248 4.5 Sampławski Kacper 0 0 0:0 0:0 0.00
249 4.5 Łukasiak Bartek 0 0 0:0 0:0 0.00
250 4.5 Szubski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
251 4.5 Szwałek Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
252 4.5 Pratt Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
253 4.5 Maliszewska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
254 4.5 Szabłowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
255 4.5 Siudek Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
256 4.5 Gębski Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
257 5.0 Wrona Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
258 5.0 Kłos Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
259 5.0 Donica Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
260 4.5 Okuniewicz Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
261 4.5 Pływacz Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
262 4.5 Świderek Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
263 4.5 Strzeszewski Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
264 5.5 Siadaczka Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
265 4.5 Dalewski Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
266 4.5 Gruchal Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
267 4.5 Rafał Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
268 4.5 Żardecki Andrzej Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
269 4.5 Zachwiej Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
270 4.5 Janik Kacper 0 0 0:0 0:0 0.00
271 4.5 Grabarczyk Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
272 4.5 Śnieżyński Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
273 4.5 Panasik Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
274 5.0 Zlobicki Kiryl 0 0 0:0 0:0 0.00
275 5.0 Wójcik Janusz 0 0 0:0 0:0 0.00
276 5.0 Długołęcki Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
277 4.5 Ivanchenko Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
278 4.5 Kopa Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
279 4.5 Wysocki Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
280 4.5 Gancia Massimiliano 0 0 0:0 0:0 0.00
281 4.5 Szostak Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
282 4.5 Wojciechowski Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
283 4.5 Zatorski Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
284 4.5 Sumiński Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
285 5.0 Reit Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
286 4.5 Minsk Danil 0 0 0:0 0:0 0.00
287 4.5 Zasada Kacper 0 0 0:0 0:0 0.00
288 5.0 Poradowski Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
289 4.5 Lidwin Weronika 0 0 0:0 0:0 0.00
290 4.5 Komorowski Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
291 5.0 Piekarska Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
292 4.5 Kujawa Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
293 4.5 Zięba Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
294 5.0 Matysiak Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
295 4.5 Mińkowski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
296 4.5 Gonet Sebastian 0 0 0:0 0:0 0.00
297 4.5 Marciszewski Adrian 0 0 0:0 0:0 0.00
298 4.5 Wieczorek Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
299 4.5 Jachimek Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
300 4.5 Winogrodzki Aleksander 0 0 0:0 0:0 0.00
301 4.5 Baran Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
302 4.5 Wcisło Alicja 0 0 0:0 0:0 0.00
303 Tomoń Mirosław 0 0 0:0 0:0 0.00
304 4.5 Luczaj Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
305 5.0 Górski Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
306 4.5 Kaśnikowski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
307 4.5 Wojnicki Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
308 5.0 Petrykowski Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
309 5.0 Skarżyński Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
310 4.5 Minda Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
311 4.5 Loika Vitaliy 0 0 0:0 0:0 0.00
312 4.5 Spinek Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
313 5.0 Morozov Włodimir 0 0 0:0 0:0 0.00
314 4.5 Kovshun Dmytro 0 0 0:0 0:0 0.00
315 4.5 Lapikau Aliaksandr 0 0 0:0 0:0 0.00
316 Rojek Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
317 5.0 Głowacki Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
318 5.0 Górski Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
319 Vargas David 0 0 0:0 0:0 0.00
320 4.5 Kriwko Vital 0 0 0:0 0:0 0.00
321 5.0 Duś Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
322 4.5 Francois Victor 0 0 0:0 0:0 0.00
323 5.0 Listopad Greg 0 0 0:0 0:0 0.00
324 4.5 Niewiadomski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
325 4.5 Niwiński Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
326 4.5 Baryłowska Martyna 0 0 0:0 0:0 0.00
327 4.5 Kanonenko Vlad 0 0 0:0 0:0 0.00
328 4.5 Jakubowski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
329 4.5 Stefański Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
330 4.5 Lutoborska Zofia 0 0 0:0 0:0 0.00
331 4.5 Pestrak Sergey 0 0 0:0 0:0 0.00
332 4.5 Bartkiewicz Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
333 4.5 Kępka Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
334 4.5 Lisogurski Olek 0 0 0:0 0:0 0.00
335 5.0 Leone Jacopo 0 0 0:0 0:0 0.00
336 4.5 Bąkała Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
337 4.5 Gutkiewicz Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
338 5.0 Osak Adrian 0 0 0:0 0:0 0.00
339 4.5 Koćmiel Szymon 0 0 0:0 0:0 0.00
340 5.0 Ciurko Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
341 4.5 Chmielewski Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
342 5.0 Żywiecka Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
343 4.5 Bluszcz Julia 0 0 0:0 0:0 0.00
344 4.5 Hilt Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
345 4.5 Machon Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
346 5.0 Łukasiewicz Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
347 4.5 Cuber Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
348 4.5 Koziarski Amadeusz 0 0 0:0 0:0 0.00
349 5.0 Marek Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
350 5.0 Bekas Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
351 5.0 Kwitowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
352 4.5 Potulski Mirosław 0 0 0:0 0:0 0.00
353 4.5 Kruk Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
354 Martins Marco 0 0 0:0 0:0 0.00
355 5.0 Malawski Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
356 5.0 Bakuła Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
357 Morozov Vladimir 0 0 0:0 0:0 0.00
358 4.5 Borowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
359 5.0 Wac Radek 0 0 0:0 0:0 0.00
360 4.5 Komosińska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
361 4.5 Sokolov Mykola 0 0 0:0 0:0 0.00
362 5.0 Krzyżanowski Mikołaj 0 0 0:0 0:0 0.00
363 5.0 Ciok Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
364 4.5 Herman Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
365 5.0 Anwar Fahad 0 0 0:0 0:0 0.00
366 4.0 Steckiewicz Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
367 5.0 Mędel Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
368 5.0 Szczepanowski Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
369 4.5 Słabicka Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
370 4.5 Ostaszewicz Zuzanna 0 0 0:0 0:0 0.00
371 4.5 Tarnas Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
372 4.5 Kunicki Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
373 4.5 Kielan Arkadiusz 0 0 0:0 0:0 0.00
374 4.5 Pazdyka Krystian 0 0 0:0 0:0 0.00
375 4.5 Doktor Marc 0 0 0:0 0:0 0.00
376 5.5 Janiak Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
377 5.0 Szczepaniuk Cezary 0 0 0:0 0:0 0.00
378 4.5 Mulić Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
379 4.5 Kociołek Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
380 4.5 Porycki Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
381 4.5 Mironowicz Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
382 4.5 Rajska Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
383 4.5 Negm Tarek 0 0 0:0 0:0 0.00
384 4.5 Cędrowski Kacper 0 0 0:0 0:0 0.00
385 4.5 Małecki Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
386 4.5 Masarczyk Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
387 4.5 Żandarowska Magda 0 0 0:0 0:0 0.00
388 5.0 Knapik Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
389 5.0 Dobroński Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
390 5.0 Markiewicz Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
391 Zheng Yingjie 0 0 0:0 0:0 0.00
392 4.5 Rowicka Marzena 0 0 0:0 0:0 0.00
393 4.5 Rydz Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
394 4.5 Bruzge Sarunas 0 0 0:0 0:0 0.00
395 4.5 Vaitkus Zygimantas 0 0 0:0 0:0 0.00
396 4.5 Oleszczuk Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
397 4.5 Kornacki Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
398 5.0 Paturej Zenon 0 0 0:0 0:0 0.00
399 4.5 Wieczorek Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
400 4.5 Michalski Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
401 4.5 Ząbecki Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
402 4.5 Fejcak Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
403 4.5 Wichrowski Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
404 4.5 Piasecki Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
405 4.5 Sopova Oleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
406 4.5 Mokokomali Morapeli 0 0 0:0 0:0 0.00
407 4.5 Kudina Lena 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 7.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 7.00 pkt.
  • 3:0 - 7.00 pkt.
  • 2:1 - 6.00 pkt.
  • 1:2 - 3.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Korczak Błażej 33 16 39:43 295:339 133.00
2 Próchnicka Ewa 24 16 33:18 237:205 120.00
3 Chukhray Serhiy 27 15 34:30 291:271 119.00
4 Janek Alicja 31 13 32:40 291:308 117.00
5 Turchyn Maxim 19 15 32:9 229:155 112.00 1 1 2:0 13:10 7.00
6 Czabański Jacek 18 16 33:8 224:130 112.00 1 0 0:2 10:13 1.00
7 Szwarc Anita 22 15 31:18 234:178 110.00
8 Adamus Paweł 18 15 31:11 208:150 105.00 0 0 0:0 0:0 0.00
9 Tłuczewicz Marcin 23 13 30:24 245:202 105.00 0 0 0:0 0:0 0.00
10 Jonczyk Piotr 20 15 31:16 224:182 104.00 0 0 0:0 0:0 0.00
11 Grzymowicz Grzegorz 26 12 31:36 274:302 104.00 0 0 0:0 0:0 0.00
12 Popadiak Łukasz 18 13 30:11 211:122 103.00
13 Żelazny Paweł 18 13 30:12 215:164 102.00
14 Wojciechowski Filip 19 14 29:14 211:154 101.00
15 Goławska Milena 16 14 29:7 189:114 99.00
16 Michta Jakub 26 10 27:36 250:282 96.00
17 Mastalerz Paweł 31 8 22:46 265:327 91.00
18 Kutyba-Tomaszewska Ewa 25 11 24:33 203:251 90.00
19 Jarząbek Justyna 17 12 25:13 182:154 88.00
20 Michałek Bartek 13 12 25:3 157:68 86.00 0 0 0:0 0:0 0.00
21 Dalewska Ewa 16 12 25:12 168:118 86.00 0 0 0:0 0:0 0.00
22 Galewicz Zuzanna 14 12 24:5 156:66 85.00 0 0 0:0 0:0 0.00
23 Jaworski Krzysztof 14 12 25:7 161:87 85.00 0 0 0:0 0:0 0.00
24 Krop Andrzej 21 11 22:24 196:211 83.00
25 Dobrowolski Rafał 14 11 23:8 152:89 80.00
26 Wachnicki Zbigniew 12 12 24:5 180:117 79.00 0 0 0:0 0:0 0.00
27 Biały Grzegorz 15 11 23:12 164:136 79.00 0 0 0:0 0:0 0.00
28 Wrzosek Bartłomiej 25 8 19:35 189:261 78.00
29 Sawicki Paweł 11 11 22:1 138:39 76.00
30 De Pourbaix Edyta 11 11 22:2 143:67 75.00 1 1 2:0 12:4 7.00
31 Wiśnicka Anna 19 9 21:24 189:209 75.00 1 0 0:2 4:12 1.00
32 Alivand Ami 14 10 21:10 169:130 74.00
33 Rozwadowski Adam 15 10 21:14 150:132 73.00 0 0 0:0 0:0 0.00
34 Gołąbek Piotr 19 8 20:24 192:197 73.00 0 0 0:0 0:0 0.00
35 Madej Karolina 17 8 21:20 171:177 72.00 2 2 4:1 25:16 13.00
36 Socha Magda 18 8 20:22 187:192 72.00 2 0 1:4 16:25 4.00
37 Kałas Filip 12 10 21:6 141:87 72.00 0 0 0:0 0:0 0.00
38 Kot Agnieszka 15 9 20:14 145:138 71.00 1 1 2:0 12:6 7.00
39 Kijewska Karolina 19 8 19:24 174:189 71.00 1 0 0:2 6:12 1.00
40 Sobociński Jakub 13 9 20:8 151:90 71.00 0 0 0:0 0:0 0.00
41 Raksa Karolina 18 7 21:27 191:217 69.00
42 Wilkołek Joanna 16 8 19:18 170:149 68.00
43 Zbyrasz Marcin 10 9 19:2 117:37 66.00
44 Jabłońska Joanna 13 9 18:10 125:90 65.00
45 Twarowski Jan 11 9 19:7 134:94 64.00
46 Micek Mirka 14 7 18:15 140:137 63.00
47 Karolczyk Beata 11 8 17:6 126:79 61.00 0 0 0:0 0:0 0.00
48 Sjoholm Ola 13 8 17:12 133:111 61.00 0 0 0:0 0:0 0.00
49 Smoderek Mariusz 11 8 16:6 125:83 59.00 0 0 0:0 0:0 0.00
50 Baryłowski Krzysztof 11 8 16:6 110:88 59.00 0 0 0:0 0:0 0.00
51 Orłowski Daniel 18 5 16:27 171:197 59.00 0 0 0:0 0:0 0.00
52 Brandys Tomasz 10 7 16:8 126:89 54.00 0 0 0:0 0:0 0.00
53 Barwaniec Jakub 10 7 16:8 113:87 54.00 0 0 0:0 0:0 0.00
54 Przyłębski Marcin 15 5 14:23 130:152 50.00
55 Wnękowski Daniel 7 7 14:0 85:30 49.00 0 0 0:0 0:0 0.00
56 Grygorowicz Krzysztof 9 7 14:6 93:67 49.00 0 0 0:0 0:0 0.00
57 Masny Hanna 13 6 14:18 130:147 49.00 0 0 0:0 0:0 0.00
58 Zatorski Maciek 15 6 12:21 143:173 48.00
59 Klauda Piotr 11 6 14:14 129:117 47.00 0 0 0:0 0:0 0.00
60 Ewy Joanna 17 4 11:26 133:185 47.00 0 0 0:0 0:0 0.00
61 Kaźmierska Małgorzata 18 5 12:31 155:216 47.00 0 0 0:0 0:0 0.00
62 Kołodziejski Paweł 10 5 13:10 103:74 46.00
63 Ryłko Wojciech 7 6 13:2 84:35 45.00 0 0 0:0 0:0 0.00
64 Rodziewicz Kamil 10 6 12:9 96:95 45.00 0 0 0:0 0:0 0.00
65 Ćwik Łukasz 10 5 12:10 108:100 44.00 0 0 0:0 0:0 0.00
66 Żółtowska Aleksandra 11 5 12:13 108:117 44.00 0 0 0:0 0:0 0.00
67 Zawłocki Jacek 7 6 12:3 77:47 42.00 1 1 2:0 13:7 7.00
68 Zając Tomasz 14 4 11:22 108:143 42.00 1 0 0:2 7:13 1.00
69 Bohdan Hanna 9 6 12:9 100:100 42.00 0 0 0:0 0:0 0.00
70 Guzowski Łukasz 6 6 12:1 72:29 41.00 0 0 0:0 0:0 0.00
71 Orzech Paweł 6 6 12:1 74:47 41.00 0 0 0:0 0:0 0.00
72 Rytel Adam 9 5 12:10 83:73 41.00 0 0 0:0 0:0 0.00
73 Żuraw Michał 14 4 11:22 131:162 40.00
74 Smółkowski Grzegorz 8 5 12:9 102:92 39.00
75 Nowacki Marcin 12 4 9:16 90:124 38.00
76 Dobrowolski Jacek 19 2 8:36 114:248 37.00
77 Niemiec Tomasz 10 3 10:14 92:115 36.00
78 Perez Jaime 6 5 10:3 74:55 35.00
79 Barlik Artur 6 4 10:6 80:68 32.00
80 Kowalski Grzesiek 5 4 9:2 59:15 31.00 0 0 0:0 0:0 0.00
81 Szymelfejnik Tomasz 10 3 8:15 77:96 31.00 0 0 0:0 0:0 0.00
82 Dałek Małgorzata 10 3 8:15 93:123 31.00 0 0 0:0 0:0 0.00
83 Orlecki Paweł 7 3 8:8 71:68 29.00 0 0 0:0 0:0 0.00
84 Paluch Wojciech 11 1 8:20 110:157 29.00 0 0 0:0 0:0 0.00
85 Sanchez-Molla Carlos 5 4 8:3 58:42 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
86 Rybicki Jarosław 7 4 8:9 64:78 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
87 Chojecka Ewa 8 3 7:10 63:78 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
88 Torój Eryk 9 3 7:14 76:105 27.00 0 0 0:0 0:0 0.00
89 Milczarek Mateusz 10 3 6:15 85:117 27.00 0 0 0:0 0:0 0.00
90 Majewski Alex 6 3 7:6 69:56 26.00 0 0 0:0 0:0 0.00
91 Malecki Adam 6 3 7:6 75:75 26.00 0 0 0:0 0:0 0.00
92 Berezowski Władzisław 7 3 6:8 59:68 25.00
93 Karwasiński Dariusz 8 2 6:13 68:83 23.00 0 0 0:0 0:0 0.00
94 Łukaszewicz Marcin 15 1 3:28 87:184 23.00 0 0 0:0 0:0 0.00
95 Bujak Hubert 14 1 3:26 73:164 22.00
96 Dudek Jan 3 3 6:0 36:10 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
97 Brancato Francesco 3 3 6:0 36:14 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
98 Pałka Grzegorz 3 3 6:0 36:16 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
99 Fundaro Manlio 4 3 6:3 42:33 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
100 Warmiński Łukasz 9 2 4:14 45:93 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
101 Borsukiewicz Adam 7 2 5:10 51:76 20.00 1 1 2:0 12:4 7.00
102 Jędrzejak Witosław 9 2 4:15 64:97 20.00 1 0 0:2 4:12 1.00
103 Górska Małgorzata 8 1 5:14 68:106 20.00 0 0 0:0 0:0 0.00
104 Rogóski Patryk 6 2 5:8 48:57 20.00 0 0 0:0 0:0 0.00
105 Stępniewski Paweł 5 3 6:7 48:59 20.00 0 0 0:0 0:0 0.00
106 Wąsała Jakub 3 3 6:1 35:15 20.00 0 0 0:0 0:0 0.00
107 Stepien Gabriel 5 2 5:7 58:62 18.00
108 Migdał Aleksandra 3 2 5:2 40:33 17.00 0 0 0:0 0:0 0.00
109 Wareluk Justyna 5 2 4:6 37:47 17.00 0 0 0:0 0:0 0.00
110 Wardynska Katarzyna 5 2 4:6 43:53 17.00 0 0 0:0 0:0 0.00
111 Rebkowiec Grzegorz 5 2 4:6 28:45 17.00 0 0 0:0 0:0 0.00
112 Domaradzki Krzysztof 4 2 5:6 36:41 16.00 0 0 0:0 0:0 0.00
113 Kowalczyk Jarosław 9 1 3:17 54:106 16.00 0 0 0:0 0:0 0.00
114 Świerzbiński Waldemar 3 2 4:2 34:22 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
115 Cwiklinski Michal 4 1 5:7 44:52 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
116 Karłowska Alicja 6 1 4:11 56:77 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
117 Sobstyl Ines 8 1 3:15 62:98 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
118 Tomaszewski Paweł 2 2 4:0 24:8 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
119 Gajewski Jan 2 2 4:0 25:10 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
120 Skiendzielewski Szymon 2 2 4:0 25:12 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
121 Trzaska Sebastian 4 2 4:6 43:47 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
122 Paprocka Wioletta 4 1 4:6 30:37 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
123 Zwoliński Daniel 5 1 4:9 61:67 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
124 Strowski Jan 6 1 3:10 49:67 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
125 Arciszewska Anna 6 1 3:10 48:71 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
126 Czerniawska Kamila 6 1 3:11 45:70 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
127 Tenn Danil 8 1 2:15 39:93 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
128 Fituch Maciej 4 1 3:6 40:41 12.00 0 0 0:0 0:0 0.00
129 Niedzielski Michal 4 1 3:6 44:53 12.00 0 0 0:0 0:0 0.00
130 Karcz Krzysztof 4 1 3:6 27:42 12.00 0 0 0:0 0:0 0.00
131 Kudła Radosław 6 1 2:10 38:61 12.00 0 0 0:0 0:0 0.00
132 Adamczyk Marta 8 0 2:16 45:102 12.00 0 0 0:0 0:0 0.00
133 Litniewska Katarzyna 10 0 1:20 42:115 12.00 0 0 0:0 0:0 0.00
134 Gruszczynski Witold 2 1 3:2 21:14 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
135 Rosa Anna 5 1 2:9 32:57 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
136 Drągowski Łukasz 11 0 0:23 29:128 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
137 Tomczyk Joanna 5 0 2:10 33:62 9.00
138 Dąbrowski Olaf 2 1 2:2 14:16 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
139 Kubań Agnieszka 3 1 2:5 23:39 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
140 Krzyżanowska Kasia 8 0 0:16 36:96 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
141 Kaniewski Łukasz 8 0 0:16 32:97 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
142 Bijałd Wiktoria 2 2 3:0 23:11 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
143 Leśniański Grzegorz 1 1 2:0 12:4 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
144 Isakov Max 1 1 2:0 12:6 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
145 Przybył Filip 2 1 2:3 25:25 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
146 Krajewski Andrzej 7 0 0:14 30:85 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
147 Sviripa Roman 1 1 2:1 13:10 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
148 Wielec Magdalena 1 1 2:1 11:9 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
149 Michalski Łukasz 4 0 1:8 36:55 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
150 Kastsiuchuk Andrei 4 0 1:8 35:54 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
151 Szczepaniak Justyna 3 0 1:6 20:34 5.00
152 Jakubowski Mikołaj 2 0 1:4 16:23 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
153 Ożóg Katarzyna 2 0 1:4 13:23 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
154 Dudek Maciej 4 0 0:8 11:48 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
155 Movchan Alex 1 0 1:2 10:13 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
156 Sidor Lidia 3 0 0:6 20:37 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
157 Adamowicz Marta 3 0 0:6 19:38 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
158 Sajdek Michał 3 0 0:6 11:36 3.00 0 0 0:0 0:0 0.00
159 Wróblewski Jan 2 0 0:4 16:26 2.00
160 Walczak Anna 1 0 0:2 9:13 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
161 Wiśniewski Maciej 1 0 0:2 8:13 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
162 Mokrzecka Marzena 1 0 0:2 6:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
163 Kowalska Agata 1 0 0:2 4:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
164 Fabjaniak Katarzyna 1 0 0:2 4:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
165 Kozłowska Anna 1 0 0:2 3:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
166 Wach Miłosława 1 0 0:2 2:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
167 Michalczuk Paweł 1 0 0:2 2:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
168 Maleszewski Tomasz 1 0 0:2 2:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
169 Szymczykiewicz Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
170 Bojar Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
171 Lasota Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
172 Greg Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
173 Gregorczyk Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
174 Jarosz Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
175 Jędral Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
176 Kamieńska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
177 Karasek Jędrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
178 Kustra Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
179 Machnicki Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
180 Majchrzak Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
181 Malinowski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
182 Kowalczuk Mikołaj 0 0 0:0 0:0 0.00
183 Mitura Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
184 Wroński Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
185 Nieroda Kuba 0 0 0:0 0:0 0.00
186 Walczak Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
187 Urbanowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
188 Ulanowski Hubert 0 0 0:0 0:0 0.00
189 Szymański Dominik 0 0 0:0 0:0 0.00
190 Oryl Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
191 Pelc Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
192 Piatek Sebastian 0 0 0:0 0:0 0.00
193 Rzepliński Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
194 Sadowski Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
195 Will Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
196 Bąk Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
197 Gr Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
198 Betlejewski Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
199 Hinz Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
200 Kamenshcikov Yevhenii 0 0 0:0 0:0 0.00
201 Kazoń Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
202 Król Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
203 Łęski Tymoteusz 0 0 0:0 0:0 0.00
204 Malinowski Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
205 Miszewski Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
206 Pawłowski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
207 Popowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
208 Piątkowska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
209 Pogłód Franciszek 0 0 0:0 0:0 0.00
210 Pryshlyak Olha 0 0 0:0 0:0 0.00
211 Pyka Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
212 Robakiewicz Lukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
213 Rot Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
214 Rutkowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
215 Sykulak Lidia 0 0 0:0 0:0 0.00
216 Urbaniak Arkadiusz 0 0 0:0 0:0 0.00
217 Wasilewicz Iga 0 0 0:0 0:0 0.00
218 Wysoczański Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
219 Kostrzewska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
220 Radecka Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
221 Bicki Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
222 Sobieszek Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
223 Kurowski Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
224 Pasternak Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
225 Ono Yoshua 0 0 0:0 0:0 0.00
226 Jankowski Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
227 Lewanty Franek 0 0 0:0 0:0 0.00
228 Tomaszewski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
229 Pachowski Janek 0 0 0:0 0:0 0.00
230 Urban Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
231 Kassir Ahmad 0 0 0:0 0:0 0.00
232 Semeniuk Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
233 Dowbor Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
234 Kmieciak Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
235 Giełczyk Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
236 Kotfis Andrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
237 Kotwicki Wiktor 0 0 0:0 0:0 0.00
238 Gutowski Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
239 Gawryszewska Julia 0 0 0:0 0:0 0.00
240 Pałka Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
241 Pierzchała Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
242 Mrozowski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
243 Janusz Norbert 0 0 0:0 0:0 0.00
244 Zięba Sebastian 0 0 0:0 0:0 0.00
245 Leszczyński Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
246 Szałajko Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
247 Krawczyk Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
248 Sampławski Kacper 0 0 0:0 0:0 0.00
249 Łukasiak Bartek 0 0 0:0 0:0 0.00
250 Szubski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
251 Szwałek Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
252 Pratt Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
253 Maliszewska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
254 Szabłowski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
255 Siudek Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
256 Gębski Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
257 Wrona Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
258 Kłos Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
259 Donica Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
260 Okuniewicz Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
261 Pływacz Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
262 Świderek Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
263 Strzeszewski Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
264 Siadaczka Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
265 Dalewski Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
266 Gruchal Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
267 Rafał Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
268 Żardecki Andrzej Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
269 Zachwiej Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
270 Janik Kacper 0 0 0:0 0:0 0.00
271 Grabarczyk Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
272 Śnieżyński Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
273 Panasik Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
274 Zlobicki Kiryl 0 0 0:0 0:0 0.00
275 Wójcik Janusz 0 0 0:0 0:0 0.00
276 Długołęcki Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
277 Ivanchenko Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
278 Kopa Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
279 Wysocki Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
280 Gancia Massimiliano 0 0 0:0 0:0 0.00
281 Szostak Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
282 Wojciechowski Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
283 Zatorski Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
284 Sumiński Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
285 Reit Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
286 Minsk Danil 0 0 0:0 0:0 0.00
287 Zasada Kacper 0 0 0:0 0:0 0.00
288 Poradowski Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
289 Lidwin Weronika 0 0 0:0 0:0 0.00
290 Komorowski Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
291 Piekarska Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
292 Kujawa Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
293 Zięba Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
294 Matysiak Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
295 Mińkowski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
296 Gonet Sebastian 0 0 0:0 0:0 0.00
297 Marciszewski Adrian 0 0 0:0 0:0 0.00
298 Wieczorek Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
299 Jachimek Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
300 Winogrodzki Aleksander 0 0 0:0 0:0 0.00
301 Baran Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
302 Wcisło Alicja 0 0 0:0 0:0 0.00
303 Tomoń Mirosław 0 0 0:0 0:0 0.00
304 Luczaj Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
305 Górski Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
306 Kaśnikowski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
307 Wojnicki Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
308 Petrykowski Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
309 Skarżyński Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
310 Minda Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
311 Loika Vitaliy 0 0 0:0 0:0 0.00
312 Spinek Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
313 Morozov Włodimir 0 0 0:0 0:0 0.00
314 Kovshun Dmytro 0 0 0:0 0:0 0.00
315 Lapikau Aliaksandr 0 0 0:0 0:0 0.00
316 Rojek Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
317 Głowacki Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
318 Górski Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
319 Vargas David 0 0 0:0 0:0 0.00
320 Kriwko Vital 0 0 0:0 0:0 0.00
321 Duś Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
322 Francois Victor 0 0 0:0 0:0 0.00
323 Listopad Greg 0 0 0:0 0:0 0.00
324 Niewiadomski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
325 Niwiński Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
326 Baryłowska Martyna 0 0 0:0 0:0 0.00
327 Kanonenko Vlad 0 0 0:0 0:0 0.00
328 Jakubowski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
329 Stefański Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
330 Lutoborska Zofia 0 0 0:0 0:0 0.00
331 Pestrak Sergey 0 0 0:0 0:0 0.00
332 Bartkiewicz Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
333 Kępka Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
334 Lisogurski Olek 0 0 0:0 0:0 0.00
335 Leone Jacopo 0 0 0:0 0:0 0.00
336 Bąkała Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
337 Gutkiewicz Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
338 Osak Adrian 0 0 0:0 0:0 0.00
339 Koćmiel Szymon 0 0 0:0 0:0 0.00
340 Ciurko Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
341 Chmielewski Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
342 Żywiecka Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
343 Bluszcz Julia 0 0 0:0 0:0 0.00
344 Hilt Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
345 Machon Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
346 Łukasiewicz Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
347 Cuber Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
348 Koziarski Amadeusz 0 0 0:0 0:0 0.00
349 Marek Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
350 Bekas Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
351 Kwitowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
352 Potulski Mirosław 0 0 0:0 0:0 0.00
353 Kruk Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
354 Martins Marco 0 0 0:0 0:0 0.00
355 Malawski Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
356 Bakuła Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
357 Morozov Vladimir 0 0 0:0 0:0 0.00
358 Borowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
359 Wac Radek 0 0 0:0 0:0 0.00
360 Komosińska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
361 Sokolov Mykola 0 0 0:0 0:0 0.00
362 Krzyżanowski Mikołaj 0 0 0:0 0:0 0.00
363 Ciok Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
364 Herman Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
365 Anwar Fahad 0 0 0:0 0:0 0.00
366 Steckiewicz Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
367 Mędel Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
368 Szczepanowski Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
369 Słabicka Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
370 Ostaszewicz Zuzanna 0 0 0:0 0:0 0.00
371 Tarnas Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
372 Kunicki Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
373 Kielan Arkadiusz 0 0 0:0 0:0 0.00
374 Pazdyka Krystian 0 0 0:0 0:0 0.00
375 Doktor Marc 0 0 0:0 0:0 0.00
376 Janiak Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
377 Szczepaniuk Cezary 0 0 0:0 0:0 0.00
378 Mulić Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
379 Kociołek Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
380 Porycki Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
381 Mironowicz Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
382 Rajska Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
383 Negm Tarek 0 0 0:0 0:0 0.00
384 Cędrowski Kacper 0 0 0:0 0:0 0.00
385 Małecki Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
386 Masarczyk Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
387 Żandarowska Magda 0 0 0:0 0:0 0.00
388 Knapik Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
389 Dobroński Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
390 Markiewicz Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
391 Zheng Yingjie 0 0 0:0 0:0 0.00
392 Rowicka Marzena 0 0 0:0 0:0 0.00
393 Rydz Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
394 Bruzge Sarunas 0 0 0:0 0:0 0.00
395 Vaitkus Zygimantas 0 0 0:0 0:0 0.00
396 Oleszczuk Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
397 Kornacki Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
398 Paturej Zenon 0 0 0:0 0:0 0.00
399 Wieczorek Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
400 Michalski Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
401 Ząbecki Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
402 Fejcak Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
403 Wichrowski Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
404 Piasecki Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
405 Sopova Oleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
406 Mokokomali Morapeli 0 0 0:0 0:0 0.00
407 Kudina Lena 0 0 0:0 0:0 0.00
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista meczów dostępna w zakładce MECZE.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista wyników dostępna w zakładce WYNIKI.
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
  • 3:0
7.00 pkt.
  • 2:1
6.00 pkt.
  • 1:2
3.00 pkt.
  • 0:2
1.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#897 Socha - Dalewska 1 godz. temu
#896 Socha - Próchnicka 1 godz. temu
#895 Tenn - Orzech wczoraj o godz. 17:02
#894 Domaradzki - Maleszewski wczoraj o godz. 08:12
#893 Dalewska - Próchnicka 2 dni temu o godz. 13:53

Nadchodzące spotkania

#896 Socha - Próchnicka jutro o godz. 14:00
#897 Socha - Dalewska za 4 dni o godz. 11:00

Ostatnie wyniki

#895 Tenn - Orzech 3/6 3/6
#882 Michta - Gruszczynski 6/3 3/6 10:8
#883 Orłowski - Krop 6/4 6/3
#891 Przyłębski - Sawicki 1/6 1/6
#893 Dalewska - Próchnicka 6/0 6/2

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych

Wyróżnione oferty