Kontakt z Organizatorem

Magdalena Wielec

Tennis Stars League

Founder & Leader

Tel. 790 004 853

www.tennisstars.pl

magda.wielec@gmail.com

Kto z TSL The Best Support Team może poprawić wynik gdy wpisze się błędny:

Dorota Gotkiewicz, Marcin Gidziński, Michał Szymczykiewicz & Jarek Rybicki 

TENNIS STARS LEAGUE - to rozgrywki tenisowe, którym przyświeca motto "atmosfera na korcie jest ważniejsza niż wynik", stworzone na podstawie mojego autorskiego programu opartego na aktywnym umawianiu się na mecze ligowe w ramach dedykowanej grupy Tennis Stars League na FB oraz ustawianiu wyzwań tenisowych i zbieraniu punktów za zagrane mecze ligowe, odnotowywane w dedykowanych rankingach Tennis Stars League na www.kluby.org

Rozgrywki gry pojedynczej uwzględniają podział na grupy według poziomów umiejętności tenisowych określonych skalą NTRP (National Tennis Rating Program). Najlepsi i najaktywniejsi członkowie ligi na zakończenie sezonu walczą o puchary i nagrody.

Tennis Stars League została założona w 2016r. z pasji do tego pięknego sportu oraz z marzeniem przekształconym z czasem w misję pokazywania, że gra na punkty to przede wszystkim przyjemne, towarzyskie doświadczenie. Początkowo liga liczyła 10 osób, aktualnie w lidze mamy ~700 aktywnie grających. Tworzymy niesamowitą, wspierającą się, inspirującą, tenisową społeczność. Zapraszam! :)

Magdalena Wielec

Wyróżnione oferty