Terminarz

A

Kolejka 1 (06.03.2024- 15.03.2024)

Dorosz Marcin - Łabędzki Dariusz 6/0 6/2 Zobacz
Jaworski Tomasz - Gajzler Marcel 7/5 5/7 6:10 Zobacz

Kolejka 2 (16.03.2024- 24.03.2024)

Gajzler Marcel - Andrzejewski Michał
Łabędzki Dariusz - Jaworski Tomasz 1/6 4/6 Zobacz

Kolejka 3 (25.03.2024- 07.04.2024)

Jaworski Tomasz - Dorosz Marcin
Andrzejewski Michał - Łabędzki Dariusz

Kolejka 4 (08.04.2024- 18.04.2024)

Łabędzki Dariusz - Gajzler Marcel
Dorosz Marcin - Andrzejewski Michał

Kolejka 5 (19.04.2024- 30.04.2024)

Andrzejewski Michał - Jaworski Tomasz
Gajzler Marcel - Dorosz Marcin 3/6 6/3 7:10 Zobacz

B

Kolejka 1 (06.03.2024- 15.03.2024)

Szarek Kamil - Warczyński Bartosz 0/6 0/6 walkower Zobacz
Zając Jakub - Zarębski Tomasz

Kolejka 3 (25.03.2024- 07.04.2024)

Zając Jakub - Szarek Kamil 6/0 6/0 walkower Zobacz
Marcinkowski Michał - Warczyński Bartosz 4/6 6/7(6) Zobacz

Kolejka 4 (08.04.2024- 18.04.2024)

Warczyński Bartosz - Zarębski Tomasz 2/6 1/6 Zobacz
Szarek Kamil - Marcinkowski Michał 0/6 0/6 walkower Zobacz

Kolejka 5 (19.04.2024- 30.04.2024)

Marcinkowski Michał - Zając Jakub
Zarębski Tomasz - Szarek Kamil 6/0 6/0 walkower Zobacz

C

Kolejka 1 (06.03.2024- 15.03.2024)

Cieslak Mariusz - Mroczkiewicz Przemysław 2/6 2/6 Zobacz
Słaboszewski Jacek - Berbeka Adrian

Kolejka 5 (19.04.2024- 30.04.2024)

Elantkowski Krzysztof - Słaboszewski Jacek 1/6 6/0 8:10 Zobacz
Berbeka Adrian - Cieslak Mariusz 4/6 6/4 7:10 Zobacz

D

Kolejka 1 (06.03.2024- 15.03.2024)

Andrusewicz Vladimir - Wojtaszek Rafał
Spychała Grzegorz - Michalski Tomasz 6/3 6/0 Zobacz

Kolejka 2 (16.03.2024- 24.03.2024)

Michalski Tomasz - Nowicki Paweł 6/1 6/0 Zobacz
Wojtaszek Rafał - Spychała Grzegorz 4/6 1/6 Zobacz

Kolejka 3 (25.03.2024- 07.04.2024)

Spychała Grzegorz - Andrusewicz Vladimir 6/1 6/1 Zobacz
Nowicki Paweł - Wojtaszek Rafał 6/2 6/4 Zobacz

Kolejka 4 (08.04.2024- 18.04.2024)

Wojtaszek Rafał - Michalski Tomasz 3/6 4/6 Zobacz
Andrusewicz Vladimir - Nowicki Paweł

Kolejka 5 (19.04.2024- 30.04.2024)

Nowicki Paweł - Spychała Grzegorz
Michalski Tomasz - Andrusewicz Vladimir 6/2 7/6 Zobacz

E

Kolejka 1 (06.03.2024- 15.03.2024)

Stachowiak Łukasz - Guziałek Paweł
Schmidt Konrad - Jóźwiak Marcin

Kolejka 2 (16.03.2024- 24.03.2024)

Jóźwiak Marcin - Rakowski Jakub
Guziałek Paweł - Schmidt Konrad 3/6 0/6 Zobacz

Kolejka 3 (25.03.2024- 07.04.2024)

Schmidt Konrad - Stachowiak Łukasz
Rakowski Jakub - Guziałek Paweł

Kolejka 4 (08.04.2024- 18.04.2024)

Guziałek Paweł - Jóźwiak Marcin
Stachowiak Łukasz - Rakowski Jakub 6/0 6/0 walkower Zobacz

Kolejka 5 (19.04.2024- 30.04.2024)

Rakowski Jakub - Schmidt Konrad 4/6 6/2 8:10 Zobacz
Jóźwiak Marcin - Stachowiak Łukasz

F

Kolejka 1 (06.03.2024- 15.03.2024)

Derc Adam - Hajbowicz Bartosz 6/4 4/6 6:10 Zobacz
Lissoń Michał - Jóźwiak Maciej

Kolejka 2 (16.03.2024- 24.03.2024)

Jóźwiak Maciej - Maćkowiak Mikołaj 1/6 2/6 Zobacz
Hajbowicz Bartosz - Lissoń Michał

Kolejka 3 (25.03.2024- 07.04.2024)

Lissoń Michał - Derc Adam
Maćkowiak Mikołaj - Hajbowicz Bartosz

Kolejka 4 (08.04.2024- 18.04.2024)

Hajbowicz Bartosz - Jóźwiak Maciej
Derc Adam - Maćkowiak Mikołaj 1/6 3/6 Zobacz

Kolejka 5 (19.04.2024- 30.04.2024)

Maćkowiak Mikołaj - Lissoń Michał
Jóźwiak Maciej - Derc Adam

G

Kolejka 1 (06.03.2024- 15.03.2024)

Chmielewski Tomasz - Burdajewicz Paweł
Poczta Filip - Bączyk Bartosz

Kolejka 2 (16.03.2024- 24.03.2024)

Bączyk Bartosz - Kowalewski Rafał
Burdajewicz Paweł - Poczta Filip

Kolejka 3 (25.03.2024- 07.04.2024)

Poczta Filip - Chmielewski Tomasz
Kowalewski Rafał - Burdajewicz Paweł

Kolejka 5 (19.04.2024- 30.04.2024)

Kowalewski Rafał - Poczta Filip
Bączyk Bartosz - Chmielewski Tomasz

H

Kolejka 1 (06.03.2024- 15.03.2024)

Markowski Radosław - Kowalczyk Wojciech
Mikołajczak Mateusz - Sylla Karim 4/6 4/6 Zobacz

Kolejka 2 (16.03.2024- 24.03.2024)

Sylla Karim - Byliński Tomasz
Kowalczyk Wojciech - Mikołajczak Mateusz

Kolejka 4 (08.04.2024- 18.04.2024)

Kowalczyk Wojciech - Sylla Karim
Markowski Radosław - Byliński Tomasz

Kolejka 5 (19.04.2024- 30.04.2024)

Byliński Tomasz - Mikołajczak Mateusz
Sylla Karim - Markowski Radosław

I

Kolejka 1 (06.03.2024- 15.03.2024)

Łamiński Kamil - Koch Krzysztof 6/7(8) 6/4 7:10 Zobacz
Korbas Łukasz - Lubka Piotr 3/6 3/6 Zobacz

Kolejka 2 (16.03.2024- 24.03.2024)

Lubka Piotr - Ratajczak Krzysztof 4/6 5/7 Zobacz
Koch Krzysztof - Korbas Łukasz 6/3 0/6 10:6 Zobacz

Kolejka 3 (25.03.2024- 07.04.2024)

Korbas Łukasz - Łamiński Kamil 4/6 1/6 Zobacz
Ratajczak Krzysztof - Koch Krzysztof

Kolejka 4 (08.04.2024- 18.04.2024)

Koch Krzysztof - Lubka Piotr 0/6 1/6 Zobacz
Łamiński Kamil - Ratajczak Krzysztof 11/9 Zobacz

Kolejka 5 (19.04.2024- 30.04.2024)

Ratajczak Krzysztof - Korbas Łukasz
Lubka Piotr - Łamiński Kamil

Wyróżnione oferty

 

Kontakt z organizatorem

Zakładka kontakt

Kontakt z klubem