Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 4.0 Magiera Paulina 39 32 67:16 444:177 235.00
2 4.0 Morawski Stanisław 48 28 64:45 506:449 227.00
3 4.0 Meder Maciej 27 24 50:8 328:143 173.00
4 4.0 Gaik Karolina 28 23 48:16 313:227 164.00
5 4.0 Radziszewski Karol 37 20 45:45 373:404 156.00
6 4.0 Isakov Max 24 20 41:13 270:146 141.00
7 4.0 Seweryniuk Paweł 29 18 38:25 285:252 138.00
8 4.0 Wasiuk Tomasz 25 18 40:19 293:218 136.00
9 4.0 Wyszyński Andrzej 23 15 32:18 246:191 115.00
10 4.0 Wiśniewski Łukasz 16 15 31:3 190:73 107.00
11 4.0 Zielińska Dana 20 15 31:15 222:169 107.00
12 4.0 Michta Mateusz 25 13 29:27 259:259 106.00
13 4.0 Gołąb Mateusz 18 14 31:11 210:147 105.00
14 4.0 Bartosiński Rafał 16 15 30:4 190:81 104.00
15 4.0 Jaroszewski Piotr 15 15 30:2 180:67 103.00
16 4.0 Kubiński Mateusz 19 13 29:13 216:153 102.00
17 4.0 Wichrowski Paweł 17 14 29:8 209:116 101.00
18 4.0 Katarzyński Maciej 21 13 28:18 223:193 101.00
19 4.5 Michałek Bartek 14 14 28:1 174:39 97.00
20 4.0 Świderski Marcin 21 11 27:24 245:230 93.00
21 4.0 Orlikiewicz Magdalena 18 12 25:15 181:142 89.00
22 4.0 Załęcka Paulina 23 10 24:28 204:222 89.00
23 4.0 Chreścionko Maciej 20 10 26:23 209:195 89.00
24 4.0 Jakubczyk Maciej 17 11 27:16 208:164 89.00
25 4.0 Kucharska Katarzyna 13 13 26:2 162:57 89.00
26 4.0 Kozłowski Dawid 18 11 25:16 183:145 88.00
27 4.0 Movchan Alex 18 12 25:16 185:158 88.00
28 4.0 Łuczyńska Anna 22 10 24:28 211:227 86.00
29 4.0 Pokrop Jasiek 12 12 24:0 144:18 84.00
30 4.0 Kuźmiak Robert 25 10 21:33 182:253 84.00
31 4.0 Rożek Szymon 21 9 23:27 209:221 82.00
32 4.0 Wolak Dominik 17 10 22:16 179:167 79.00
33 4.0 Michalczyk Konrad 18 9 21:18 182:155 78.00
34 4.0 Majewski Cezary 20 8 21:26 181:191 76.00
35 4.0 Kołogrecka Agnieszka 19 9 21:23 181:182 76.00
36 4.0 Nojszewski Oskar 20 7 20:26 185:195 74.00
37 4.0 Kuśmierz Kamila 24 6 20:39 207:256 74.00
38 4.0 Świtalski Łukasz 18 9 20:23 193:208 71.00
39 4.0 Robakiewicz Lukasz 12 10 20:7 155:97 69.00
40 4.0 Wojciechowski Maciej 11 10 20:5 135:75 68.00
41 4.0 Wądołowski Łukasz 18 8 18:22 148:165 68.00
42 4.0 Pierwsza Małgorzata 14 9 19:13 143:123 67.00
43 4.0 Załuska Liliana 14 7 19:14 159:124 66.00
44 4.0 Gonsiorczyk Barbara 13 9 19:13 144:128 64.00
45 4.0 Wrzaszczyk Maciej 9 9 18:0 108:27 63.00
46 4.0 Żukowski Rafał 9 9 18:1 109:37 62.00
47 4.0 Piecyk Marek 11 8 17:8 113:83 59.00
48 4.0 Wątły Irmina 10 8 17:7 123:80 57.00
49 4.0 Witkowski Łukasz 12 7 16:11 126:114 57.00
50 4.0 Gidziński Marcin 8 8 16:2 100:43 54.00
51 4.0 Wątły Jarosław 10 6 16:9 118:102 53.00
52 4.0 Kozimor Katarzyna 11 7 15:10 116:103 53.00
53 4.0 Harazinski Grzegorz 10 7 16:10 117:97 52.00
54 4.0 Gajdul Piotr 11 6 14:10 119:111 51.00
55 4.0 Nivette Filip 8 7 14:2 90:47 50.00
56 4.0 Rozbicki Łukasz 12 6 13:12 113:102 50.00
57 4.0 Baniak Łukasz 11 5 16:15 138:132 50.00
58 4.0 Bednarek Maciej 15 6 13:23 139:175 48.00
59 4.0 Kowalczyk Emil 10 6 13:9 91:64 47.00
60 4.0 Muzyka Ihor 11 6 13:12 110:109 47.00
61 4.0 Słaniewski Krzysztof 10 6 13:11 99:94 45.00
62 4.0 Pochrzęst Maciej 11 6 12:12 96:107 45.00
63 4.0 Samarcew Anna 13 5 12:18 124:144 45.00
64 4.0 Matynia Michał 7 6 13:3 90:38 44.00
65 4.0 Kurzak Wiktor 14 5 11:20 112:153 44.00
66 4.0 Szysz Agnieszka 16 4 11:26 122:168 44.00
67 4.0 Nowak Jarek 8 6 12:5 87:62 43.00
68 4.0 Ogorzałek Maksymilian 9 5 12:8 94:79 43.00
69 4.0 Kwaśny Maciej 10 5 12:11 107:90 43.00
70 4.0 Kurczab Marcin 10 6 13:13 94:105 43.00
71 4.0 Chojecka Anna 14 5 10:19 105:141 43.00
72 4.0 Kamenshcikov Yevhenii 6 6 12:0 72:24 42.00
73 4.0 Sawicki Lech 7 6 12:3 75:33 42.00
74 4.0 Bronowska Katarzyna 9 6 12:9 80:84 42.00
75 4.0 Szewczyk Wera 9 5 11:8 88:73 41.00
76 4.0 Wójcik Karina 6 6 12:2 79:48 40.00
77 4.0 Piotrowicz Michal 10 5 10:10 84:91 40.00
78 4.0 Kopczyński Tomasz 12 4 11:18 101:125 40.00
79 3.5 Król Paweł 15 4 9:22 111:155 40.00
80 4.0 Paszewski Łukasz 9 5 10:8 88:75 39.00
81 4.0 Tokarski Maksymilian 9 4 11:10 102:92 39.00
82 4.0 Jabłoński Maciej 9 5 12:12 103:94 39.00
83 4.0 Matla Jakub 9 5 10:9 93:87 38.00
84 4.0 Gniewosz Lukasz 23 2 6:43 114:283 38.00
85 4.0 Kęsicki Piotr 7 5 10:6 69:55 35.00
86 4.0 Borzyszkowska Maria 6 5 10:4 78:59 34.00
87 4.0 Jastrzębski Wojtek 22 2 5:42 104:264 34.00
88 4.0 Daczko Michał 6 4 10:5 81:65 33.00
89 4.0 Sobiecki Daniel 7 4 9:6 70:61 33.00
90 4.0 Trybusz Michał 9 4 8:11 81:93 32.00
91 4.0 Sternicki Łukasz 13 2 7:22 93:148 31.00
92 4.0 Niegowski Marcin 14 2 7:25 90:164 31.00
93 4.0 Leńczyk Dagmara 12 3 7:19 70:131 31.00
94 4.0 Pieńkowski Ryszard 14 2 6:24 68:158 30.00
95 4.0 Gałązka Maciej 23 1 3:45 88:278 30.00
96 4.0 Załoga Beata 6 4 9:6 77:69 30.00
97 4.0 Wasilewski Michał 7 4 8:7 62:55 30.00
98 4.0 Bytniewska Beata 7 4 8:7 64:61 30.00
99 4.0 Liszkiewicz Marek 6 4 8:5 60:34 29.00
100 4.0 Olesinski Michal 9 3 8:14 90:110 29.00
101 4.0 Kozerawska Agata 8 3 8:12 68:92 28.00
102 4.0 Franczak Łukasz 10 3 6:14 75:104 28.00
103 4.0 Kowalczyk Mateusz 11 3 6:17 80:123 28.00
104 4.0 Krzemińska Iwona 6 3 8:7 60:61 27.00
105 4.0 Kordaczuk Andrzej 7 3 7:8 66:60 27.00
106 4.0 Łopocz Szymon 7 3 7:8 61:66 27.00
107 4.0 Spinek Piotr 8 3 6:10 71:82 26.00
108 4.0 Wojtowicz Grzegorz 18 1 3:34 101:208 26.00
109 4.0 Magriel Maria 10 2 6:16 75:117 26.00
110 4.0 Borowiec Dorota 7 3 8:11 60:83 25.00
111 4.0 Sokolik Ewa 7 2 8:10 66:77 25.00
112 4.0 Plesiński Piotr 6 3 6:6 51:60 24.00
113 4.0 Wlodarski Michal 11 1 6:21 79:129 24.00
114 4.0 Jander Piotr 6 3 6:7 54:62 23.00
115 4.0 Pawlak Bartosz 11 2 4:18 55:120 23.00
116 4.0 Olchowska Magdalena 6 2 6:8 48:50 22.00
117 4.0 Bryłka Krzysztof 6 2 6:8 61:70 22.00
118 4.0 Kundzer Andrei 3 3 6:0 36:16 21.00
119 4.0 Rypina Paweł 5 2 6:6 58:61 21.00
120 4.5 Trzaska Sebastian 3 3 6:1 35:10 20.00
121 4.0 Franaszek Krzysztof 3 3 6:1 35:17 20.00
122 4.0 Wójcik Eliza 4 3 6:4 36:34 20.00
123 4.0 Pazdyka Krystian 6 2 5:8 45:61 20.00
124 4.0 Dymek Piotr 8 1 5:14 65:88 20.00
125 4.0 Strzałkowska-Kominiak Iwona 5 2 5:6 40:42 19.00
126 4.0 Sączek-Maj Monika 5 2 5:6 38:54 19.00
127 4.0 Narbut Natalia 15 0 2:30 64:178 19.00
128 4.0 Ożóg Katarzyna 4 2 5:4 38:35 18.00
129 4.0 Badurowicz Jagna 8 1 4:14 60:95 18.00
130 4.0 Czarnota Małgorzata 16 0 1:32 69:194 18.00
131 4.0 Mińkowski Marcin 3 2 5:2 35:21 17.00
132 4.0 Choynowska Katarzyna 5 2 4:6 44:44 17.00
133 4.0 Kielak Dawid 3 2 5:3 32:17 16.00
134 4.0 Kolesinski Jedrzej 7 1 4:13 62:84 16.00
135 4.0 Baszta Jakub 8 1 3:14 54:94 16.00
136 4.0 Kurelski Piotr 3 2 4:2 29:24 15.00
137 4.0 Piasecki Dawid 10 1 2:19 49:118 15.00
138 4.0 Gorzelnik Jakub 3 2 4:3 31:26 14.00
139 4.5 Ząbecki Bartosz 2 2 4:1 29:15 13.00
140 4.0 Mierzwa Mateusz 4 1 4:7 35:48 13.00
141 4.0 Wawrzyńczak Michał 5 1 3:8 39:59 13.00
142 4.0 Gliński Andrzej 5 1 3:8 32:55 13.00
143 4.0 Sotkiewicz Karolina 7 1 2:12 46:83 13.00
144 Lach Szymon 6 1 2:10 43:66 12.00
145 4.0 Smaga Arkadiusz 6 1 2:10 41:67 12.00
146 4.0 Szozda Grażyna 3 1 3:4 39:42 11.00
147 4.0 Bujalski Łukasz 4 1 3:7 40:55 11.00
148 4.0 Gołębiowski Tomasz 6 1 2:11 39:71 11.00
149 4.0 Zawadzka Aneta 11 0 0:22 36:133 11.00
150 4.0 Szendzielarz Bożena 2 1 3:2 25:25 10.00
151 4.0 Wąsowski Patryk 4 1 2:6 23:42 10.00
152 4.0 Krasuski Jakub 5 1 2:9 28:60 10.00
153 4.0 Karadagli Belkiz 6 0 2:12 41:74 10.00
154 4.0 Jakacka Tatiana 3 1 2:4 21:29 9.00
155 4.0 Jastrzębska Elżbieta 7 0 1:14 39:87 9.00
156 4.0 Okliński Leszek 9 0 0:18 33:109 9.00
157 4.0 Polański Jakub 2 1 2:2 19:17 8.00
158 4.0 Simionato Ernesto 2 1 2:2 18:18 8.00
159 4.0 Kniaź Mikołaj 2 1 2:2 15:16 8.00
160 4.0 Makarewicz Anna 2 1 2:2 17:20 8.00
161 4.0 Mokokomali Morapeli 1 1 2:0 12:1 7.00
162 4.0 Walter Anna 1 1 2:0 12:2 7.00
163 4.0 Majchrzak Katarzyna 1 1 2:0 12:3 7.00
164 4.0 Szymelfejnik Tomasz 1 1 2:0 8:0 7.00
165 4.0 Masny Hanna 1 1 2:0 12:5 7.00
166 4.0 Wzorek Sławomir 2 1 2:3 25:24 7.00
167 4.0 Wilgat Jerzy 2 1 2:3 19:25 7.00
168 4.0 Erbel Michał 2 1 2:3 16:22 7.00
169 4.0 Antafijczuk Olesia 5 0 1:10 24:61 7.00
170 4.0 Poniedzielski Aleks 1 1 2:1 15:8 6.00
171 4.0 Klak Olek 1 1 2:1 14:9 6.00
172 4.0 Chodkiewicz Paulina 1 1 2:1 17:14 6.00
173 4.0 Adamczyk Marta 1 1 2:1 10:10 6.00
174 4.0 Budnicki Bartosz 4 0 1:8 23:54 6.00
175 Bilyk Yevgeniy 6 0 0:12 29:74 6.00
176 4.0 Brzozowski Karol 6 0 0:12 14:72 6.00
177 4.0 Jóźwiak Iwona 5 0 0:10 24:62 5.00
178 4.0 Bastjan Joanna 5 0 0:10 17:60 5.00
179 4.0 Parihar Shishir 2 0 1:4 11:25 4.00
180 4.0 Płoński Andrzej 4 0 0:8 5:48 4.00
181 4.0 Biedacha Agata 5 0 0:10 18:61 4.00
182 4.0 Konarska Aleksandra 3 0 0:6 18:37 3.00
183 4.0 Ziemilski Paweł 2 0 0:4 21:27 2.00
184 4.0 Bęza Mateusz 2 0 0:4 12:25 2.00
185 4.0 Łotocka Daria 2 0 0:4 8:24 2.00
186 4.0 Ołbińska Hanna 2 0 0:4 6:24 2.00
187 4.0 Chomiuk Jacek 2 0 0:4 5:24 2.00
188 4.0 Yakymenko Sebastian 1 0 0:2 10:13 1.00
189 4.0 Kozłowska Hanna 1 0 0:2 7:12 1.00
190 4.0 Łaz Krzysztof 1 0 0:2 8:13 1.00
191 4.0 Dyrka Pawel 1 0 0:2 5:12 1.00
192 4.0 Krupiński Krzysztof 1 0 0:2 5:12 1.00
193 4.0 Grodecka Ola 1 0 0:2 4:12 1.00
194 4.0 Sowa Wojtek 1 0 0:2 4:12 1.00
195 4.0 Bizan Aleksy 1 0 0:2 3:12 1.00
196 4.0 Shcharbakou Mikita 1 0 0:2 2:12 1.00
197 4.0 Górski Dariusz 1 0 0:2 1:12 1.00
198 4.0 Jakubowski Tomasz 1 0 0:2 0:12 1.00
199 4.0 Beaupre Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
200 4.0 Różyk Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
201 4.0 Leszczyński Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
202 4.0 Zakrzewski Pawel 0 0 0:0 0:0 0.00
203 4.0 Piekarska Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
204 4.0 Klimala Klaudia 0 0 0:0 0:0 0.00
205 4.0 Krausse Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
206 4.0 Miętek Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
207 4.0 Woś Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
208 4.0 Kominiak Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
209 4.0 Rosół Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
210 4.0 Standera Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
211 4.0 Kułażyński Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
212 3.5 Wilińska Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
213 4.0 Wachnicki Zbigniew 0 0 0:0 0:0 0.00
214 4.0 Soboń Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
215 4.0 Nowak Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
216 4.0 Sadowski Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
217 4.0 Mokrzecka Marzena 0 0 0:0 0:0 0.00
218 4.0 Mitchell Allen 0 0 0:0 0:0 0.00
219 4.0 Zaborowska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
220 4.0 Paczoska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
221 4.0 Stelmach Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
222 4.0 Gotkiewicz Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
223 4.0 Sałek Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
224 4.0 Skubalska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
225 4.0 Pawłowski Aleksander 0 0 0:0 0:0 0.00
226 4.0 Zaworski Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
227 4.0 Kubicki Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
228 4.0 Wieczorek Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
229 4.0 Sowiński Janusz 0 0 0:0 0:0 0.00
230 4.0 Szumski Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
231 4.0 Romański Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
232 4.0 Reiman Harri 0 0 0:0 0:0 0.00
233 4.0 Romański Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
234 4.0 Majewski Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
235 4.0 Śliwka Sebastian 0 0 0:0 0:0 0.00
236 4.0 Listopad Greg 0 0 0:0 0:0 0.00
237 4.0 Pac Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
238 4.0 Synowiec Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
239 4.0 Wajdemajer Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
240 4.0 Weinikke Victoria 0 0 0:0 0:0 0.00
241 4.0 Świderski Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
242 4.0 Maijenburg Sander 0 0 0:0 0:0 0.00
243 4.0 Wasilewski Bartek 0 0 0:0 0:0 0.00
244 4.0 Rasz Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
245 4.0 Król Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
246 4.0 Vaitkus Zygimantas 0 0 0:0 0:0 0.00
247 4.0 Kurowski Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
248 4.0 Stola Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
249 4.0 Słojewska Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
250 4.0 Ozóg Sławomir 0 0 0:0 0:0 0.00
251 4.0 Żemajtis Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
252 4.0 Bohdan Hanna 0 0 0:0 0:0 0.00
253 4.0 Kijewska Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
254 4.0 Leckos Andrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
255 4.0 Michalski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
256 4.0 Pływacz Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
257 4.0 Smolarz Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
258 4.0 Stocka Ala 0 0 0:0 0:0 0.00
259 Tyszkiewicz Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
260 4.0 Arciszewska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
261 4.0 Knaflewska Alina 0 0 0:0 0:0 0.00
262 4.0 Statkiewicz Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
263 4.0 Szymańczyk-Łukasiak Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
264 4.0 Mańkowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
265 4.0 Sieczkiewicz Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
266 4.0 Oktawiec Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
267 4.0 Urbański Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
268 4.0 Stebnicka Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
269 4.0 Urbańska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
270 4.0 Sypniewska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
271 4.0 Zając-Pietrzkiewicz Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
272 4.0 Truba Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
273 4.0 Wierusz-Hajdacka Weronika 0 0 0:0 0:0 0.00
274 4.0 Morawski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
275 4.0 Walicka Kinga 0 0 0:0 0:0 0.00
276 4.0 Więckowski Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
277 4.0 Pyłka Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
278 4.0 Molnar Inaki 0 0 0:0 0:0 0.00
279 4.0 Szamatowicz Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
280 4.0 Siedlewska Marianna 0 0 0:0 0:0 0.00
281 4.0 Sanchez-Torres Juan Julian 0 0 0:0 0:0 0.00
282 4.0 Czyżycka Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
283 4.0 Janusz Norbert 0 0 0:0 0:0 0.00
284 4.0 Koguc Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
285 4.0 Kowalski Sławomir 0 0 0:0 0:0 0.00
286 4.0 Wojciechowski Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
287 4.0 Oldakowski Hubert 0 0 0:0 0:0 0.00
288 4.0 Malec Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
289 4.0 Stelmaszczyk Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
290 4.0 Mrozowski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
291 4.0 Leiko Dmytro 0 0 0:0 0:0 0.00
292 4.0 Rodziewicz Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
293 4.0 Iwińska Magda 0 0 0:0 0:0 0.00
294 4.0 Grygieńć Tomek 0 0 0:0 0:0 0.00
295 4.0 Szewczuk Konstantin 0 0 0:0 0:0 0.00
296 4.0 Misiano Emanuele 0 0 0:0 0:0 0.00
297 4.0 Walczak Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
298 4.0 Haratym-Rojek Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
299 4.0 Kabat Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
300 4.0 Kucinski Andrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
301 4.0 Łukasik Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
302 4.0 Masztalski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
303 4.0 Skubiszewski Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
304 4.0 Palejko-Podrecka Barbara 0 0 0:0 0:0 0.00
305 4.0 Pater Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
306 4.0 Kowalska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
307 4.0 Dmuchowski Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
308 4.0 Bajorek Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
309 4.0 Rokosz Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
310 4.0 Plokhov Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
311 4.0 Szczerbiński Arkadiusz 0 0 0:0 0:0 0.00
312 4.0 Słowiński Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
313 4.0 Spurek Izabela 0 0 0:0 0:0 0.00
314 4.0 Rogóski Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
315 4.0 Przewoźnik Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
316 4.0 Roman Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
317 4.0 Żurkiewicz Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
318 4.0 Skałecki Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
319 4.5 Guzowski Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
320 4.0 Kluś Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
321 4.0 Malinowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
322 4.0 Sony Sachin 0 0 0:0 0:0 0.00
323 4.0 Rutkowski Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
324 4.0 Senderowski Bartłomiej 0 0 0:0 0:0 0.00
325 Minsk Danil 0 0 0:0 0:0 0.00
326 4.0 Kielan Arkadiusz 0 0 0:0 0:0 0.00
327 4.0 Olesiński Kornel 0 0 0:0 0:0 0.00
328 4.0 Kozik Konrad 0 0 0:0 0:0 0.00
329 4.0 Glegoła Dominik 0 0 0:0 0:0 0.00
330 4.0 Dacewicz Iza 0 0 0:0 0:0 0.00
331 4.0 Biniewicz Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
332 4.0 Raps Oskar 0 0 0:0 0:0 0.00
333 4.0 Pastewka Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
334 Miazga Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
335 4.0 Winogrodzki Aleksander 0 0 0:0 0:0 0.00
336 4.0 Kumosa Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
337 4.0 Mojżeszek Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
338 4.0 Czarniewski Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
339 4.0 Baran Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
340 4.0 Hidane Samy 0 0 0:0 0:0 0.00
341 4.0 Namyslowska Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
342 4.0 Biały Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
343 4.0 Wandzel Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
344 4.0 Zhiyuan Wang 0 0 0:0 0:0 0.00
345 4.0 Kowalska Ola 0 0 0:0 0:0 0.00
346 Stankiewicz Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
347 4.0 Ściuba Wioleta 0 0 0:0 0:0 0.00
348 4.0 Talwar Arjun 0 0 0:0 0:0 0.00
349 4.0 Tanski Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
350 4.0 Bigoszewski Albert 0 0 0:0 0:0 0.00
351 4.0 Sępkowski Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
352 4.0 Nawłoka Justyna 0 0 0:0 0:0 0.00
353 4.0 Fluder Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
354 4.0 Biegelbauer Eszter 0 0 0:0 0:0 0.00
355 4.0 Zając Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
356 4.0 Daniluk Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
357 4.0 Andrzejewska Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
358 4.0 Morawski Hubert 0 0 0:0 0:0 0.00
359 4.0 Gozdek Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
360 4.0 Martins Marco 0 0 0:0 0:0 0.00
361 4.0 Hyjek Norbert 0 0 0:0 0:0 0.00
362 4.0 Miedziejewski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
363 4.0 Paluch Zuzanna 0 0 0:0 0:0 0.00
364 4.0 Cieślak Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
365 4.0 Bieńkowski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
366 4.0 Arendt Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
367 4.0 Szarpak Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
368 4.0 Namysłowski Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
369 4.5 Porycki Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
370 4.0 Thedy Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
371 4.0 Obcowska Basia 0 0 0:0 0:0 0.00
372 4.0 Kot Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
373 4.0 Makarski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
374 4.0 Obcowski Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
375 4.0 Fuksiewicz Aleksander 0 0 0:0 0:0 0.00
376 4.0 Kostera Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
377 4.0 Malinowski Leszek 0 0 0:0 0:0 0.00
378 4.0 Piskorz Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
379 4.0 Gołębiewska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
380 4.0 Tomczak Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
381 4.0 Ravindran Rupin 0 0 0:0 0:0 0.00
382 4.0 Kiziak Magda 0 0 0:0 0:0 0.00
383 4.0 Kępka Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
384 4.0 Karolczyk Beata 0 0 0:0 0:0 0.00
385 4.0 Żuraw Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
386 4.0 Kunicki Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
387 4.0 Krajewski Andrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
388 4.0 Jakubowski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
389 4.0 Piątkowska Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
390 4.0 Płaziński Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
391 4.0 Łabiszewski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
392 4.0 Zając Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
393 4.0 Kordecka Aneta 0 0 0:0 0:0 0.00
394 4.0 Kaliszewski Michal 0 0 0:0 0:0 0.00
395 4.0 Szewczyk Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
396 4.0 Hryniewicz Zygmunt 0 0 0:0 0:0 0.00
397 4.0 Pruszczyńska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
398 4.0 Brześciański Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
399 4.0 Pelczar Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
400 4.0 Gergalov Max 0 0 0:0 0:0 0.00
401 4.0 Wojtas Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
402 4.0 Sroczyński Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
403 4.0 Pustoła Wojtek 0 0 0:0 0:0 0.00
404 4.0 Potocki Andrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
405 4.0 Winiarczyk Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
406 4.0 Kaszuba Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
407 4.0 Goławski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
408 4.0 Wachowicz Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
409 Siemiaszko Oliwia 0 0 0:0 0:0 0.00
410 4.0 Pirozzi Paolo 0 0 0:0 0:0 0.00
411 4.0 Kociołek Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
412 4.0 Wnuk-Czerniej Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
413 4.0 Grodzicki Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
414 4.0 Steckiewicz Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
415 4.0 Maroń Szymon 0 0 0:0 0:0 0.00
416 4.0 Maroń Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
417 Godek Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
418 4.0 Maszner Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
419 4.0 Kwitowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
420 3.5 Kurleto Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
421 4.0 Gruszczynski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
422 4.0 Gajewski Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
423 4.0 Kuzioła Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
424 4.0 Kluska Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
425 4.0 Orłowski Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
426 4.0 Liwiński Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
427 4.0 Banasiak Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
428 4.0 Wysocki Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
429 Dąbrowski Bogdan 0 0 0:0 0:0 0.00
430 Grzywacz Danuta 0 0 0:0 0:0 0.00
431 4.0 Marciniak Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
432 4.0 Krawczyńska Hanna 0 0 0:0 0:0 0.00
433 4.0 Best Bradley 0 0 0:0 0:0 0.00
434 4.0 Maj Franek 0 0 0:0 0:0 0.00
435 4.0 Malinowski Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
436 4.0 Cedro Kordian 0 0 0:0 0:0 0.00
437 4.0 Nagórka Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
438 4.0 Karcz Beata 0 0 0:0 0:0 0.00
439 4.0 Listopad Shannon 0 0 0:0 0:0 0.00
440 4.0 Raksa Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
441 4.0 Siedlecki Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
442 4.0 Makowski Mikołaj 0 0 0:0 0:0 0.00
443 4.0 Szuba Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
444 4.0 Ziółek Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
445 4.0 Prokop Adelina 0 0 0:0 0:0 0.00
446 4.0 Szymańska Ula 0 0 0:0 0:0 0.00
447 4.0 Sokołowski Slawomir 0 0 0:0 0:0 0.00
448 4.0 Klejnert Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
449 3.0 Serafin Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
450 4.0 Glowacki Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
451 4.0 Wagih Nesma 0 0 0:0 0:0 0.00
452 4.0 Szczepański Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
453 4.0 Frankowska Klaudia 0 0 0:0 0:0 0.00
454 4.0 Kaczmarek Roland 0 0 0:0 0:0 0.00
455 4.0 Gregorczyk Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
456 4.0 Wojciechowska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
457 4.0 Wojnicki Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
458 4.0 Jasińska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
459 4.0 Kosecka Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
460 4.0 Bałys Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
461 4.0 Snarski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
462 4.0 Bednarek Ireneusz 0 0 0:0 0:0 0.00
463 4.0 Pason Jozef 0 0 0:0 0:0 0.00
464 4.0 Stalewski Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
465 4.0 Królik Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
466 4.0 Tomaszewska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
467 Golonka Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
468 4.0 Andrzejczak Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
469 4.0 Bednarski Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
470 4.0 Tomaszkiewicz Konrad 0 0 0:0 0:0 0.00
471 4.0 Kupidura Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
472 4.0 Winiarski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
473 4.0 Żulewski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
474 4.0 Gryc Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
475 4.0 Rosselli Francesco 0 0 0:0 0:0 0.00
476 4.0 Arbuzov Andrii 0 0 0:0 0:0 0.00
477 Skonieczny Gwidon 0 0 0:0 0:0 0.00
478 5.0 Orlecki Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
479 Metaxas Dino 0 0 0:0 0:0 0.00
480 4.0 Rakowiecki Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
481 4.0 Staręga Andrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
482 Maszczyk Izabela 0 0 0:0 0:0 0.00
483 4.0 Łuczak Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
484 4.0 Wieczorek Jagoda 0 0 0:0 0:0 0.00
485 4.0 Herasimenka Elena 0 0 0:0 0:0 0.00
486 Jawczak Roman 0 0 0:0 0:0 0.00
487 4.0 Kruszewska-Wójcik Żaneta 0 0 0:0 0:0 0.00
488 4.0 Rosiński Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
489 4.0 Kosmalski Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
490 4.0 Yergiyev Ivan 0 0 0:0 0:0 0.00
491 4.0 Tworzydło Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
492 4.0 Stępkowska Magda 0 0 0:0 0:0 0.00
493 4.0 Dyderska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
494 4.0 Karpinski Dymitr 0 0 0:0 0:0 0.00
495 4.0 Bryla Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
496 4.0 Giżyńska Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
497 4.0 Sobiech Sylwia 0 0 0:0 0:0 0.00
498 4.0 Tworek Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
499 4.0 Khanchandani Arvin 0 0 0:0 0:0 0.00
500 4.0 Nivette Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
501 4.0 Tomaszkiewicz Emilia 0 0 0:0 0:0 0.00
502 4.0 Vychau Andrei 0 0 0:0 0:0 0.00
503 Grzybowski Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 7.00 pkt.
  • 2:0 - 7.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 7.00 pkt.
  • 2:1 - 6.00 pkt.
  • 1:2 - 3.00 pkt.
  • 1:3 - 3.00 pkt.
  • 0:3 - 1.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Magiera Paulina 39 32 67:16 444:177 235.00
2 Morawski Stanisław 48 28 64:45 506:449 227.00
3 Meder Maciej 27 24 50:8 328:143 173.00
4 Gaik Karolina 28 23 48:16 313:227 164.00
5 Radziszewski Karol 37 20 45:45 373:404 156.00
6 Isakov Max 24 20 41:13 270:146 141.00
7 Seweryniuk Paweł 29 18 38:25 285:252 138.00
8 Wasiuk Tomasz 25 18 40:19 293:218 136.00
9 Wyszyński Andrzej 23 15 32:18 246:191 115.00
10 Wiśniewski Łukasz 16 15 31:3 190:73 107.00 0 0 0:0 0:0 0.00
11 Zielińska Dana 20 15 31:15 222:169 107.00 0 0 0:0 0:0 0.00
12 Michta Mateusz 25 13 29:27 259:259 106.00
13 Gołąb Mateusz 18 14 31:11 210:147 105.00
14 Bartosiński Rafał 16 15 30:4 190:81 104.00
15 Jaroszewski Piotr 15 15 30:2 180:67 103.00
16 Kubiński Mateusz 19 13 29:13 216:153 102.00
17 Wichrowski Paweł 17 14 29:8 209:116 101.00 1 1 2:0 12:3 7.00
18 Katarzyński Maciej 21 13 28:18 223:193 101.00 1 0 0:2 3:12 1.00
19 Michałek Bartek 14 14 28:1 174:39 97.00
20 Świderski Marcin 21 11 27:24 245:230 93.00
21 Orlikiewicz Magdalena 18 12 25:15 181:142 89.00 3 2 4:3 35:29 14.00
22 Załęcka Paulina 23 10 24:28 204:222 89.00 3 1 3:4 29:35 11.00
23 Chreścionko Maciej 20 10 26:23 209:195 89.00 0 0 0:0 0:0 0.00
24 Jakubczyk Maciej 17 11 27:16 208:164 89.00 0 0 0:0 0:0 0.00
25 Kucharska Katarzyna 13 13 26:2 162:57 89.00 0 0 0:0 0:0 0.00
26 Kozłowski Dawid 18 11 25:16 183:145 88.00 0 0 0:0 0:0 0.00
27 Movchan Alex 18 12 25:16 185:158 88.00 0 0 0:0 0:0 0.00
28 Łuczyńska Anna 22 10 24:28 211:227 86.00
29 Pokrop Jasiek 12 12 24:0 144:18 84.00 1 1 2:0 12:1 7.00
30 Kuźmiak Robert 25 10 21:33 182:253 84.00 1 0 0:2 1:12 1.00
31 Rożek Szymon 21 9 23:27 209:221 82.00
32 Wolak Dominik 17 10 22:16 179:167 79.00
33 Michalczyk Konrad 18 9 21:18 182:155 78.00
34 Majewski Cezary 20 8 21:26 181:191 76.00 1 1 2:1 12:7 6.00
35 Kołogrecka Agnieszka 19 9 21:23 181:182 76.00 1 0 1:2 7:12 3.00
36 Nojszewski Oskar 20 7 20:26 185:195 74.00 0 0 0:0 0:0 0.00
37 Kuśmierz Kamila 24 6 20:39 207:256 74.00 0 0 0:0 0:0 0.00
38 Świtalski Łukasz 18 9 20:23 193:208 71.00
39 Robakiewicz Lukasz 12 10 20:7 155:97 69.00
40 Wojciechowski Maciej 11 10 20:5 135:75 68.00 0 0 0:0 0:0 0.00
41 Wądołowski Łukasz 18 8 18:22 148:165 68.00 0 0 0:0 0:0 0.00
42 Pierwsza Małgorzata 14 9 19:13 143:123 67.00
43 Załuska Liliana 14 7 19:14 159:124 66.00
44 Gonsiorczyk Barbara 13 9 19:13 144:128 64.00
45 Wrzaszczyk Maciej 9 9 18:0 108:27 63.00
46 Żukowski Rafał 9 9 18:1 109:37 62.00
47 Piecyk Marek 11 8 17:8 113:83 59.00
48 Wątły Irmina 10 8 17:7 123:80 57.00 0 0 0:0 0:0 0.00
49 Witkowski Łukasz 12 7 16:11 126:114 57.00 0 0 0:0 0:0 0.00
50 Gidziński Marcin 8 8 16:2 100:43 54.00
51 Wątły Jarosław 10 6 16:9 118:102 53.00 0 0 0:0 0:0 0.00
52 Kozimor Katarzyna 11 7 15:10 116:103 53.00 0 0 0:0 0:0 0.00
53 Harazinski Grzegorz 10 7 16:10 117:97 52.00
54 Gajdul Piotr 11 6 14:10 119:111 51.00
55 Nivette Filip 8 7 14:2 90:47 50.00 2 2 4:0 25:12 14.00
56 Rozbicki Łukasz 12 6 13:12 113:102 50.00 2 0 0:4 12:25 2.00
57 Baniak Łukasz 11 5 16:15 138:132 50.00 0 0 0:0 0:0 0.00
58 Bednarek Maciej 15 6 13:23 139:175 48.00
59 Kowalczyk Emil 10 6 13:9 91:64 47.00 0 0 0:0 0:0 0.00
60 Muzyka Ihor 11 6 13:12 110:109 47.00 0 0 0:0 0:0 0.00
61 Słaniewski Krzysztof 10 6 13:11 99:94 45.00 0 0 0:0 0:0 0.00
62 Pochrzęst Maciej 11 6 12:12 96:107 45.00 0 0 0:0 0:0 0.00
63 Samarcew Anna 13 5 12:18 124:144 45.00 0 0 0:0 0:0 0.00
64 Matynia Michał 7 6 13:3 90:38 44.00 0 0 0:0 0:0 0.00
65 Kurzak Wiktor 14 5 11:20 112:153 44.00 0 0 0:0 0:0 0.00
66 Szysz Agnieszka 16 4 11:26 122:168 44.00 0 0 0:0 0:0 0.00
67 Nowak Jarek 8 6 12:5 87:62 43.00 0 0 0:0 0:0 0.00
68 Ogorzałek Maksymilian 9 5 12:8 94:79 43.00 0 0 0:0 0:0 0.00
69 Kwaśny Maciej 10 5 12:11 107:90 43.00 0 0 0:0 0:0 0.00
70 Kurczab Marcin 10 6 13:13 94:105 43.00 0 0 0:0 0:0 0.00
71 Chojecka Anna 14 5 10:19 105:141 43.00 0 0 0:0 0:0 0.00
72 Kamenshcikov Yevhenii 6 6 12:0 72:24 42.00 0 0 0:0 0:0 0.00
73 Sawicki Lech 7 6 12:3 75:33 42.00 0 0 0:0 0:0 0.00
74 Bronowska Katarzyna 9 6 12:9 80:84 42.00 0 0 0:0 0:0 0.00
75 Szewczyk Wera 9 5 11:8 88:73 41.00
76 Wójcik Karina 6 6 12:2 79:48 40.00 0 0 0:0 0:0 0.00
77 Piotrowicz Michal 10 5 10:10 84:91 40.00 0 0 0:0 0:0 0.00
78 Kopczyński Tomasz 12 4 11:18 101:125 40.00 0 0 0:0 0:0 0.00
79 Król Paweł 15 4 9:22 111:155 40.00 0 0 0:0 0:0 0.00
80 Paszewski Łukasz 9 5 10:8 88:75 39.00 0 0 0:0 0:0 0.00
81 Tokarski Maksymilian 9 4 11:10 102:92 39.00 0 0 0:0 0:0 0.00
82 Jabłoński Maciej 9 5 12:12 103:94 39.00 0 0 0:0 0:0 0.00
83 Matla Jakub 9 5 10:9 93:87 38.00 0 0 0:0 0:0 0.00
84 Gniewosz Lukasz 23 2 6:43 114:283 38.00 0 0 0:0 0:0 0.00
85 Kęsicki Piotr 7 5 10:6 69:55 35.00
86 Borzyszkowska Maria 6 5 10:4 78:59 34.00 0 0 0:0 0:0 0.00
87 Jastrzębski Wojtek 22 2 5:42 104:264 34.00 0 0 0:0 0:0 0.00
88 Daczko Michał 6 4 10:5 81:65 33.00 0 0 0:0 0:0 0.00
89 Sobiecki Daniel 7 4 9:6 70:61 33.00 0 0 0:0 0:0 0.00
90 Trybusz Michał 9 4 8:11 81:93 32.00
91 Sternicki Łukasz 13 2 7:22 93:148 31.00 2 2 4:0 25:10 14.00
92 Niegowski Marcin 14 2 7:25 90:164 31.00 2 0 0:4 10:25 2.00
93 Leńczyk Dagmara 12 3 7:19 70:131 31.00 0 0 0:0 0:0 0.00
94 Pieńkowski Ryszard 14 2 6:24 68:158 30.00 1 1 2:0 12:5 7.00
95 Gałązka Maciej 23 1 3:45 88:278 30.00 1 0 0:2 5:12 1.00
96 Załoga Beata 6 4 9:6 77:69 30.00 0 0 0:0 0:0 0.00
97 Wasilewski Michał 7 4 8:7 62:55 30.00 0 0 0:0 0:0 0.00
98 Bytniewska Beata 7 4 8:7 64:61 30.00 0 0 0:0 0:0 0.00
99 Liszkiewicz Marek 6 4 8:5 60:34 29.00 0 0 0:0 0:0 0.00
100 Olesinski Michal 9 3 8:14 90:110 29.00 0 0 0:0 0:0 0.00
101 Kozerawska Agata 8 3 8:12 68:92 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
102 Franczak Łukasz 10 3 6:14 75:104 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
103 Kowalczyk Mateusz 11 3 6:17 80:123 28.00 0 0 0:0 0:0 0.00
104 Krzemińska Iwona 6 3 8:7 60:61 27.00 0 0 0:0 0:0 0.00
105 Kordaczuk Andrzej 7 3 7:8 66:60 27.00 0 0 0:0 0:0 0.00
106 Łopocz Szymon 7 3 7:8 61:66 27.00 0 0 0:0 0:0 0.00
107 Spinek Piotr 8 3 6:10 71:82 26.00 1 1 2:0 13:7 7.00
108 Wojtowicz Grzegorz 18 1 3:34 101:208 26.00 1 0 0:2 7:13 1.00
109 Magriel Maria 10 2 6:16 75:117 26.00 0 0 0:0 0:0 0.00
110 Borowiec Dorota 7 3 8:11 60:83 25.00 1 1 2:1 14:13 6.00
111 Sokolik Ewa 7 2 8:10 66:77 25.00 1 0 1:2 13:14 3.00
112 Plesiński Piotr 6 3 6:6 51:60 24.00 0 0 0:0 0:0 0.00
113 Wlodarski Michal 11 1 6:21 79:129 24.00 0 0 0:0 0:0 0.00
114 Jander Piotr 6 3 6:7 54:62 23.00 0 0 0:0 0:0 0.00
115 Pawlak Bartosz 11 2 4:18 55:120 23.00 0 0 0:0 0:0 0.00
116 Olchowska Magdalena 6 2 6:8 48:50 22.00 0 0 0:0 0:0 0.00
117 Bryłka Krzysztof 6 2 6:8 61:70 22.00 0 0 0:0 0:0 0.00
118 Kundzer Andrei 3 3 6:0 36:16 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
119 Rypina Paweł 5 2 6:6 58:61 21.00 0 0 0:0 0:0 0.00
120 Trzaska Sebastian 3 3 6:1 35:10 20.00 0 0 0:0 0:0 0.00
121 Franaszek Krzysztof 3 3 6:1 35:17 20.00 0 0 0:0 0:0 0.00
122 Wójcik Eliza 4 3 6:4 36:34 20.00 0 0 0:0 0:0 0.00
123 Pazdyka Krystian 6 2 5:8 45:61 20.00 0 0 0:0 0:0 0.00
124 Dymek Piotr 8 1 5:14 65:88 20.00 0 0 0:0 0:0 0.00
125 Strzałkowska-Kominiak Iwona 5 2 5:6 40:42 19.00 0 0 0:0 0:0 0.00
126 Sączek-Maj Monika 5 2 5:6 38:54 19.00 0 0 0:0 0:0 0.00
127 Narbut Natalia 15 0 2:30 64:178 19.00 0 0 0:0 0:0 0.00
128 Ożóg Katarzyna 4 2 5:4 38:35 18.00 0 0 0:0 0:0 0.00
129 Badurowicz Jagna 8 1 4:14 60:95 18.00 0 0 0:0 0:0 0.00
130 Czarnota Małgorzata 16 0 1:32 69:194 18.00 0 0 0:0 0:0 0.00
131 Mińkowski Marcin 3 2 5:2 35:21 17.00 0 0 0:0 0:0 0.00
132 Choynowska Katarzyna 5 2 4:6 44:44 17.00 0 0 0:0 0:0 0.00
133 Kielak Dawid 3 2 5:3 32:17 16.00 0 0 0:0 0:0 0.00
134 Kolesinski Jedrzej 7 1 4:13 62:84 16.00 0 0 0:0 0:0 0.00
135 Baszta Jakub 8 1 3:14 54:94 16.00 0 0 0:0 0:0 0.00
136 Kurelski Piotr 3 2 4:2 29:24 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
137 Piasecki Dawid 10 1 2:19 49:118 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
138 Gorzelnik Jakub 3 2 4:3 31:26 14.00
139 Ząbecki Bartosz 2 2 4:1 29:15 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
140 Mierzwa Mateusz 4 1 4:7 35:48 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
141 Wawrzyńczak Michał 5 1 3:8 39:59 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
142 Gliński Andrzej 5 1 3:8 32:55 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
143 Sotkiewicz Karolina 7 1 2:12 46:83 13.00 0 0 0:0 0:0 0.00
144 Lach Szymon 6 1 2:10 43:66 12.00 0 0 0:0 0:0 0.00
145 Smaga Arkadiusz 6 1 2:10 41:67 12.00 0 0 0:0 0:0 0.00
146 Szozda Grażyna 3 1 3:4 39:42 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
147 Bujalski Łukasz 4 1 3:7 40:55 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
148 Gołębiowski Tomasz 6 1 2:11 39:71 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
149 Zawadzka Aneta 11 0 0:22 36:133 11.00 0 0 0:0 0:0 0.00
150 Szendzielarz Bożena 2 1 3:2 25:25 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
151 Wąsowski Patryk 4 1 2:6 23:42 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
152 Krasuski Jakub 5 1 2:9 28:60 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
153 Karadagli Belkiz 6 0 2:12 41:74 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
154 Jakacka Tatiana 3 1 2:4 21:29 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
155 Jastrzębska Elżbieta 7 0 1:14 39:87 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
156 Okliński Leszek 9 0 0:18 33:109 9.00 0 0 0:0 0:0 0.00
157 Polański Jakub 2 1 2:2 19:17 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
158 Simionato Ernesto 2 1 2:2 18:18 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
159 Kniaź Mikołaj 2 1 2:2 15:16 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
160 Makarewicz Anna 2 1 2:2 17:20 8.00 0 0 0:0 0:0 0.00
161 Mokokomali Morapeli 1 1 2:0 12:1 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
162 Walter Anna 1 1 2:0 12:2 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
163 Majchrzak Katarzyna 1 1 2:0 12:3 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
164 Szymelfejnik Tomasz 1 1 2:0 8:0 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
165 Masny Hanna 1 1 2:0 12:5 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
166 Wzorek Sławomir 2 1 2:3 25:24 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
167 Wilgat Jerzy 2 1 2:3 19:25 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
168 Erbel Michał 2 1 2:3 16:22 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
169 Antafijczuk Olesia 5 0 1:10 24:61 7.00 0 0 0:0 0:0 0.00
170 Poniedzielski Aleks 1 1 2:1 15:8 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
171 Klak Olek 1 1 2:1 14:9 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
172 Chodkiewicz Paulina 1 1 2:1 17:14 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
173 Adamczyk Marta 1 1 2:1 10:10 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
174 Budnicki Bartosz 4 0 1:8 23:54 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
175 Bilyk Yevgeniy 6 0 0:12 29:74 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
176 Brzozowski Karol 6 0 0:12 14:72 6.00 0 0 0:0 0:0 0.00
177 Jóźwiak Iwona 5 0 0:10 24:62 5.00 0 0 0:0 0:0 0.00
178 Bastjan Joanna 5 0 0:10 17:60 5.00 0 0 0:0 0:0 0.00
179 Parihar Shishir 2 0 1:4 11:25 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
180 Płoński Andrzej 4 0 0:8 5:48 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
181 Biedacha Agata 5 0 0:10 18:61 4.00 0 0 0:0 0:0 0.00
182 Konarska Aleksandra 3 0 0:6 18:37 3.00
183 Ziemilski Paweł 2 0 0:4 21:27 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
184 Bęza Mateusz 2 0 0:4 12:25 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
185 Łotocka Daria 2 0 0:4 8:24 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
186 Ołbińska Hanna 2 0 0:4 6:24 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
187 Chomiuk Jacek 2 0 0:4 5:24 2.00 0 0 0:0 0:0 0.00
188 Yakymenko Sebastian 1 0 0:2 10:13 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
189 Kozłowska Hanna 1 0 0:2 7:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
190 Łaz Krzysztof 1 0 0:2 8:13 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
191 Dyrka Pawel 1 0 0:2 5:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
192 Krupiński Krzysztof 1 0 0:2 5:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
193 Grodecka Ola 1 0 0:2 4:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
194 Sowa Wojtek 1 0 0:2 4:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
195 Bizan Aleksy 1 0 0:2 3:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
196 Shcharbakou Mikita 1 0 0:2 2:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
197 Górski Dariusz 1 0 0:2 1:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
198 Jakubowski Tomasz 1 0 0:2 0:12 1.00 0 0 0:0 0:0 0.00
199 Beaupre Iwona 0 0 0:0 0:0 0.00
200 Różyk Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
201 Leszczyński Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
202 Zakrzewski Pawel 0 0 0:0 0:0 0.00
203 Piekarska Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
204 Klimala Klaudia 0 0 0:0 0:0 0.00
205 Krausse Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
206 Miętek Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
207 Woś Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
208 Kominiak Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
209 Rosół Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
210 Standera Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
211 Kułażyński Wojciech 0 0 0:0 0:0 0.00
212 Wilińska Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
213 Wachnicki Zbigniew 0 0 0:0 0:0 0.00
214 Soboń Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
215 Nowak Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
216 Sadowski Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
217 Mokrzecka Marzena 0 0 0:0 0:0 0.00
218 Mitchell Allen 0 0 0:0 0:0 0.00
219 Zaborowska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
220 Paczoska Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
221 Stelmach Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
222 Gotkiewicz Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
223 Sałek Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
224 Skubalska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
225 Pawłowski Aleksander 0 0 0:0 0:0 0.00
226 Zaworski Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
227 Kubicki Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
228 Wieczorek Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
229 Sowiński Janusz 0 0 0:0 0:0 0.00
230 Szumski Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
231 Romański Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
232 Reiman Harri 0 0 0:0 0:0 0.00
233 Romański Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
234 Majewski Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
235 Śliwka Sebastian 0 0 0:0 0:0 0.00
236 Listopad Greg 0 0 0:0 0:0 0.00
237 Pac Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
238 Synowiec Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
239 Wajdemajer Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
240 Weinikke Victoria 0 0 0:0 0:0 0.00
241 Świderski Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
242 Maijenburg Sander 0 0 0:0 0:0 0.00
243 Wasilewski Bartek 0 0 0:0 0:0 0.00
244 Rasz Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
245 Król Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
246 Vaitkus Zygimantas 0 0 0:0 0:0 0.00
247 Kurowski Mariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
248 Stola Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
249 Słojewska Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
250 Ozóg Sławomir 0 0 0:0 0:0 0.00
251 Żemajtis Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
252 Bohdan Hanna 0 0 0:0 0:0 0.00
253 Kijewska Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
254 Leckos Andrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
255 Michalski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
256 Pływacz Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
257 Smolarz Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
258 Stocka Ala 0 0 0:0 0:0 0.00
259 Tyszkiewicz Natalia 0 0 0:0 0:0 0.00
260 Arciszewska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
261 Knaflewska Alina 0 0 0:0 0:0 0.00
262 Statkiewicz Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
263 Szymańczyk-Łukasiak Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
264 Mańkowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
265 Sieczkiewicz Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
266 Oktawiec Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
267 Urbański Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
268 Stebnicka Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
269 Urbańska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
270 Sypniewska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
271 Zając-Pietrzkiewicz Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
272 Truba Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
273 Wierusz-Hajdacka Weronika 0 0 0:0 0:0 0.00
274 Morawski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
275 Walicka Kinga 0 0 0:0 0:0 0.00
276 Więckowski Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
277 Pyłka Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
278 Molnar Inaki 0 0 0:0 0:0 0.00
279 Szamatowicz Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
280 Siedlewska Marianna 0 0 0:0 0:0 0.00
281 Sanchez-Torres Juan Julian 0 0 0:0 0:0 0.00
282 Czyżycka Elżbieta 0 0 0:0 0:0 0.00
283 Janusz Norbert 0 0 0:0 0:0 0.00
284 Koguc Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
285 Kowalski Sławomir 0 0 0:0 0:0 0.00
286 Wojciechowski Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
287 Oldakowski Hubert 0 0 0:0 0:0 0.00
288 Malec Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
289 Stelmaszczyk Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
290 Mrozowski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
291 Leiko Dmytro 0 0 0:0 0:0 0.00
292 Rodziewicz Kamil 0 0 0:0 0:0 0.00
293 Iwińska Magda 0 0 0:0 0:0 0.00
294 Grygieńć Tomek 0 0 0:0 0:0 0.00
295 Szewczuk Konstantin 0 0 0:0 0:0 0.00
296 Misiano Emanuele 0 0 0:0 0:0 0.00
297 Walczak Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
298 Haratym-Rojek Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
299 Kabat Małgorzata 0 0 0:0 0:0 0.00
300 Kucinski Andrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
301 Łukasik Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
302 Masztalski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
303 Skubiszewski Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
304 Palejko-Podrecka Barbara 0 0 0:0 0:0 0.00
305 Pater Dawid 0 0 0:0 0:0 0.00
306 Kowalska Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
307 Dmuchowski Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
308 Bajorek Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
309 Rokosz Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
310 Plokhov Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
311 Szczerbiński Arkadiusz 0 0 0:0 0:0 0.00
312 Słowiński Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
313 Spurek Izabela 0 0 0:0 0:0 0.00
314 Rogóski Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
315 Przewoźnik Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
316 Roman Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
317 Żurkiewicz Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
318 Skałecki Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
319 Guzowski Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
320 Kluś Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
321 Malinowski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
322 Sony Sachin 0 0 0:0 0:0 0.00
323 Rutkowski Filip 0 0 0:0 0:0 0.00
324 Senderowski Bartłomiej 0 0 0:0 0:0 0.00
325 Minsk Danil 0 0 0:0 0:0 0.00
326 Kielan Arkadiusz 0 0 0:0 0:0 0.00
327 Olesiński Kornel 0 0 0:0 0:0 0.00
328 Kozik Konrad 0 0 0:0 0:0 0.00
329 Glegoła Dominik 0 0 0:0 0:0 0.00
330 Dacewicz Iza 0 0 0:0 0:0 0.00
331 Biniewicz Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
332 Raps Oskar 0 0 0:0 0:0 0.00
333 Pastewka Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
334 Miazga Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
335 Winogrodzki Aleksander 0 0 0:0 0:0 0.00
336 Kumosa Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
337 Mojżeszek Maria 0 0 0:0 0:0 0.00
338 Czarniewski Damian 0 0 0:0 0:0 0.00
339 Baran Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
340 Hidane Samy 0 0 0:0 0:0 0.00
341 Namyslowska Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
342 Biały Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
343 Wandzel Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
344 Zhiyuan Wang 0 0 0:0 0:0 0.00
345 Kowalska Ola 0 0 0:0 0:0 0.00
346 Stankiewicz Robert 0 0 0:0 0:0 0.00
347 Ściuba Wioleta 0 0 0:0 0:0 0.00
348 Talwar Arjun 0 0 0:0 0:0 0.00
349 Tanski Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
350 Bigoszewski Albert 0 0 0:0 0:0 0.00
351 Sępkowski Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
352 Nawłoka Justyna 0 0 0:0 0:0 0.00
353 Fluder Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
354 Biegelbauer Eszter 0 0 0:0 0:0 0.00
355 Zając Grzegorz 0 0 0:0 0:0 0.00
356 Daniluk Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
357 Andrzejewska Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
358 Morawski Hubert 0 0 0:0 0:0 0.00
359 Gozdek Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
360 Martins Marco 0 0 0:0 0:0 0.00
361 Hyjek Norbert 0 0 0:0 0:0 0.00
362 Miedziejewski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
363 Paluch Zuzanna 0 0 0:0 0:0 0.00
364 Cieślak Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
365 Bieńkowski Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
366 Arendt Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
367 Szarpak Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
368 Namysłowski Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
369 Porycki Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
370 Thedy Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
371 Obcowska Basia 0 0 0:0 0:0 0.00
372 Kot Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
373 Makarski Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
374 Obcowski Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
375 Fuksiewicz Aleksander 0 0 0:0 0:0 0.00
376 Kostera Łukasz 0 0 0:0 0:0 0.00
377 Malinowski Leszek 0 0 0:0 0:0 0.00
378 Piskorz Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
379 Gołębiewska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
380 Tomczak Przemysław 0 0 0:0 0:0 0.00
381 Ravindran Rupin 0 0 0:0 0:0 0.00
382 Kiziak Magda 0 0 0:0 0:0 0.00
383 Kępka Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
384 Karolczyk Beata 0 0 0:0 0:0 0.00
385 Żuraw Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
386 Kunicki Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
387 Krajewski Andrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
388 Jakubowski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
389 Piątkowska Monika 0 0 0:0 0:0 0.00
390 Płaziński Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
391 Łabiszewski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
392 Zając Aleksandra 0 0 0:0 0:0 0.00
393 Kordecka Aneta 0 0 0:0 0:0 0.00
394 Kaliszewski Michal 0 0 0:0 0:0 0.00
395 Szewczyk Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
396 Hryniewicz Zygmunt 0 0 0:0 0:0 0.00
397 Pruszczyńska Marta 0 0 0:0 0:0 0.00
398 Brześciański Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
399 Pelczar Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
400 Gergalov Max 0 0 0:0 0:0 0.00
401 Wojtas Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
402 Sroczyński Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
403 Pustoła Wojtek 0 0 0:0 0:0 0.00
404 Potocki Andrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
405 Winiarczyk Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
406 Kaszuba Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
407 Goławski Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
408 Wachowicz Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
409 Siemiaszko Oliwia 0 0 0:0 0:0 0.00
410 Pirozzi Paolo 0 0 0:0 0:0 0.00
411 Kociołek Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
412 Wnuk-Czerniej Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
413 Grodzicki Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
414 Steckiewicz Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
415 Maroń Szymon 0 0 0:0 0:0 0.00
416 Maroń Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
417 Godek Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
418 Maszner Patryk 0 0 0:0 0:0 0.00
419 Kwitowska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
420 Kurleto Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
421 Gruszczynski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
422 Gajewski Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
423 Kuzioła Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
424 Kluska Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
425 Orłowski Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
426 Liwiński Karol 0 0 0:0 0:0 0.00
427 Banasiak Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
428 Wysocki Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
429 Dąbrowski Bogdan 0 0 0:0 0:0 0.00
430 Grzywacz Danuta 0 0 0:0 0:0 0.00
431 Marciniak Dorota 0 0 0:0 0:0 0.00
432 Krawczyńska Hanna 0 0 0:0 0:0 0.00
433 Best Bradley 0 0 0:0 0:0 0.00
434 Maj Franek 0 0 0:0 0:0 0.00
435 Malinowski Radosław 0 0 0:0 0:0 0.00
436 Cedro Kordian 0 0 0:0 0:0 0.00
437 Nagórka Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
438 Karcz Beata 0 0 0:0 0:0 0.00
439 Listopad Shannon 0 0 0:0 0:0 0.00
440 Raksa Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
441 Siedlecki Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
442 Makowski Mikołaj 0 0 0:0 0:0 0.00
443 Szuba Magdalena 0 0 0:0 0:0 0.00
444 Ziółek Daniel 0 0 0:0 0:0 0.00
445 Prokop Adelina 0 0 0:0 0:0 0.00
446 Szymańska Ula 0 0 0:0 0:0 0.00
447 Sokołowski Slawomir 0 0 0:0 0:0 0.00
448 Klejnert Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
449 Serafin Jarek 0 0 0:0 0:0 0.00
450 Glowacki Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
451 Wagih Nesma 0 0 0:0 0:0 0.00
452 Szczepański Jan 0 0 0:0 0:0 0.00
453 Frankowska Klaudia 0 0 0:0 0:0 0.00
454 Kaczmarek Roland 0 0 0:0 0:0 0.00
455 Gregorczyk Paulina 0 0 0:0 0:0 0.00
456 Wojciechowska Katarzyna 0 0 0:0 0:0 0.00
457 Wojnicki Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
458 Jasińska Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
459 Kosecka Karolina 0 0 0:0 0:0 0.00
460 Bałys Igor 0 0 0:0 0:0 0.00
461 Snarski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
462 Bednarek Ireneusz 0 0 0:0 0:0 0.00
463 Pason Jozef 0 0 0:0 0:0 0.00
464 Stalewski Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
465 Królik Agata 0 0 0:0 0:0 0.00
466 Tomaszewska Anna 0 0 0:0 0:0 0.00
467 Golonka Ewa 0 0 0:0 0:0 0.00
468 Andrzejczak Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
469 Bednarski Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
470 Tomaszkiewicz Konrad 0 0 0:0 0:0 0.00
471 Kupidura Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
472 Winiarski Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
473 Żulewski Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
474 Gryc Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
475 Rosselli Francesco 0 0 0:0 0:0 0.00
476 Arbuzov Andrii 0 0 0:0 0:0 0.00
477 Skonieczny Gwidon 0 0 0:0 0:0 0.00
478 Orlecki Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
479 Metaxas Dino 0 0 0:0 0:0 0.00
480 Rakowiecki Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
481 Staręga Andrzej 0 0 0:0 0:0 0.00
482 Maszczyk Izabela 0 0 0:0 0:0 0.00
483 Łuczak Jakub 0 0 0:0 0:0 0.00
484 Wieczorek Jagoda 0 0 0:0 0:0 0.00
485 Herasimenka Elena 0 0 0:0 0:0 0.00
486 Jawczak Roman 0 0 0:0 0:0 0.00
487 Kruszewska-Wójcik Żaneta 0 0 0:0 0:0 0.00
488 Rosiński Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
489 Kosmalski Krzysztof 0 0 0:0 0:0 0.00
490 Yergiyev Ivan 0 0 0:0 0:0 0.00
491 Tworzydło Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
492 Stępkowska Magda 0 0 0:0 0:0 0.00
493 Dyderska Agnieszka 0 0 0:0 0:0 0.00
494 Karpinski Dymitr 0 0 0:0 0:0 0.00
495 Bryla Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
496 Giżyńska Joanna 0 0 0:0 0:0 0.00
497 Sobiech Sylwia 0 0 0:0 0:0 0.00
498 Tworek Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
499 Khanchandani Arvin 0 0 0:0 0:0 0.00
500 Nivette Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
501 Tomaszkiewicz Emilia 0 0 0:0 0:0 0.00
502 Vychau Andrei 0 0 0:0 0:0 0.00
503 Grzybowski Jacek 0 0 0:0 0:0 0.00
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista meczów dostępna w zakładce MECZE.
Zbyt dużo uczestników ligi. Lista wyników dostępna w zakładce WYNIKI.
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 2:0
  • 2:0 w/o
7.00 pkt.
  • 2:1
6.00 pkt.
  • 1:2
  • 1:3
3.00 pkt.
  • 0:3
  • 0:2
1.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#1079 Witkowski - Matla 3 godz. temu
#1078 Witkowski - Muzyka 3 godz. temu
#1077 Pokrop - Jastrzębski 3 godz. temu
#1076 Żukowski - Morawski 4 godz. temu
#1075 Karadagli - Narbut wczoraj o godz. 18:27

Nadchodzące spotkania

#1073 Isakov - Jabłoński za 5 godz.
#1035 Wasilewski - Liszkiewicz za 9 godz.
#1042 Radziszewski - Gorzelnik za 11 godz.
#1062 Wojciechowski - Jaroszewski za 14 godz.
#1044 Baniak - Kuźmiak za 16 godz.

Ostatnie wyniki

#1079 Witkowski - Matla 7/6(9) 6/3
#1017 Żukowski - Morawski 6/2 6/3
#1061 Wojtowicz - Baszta 6/7 2/6
#1052 Jander - Orlikiewicz 0/6 5/7
#1074 Harazinski - Sternicki 6/4 6/2

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych

Wyróżnione oferty